گروه: سایر / بهزیستی
تاریخ : 1398/11/15 22:00
شناسه : 210001

جشن تکلیف دختران شبه خانواده تحت پوشش بهزیستی شهرستان ری مقارن با چهل و یکمین جشن انقلاب اسلامی برگزار شد.

۴

به گزارش شاخه سبز از شهرستان ری -  علی نعمتی در مراسم تکلیف مرکز شبانه روزی پژوهش حنان تحت پوشش بهزیستی شهرری بیان کرد: در آغازین روزهای ایام الله دهه فجر فرصتی پیش آمد تا مقارن با چهل و یکمین جشن انقلاب، جشن تکلیف دختران شبه خانواده را همراه با روز تولدشان در جمع  مربیان، معاونین، همکاران برگزار کنیم و با برنامه های مختلف همچون داستان خوانی ، مسابقه، آموزش نماز و غیره به این مراسم شور و نشاط معنوی بخشیم.


نعمتی اشاره داشت ‌: خداوند متعال براى آنكه ما به سعادت برسيم و راه صحيح زندگى را بشناسيم، هم در وجود ما «عقل» قرار داده است و هم توسط پيامبران «دين» فرستاده است تا با عمل به راهنمايي هاى عقل و دين، انسان هايى كامل و سعادتمند شويم.


وی ادامه داد: خاطره جشن تكليف، يك خاطره شيرين تربيتى و معنوى است. مناسب است كه نوجوانان عزيز، تاريخ دقيق تولّد خود را بدانند، تا بتوانند روز مكلّف شدن خود را طىّ مراسمى جشن بگيرند و شادى كنند.


رئیس اداره بهزیستی شهرستان ری گفت : سازمان بهزیستی بعنوان یک سازمان رسمی دولتی متولی نگهداری و حمایت از فرزندان شبه خانواده است که از نعمت والدین بی بهره اند و اغلب بی سرپرست و بد سرپرست هستند.


نعمتی در خاتمه یادآور شد : امور تربیتی، آموزشی، نگهداری، بهداشت و درمان و... از مهمترین اهداف مراکز حمایتی " شبانه روزی" است که جا دارد از زحمات تمامی خیرین و نیکوکاران که مارا هموراه در این امور یاری می نمایند تشکرو قدردانی نمایم.


انتهای پیام /

پاسخی بگذارید