تاریخ : 1400/01/10 17:21
شناسه : 398771

مدیر خانه ایثارگران استان تهران از توزیع بسته های معیشتی برای خانواده های ایثارگر در ماه مبارک رمضان خبر داد.به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخه سبز - اکبر حیدریان یادآور شروع فعالیت های خانه ایثارگران استان تهران شد و گفت : خانه مذکور از سال ۱۳۷۵ به دبیر کلی دکتر محمد یزدان پرست افتتاح و به عنوان بازوی بنیاد شهید و جانبازان، مسئول پیگیری امور مربوط به ایثارگران عزیز گردید.   


حیدریان به تشریح عملکرد خانه ایثارگران استان تهران پرداخت و افزود: در حال حاضر بسته های معیشتی جهت توزیع در بین خانواده‌های ایثارگران نیازمند تهیه شده است تا در ایام ماه مبارک رمضان توزیع گردد. همچنین از دیگر کارهای انجام شده توزیع غذای گرم روزانه در بین خانواده‌های ایثارگران کم بضاعت در شهرستان‌های استان تهران می‌باشد.  


وی ادامه داد : تاسیس کلینیک دندان‌پزشکی در یکی از مناطق جنوبی شهر تهران از دیگر اقدامات خانه ایثارگران استان تهران می‌باشد که می‌تواند کمک بسیار شایانی در بخش بهداشت عزیزان ایثارگر بنماید. 


مدیرکل خانه ایثارگران استان تهران در انتها بیان داشت: مجموعه خانه ایثارگران از تمامی ظرفیت‌های خود جهت خدمت به جامعه شریف ایثارگران استفاده خواهد کرد و خدمت به آنان را برای خود افتخار می داند. 


    انتهای پیام /

پاسخی بگذارید