رئیس کل دادگستری قم:
گروه: استان ها / قم
تاریخ : 1400/07/4 11:47
شناسه : 399736

رئیس کل دادگستری قم با گرامیداشت یاد شهدای دادگستری قم گفت: اجر و پاداش خداوند به شهدا زنده ماندن دائمی و جاودانگی آنها در تاریخ است.


‌به گزارش شاخه سبز حجت‌الاسلام والمسلمین علی مظفری در جلسه تجلیل از خانواده شهدای دادگستری استان قم ضمن تجلیل از مقام شامخ شهدا و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی خصوصاً شهدای هشت سال دفاع مقدس گفت: شهدا در راه خداوند به شهادت رسیدند و خداوند متعال در قبال هدیه دادن هستی و جانشان، اجر و پاداش مضاعفی به ایشان عطا فرموده که همان زنده ماندن دائمی و جاودانگی آنها در تاریخ است.

وی افزود: از این رو برای تقدیر و تشکر از خانواده معظم شهدا و زنده نگه داشتن یاد و خاطره ایشان، هر چه انجام شود کم است چرا که شهدا در دفاع مقدس توفیق پیدا کردند و خداوند ایشان را انتخاب کرد و امروز در کنار اهل بیت (ع) و سایر شهدا در نورانیت قرار دارند و انشاالله این نورانیت به زندگی ما نیز سرایت پیدا کند.

رئیس کل دادگستری قم تصریح کرد: امروز مسئولیت ما آن است که مراقب باشیم خون شهدا پایمال نشود و حفظ عزت و عظمت نظام مقدس جمهوری اسلامی دین و مسئولیتی است که بر گردن ما نهاده‌اند.

در ادامه این جلسه، برخی از اعضای خانواده شهدای دادگستری به بیان خاطراتی از شهدای خود پرداختند و در پایان با اهدای لوح یادبود از این عزیزان تقدیر به عمل آمد.

پاسخی بگذارید