گروه: سیاسی / مجلس
تاریخ : 1399/06/2 13:37
شناسه : 398425

سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی گفت: پاسخ وزیر ورزش به ابهامات در خصوص نحوه عقد قرارداد سرمربی سابق تیم ملی فوتبال قانع کننده نباشد، استیضاح سلطانی فر را کلید خواهیم زد.حجت الاسلام حسن نوروزی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی شاخه سبز بیان کرد : پرونده ویلموتس سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران به جد در حال بررسی در مجلس شورای اسلامی است. چون دریافت این رقم از دستمزد بدلیل اهمال و سهل انگاری برخی بوده است که باید جوابگوی مردم باشند.


   نوروزی افزود: این مبلغ از خزانه دریافت شده، در این شرایط نابسامان اقتصادی و وضعیت معیشتی مردم  نتایج نامطلوبی را بر جای می گذارد؛ لذا باید از بدو امر در عقد قراردادها از مشاوران و وکلای حقوقی بهره می برند تا موجب این تخلف بزرگ نشوند.  


سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد : ویلموتس اقدام چشمگیری نیز در این دوره نداشته است. پاسخ وزیر ورزش به ابهامات در خصوص نحوه عقد قرارداد سرمربی سابق تیم ملی فوتبال قانع کننده نباشد، استیضاح سلطانی فر را کلید خواهیم زد. زیرا آنچه که بیت المال نامیده می شود به این راحتی نباید بذل و بخشش شود.    انتهای پیام /

پاسخی بگذارید