گروه: استان ها / قم
تاریخ : 1400/06/28 10:20
شناسه : 399655

مخزن آب هزار مترکعبی شهرستان کهک و کلنگ زنی وآغاز اجرایی احداث واحد تولیدی محصولات بتنی مسلح و غیر مسلح با حضور استاندار و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب قم افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومي استانداري قم دكتر بهرام سرمست استاندار قم در اين مراسم طي سخناني با اشاره به اضافه شدن دو شهرستان جديدالتاسيس به استان قم اظهار كرد: باید در زمینه تأمین زیرساخت‌های مهم این دو شهرستان تلاش کنیم.

استاندار قم با اشاره به تأمین زیرساخت‌های مهم برای سرمایه گذاران در قم افزود: برای حمایت از سرمایه گذاران در شهرک‌های صنعتی ما زمین و حتی زیرساخت‌های آنان از قبیل آب و برق و گاز  را تأمین کرده‌ایم.

سرمست ادامه داد: با پیگیری‌های لازم اراضی 1350 هکتاری دولتی در اختیار سرمایه گذاران برای توسعه شهرک‌های صنعتی قرار می‌گیرد و تاکنون این شهرک‌ها برای تأمین گاز و آب و برق هیچ مشکلی نداشته‌اند.

استاندار قم با اشاره به عملیات اتصال فاز اول تصفیه خانه پردیسان بدون کم‌ترین مشکل برای مردم گفت: چندی پیش عملیات اتصال فاز اول تصفیه خانه دودهک با کم‌ترین مشکل و با پیش بینی درستی راه اندازی شد در حالی که مردم با قطعی، شوری و افت فشار آب روبرو نشدند.

سرمست افتتاح مخزن شهرستان کهک را باهدف توسعه زیرساخت این شهرستان عنوان کرد و افزود: افتتاح این مخزن درست در زمانی است که استان با بحران کم آبی روبرو است ما در تلاش برای تأمین زیرساخت مطلوب برای دو شهرستان جدید استان هستیم و از شهرداری و شهرداری‌های اقماری استان هم انتظار داریم برای توسعه زیرساخت‌ها همکاری لازم و بین بخشی را داشته باشند

پاسخی بگذارید