1. مطالب منتشر شده در دسته ی "مرکزی"
لیست امید شورای شهر اراک شفاف سازی را فراموش کرد

مهدی غلامی_چندی پیش اعضای لیست امید شورای شهر اراک چند نفر را به عنوان کاندیدای شهرداری معرفی کردند اما هیچ زمان توصیح ندادند که چطور به این افراد رسیدند و مهمتر از آن اینست که کدام یک از آنها به یک کاندید رای داده اند تا آن فرد بتواند در لیست آخر ک..

علی آقازاده استاندار مرکزی برای شان دولت تدبیر وامید حداقل یک حرکت مثبتی در حوزه راه و شهرسازی استان انجام دهد

مهدی غلامی فعال رسانه ای و عمرانی استان مرکزی گفت: علی آقازاده استاندار مرکزی برای شان دولت تدبیر و امید حداقل یک حرکت مثبتی در حوزه راه و شهرسازی استان انجام دهد چراکه مجید شارقی مدیرکل سابق این مجموعه که عملکردی شایسته داشت ،به طوری که بنده و سایر..

باشگاه داری شهرداری اراک بدون رشته فوتبال اصلا فایده ای ندارد

مهدی غلامی بازیکن سابق تیمهای فوتبال استان مرکزی گفت:باشگاه داری شهرداری اراک بدون رشته ورزشی فوتبال اصلا فایده ای ندارد چراکه تعدادطرفداران و علاقمندان این رشته با سایر رشته های دیگر قابل قیاس نیست.غلامی افزود:متاسفانه در سالهای گذشته سو مدیریتها و..

چرا علی آقازاده استاندارمرکزی برای انتخاب مدیرکلی بومی برای راه وشهرسازی استان هیچ اقدامی نمی کند؟

مهدی غلامی سرپرست شاخه سبز:_این درحالیست که در استان گزینه های بومی بسیارخوبی برای تصدی این سمت داریم ولی این سکوت آقازاده تعجب برانگیزاست وانگار قرار است باز هم شاهد کم کاری بعضی از افراد و انتصاب مدیرکل غیر بومی باشیم.این مهم درحالی هم است که مجید..

تبلیغ