1. مطالب منتشر شده در دسته ی "سایر"
نوبرانه ای از پوشکِ بزرگسالان

هدی سادات چاوشی: مجانی نیست و مانند نایاب ترین داروها که در ایران وجود دارد و ممکن است در کشورهای دیگر نباشد اما در ایران باشد، نمی توانیم بگوییم نایاب است _ چرا که به گفته ی رییس انجمن صنایع سلولزی ایران؛ کارخانجات تولید محصولات سلولزی کشور با بالا..

موریانه ی سوء ظن در زندگی مشترک

هدی سادات چاوشی: مضطرب به نظر می رسید، برگه ای در دست داشت و منتظر بود تا نوبتش برسد. آسان نبود، ولی سر صحبت را باز کردم. بیماری که چندین وقت است همه گیر شده؛ "سوءظن نسبت به شریک زندگی" است که طرفین را از ادامه زندگی دلسرد می کند. مادر یک فرزند بود...

رییس اداره بهزیستی ری خبر داد : برگزاری جام باشگاه های کتابخوانی

رییس اداره بهزیستی ری از برگزاری کارگاه جام باشگاه های کتابخوانی  بمناسبت هفته کتابخوانی خبرداد. در گفتگو با خبرنگار شاخه سبز - مینا رجایی با اشاره بر گرامیداشت هفته کتابخوانی، گفت: در جهان امروز که دانش ملاک برتری است با راه اندازی باشگاه ها..

بازدید علیجانی از شیرخوارگاه حضرت رقیه (س) + عکس

علیجانی از شیرخوارگاه حضرت رقیه (س) بازدید کرد. به گزارش خبرنگار استان تهران شاخه سبز - محسن علیجانی زمانی نماینده نماینده مردم تهران، پردیس، شمیرانات، ری و اسلامشهر بمناسبت وفات بنت الحسین (س) از شیرخوارگاه  حضرت رقیه (س)  بازدید کرد و ..

جشنواره ورزشی بیماران اعصاب وروان سراسر کشور برگزار شد

جشنواره ورزشی بیماران اعصاب و روان سراسر کشور باهدف اثربخشی بر سلامت بیماران روان برگزارشد.  به گزارش خبرنگار شاخه سبز - جشنواره ورزشی بیماران اعصاب و روان 1205 نفر از بیماران مقیم در ۷۰ مرکز نگهداری بیماران روان سراسر کشور ۱۹ مهر ماه سال جاری..

اقدامات گرامیداشت سالمند در شهرستان ری

معاون امور توانبخشی اداره بهزیستی شهرستان ری به تشریح  اقدامات گرامیداشت سالمند در این شهرستان پرداخت.  در گفتگو با خبرنگار شاخه سبز - مجید عابدی به برنامه های مختلف اجرا شده در روز سالمند اشاره کرد و بیان کرد: طی نشست مشورتی در شه..

چنگال تفرقه افکن استکبار/حمله ی وحشیانه ای دیگر

"قدرت نمایی کور" تروریستها در "رژه اهواز" این بار هم مردم را در بر گرفت. در روز آغازین از هفته دفاع مقدس بار دیگر عده ای جنایتکار که بجز بر هم زدن نظم و آرامش کشور عزیزمان هدفی بیشتر ندارند، در یک برنامه ریزی مسلحانه "همزمان با صدای طبل نظامیان"..

فاصله بین هیات و مسجد

یکی از بنیانهای ترویج کننده ی تقوی و پرهیزگاری مساجد کشور هستند. امام  راحل و بزرگوار ما مساجد را "سنگر" نامیده اند. اما کافی است نگاهی به سنگرهای کشور بیندازیم. سنگرهای پایین شهر – سنگرهای بالای شهر. نگاهی به خیابانهای شهر بیندازیم. خیابانهای ..

والدین دیروز وسالمندان امروز

شاخه سبز  - نه توان حرف زدن داشتیم نه توان راه رفتن. تمام وقت کنارمان ماندند و لباس تنمان کردند و گرسنگی مان را برطرف کردند و هر ترسی را سعی کردند ازما دور کنند و کردند تا بزرگ شدیم و خودمان پدر و مادر شدیم// اما حالا چه؟؟؟ در یک محوطه بسته ای ..

مهمترین کار دولتها

مدتها است که این موضوع از سطح انتظارات جامعه حذف شده است و مردم بیشتر با حذف بخشهایی از حقوق شهروندی مواجه میشوند تا رساندن خدمت به همه ی نقاط کشور. نمونه اش تیرهای برق وسط کوچه هاست. مگر کسی باید بگوید این تیرها را بردارید؟؟؟؟ در برخی از روستاهای م..

نیازهایی که باید مورد توجه قرار گیرد

هدا سادات چاوشی: یک سونگری و گفته های تاکیدی مبنی بر عدم ارتکاب جرم، چیزی نیست که بتوان با آن کام یک جامعه شیرین شود اما اگر مسئولان برنامه ریز در کشور با ارائه یک برنامه ی غنی برای تربیت شخصیتی افراد جامعه، با استفاده از ظرفیت های آموزشی کلان همه گ..

هیچ کجا حالش خوب نیست

هیچ کجا حالش خوب نیستحوادث متعدد... یک روز غم نان و غصه ی عدم اشتغال جوانان، یک روز آمار وحشتناک کاهش سن در مصرف مواد مخدر، یک روز آمار افزایش طلاق و یک روز یک ناظم، یک راننده سرویس، یک معلم، صدای 16 مادر در یک دبیرستان... که تنها بخشی از معضلاتی اس..

پیشگیری مقدم بر درمان است

همیشه شنیده ایم که پیشگیری مقدم بر درمان است و باورمان در این حرف از یادرفتنی نیست، اما شنیدن کی بود مانند دیدن.مادری را دیدم که دیگر معتاد نبود. 30 تا 40 سال بیشتر نداشت، ولی دندان هایش ریخته بود و صورتش دیگر زیبا نبود. دست هایش هم لرزه و لغمه داشت..

موتور سیکلت، مرکبی برای بروز و ظهور

 وضعیت تصادف موتورسیکلت ها به عنوان یکی از معضلات شهری که هزینه سنگینی را به دوش دولت می گذارد، در استان قم از خط قرمز عبور کرده و به حادترین مشکلات اجتماعی در شهر تبدیل شده که گاها به عدم نظارت کافی از سوی خانواده ها و چالش در ضعف آموزشی و فره..

تامین تدارکات ضیافت های ماه رمضان بهزیستی توسط مشارکت های مردمی

رییس اداره بهزیستی شهرستان ری گفت: تدارکات ضیافت های ماه مبارک رمضان بهزیستی توسط مشارکت های مردمی تامین می شود . به گزارش آتنا تکیه خبرنگار شهرستان ری شاخه سبز - مینا رجایی در نشست خبری تشریح برنامه های ماه مبارک رمضان ، با اشاره بر هدف برگزار..

انتصاب در خانه ایثارگران استان تهران

انتصاب در خانه ایثارگران استان تهران:طی حکمی از سوی مشاور عالی ایثارگران کشور معاون و مشاور خانه ایثارگران استان تهران منصوب شدطی حکمی از سوی مشاور عالی خانه ایثارگران کل کشور معاون و مشاور خانه ایثارگران استان تهران منصوب شد. به گزارش  شا..

از ادعای خدمت تا رد پای بدعت

برخورد غیر اخلاقی با اخلاق به اخلاق صدمه میزند. برخورد غیر امنیتی با امنیت به امنیت ضربه میزند. برخورد نا سالم با سلامت به سلامت ضرر میزند. لکن امروزه مشاهده میشود برخی دارند بدعتهایی را  بنیان می نهند و نهادهای مسئول هم در برابر آنها هیچ حرکتی..

لزوم انتقال عوارضی های قم به خارج از  محدوده ی شهری

لزوم انتقال عوارضی های قمبه خارج از  محدوده ی شهریامروزه عوارضی های شهرمان یکی از بخشهای تجاری شهر نیز محسوب میشوند که منظور من این بخش از عوارضی نیست. به عنوان مثال، در اتوبان تهران، مردم هر روز از قم به بهشت معصومه تا شهرک شکوهیه در تردد و رف..

 هدف از حمله سایبری به ایران چیست؟

مهدی محمدی در کانال تلگرامی خود درباره تهاجم سایبری شب گذشته نوشت: درک اینکه ‘این کشور تحت حمله قرار دارد’ یکی از فوری ترین نیازهای جامعه امروز ایران است خصوصا که حمله کنندگان قصد خود را پنهان هم نمی کنند. تهاجم‌سایبری دیشب صرف نظر از ابع..

بدون زحمت، با مخاطب خاص

امروزه شغل تکدی گری یکی از فرایندهای دریافت پول بی زحمت است که در واقع متکدیان به ازای نقش های غریبانه خود، به نوعی جهت بازارگرمی و درآمدزایی های کف خیابانی خود دامن می زنند. شاید کمی پذیرفتن این موضوع سخت باشد ولی متکدیان اغلب با بهره گیری..

تبلیغ