اخبار برگزيده:
  1. مطالب منتشر شده در دسته ی "سایر"
حفظ و پاسداشت زبان فارسی زیربنای بقای فرهنگ ایرانی

معصومه نظری - مهم ترین  شاکله ی هویت فرهنگی ما ایرانیان زبان و ادبیات فارسی است که با پیشینه ی هزار و چندصد ساله اش میراث معنوی همه ی اقوام ایرانی در این سرزمین پاک اهورایی به شمار می رود . از گذشته های دور ، همه ی ایرانیان در گسترش  و غنا..

جریان تحریف درصدد القای ناامیدی به مردم است

معصومه نظری - از ابتدای پیروزی  انقلاب اسلامی همواره دشمنان کینه توز جمهوری اسلامی به دنبال آسیب رساندن به کشور و نا امید کردن مردم بوده و هستند.دشمن در این راه نیز از تهدید علیه کشور، تحریم های اقتصادی و ... استفاده کرده اما همیشه شکست خورده ا..

وقتی ترامپ از هژمونِ جمهوریِ اسلامی مطلع است

هدی سادات چاوشی: چندی پیش دفتر کنترل دارایی‌های وزارت خزانه‌داری آمریکا، تحریم‌های جدیدی علیه ایران اعلام کرد. در فهرستی که روی وب‌سایت وزارت خزانه‌داری آمریکا قرار گرفت نام ۹ فرد و ۳ نهاد دیده ‌شد که به فهرست تحریم‌ها اضافه شدند که بازتاب‌های زیادی..

ما ملت مقاومت هستیم

هدي سادات چاوشيانديشه و صنعت مقاومت، سلاحي قدرتمند و طبيعي از سوي هر ملت مقتدر در مقابل تهديد است تا با منطق و انتخاب از مختصاتِ ترفندها و ترديدافکني‌هاي دشمن مصون بماند که در پي اين مقاومت قطعا امنيتي غني بهمراه خواهد بود.راهبرد اثربخشنيروي مقاومت ..

کارشناس بررسی می کند: خجالت یا خود قضاوتی منفی ؟!

شاخه سبز به قلم فرشته محقق -   آدم با سواد و خوش فکری بود، اما معمولا درجمع خیلی کم حرف بود در زندگی شخصی شکست های زیادی را تجربه کرده بود او یک نمونه آدم خجالتی بود که نتوانسته بود براین مشکل روانی خودش غلبه کند و یا آنرا درمان کند.در کنا..

سرپرست بهزیستی ری: مشارکت های مردمی نقش کلیدی برای رسیدن به اهداف سازمانی را ایفا می کند

به گزارش شاخه سبز و نقل از روابط عمومی بهزیستی شهرستان ری، محمدرضا خدابخشی سرپرست اداره در سخنرانی پیش از خطبه نماز عبادی سیاسی جمعه   به تمامی همکاران در سراسر کشور و همچنین کارمندان خدوم و ارزشمند بهزیستی شهرستان، چهلمین سالگرد تاسیس ساز..

 پایش و به روزرسانی پرونده های خانوار و مددجویان در سامانه ارمغان سازمان بهزیستی در ری آغاز شد

به گزارش شاخه سبز و نقل از روابط عمومی بهزیستی شهرستان ری، محمدرضا خدا بخشی سرپرست اداره بیان کرد: در راستای سیاست های کلان سازمان بهزیستی و به منظور عدالت محوری و شفاف سازی و بهره مندی بهتر جامعه هدف از خدمات این سازمان، پایش و تکمیل، ثبت اطلاعات ا..

سرپرست بهزیستی شهرستان ری منصوب شد

به گزارش شاخه سبز - طی حکمی از طرف مدیرکل بهزیستی استان تهران دکتر محمدرضا خدابخشی به سمت سرپرست بهزیستی شهرستان ری منصوب شد.متن حکم مدیرکل بهزیستی استان تهران به شرح ذیل ابلاغ شد:برادر ارجمند جناب آقای محمدرضا خدابخشی    نظر به مراتب تعهد..

بمنظور پیشگیری از شیوع کرونا ویروس از کمپ های اقامتی بازدید شد

به گزارش شاخه سبز و نقل از روابط عمومی بهزیستی ری - علی نعمتی مدیر بهزيستي شهرستان ری باهمراهی سرپرست حوزه پیشگیری شریعت پناهی به منظور بررسی عملکرد کمپ ها درخصوص اقدامات پیشگیرانه از شیوع بیماری کووید 19از کمپهای ره یافتگان امید به زندگی ، برادران..

بدون حمایت از تولید ملی جهشی در تولید رخ نخواهد داد

معصومه نظری- تولید از ریشه لغوی ولد و به مفهوم ایجاد کردن، به وجود آوردن و زایش است که در حوزه‌های مختلف موضوعیت دارد؛ تولید صنایع سبک و سنگین، صنایع و لوازم ساختمانی، صنایع معدنی، مواد کانی و معدنی، صنایع شیمیایی، صنایع نفتی و پتروشیمی، صنایع تبدیل..

زنگ خطر استراتژیک زلزله تهران

معصومه نظری – با وقوع زلزله اخیر تهران در بامداد نوزدهم اردیبهشت ماه بار دیگر زنگ خطر برای کشور به صدا درآمد. زنگ خطری که نیازمند تدبیر قبل از وقوع حادثه غیرقابل جبران است. پیش بینی ها حاکی از وقوع زلزله ای شدید در تهران دارد که آسیب زیادی را ب..

وقتی دست یاری حق از آستین کرونا بیرون بیاید

هدی سادات چاوشی: ساعت 11 شب بود. صدای جیغ آمد. شیشه‎‌های ساختمان تکان خورد. انگار دعوایی در حال اتفاق بود. حتی کمی بعد صدای ناله آمد. صدای موزیک را بستیم. هواکش آشپزخانه را خاموش کردیم. همسایه دیوار به دیوارمان، مجددا تصمیم گرفته بود زنش را کتک بزند..

پویش همدلی مومنانه در بهزیستی ری راه اندازی شد

به گزارش شاخه سبز و نقل از روابط عمومی بهزیستی شهرستان ری - علی نعمتی با اشاره به فضیلت ماه مبارک رمضان که در آن مهربانی ، گذشت و ایثار از معنویات این ماه به شمار می رود ،همکاران و خیرین را به مشارکت در انفاق و ترغیب دیگران در خصوص کمک به نیازمندا..

حمایتگرانی پرمشغله و پرقدرت که در دوران کرونا، کمتر رسانه‌ای شدند

هدی سادات چاوشی: در ایام کرونا، هر روز در هر گوشه از ایران، اخبارهای زیادی را شنیدید که یکی از پرچالش‌ترین آنها، اخبار مرتبط با «حمایت» بود. حمایت‌هایی که یکی می‌نوشت، کمک به نیازمندان و دیگری می‌نوشت کمک به محرومان و جایی دیگر نوشته بود کمک به مستض..

فراز و فرودهای سوگواری در ایام غم‌انگیز کرونا

هدی سادات چاوشی: در ساعات پایانی شب، توسط یک خانوادۀ سوگوار، عضو یک مجلس ترحیم مجازی می‌شوید. هیچ چیزی جای رودررویی را ندارد اما بدلیل انسجام اجتماعی، این فضای مجازی هم می‌تواند مفید باشد. مرد جوان، که تقریبا دو ماه است در قرنطینه خانگی بسر می‌برد و..

سمفونی کرونا

هدی سادات چاوشی  : هنوز در حال نواختن است. از تمام نقاط جهان. کافیست به اینفوگرافیک منتشر شده سازمان بهداشت جهانی، از مبتلایان و فوت‌شدگان دقت کنید. همه چیز از یک سرفه شروع شد. از یک استرسور و خفاش‌. از سوءتفاهمی که دنیا را درام کرد. شبیه همان ..

جانمایی و تجهیز نقاهتگاه ویژه سالمندان و معلولین مبتلا به بیماری کرونا در آسایشگاه خیریه کهریزک

به گزارش شاخه سبز و نقل از روابط عمومی بهزیستی شهرستان ری - علی نعمتی مدیر بهزيستي ری به همراه سرهنگ آرزومندی فرمانده سپاه ناحیه حضرت روح اله (ره) ، هاشمی شهردار کهریزک ، کلهر رئیس شورای بخش کهریزک با هدف ارزیابی جانمایی و تجهیز نقاهتگاه ویژه سالمند..

اقدامات بهزیستی ری در راستای جلوگیری از کرونا ویروس در مراکز بازتوانی

به گزارش شاخه سبز و نقل از روابط عمومی بهزیستی شهرستان ری - همزمان با ورود بیماری کووید 19 به کشور و اطلاع رسانی سراسری و بسیج عمومی، جلسات توجیهی برای مدیران و مددیاران مراکز اقامتی با همکاری شبکه بهداشت و درمان شهرستان ری برگزار شد. علی نعمتی مدی..

دیدار چهره به چهره مدیر بهزیستی ری با شهروندان بمناسبت دهه مبارک فجر + تصاویر

به گزارش شاخه سبز از شهرری  - علی نعمتی رئیس اداره بهزیستی در حاشیه برگزاری میز خدمت، بیان کرد : در راستای تکریم ارباب رجوع و دسترسی آسانتر مردم با مسوولان به مناسبت گرامیداشت یوم الله مبارک دهه فجر در میز خدمت روسای ادارات شهرستان ری  که ..

مدیر بهزیستی ری: سطوح پیشگیری از اعتیاد با مطالعات دقیق و علت یابی برنامه ریزی شود

به گزارش خبرنگار شاخه سبز از شهرستان ری - علی نعمتی در همایش یاریگران درمان، ضمن گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر با بیان اینکه اعتیاد یک مقوله چند وجهی است که زحمت گروه متخصص را می طلبد، افزود : در تاریخ ایران رفع این معضل دچار فراز و نشیب زیادی ش..

تبلیغ