تاریخ : 1400/06/28 10:08
شناسه : 399657

مجموع واکسن های تزریق شده در پایگاه های پشتیبانی مدیریت بحران پایتخت به یک میلیون و ۲۰۰ هزار و ۱۱۰ دُز واکسن رسید. رکورد واکسیناسیون کرونا طی یک روز در پایگاه مدیریت بحران دماوند شهر تهران با ۳۲۷۸ دُز واکسن کرونا شکسته شد.

از اعلام روز شنبه سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران، در نشست ادواری دبیران ستادهای مدیریت بحران مناطق ۲۲ گانه شهر تهران که با حضور علی نصیری سرپرست سازمان پیشگیری و مدیریت بحران، معاونان و مدیران سازمان و جمعی از دبیران پایگاه های پشتیبانی مدیریت بحران برگزار شد، گزارشی از روند بازدیدهای دوره ای از پایگاه های پشتیبانی مدیریت بحران و روند انجام واکسیناسیون در پایگاه ها ارائه شد.

بر اساس این گزارش، تاکنون بیش از یک میلیون و ۲۰۰ هزار و ۱۱۰ دُز واکسن در ۲۵ پایگاه مدیریت بحران تزریق شده است و پایگاه های مدیریت بحران فتح، انبار نفت، دماوند، بریانک، سازمان برنامه جنوبی، ایرانشهر به ترتیب بیشترین آمار واکسیناسیون را داشته اند.

همچنین پایگاه های مدیریت بحران دماوند، انبار نفت، اشراق، بعثت و بریانک رکورد بیشترین تزریق واکسن در یک روز را ثبت کرده اند.

در این نشست در ارائه گزارشی از روند بازدیدهای صورت گرفته از پایگاه های پشتیبانی مدیریت بحران، وضعیت تاسیسات و سیستم سرمایشی پایگاه ها، وضعیت نظم و انضباط و نظارت، نحوه پشتیبانی و سایر اقدامات انجام شده از سوی دبیران ستادهای مدیریت بحران شهر تهران مورد بررسی قرار گرفت.

جمعی از دبیران ستادهای مدیریت بحران مناطق نیز به بیان دغدغه ها، نقطه نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.

پاسخی بگذارید