تاریخ : 1399/07/8 16:05
شناسه : 398520

خیران اصفهان با مشارکت در پویش "شصت شب روضه خانگی در حسینیه خیریه امام حسین علیه السلام"هشت میلیارد ریال برای حل مشکل زنان سرپرست خانوار هدیه کردند.
به گزارش شاخه سبز از استان اصفهان-  پویش "شصت شب روضه خانگی در حسینیه خیریه امام حسین علیه السلام" با توجه به شیوع کرونا و عدم امکان توزیع غذای نذری بین عزاداران در محرم امسال و با هدف اهدای هزینه غذای نذری برای حل مشکل 60 زن سرپرست خانوار در شهر اصفهان و با همت موسسه خیریه امام حسین علیه السلام تخصصی حوزه مسکن آغاز به کار کرد.

استقبال خیران از این پویش بسیار خوب بود به گونه‌ای که با گذشت 30 شب از این پویش حدود هشت میلیارد ریال برای کمک به حل مشکل مسکن زنان سرپرست خانوار اصفهان جمع آوری شد.

گفتنی است که 30 شب دیگر این پویش ادامه دارد و همه می توانند در این پویش مشارکت کنند. پویش "شصت شب روضه خانگی در حسینیه خیریه امام حسین علیه السلام" نه تنها هر شب و با حداکثر 10 نفر در خانه مددکاران و مددجویان برگزار شد، بلکه پویشی است که در راستای کمک به کادر درمان در پیشگیری از شیوع کرونا در شهر اصفهان نیز گام برداشته و بارها مورد تقدیر جامعه پزشکی نیز قرار گرفته است.   


انتهای پیام /

پاسخی بگذارید