تاریخ : 1399/07/14 14:45
شناسه : 398531

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: با توجه به وضعیت بحرانی اصفهان در زمینه شیوع کرونا، هیچ برنامه‌ای برای روز اربعین در بقاع متبرکه استان اصفهان برگزار نخواهد شد.


به گزارش شاخه سبز از استان اصفهان، حجت‌الاسلام محمد حسین بلک در خصوص برنامه‌های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان برای برگزاری مراسم‌های اربعین حسینی اظهار کرد: در این زمینه اداره اوقاف با توجه به مصوبات ستاد استانی مقابله کرونا برنامه‌ریزی می‌کند.


وی افزود: تاکنون و بر اساس مصویات ستاد استانی مقابله با کرونا مصوب شده هیچ گونه راهپیمایی و جابجایی در هیئت‌ها صورت نگیرد و هیچ برنامه‌ای تاکنون برای روز اربعین در بقاع متبرکه استان اصفهان پیش‌بینی نشده است.


مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان با بیان اینکه چنانچه ستاد استانی مقابله با کرونا مصوب کند مراسم روز اربعین را بدون دسته روی و پیاده روی در برخی از اماکن می‌توان برنامه‌ریزی کرد، اضافه کرد: اما تاکنون در این زمینه نیز هیچ برنامه‌ای در نظر نگرفته شده است.


وی با بیان اینکه بقاع متبرکه استان اصفهاندر فضای مجازی نیز برنامه‌ای نخواهد داشت، گفت: این برنامه‌ها نیز تولید نخواهد شد و از برنامه‌های صدا و سیما در این زمینه استفاده خواهیم کرد.
انتهای پیام /

پاسخی بگذارید