گروه: سایر / بهزیستی
تاریخ : 1400/03/20 11:12
شناسه : 398829

محمد رضایی اصل مدیر بهزیستی شهرستان ری با علیرضا صادقی بخشدار قلعه نو در محل این بخشداری دیدار صمیمانه داشتند.

 
به گزارش شاخه سبز و نقل از روابط عمومی بهزیستی شهرستان ری - در این نشست از کمک ها و امکانات بهزیستی برای نیازمندان آن منطقه و جامعه هدف بهزیستی سخن به میان آمد رضایی اصل اظهار داشت: بهزیستی می تواند در این مجموعه و گستره جغرافیایی آمار دقیق و کاملی از جامعه هدف داشته باشد و کمک هایی را در زمینه اشتغال، مسکن و کمک تجهیزات پزشکی به افراد محل برساند.


علیرضا صادقی بخشدار قلعه نو ضمن تشکر از ایجاد این ارتباط و اینکه پیش از این هیچ مدیر بهزیستی به این منطقه سر نزده بوده است، بیان کرد: ما در خصوص کمپ مشکل داریم و با هماهنگی و همراهی شما، ما می توانیم کمپ های سالمی را داشته باشیم. 


محمد رضایی اصل در تایید سخنان بخشدار چنین گفت: ما ۳۶ کمپ در شهرستان ری داریم که مازاد است با کمتر از آن نیز کارها انجام می شود، بنده بارها در جلسات مختلف خاطر نشان کرده ام که هر کمپی کوچکترین خلافی داشته باشد تذکر داده و در صورت تکرار و در صورت لازم برخورد جدی خواهیم کرد و یاحتی کمپ متخلف را تعطیل می کنیم . 


وی ادامه داد : در حقیقت ما تیم مشخص و متبحر هستیم که هر کدام از ما پای کار نباشد کمپ‌ها قطع به یقین دچار اشکال خواهد بود بهزیستی، مراجع قضایی، نیروی انتظامی و فرمانداری این تیم نظارتی باید تمام توان خود را برای کنترل کمپ ها انجام دهد. 


علیرضا صادقی بخشدار قلعه نو تصریح کرد : تسهیلات و مشارکت کارآفرینان و صنعت کاران از طرف ما و همراهی دهیاران و نیروهای بهزیستی با یکدیگر می تواند راه حل بسیاری از مشکلات باشد و دراین مسیر گامی به جلو برداشته شود. 


گفتنی است : جلسه بعدی با تیم کاملی از معاونین بهزیستی و معاونین بخشداری تشکیل شده و بصورت دقیق به حل مشکلات پرداخته شود.


انتهای پیام /

پاسخی بگذارید