تاریخ : 1398/11/15 22:45
شناسه : 209987

فرماندار ویژه شهرستان ری گفت : نباید به بهانه گسترش صنعت و عدم رعایت قوانین، کشاورزی را نابود کنیم.به گزارش شاخه سبز از شهرستان ری - حسین توکلی کجانی  در آیین تجلیل از تولیدکنندگان صنعت کشاورزی استان تهران در شهرستان ری بیان کرد: خط مقدم اقتصاد مقاومتی تولیدکنندگان در صنعت کشاورزی هستند که راهبرد دولت حمایت ازین بخش هست.


توکلی کجانی اظهار داشت : برخی از قوانین صدور مجوزهای بخش کشاورزی را با مشکل مواجه می کند، ولی با پیگیری های استانداری تهران و مدیران مربوطه هموراه تلاش شده است تا این دغدغه ها و مشکلات کاهش یابد. در این راستا دستگاه های اجرایی، بخصوص بانک ها موظفند تا حمایت خود را ازین حیث کامل کنند.


وی تصریح کرد : شهرستان ری در چندین شاخص تولید، رتبه اول را دارد که بخش کشاورزی در آن خوش درخشیده است؛ لذا باید برای این شهرستان برنامه ویژه داشته باشیم، چون نباید کشاورزان ما با مشکلات دست و پاگیر اداری مواجه شوند.


فرماندار ویژه شهرستان ری در خاتمه خاطر نشان کرد: با هر گونه ساخت و ساز غیر مجاز و ساخت در اراضی کشاورزی به شدت برخورد می‌شود. نباید به بهانه توسعه صنعت در جنوب استان تهران، کشاورزی این منطقه با مشکل مواجه شود و به دنباله آن افراد سودجو به تغییر کاربری اراضی اقدام کنند.انتهای پیام/

پاسخی بگذارید