پنجشنبه 10 تير 1395.
امروز

مدیر روابط عمومی و بین الملل مسجد مقدس جمکران از شورای معارف سیما تقدیر کرد.

حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی هاشمی زاده در گفتگو با مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران ضمن تبریک ایام مبارک آغاز امامت حضرت ولی عصر (عجل ا... تعالی فرجه الشریف) با اشاره به اینکه مسجد مقدس جمکران برای گرامیداشت ایام سوگواری شهادت امام حسن عسگری (علیه السلام) و آغاز امامت امام زمان (علیه السلام) برنامه های مختلفی را تدارک دیده و به اجرا رسانده است ابراز داشت: پس از انعکاس وسیع مراسم عزاداری بزرگ اربعین حسینی توسط شبکه های مختلف سیما و بازتاب بسیار خوبی که در میان هموطنان داخل و بینندگان خارج از کشور داشت، شورای معارف سیما برای پوشش تصویری برنامه های هشتم و نهم ربیع در مسجد مقدس جمکران اعلام آمادگی کرد.وی ادامه داد: طبق هماهنگی های صورت گرفته به همت مدیریت محترم شبکه قرآن و معارف سیما با همکاری صدا و سیمای مرکز قم و روابط عمومی و بین الملل مسجد مقدس جمکران برنامه های دعای کمیل، دعای ندبه و دعای سمات که با حضور خانواده های معظم شهدا برگزار شد، به صورت زنده بر روی آنتن رفت.
مدیر روابط عمومی و بین الملل مسجد مقدس جمکران در ادامه از پخش ویژه برنامه های هشتم و نهم ربیع توسط شبکه های مختلف سیما از مسجد مقدس جمکران خبر داد و بیان داشت: این برنامه ها با پخش زنده برنامه باران به مناسبت شهادت امام حسن عسگری (علیه السلام) از شبکه قرآن و معارف سیما آغاز شد، صبح روز هشتم ربیع شبکه استانی نور ویژه برنامه غروب آفتاب را به صورت زنده از شبستان غربی مسجد بر روی آنتن برد.
حجت الاسلام هاشمی زاده افزود: برنامه روشنا از شبکه جهانی جام جم برنامه دیگری بود که ظهر روز جمعه از مسجد مقدس جمکران پخش شد، برنامه عطر عاشقی از شبکه تهران نیز در این روز از مسجد مقدس جمکران به صورت زنده بر روی آنتن رفت.
وی ادامه داد: ویژه برنامه باران به مناسبت آغاز امامت حضرت ولی عصر (عجل ا... تعالی فرجه الشریف) با حضور تولیت مسجد مقدس جمکران به مدت دو ساعت در شب نهم ربیع از شبکه قران و معارف سیما پخش شد. روز نهم ربیع نیز برنامه تا نیایش از شبکه پنج سیما به صورت زنده از مسجد مقدس جمکران پخش شد.
مدیر روابط عمومی و بین الملل مسجد مقدس جمکران با اشاره به اینکه این حجم پخش زنده از مسجد مقدس جمکران تاکنون بی سابقه بوده است خاطر نشان کرد: مسجد مقدس جمکران از اهتمام و همت رسانه ملی برای انعکاس فضای روحانی این مکان مقدس در شب و روز نهم ربیع تقدیر و قدردانی می نماید و امیدواریم این حضور اثر گذار که تحسین و تقدیر بسیاری از عاشقان و منتظران حضرت ولی عصر (عجل ا... تعالی فرجه الشریف) در اقصی نقاط ایران اسلامی و حتی خارج از کشور برانگیخت، مورد عنایت و لطف بیکران حضرت ولی عصر (عجل ا... تعالی فرجه الشریف) قرار گیرد.