گروه: سایر / بهزیستی
تاریخ : 1398/11/18 16:00
شناسه : 210016

بمناسبت دهه مبارک فجر مدیر بهزیستی ری در حاشیه نماز عبادی سیاسی جمعه ی این هفته شهرستان، دیدار چهره به چهره با شهروندان داشت.


به گزارش شاخه سبز از شهرری  - علی نعمتی رئیس اداره بهزیستی در حاشیه برگزاری میز خدمت، بیان کرد : در راستای تکریم ارباب رجوع و دسترسی آسانتر مردم با مسوولان به مناسبت گرامیداشت یوم الله مبارک دهه فجر در میز خدمت روسای ادارات شهرستان ری  که به همت فرمانداری ویژه ری برگزار شد ،شرکت کرده تا به رفع مشکلات جامعه هدف خود رسیدگی کنیم. 

 

نعمتی افزود : بیشترین  نیازهای مردم در راستای کمک  هزینه‌های ، معیشتی ، درمان، اشتغال، مسکن و راهنمایی در خصوص تشکیل پرونده و همکاری و مشارکت در فعالیتهای تخصصی  در بهزیستی بود ه که با همکاری کارشناسان اورژانس اجتماعی  123 راهنمایی‌های لازم به مراجعین  انجام گردید.

 

وی خاطر نشان کرد: پاسخگویی به مطالبات افراد نیازمند ، بی سرپرست ، معتادین بهبود یافته و مردم کم توان و تلاش برای توانمند ساختن آنها از نعمت‌های بزرگ الهی است که مورد توجه همه مسئولان است و بهزیستی علاوه  به معلولان و افراد کم توان در خط مقدم کاهش آسیب‌های اجتماعی برای تمامی افراد جامعه می باشد.

 

گفتنی است : همزمان با هفتمین روز از ایام الله دهه مبارک فجر میزخدمت با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ری و هیأت همراه، رئیس ادارات و دستگاه های خدمت رسان،  پس از اقامه نماز عبادی سیاسی جمعه در محل مصلی بزرگ ری برگزار شد.
انتهای پیام/

پاسخی بگذارید