عناوین مهم :
بزرگترین قرارداد خودرویی کشور در استان مرکزی، شاید مانند اقدام آمریکا در برجام شود مهدی غلامی_در روزهای پایانی سال ۱۳۹۶علی آقازاده استاندار مرکزی از قرارداد ساخت کارخانه خودروسازی رنو در شهرستان های ساوه و زرندیه خبردادواعلام کردکه عملیات اجرایی احداث و تجهیز آن تا سه ماه آینده آغاز خواهد شد وهمچنین با استقرار این کارخانه خودروساز..
توزیع اعتبارات استان مرکزی بر اساس محرومیت،بهتر است   مهدی غلامی_ علی میرزایی فرماندارتفرش گفت:توزیع اعتبارات استان مرکزی براساس محرومیت، بهتراست چراکه درشهرستانهایی که محروم ترهستندوجمعیت کمتری هم دارندشاهدآن هستیم که افرادساکن درآن به شهرهای بزرگتر میروند. میرزایی افزود:شهرستان تفرش باتوج..
طرح ۵۵متری اراک با دست خالی انجام می شود مهدی غلامی مهندس عمران و فعال در حوزه عمرانی گفت:طرح ۵۵متری اراک بادست خالی انجام می شود و میتواندشهر وشهرداری را به طور کامل نابود ویا باعث بهبود وضعیت موجود شود.غلامی افزود:یکی از راهکارها برای این امر استفاده از اوراق مشارکت است که درکشور ایران د..
موفقیتی برای علی آقازاده استاندار مرکزی در حوزه عمرانی ندیده ام مهدی غلامی_ علیرضا مرادی عضو شورای شهر اراک گفت:موفقیتی برای علی آقازاده استاندارمرکزی در حوزه عمرانی ندیده ام و درپروژه ۵۵متری هم به دلیل آنکه همه ی کارها رابه دوش مهدی زندیه وکیلی معاون عمرانی خود انداخت،متاسفانه به کار آسیب واردشدو به شکلی هم که ..
استان مرکزی با سیاستهای اشتباه زیست محیطی شاید غیرقابل سکونت شود/ علی آقازاده استاندار مرکزی واحدهای صنعتی موجود راسامان ببخشد ستان مرکزی با سیاستهای اشتباه زیست محیطی شاید غیرقابل سکونت شود/ علی آقازاده استاندار مرکزی واحدهای صنعتی موجود راسامان ببخشدمهدی غلامی_ استان مرکزی دارای نزدیک به سه هزار واحد صنعتی میباشد که مقدار دقیق میزان فعالیت آنها مشخص نیست اما موردی که مشهو..
ورشکستگی سیاسی،امنیتی واجتماعی استان مرکزی با حضور استاندار سید علی آقازاده مهدی غلامی_ متاسفانه در نوروز۹۷ استان مرکزی بیشترین قتل با سلاح را درکشوربه ثبت رساند و باز یک رکوردی دیگر در جهت منفی  به یادگار گذاشتیم.بسیاری از افراد آگاه به خصوص سردارکیومرث عزیزی فرمانده انتظامی استان این رکورد را حاصل نبود نشاط و رشد افس..
استان مرکزی فردی لایق برای مدیریت حراست یک شرکت ندارد مهدی غلامی_متاسفانه استان مرکزی سالهاست ازوجود مدیران ضعیف رنج میبرد،به گونه ای که مدیران یابه صورت غیربومی بودندکه آن هم به دلیل وجود برادر،باجناق و...دروزارتخانه ها به سمت مدیرکلی درآمده اندویا بعضی ازبومیها که سفارشی چندنفرخاص دراستان بودندکه درن..
قیمت دلار بالا رود یا پایین فرقی به حال استان مرکزی نمی کند مهدی غلامی_استان مرکزی یکی ازاستانهای پردرآمد برای استان مرکزی است و به همین دلیل یکی از استانهای استراتژیک برای کشور محسوب میشود به گونه ای که در درآمدهای استانی رتبه ۱۱ کشور را در تامین درآمد داشتیم و در سال۹۵ دو هزار و ۹۳۶ میلیارد تومان درآمد کسب..
تیم فوتسال ایرالکو به علی آقازاده استاندارمرکزی درس خوبی داد مهدی غلامی_تیم فوتسال ایرالکو که درلیگ دسته دوم کشورقرار دارد،دردیدار با رقیب سرسخت خود مارون دهدشت به پیروزی ۵بر۲دست یافت تاصعودخودرابه مرحله دوم لیگ۲قطعی نماید.اما نکته حائزاهمیت اینست که این تیم و امتیازکشوری تنها با پیگیریهای حامدحاجیوندمدیرتربی..
برطرف کردن آلودگی هوای اراک شعاری برای انتخابات است /سید علی آقازاده استاندار هم از کاندیدا وشعارها عقب نمانده است ✅  برطرف کردن آلودگی هوای اراک شعاری برای انتخابات است /سید علی آقازاده استاندار هم از کاندیدا وشعارها عقب نمانده استمهدی غلامی_سالهاست که مردم شهر اراک از آلودگی زیاد هوا رنج میبرند و عامه مردم وجود صنایع در این شهر را ازمهمترین عوامل آلودگی م..
استان مرکزی با سید علی آقازاده هنوز ثروتمند اما فقیر مهدی غلامی_استان مرکزی یکی از استانهای پردرآمد برای کشور میباشد که بیشتر درآمد آن از طریق صنایع است وهمه اینها درشرایطی میباشد که این استان رتبه ۴کشور را درتولید ثروت دارا میباشد.استان مرکزی البته میتواند خیلی بیشتر از اینها درآمدزا باشد اما به دلای..
استان مرکزی میتواند نشانه جنگ آب در خاورمیانه باشد مهدی غلامی _ افراد زیادی اعتقاد برآن دارند که جنگ‌ جهانی سوم وسایر جنگها در خاورمیانه دیگر بر سر نفت و ...نمیباشد بلکه علت آن میتواند وجود آب باشدچراکه کشورهای زیادی با کاهش بارندگی و خشک بودن مناطق به ویژه در خاورمیانه روبه رو هستند.برای مثال کشور ..
علی آقازاده استاندار مرکزی هیچ تدبیری برای فوتبال استان ندارد مهدی غلامی بازیکن سابق تیمهای فوتبال استان مرکزی گفت:سید علی آقازاده استاندار مرکزی هیچ تدبیری برای ورزش استان به ویژه برای فوتبال این رشته پرطرفدار ندارد و علی رغم اینکه جنس خودرا ورزشی میداند و معاونی وزیر ورزش و جوانان را درکارنامه دارد هیچ امر خ..
در استان مرکزی اداره تجمعات و اعتراضات زده شود مهدی غلامی _ استان مرکزی استانی صنعتی میباشد که در حدود سه هزار واحد صنعتی درخود جای داده است و همچنین یکی از پردرآمدترین استانها برای خزانه دولت میباشد.اما در حال حاضر صنایع این استان در بحران به سرمیبرند و همگان هر چندوقتی شاهد تجمع واعتراضات کارک..
ردپای پوپولیستی این بار درفوتبال استان مرکزی مهدی غلامی_ با ورود سیدعلی آقازاده به استان مرکزی و عهده دارشدن سمت استانداری همگان براین باوربودندکه بالاخره صاحب استانداری ورزشی شده ایم چرا که وی در کارنامه خودسمت معاون وزیر ورزش وجوانان را دارد و شنیده ها حاکیست که باجناق سلطانی فر وزیرهم میباش..
جایگاه اصلاح طلبان و حامیان دولت حتما محفوظ خواهد شد خسرو رضایی رییس دوره ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات : جایگاه اصلاح طلبان و حامیان دولت حتما محفوظ خواهد شد تغییرات در کابینه انجام گرفت و نوبت به تغییرات استانی رسید. سیاست دولت دوازدهم همچون دولتهای گذشته تغییر در مقامات عالی استانها بودو تمرکز ر..
پیام تبریک یک فعال اجتماعی و فرهنگی به شهردار جدید کلانشهر اراک شاخه سبز_پیام تبریک یک فعال اجتماعی و فرهنگی به شهردار جدید کلانشهر اراکجناب آقای مهندس داود تاجران   انتخاب هوشمندانه و همدلانه آن جناب از سوی شورای محترم شهر اراک را صمیمانه شادباش گفته و ضمن آرزوی سربلندی برای جنابعالی در خطه فرهیخته پر..
پیام مدیرعامل جمعیت حامیان آتیه کارگران استان مرکزی به استاندار جدید شاخه سبز_پیام مدیرعامل جمعیت حامیان آتیه کارگران استان مرکزی به استاندار جدیدجناب آقای سید علی آقازادهاستاندار محترم استان مرکزیبا سلام و تحیت الهیانتصاب جنابعالی بعنوان استاندار استان مرکزی را تبریک گفته و اکنون که سکان هدایت استان حضرت امام ( ره )..
هیچ تضمینی برای بهبود وضع شهرستانهای محلات و دلیجان پس از الحاق به قم وجود ندارد رئیس شورای اسلامی کلانشهر اراک:هیچ تضمینی برای بهبود وضع شهرستانهای محلات و دلیجان پس از الحاق به قم وجود نداردرئیس شورای اسلامی کلانشهر اراک با اعلام نارضایتی از الحاق شهرستانهای محلات و دلیجان به استان قم ، گفت: برخی در استان مرکزی تصور می کنند با..
پیام تبریک هیئت مدیره موسسه خیریه شهید تهرانی مقدم به مدیرعامل ایرالکو پیام تبریک هیئت مدیره موسسه خیریه شهید تهرانی مقدم به مدیرعامل ایرالکومهدی غلامی_موسسه خیریه شهید تهرانی مقدم، سردار تهرانی مقدم و مهندس نوری طی پیامی بازگشایی نماد بورس شرکت آلومینیوم ایران را به دکتر بهمن اخوان مدیرعامل شرکت ایرالکو تبریک گفتند.در..