گروه: سایر / بهزیستی
تاریخ : 1399/01/20 12:30
شناسه : 240457به گزارش شاخه سبز و نقل از روابط عمومی بهزیستی شهرستان ری - علی نعمتی مدیر بهزيستي ری به همراه سرهنگ آرزومندی فرمانده سپاه ناحیه حضرت روح اله (ره) ، هاشمی شهردار کهریزک ، کلهر رئیس شورای بخش کهریزک با هدف ارزیابی جانمایی و تجهیز نقاهتگاه ویژه سالمندان و معلولین مبتلا به بیماری ویروس کرونا از آسایشگاه خیریه نگهداری سالمندان و معلولین کهریزک بازدید کردند. 


نعمتی با اشاره به این که از ابتدای شیوع ویروس کرونا در آسایشگاه سالمندان و معلولین خیریه کهریزک اقدامات پیشگیرانه متعدد صورت گرفته است، گفت : مددجویان این مرکز از اقشار آسیب پذیر جامعه به شمار می آیند؛ لذادر راستای پیشگیری از انتقال بیماری کرونا غربالگری روزانه سالمندان و معلولین در این مرکز انجام می شود. چنانچه فردی  از مددجویان مشکوک به بیماری کرونا باشد به بخش قرنطینه  منتقل می شود و تا زمان بهبودی تحت مراقبت های درمانی قرار   می گیرد. 

مدیر بهزيستي شهرستان ری در ادامه اظهار داشت : با توجه به اینکه مبتلایان به بیماری کرونا بعد از دوره بهبودی نیاز به یک دوره واسطه ای جهت گذراندن در نقاهتگاه را دارند تا بتوانند به بخش معمولی برگردند، نیاز است این نقاهتگاه به تجهیزات مهیا گردد تا این که ،این افراد بیماری راکاملا پشت سر بگذارند و بهبودی کامل را بدست بیاورند. 

وی در خاتمه خاطر نشان شد : تجهیزات مورد نیاز نقاهتگاه شامل تخت ،تشک ، کمد ، لاکر ، ملحفه ، بالش ، پتو ، کپسول اکسیژن ، یخچال داروئی ، دستگاه ساکشن ، برانکارد ، و غیره می باشد. انتهای پیام /

پاسخی بگذارید