گروه: سایر / بهزیستی
تاریخ : 1397/11/28 20:02
شناسه : 205714

رئیس اداره بهزیستی شهرستان ری گفت :نقش کلیدی خیرین و نیکوکاران در معاونت مشارکت های مردمی در ارتقا و سلامت اجتماعی بی همتا است.به گزارش خبرنگار شهرستان ری شاخه سبز - مینا رجایی در دومین نکوداشت و تجلیل از خیرین بهزیستی ری، بیان کرد: تقدیر و تشکر از همدلی و همفکری تمامی افرادی که در طول یکسال فعالیت بنده در این جایگاه دارم، اگر حمایت شما عزیزان نبود، درپیشبرد اهداف سازمانی موفق نمی شدیم و امیدوارم این تعامل و همکاری در سال آتی نیز در کنار شما داشته باشیم. 


رجایی با بیان اینکه شور مشارکت یک منفعت دو جانبه است، افزود: توسعه و گسترش رفاه اجتماعی در بین اقشار نیازمند و آسیب دیده به منظور رفع نیازها و ارائه خدمات مطلوب به جامعه اهداف ما در کاهش آسیب های اجتماعی کمک بسزایی دارد که امیدوارم در سال آینده با سلامتی و شور بیشتری میزان مشارکت ها روز بروز افزایش یابد.* مولفه خیرخواهی در ذات و فرهنگ غنی مردم ایران نهفته است

مرتضی خانجانی معاونت سیاسی انتظامی فرمانداری ویژه ری  در این مراسم، گفت:  انجمن هاو تشکل های خیر خواهانه گوناگون در سراسر کشور از قبیل خیرینی که در زمینه مدرسه سازی ، مسجدسازی، ارائه و تجهیز خدمات پزشکی و... فعالیت دارند، در حال افزایش است. چون در ذات مردم ایران با پیشینه فرهنگی - مذهبی غنی، نیات نیک و انسان دوستانه نسبت به محرومان و اقشار ضعیف جامعه نهفته است.


خانجانی اظهار کرد : امروز در این مراسم گردهم آمدیم تا از زحمات شما خیرین عزیز تقدیر و تشکر بعمل آوریم. لذا تلاش های خانم رجایی رئیس بهزیستی شهرستان ری بر همگان پوشیده نیست پس‌از همه شما خواستارم ایستاده به پاس احترام، او را تشویق نمایید.* خیرین و نیکوکاران بازوان قدرتمند معاونت مشارکت های مردمی هستند

مهشید چوبکار معاونت مشارکت های مردمی استان تهران نیز در این مراسم ضمن تقدیر از زحمات اداره بهزیستی ری، تصریح کرد: یکی از وظایف خطیر معاونت مشارکت های مردمی چه در ری یا تهران، انسجام ارتباط با خیرین است.


چوبکار افزود: تمامی عزیزانی که بر اساس ماده 26 همراه ما می شوند و موسسات خیریه را به ثبت می رساند و یا کسانی که بصورت انفرادی با ما در تعامل می شوند و همراه و همگام با اهداف سازمانی پیش می روند، همه این عزیزان بازوان پر قدرت این معاونت هستند.


وی اشاره کرد : وظیفه معاونت مذکور در برابر این همه فعالیت خیرخواهانه، امروز تقدیر و تشکر از شما خیرینی است که در تمامی طول سال مشارکت ها را تنها نگذاشته و دوشادوش با ما همراه بودید.
شاخه سبز - دومین نکوداشت و تجلیل از خیرین بهزیستی شهرستان ری با حضور مسوولان شهرستانی و استانی در جمع خیرین برگزارشد. در این مراسم ضمن اجرای سرود توسط گروه های انجمن مددجویان احمر و آوای دستان ناشنوا، از 82 نفر از خیرین و فعالین حوزه مشارکت ها و 3 نفر از دانش آموزان تحت پوشش بهزیستی تقدیر شد.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید