اخبار برگزيده:
  1. مطالب منتشر شده در دسته ی "مرکزی"
62
پیام تسلیت سرپرست روزنامه شاخه سبز به مقدسی نماینده اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی

 شاخه سبز - پیام تسلیت سرپرست روزنامه شاخه سبز به سید مهدی مقدسی نماینده اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامیکل من علیها فان و یبقی وجه ربک ذو الجلال و الاکرامجناب سید مهدی مقدسی،ضایعه درگذشت برادرزاده مهربان و مومنتان را از صمیم قلب تسلیت..

 برخی از انتصابات در استان مرکزی با سازوکار غلط صورت گرفته است

 مهدی غلامی_حجت الاسلام علیرضا سلیمی نماینده دلیجان و محلات در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با روزنامه شاخه سبز گفت:برخی از انتصابات در استان مرکزی با سازوکار غلط صورت گرفته و نتیجه آنرا هم در بعضی از بخشها شاهد هستیم و به طورکلی در انتصابات ایرا..

 انتصابات در استان مرکزی بیشتر به سمت حزب گرایی بوده تا شایسته سالاری

مهدی غلامی_ حجت الاسلام محمد سبزی نماینده ساوه و زرندیه در مجلس یازدهم شورای اسلامی در گفتگو با روزنامه سراسری شاخه سبز گفت: تا آنجایی که بنده شناخت دارم انتصابات در استان مرکزی ضعیف بوده و بیشتر به سمت حزب گرایی میباشد تا شایسته سالاری و این مهم شا..

 سید علی آقازاده استاندار مرکزی سیاسی برخورد نکن

شاخه سبز - مهدی غلامی فعال رسانه ای استان مرکزی گفت: از سید علی آقازاده استاندار مرکزی میخواهم در خصوص بحران کرونا، سیاسی با افراد برخورد نکند و نظر و پیشنهادات همه افراد را بشنود و به جای آنکه کسی که صحبتی میکند در وهله اول به حزب فرد سخنران نگاه ک..

استاندار مرکزی پس مدیریت جهادی  کجا رفت؟

 شاخه سبز - مهدی غلامی فعال رسانه ای خطاب به سید علی آقازاده استاندار مرکزی گفت:پس مدیریت جهادی کجا رفت و اندکی بیشتر در این برهه حساس بیماری کرونا وقت بگذارید و با این شکلی که بنده میبینم اوضاع به خوبی مدیریت نمیشود.غلامی افزود:در روز پنجشنبه ..

انتقاد دبیر حزب جمعیت جوانان انقلاب اسلامی شهرستان اراک از سید علی آقازاده استاندار مرکزی

شاخه سبز از اراک، مهدی غلامی - مهیار بهرامی دبیر حزب جمعیت جوانان انقلاب اسلامی شهرستان اراک طی متنی از اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در استان مرکزی، از استاندار مرکزی انتقاد کرد:استاندار محترم استان مرکزیجناب آقای سید علی آقازادهلطفا با اتمام ..

تقدیر و تشکر سرپرست روزنامه شاخه سبز از محمد حسن آصفری نماینده اراک در مجلس شورای اسلامی

شاخه سبز - جناب محمد حسن آصفری از حضور شما در روستای مهرآباد و اهدا اقلام مورد نیاز برای مقابله با ویروس کرونا آن هم در این برهه حساس،تشکر میکنم و از اینکه در اولین بازدیدها از روستاها این منطقه را انتخاب نموده اید و همچنین از توجه شما به پتانسیلهای..

پیام تسلیت سرپرست روزنامه شاخه سبز به سینا کمالخانی نماینده فراهان، تفرش و آشتیان در مجلس شورای اسلامی

شاخه سبز - کل من علیها فان و یبقی وجه ربک ذو الجلال و الاکرامجناب مهندس سینا کمالخانی،ضایعه درگذشت عموی مهربان و مومنتان را از صمیم قلب تسلیت عرض می کنم.خداوند متعال روح پاکش را با مولایش علی (ع) محشور نماید و به بازماندگان صبر جزیل عنایت فرماید.مهد..

 با دوتا بچه که نمیتوان تردد به روستاهای اراک را کنترل کرد

مهدی غلامی فعال رسانه ای خطاب به سید علی آقازاده استاندار مرکزی گفت:نمیتوان با قرار دادن دوتا بچه در ورودیهای روستاهای اراک ،تردد افراد در این برهه بیماری کرونا را کنترل کرد چرا که در شهر هنوز این نیرو و... وجود ندارد چطور و با چه تدبیری این امر را ..

ورودی روستاهای پرتردد اراک را با این شکل بی اصول بستن ، هیچ ارزشی ندارد

شاخه سبز از استان مرکزی - محمود حقدادی دبیر حزب اسلامی ایران زمین در استان مرکزی گفت:ورودی روستاهای پرتردد اراک را با این شکل بی اصول بستن ، هیچ ارزشی ندارد و سید علی آقازاده استاندار مرکزی باید یک تدبیر درست و حسابی داشته باشد و اگر هم نتیجه هر روز..

پیام تبریک سرپرست شاخه سبز  به آصفری نماینده دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی

جناب محمد حسن آصفری انتخاب به جا و شایسته جنابعالی به عنوان نماینده مجلس دوره یازدهم از حوزه انتخابیه اراک، خنداب و کمیجان  راکه بیانگر تعهد ،کارآمدی ،لیاقت و شایستگی‌ های بر جسته شما  در صحنه‌های خدمت صادقانه به نظام و میهن اسلامی  ا..

در برهه کرونا توجه به روستاهای اراک به پایین ترین حد خود رسیده است

شاخه سبز /مهدی غلامی - ویروس کرونا یا همان کوویید۱۹ مسئله ای است که به عنوان دغدغه همه مردم جهان شده و همگان در خصوص نحوه انتشار ، مهار و...آن بحث میکنند و عده ای از کارشناسان از کرونا به عنوان شروع جنگ بیولوژیک نام میبرند. در این راستا هم سرلشکر س..

 نماینده اراک، خنداب و کمیجان:در این شرایط حساس اولویت اول در همه تصمیم گیریها، باید حفظ جان مردم باشد

سید مهدی مقدسی نماینده اراک، خنداب و کمیجان:در این شرایط حساس اولویت اول در همه تصمیم گیریها، باید حفظ جان مردم باشد /  ای کاش از همان اول با بسیج کلیه امکانات، اماکن حساس و آلوده در سطح شهرستان ها و استان های کشور  قرنطینه، تعطیل و یا ضد ..

 عملکرد مهدی زندیه وکیلی معاون عمرانی استانداری مرکزی فراتر از ضعیف

به گزارش شاخه سبز _متاسفانه سالهاست که استان مرکزی نسبت به سایر استانهای دیگر از لحاظ عمرانی عقب افتاده و با یک نگاه ساده و با قیاس با نزدیکترین استان به مرکزی یعنی قم این مهم کاملا مشهود میباشد، البته شاید بعضیها بگویند که قم یک استان استثناست اما ..

سید محمد حسینی نماینده فراهان یکی از بی ریاترین نماینده های ادوار استان مرکزی است

 شاخه سبز : حمید مغازه ئی مدیرعامل شرکت ریسندگی بافندگی سپید باف صبا گفت :سید محمد حسینی نماینده فراهان، تفرش و آشتیان در مجلس شورای اسلامی یکی از بی ریاترین و مخلص ترین نمایندگانی است که تا به حال دیده ام.مغازه ئی افزود: مردم استان مرکزی و به ..

آصفری : مرزبندی اصلاح طلب و اصولگرا به صلاح مردم نیست/من مستقل از هر جریانی وارد میدان شده ام

شاخه سبز در گفتگو با محمد حسن آصفری کاندیدای انتخابات مردم اراک،کمیجان و خنداب برای مجلس یازدهم - در روزهایی که شمارش معکوس سرنوشت انتخابات مجلس یازدهم آغاز شده است احزاب مختلف از هر روشی به دنبال حمایت از کاندیداهای حزب خود هستند و در این..

 ای اهل اراک ،سید مهدی مقدسی اصلاحاتی برای مجلس نیامد

شاخه سبز - مهدی غلامی : انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حالی چند روز دیگر ودر تاریخ دوم اسفند ماه شروع میشود که بسیاری از افراد سید مهدی مقدسی را چهره شاخص اصلاحات از حوزه اراک، خنداب و کمیجان میدانستند که با سایر گزینه ها در این حزب فرس..

پیام تسلیت مدیر شرکت ریسندگی بافندگی سپید باف صبا به ریاست امور صنایع معدنی صمت استان مرکزی

شاخه سبز - مدیرعامل شرکت ریسندگی بافندگی سپید باف صبا به مهندس عادل لهراسبی ریاست امور صنایع معدنی صمت استان مرکزی طی پیامی تسلیت گفت. متن پیام بشرح ذیل است :کل من علیها فان و یبقی وجه ربک ذو الجلال و الاکرام  جناب مهندس عادل لهراسبی، ضایعه د..

احتمال ماندن سید علی آقازاده در استانداری مرکزی کمرنگ شد

شاخه سبز -  سید علی آقازاده استاندار مرکزی که بعد از محمود زمانی قمی روی کار آمد، سالها قبل برای رسیدن به همین جایگاه استانداری به هر دری زده بود ولی موفق نشده بود  و در حال حاضر هم احتمال ماندن وی بعد از انتخابات دوم اسفندماه 98 در استان ..

پیام تسلیت سرپرست روزنامه شاخه سبز به مهندس عابد حقدادی مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی

کل من علیها فان و یبقی وجه ربک ذو الجلال و الاکرامجناب مهندس عابد حقدادی،ضایعه درگذشت پدر مهربان و مومنتان را از صمیم قلب تسلیت عرض می کنم.خداوند متعال روح پاکش را با مولایش علی (ع) محشور نماید و به بازماندگان صبر جزیل عنایت فرماید.مهدی غلامی سرپرست..

تبلیغ