تاریخ : 1397/12/22 20:33
شناسه : 206031

امام جمعه بخش کهریزک اعمال برنامه ریزی دقیق تری را در طرح ترافیک چهارشنبه آخر سال خواستار شد.به گزارش خبرنگار شهرستان ری شاخه سبز - حجت الاسلام و المسلمین سید احمد موسوی در شورای اداری اسفندماه 97 بخش کهریزک اظهارکرد : مراقب باشیم تا در ایام دید و باز مرتکب گناهی از جمله کبیره نشویم. امام علی (ع) هم در این زمینه فرموده اند: آدم عاقل کسی است که زبانش از غیبت دوری کند  تا گمراه در مسیر پیش نرود.


موسوی با اشاره بر نسبت عقل و غیبت، ادامه داد :  از نظر امیر مؤمنان غیبت، یک گناه کبیره محسوب می شود و عقل آن چیزی است که انسان بوسیله آن خداوند متعال را پرستش می کند و از او طلب بهشت دارد. همچنین ایشان در توضیح عاقل نیز فرمودند: فردی که مطیع اوامر الهی باشد عاقل شمرده می شود.


امام جمعه بخش کهریزک گفت: هرساله در چهارشنبه آخر تمهیدات خوبی در کهریزک اندیشیده می شود. خوشبختانه امسال نسبت به سال های گذشته کمتر سرو صداهای مخرب را داریم و با مجروح و زخمی کمتری مواجهیم ولی باز باید تمامی جوانب را بررسی کرده و تحت نظر داشته باشیم.


وی در پایان متذکر شد: بنده از مسوولان تمنا دارم تا در مورد  ترافیک آخر سال و زیارت اهل قبور هم بیشتر تلاش کنند و با طرح ها و برنامه ریزی بیشتری محدودیت ها را رفع کنند.


انتهای پیام/

پاسخی بگذارید