تاریخ : 1399/12/16 21:43
شناسه : 398710به گزارش شاخه سبز از شهرستان ری - "حجت الاسلام حامد ترکاشوند"؛ مدیرکل امور استان ها ودستگاه های اجرایی ستاد احیای امربه معروف و نهی ازمنکراز تشکیل ۱۴۰۰گروه جهادی امربه معروف و نهی ازمنکر در کشورخبرداد.

حجت الاسلام ترکاشوند که درکنار این رسالت خطیر؛ امامت جماعت مسجد امام حسن مجتبی(ع) روستای عمادآور رانیز برعهده دارد درتشریح این خبرافزود:امروز امربه معروف ونهی ازمنکر فقط به موضوع حجاب وعفاف خلاصه نمیشود بلکه تمامی مسائل و معضلات جامعه وزندگی بشری را پوشش می دهد واگر بتوانیم مطالبه گری را به درستی در جامعه تشریح و تخصصی کنیم، موج عظیمی از مردم به طور تخصصی و خودجوش به ترویج این فرهنگ درحوزه اداری، اقتصادی،تفریحات سالم،ورزش،تعلیم و تربیت،مبارزه بامفاسد، هنر و رسانه و... می پردازند.


حجت الاسلام ترکاشوندخاطرنشان کرد:اکنون دشمنانی که با برپایی جنگ نرم و تهاجم فرهنگی به دنبال ترویج فرهنگ های غیرارزشی در بین ملت ایران هستند از تشکیل کارگروه های ستاد امربه معروف و نهی از منکر به شدت هراس دارندو همه ما درهرجایگاه وموقعیتی که قرار داریم ازاهمیت نقش امربه معروف ونهی ازمنکر در جامعه نباید غافل باشیم.انتهای پیام /

پاسخی بگذارید