تاریخ : 1398/11/5 20:31
شناسه : 209957

به مناسبت فرارسيدن ايام شهادت بزرگ بانوی جهان اسلام حضرت فاطمه زهرا(س)، مراسم عزاداری و سوگواری در آستان مقدس حضرت عبدالعظيم عليه السّلام برگزار می گردد.به گزارش  شاخه سبز و نقل از روابط عمومی آستان مقدّس حضرت عبدالعظيم عليه السّلام، مراسم سوگواری ایام فاطميه از روز یکشنبه 6 بهمن ماه تا روز پنجشنبه 10 بهمن ماه به مدت 5 شب، بعد از اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء در مصلای بزرگ آستان مقدس، با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمين سید محمد باقرعلم الهدی برگزار خواهد شد.


در این مراسم ذاكران اهل بيت عصمت و طهارت عليهم السّلام حاج محد رضا میرزاخانی در چهار شب اول و حاج یداله پاشازاده در شب پنجم در سوگ دخت نبی مكرم اسلام(ص) به مرثیه سرایی خواهند پرداخت.


همچنین در روز شهادت آنحضرت مصادف با چهارشنبه 9 بهمن ماه نیز ویژه برنامه ای بعد از نماز ظهر و عصر با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین شیخ محسن الهی و مرثیه سرایی حاج اصغر دوستی در مصلای بزرگ آستان مقدس برپا می شود.

روابط عمومی آستان مقدس حضرت عبدالعظيم حسنی عليه السّلام ضمن عرض تسليت به مناسبت ایام شهادت جانسوز حضرت صديقه طاهره(س)، مقدم همه پيروان و دوستداران اهل بيت عصمت و طهارت(ع) را گرامی می دارد.


انتهای پیام /

پاسخی بگذارید