اخبار برگزيده:
  1. مطالب منتشر شده در دسته ی "کاشان"
68
رییس دانشگاه کاشان: رسانه مهترین عنصر شکل دهی افکار عمومی است

به گزارش شاخه سبز از کاشان، زهرا جلوداریان - عباس زراعت به مناسبت روز خبرنگار از برخی از خبرنگاران فعال شهرستان تقدیر وتشکر کرد.وی رسانه در جوامع پیشرفته را رکن چهارم توسعه دانست و گفت:رسانه مهترین عنصر شکل دهی افکار عمومی است .رییس دانشگاه کاشان&nb..

مدیرعامل سازمان آرامستانهای شهرداری کاشان : خبرنگاران در جامعه مظلوم واقع می شوند

به گزارش شاخه سبز از کاشان، زهرا جلوداریان - غلامعلی ساران ،به مناسبت روز خبرنگار با دعوت از چند نفر از خبرنگاران فعال شهرستان گفت : خبرنگاران دادستان های  مدعی العمومی هستند که فریاد رس جامعه هستند و اما خود درجامعه مظلوم  می مانند و..

شهردار کاشان به خبرنگاران شاخه سبز خدا قوت گفت

 به گزارش شاخه سبز از کاشان - سعید ابریشمی راد شهردار کاشان بمناسب روز خبرنگار با حضور در دفتر سرپرستی روزنامه شاخه سبز از خبرنگاران و سرپرست این روزنامه سراسری تقدیر بعمل آورد .ابریشمی راد در این دیدار گفت : وظیفه و رسالت خبرنگاران بسیار مهم ..

تخریب درحریم چارطاقی نیاسرمتوقف شد

شاخه سبز از کاشان ، زهرا جلوداریان - روز های گذشته افرادی با دستگاههای مکانیکی وبا گرد وغبارزیاد صخره یی درحریم تنها چارطاقی سالم ایران درچند قدمی چشمه اسکندریه نیاسررا تخریب کردند اداره میراث فرهنگی کاشان ونیاسربه محض اطلاع همان زمان درمح..

خدمات آب و فاضلاب روستایی درنزدیڪ ترین شهرارائه می شود و روستائیان برای پیگیری مسائل می توانند به نزدیڪ‌ ترین آبفای شهری مراجعه ڪنند.
راه مردم روستا نزدیڪ شد؛

به گزارش شاخه سبز از کاشان - زهرا جلوداریان / مدیردفترروابط عمومی و آموزش همگانی شرڪت آبفای ڪاشان درگفتگوی اختصاصی با شاخه سبزگفت : قانون یڪپارچه‌سازی آبفای روستایی وشهری از ابتدای سال 1399 اجرا شده وبه همین خاطرازاین پس ڪلیه‌ی خدمات آب و فاضلاب روس..

کاشان شهری بی دفاع درمقابل کرونا

به گزارش شاخه سبز از کاشان / زهرا جلوداریان - شیوع ویروس کرونا ازچهارم اسفندماه درکاشان به صورت رسمی اعلام شد. نائب رئیس شورای اسلامی شهرکاشان دهم اسفندماه در گفتگو با خبرنگار ما گفت : با این شرایط حاکم در شهر به زودی کل کاشانی ها کرونا خواهند گرفت&..

تبلیغ