1. مطالب منتشر شده در دسته ی "مرکزی"
 برخی از اصلاح طلبان استان مرکزی تغییرات هیات رئیسه شورای شهر اراک را پیروزی میدانند

مهدی غلامی_برخی از اصلاح طلبان استان مرکزی تغییرات هیات رئیسه شورای شهر اراک را که تنها در آن علی جعفرمحصولی به کنار رفته و سعیدنادری جای وی را گرفته و همچنین قرارگرفتن ایرج رضایی به عنوان ریاست کمیسیون برنامه و بودجه به جای علیرضا مرادی را پیروزی م..

آیا امیدهای اعضای شورای شهر اراک وورزشکاران در حوزه باشگاه داری شهرداری از بین رفته است؟

مهدی غلامی_ شهرداری اراک درگذشته بسیار فعال در حوزه ورزش بوده است به گونه ای که در شورای چهارم این مهم به بالاترین سطح خود رسید و شهرداری در رشته های مختلف ولیگهای معتبر در کشور صاحب امتیاز بود.اما به یکباره با مصوبه ای از طرف وزارت کشور باشگاه داری..

 کمیسیون فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شورای شهر اراک از ساوه هم عقب افتادیم

✅ کمیسیون فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شورای شهر اراک از ساوه هم عقب افتادیممهدی غلامی_ورزش یک امری است که کارکردهای بسیار مثبت و مطلوبی را میتواند درجامعه ایفا کند،شور ونشاط ویژه ای به جامعه بدهد و همچنین میتواند محدوده سالمی را برای زندگی افراد بسازد.هم..

 علی آقازاده استاندار مرکزی اصلا به دنبال شایسته سالاری نیست

✅ علی آقازاده استاندار مرکزی اصلا به دنبال شایسته سالاری نیستمهدی غلامی_علی آقازاده که فردی فاقد سابقه استانداری و حتی معاونی استاندار میباشد به یکباره مدیریت ارشد استان مرکزی را به دست گرفت.آقازاده که برای اولین بار به این سمت نایل شده است بسیار شک..

 علی آقازاده استاندار مرکزی بدون هیچ آگاهی  ساعات کاری کارکنان را تغییر داد

✅ علی آقازاده استاندار مرکزی بدون هیچ آگاهی  ساعات کاری کارکنان را تغییر دادمهدی غلامی_چندی پیش با اطلاعیه ای توسط علی آقازاده استاندارمرکزی ساعت کاری کارکنان از۶:۳۰تا۱۳:۳۰اعلام شدکه این امر بدون هیچ آگاهی از سوی وی صورت گرفت چراکه این مهم با ک..

سفر تعدادی از اعضای شورای شهر اراک به دبی چه فایده ای داشت؟

 مهدی غلامی_چندی پیش تعدادی از کارکنان شهرداری به همراه سه تن از اعضای شورای شهر اراک برای بازدیدهای میدانی و نحوه وچگونگی فعالیت دربخش فضای سبز به شهر دبی درکشور امارات سفر نمودند. مطمئنا چنین سفرهایی نتایج بسیار خوبی را به همراه خواهدداشت چرا..

بزرگترین قرارداد خودرویی کشور در استان مرکزی، شاید مانند اقدام آمریکا در برجام شود

مهدی غلامی_در روزهای پایانی سال ۱۳۹۶علی آقازاده استاندار مرکزی از قرارداد ساخت کارخانه خودروسازی رنو در شهرستان های ساوه و زرندیه خبردادواعلام کردکه عملیات اجرایی احداث و تجهیز آن تا سه ماه آینده آغاز خواهد شد وهمچنین با استقرار این کارخانه خودروساز..

توزیع اعتبارات استان مرکزی بر اساس محرومیت،بهتر است

  مهدی غلامی_ علی میرزایی فرماندارتفرش گفت:توزیع اعتبارات استان مرکزی براساس محرومیت، بهتراست چراکه درشهرستانهایی که محروم ترهستندوجمعیت کمتری هم دارندشاهدآن هستیم که افرادساکن درآن به شهرهای بزرگتر میروند. میرزایی افزود:شهرستان تفرش باتوج..

طرح ۵۵متری اراک با دست خالی انجام می شود

مهدی غلامی مهندس عمران و فعال در حوزه عمرانی گفت:طرح ۵۵متری اراک بادست خالی انجام می شود و میتواندشهر وشهرداری را به طور کامل نابود ویا باعث بهبود وضعیت موجود شود.غلامی افزود:یکی از راهکارها برای این امر استفاده از اوراق مشارکت است که درکشور ایران د..

موفقیتی برای علی آقازاده استاندار مرکزی در حوزه عمرانی ندیده ام

مهدی غلامی_ علیرضا مرادی عضو شورای شهر اراک گفت:موفقیتی برای علی آقازاده استاندارمرکزی در حوزه عمرانی ندیده ام و درپروژه ۵۵متری هم به دلیل آنکه همه ی کارها رابه دوش مهدی زندیه وکیلی معاون عمرانی خود انداخت،متاسفانه به کار آسیب واردشدو به شکلی هم که ..

استان مرکزی با سیاستهای اشتباه زیست محیطی شاید غیرقابل سکونت شود/ علی آقازاده استاندار مرکزی واحدهای صنعتی موجود راسامان ببخشد

ستان مرکزی با سیاستهای اشتباه زیست محیطی شاید غیرقابل سکونت شود/ علی آقازاده استاندار مرکزی واحدهای صنعتی موجود راسامان ببخشدمهدی غلامی_ استان مرکزی دارای نزدیک به سه هزار واحد صنعتی میباشد که مقدار دقیق میزان فعالیت آنها مشخص نیست اما موردی که مشهو..

ورشکستگی سیاسی،امنیتی واجتماعی استان مرکزی با حضور استاندار سید علی آقازاده

مهدی غلامی_ متاسفانه در نوروز۹۷ استان مرکزی بیشترین قتل با سلاح را درکشوربه ثبت رساند و باز یک رکوردی دیگر در جهت منفی  به یادگار گذاشتیم.بسیاری از افراد آگاه به خصوص سردارکیومرث عزیزی فرمانده انتظامی استان این رکورد را حاصل نبود نشاط و رشد افس..

استان مرکزی فردی لایق برای مدیریت حراست یک شرکت ندارد

مهدی غلامی_متاسفانه استان مرکزی سالهاست ازوجود مدیران ضعیف رنج میبرد،به گونه ای که مدیران یابه صورت غیربومی بودندکه آن هم به دلیل وجود برادر،باجناق و...دروزارتخانه ها به سمت مدیرکلی درآمده اندویا بعضی ازبومیها که سفارشی چندنفرخاص دراستان بودندکه درن..

قیمت دلار بالا رود یا پایین فرقی به حال استان مرکزی نمی کند

مهدی غلامی_استان مرکزی یکی ازاستانهای پردرآمد برای استان مرکزی است و به همین دلیل یکی از استانهای استراتژیک برای کشور محسوب میشود به گونه ای که در درآمدهای استانی رتبه ۱۱ کشور را در تامین درآمد داشتیم و در سال۹۵ دو هزار و ۹۳۶ میلیارد تومان درآمد کسب..

تیم فوتسال ایرالکو به علی آقازاده استاندارمرکزی درس خوبی داد

مهدی غلامی_تیم فوتسال ایرالکو که درلیگ دسته دوم کشورقرار دارد،دردیدار با رقیب سرسخت خود مارون دهدشت به پیروزی ۵بر۲دست یافت تاصعودخودرابه مرحله دوم لیگ۲قطعی نماید.اما نکته حائزاهمیت اینست که این تیم و امتیازکشوری تنها با پیگیریهای حامدحاجیوندمدیرتربی..

 برطرف کردن آلودگی هوای اراک شعاری برای انتخابات است /سید علی آقازاده استاندار هم از کاندیدا وشعارها عقب نمانده است

✅  برطرف کردن آلودگی هوای اراک شعاری برای انتخابات است /سید علی آقازاده استاندار هم از کاندیدا وشعارها عقب نمانده استمهدی غلامی_سالهاست که مردم شهر اراک از آلودگی زیاد هوا رنج میبرند و عامه مردم وجود صنایع در این شهر را ازمهمترین عوامل آلودگی م..

استان مرکزی با سید علی آقازاده هنوز ثروتمند اما فقیر

مهدی غلامی_استان مرکزی یکی از استانهای پردرآمد برای کشور میباشد که بیشتر درآمد آن از طریق صنایع است وهمه اینها درشرایطی میباشد که این استان رتبه ۴کشور را درتولید ثروت دارا میباشد.استان مرکزی البته میتواند خیلی بیشتر از اینها درآمدزا باشد اما به دلای..

استان مرکزی میتواند نشانه جنگ آب در خاورمیانه باشد

مهدی غلامی _ افراد زیادی اعتقاد برآن دارند که جنگ‌ جهانی سوم وسایر جنگها در خاورمیانه دیگر بر سر نفت و ...نمیباشد بلکه علت آن میتواند وجود آب باشدچراکه کشورهای زیادی با کاهش بارندگی و خشک بودن مناطق به ویژه در خاورمیانه روبه رو هستند.برای مثال کشور ..

علی آقازاده استاندار مرکزی هیچ تدبیری برای فوتبال استان ندارد

مهدی غلامی بازیکن سابق تیمهای فوتبال استان مرکزی گفت:سید علی آقازاده استاندار مرکزی هیچ تدبیری برای ورزش استان به ویژه برای فوتبال این رشته پرطرفدار ندارد و علی رغم اینکه جنس خودرا ورزشی میداند و معاونی وزیر ورزش و جوانان را درکارنامه دارد هیچ امر خ..

در استان مرکزی اداره تجمعات و اعتراضات زده شود

مهدی غلامی _ استان مرکزی استانی صنعتی میباشد که در حدود سه هزار واحد صنعتی درخود جای داده است و همچنین یکی از پردرآمدترین استانها برای خزانه دولت میباشد.اما در حال حاضر صنایع این استان در بحران به سرمیبرند و همگان هر چندوقتی شاهد تجمع واعتراضات کارک..

تبلیغ