گروه: سیاسی / قضایی
تاریخ : 1399/02/12 19:25
شناسه : 240544

منتخب مردم زاهدان در مجلس یازدهم نشست چند روز گذشته برخی از منتخب این دوره از مجلس با آیت الله رئیسی، رئیس قوه قضائیه را تشریح کرد.

فداحسین مالکى منتخب مردم زاهدان در مجلس یازدهم از برگزارى جلسه اى با آیت الله رئیسى، رئیس قوه قضاییه خبر داد و گفت: در چند روز گذشته جمعی از منتخبان مجلس که سابقه قضایی دارند، میهمان رئیس قوه قضائیه بودند.

وی با بیان اینکه  رئیس قوه قضائیه این نشست را جلسه ی خانوادگی قوه قضاییه قلمداد کرد، ادامه داد: قطعا اینگونه جلسات در شرایط کنونی فرصت ویژه ای را برای مقابله با فساد و رانت خواری در کشور فراهم می آورد.

منتخب مردم زاهدان در مجلس با بیان اینکه رئیس قوه قضائیه در این نشست  به لزوم عزم جدی مجلس آینده برای مبارزه با فساد افسار گسیخته اشاره و بر اهمیت برخورد با دانه درشت ها تأکید کرد، اضافه کرد: چرا که این مهم علاوه بر صیانت از حقوق مردم، افزایش اعتماد عمومی به نظام مقدس جمهوری اسلامی را نیز به دنبال خواهد داشت.

مالکی با اعلام اینکه رئیس قوه قضائیه درباره شعار سال"جهش تولید" نیز  خواستار اقدام جدی مجلس یازدهم و دولت برای ساماندهی مسئله مبارزه با قاچاق و حمایت همه جانبه از تولید ملی شد، اظهار داشت: آیت الله رئیسی عنوان کرد دستگاه قضایی کشور، تمامی تمهیدات لازم جهت تسهیل رسیدگی قضایی مرتبط با این حوزه را اندیشیده و به کار بسته است. ‎

وی با بیان اینکه رئیس قوه قضائیه برای پیشبرد هرچه بهتر سیاستهای نظام در مناطق مرزی ومحروم کشور بر اهمیت ارتباط تنگاتنگ مجلس آینده و قوه قضائیه تاکید داشتند، عنوان کرد: آیت الله رئیسی همچنین موافقت کردند، نمایندگانی که از مدیران قوه قضاییه بوده و اکنون به عنوان منتخبین مردم وارد مجلس شده اند می توانند جهت سهولت در امورات در جلسات شورای قضایی استانهایشان شرکت کنند.

پاسخی بگذارید