تاریخ : 1400/09/4 14:28
شناسه : 400585

باشگاه پرسپولیس با صدور بیانیه‌ای به شرایط داوری مسابقات تیم خود اعتراض کرد و مدعی شد که نمی‌داند به کجا شکایت کند.

تیم فوتبال پرسپولیس دیروز (چهارشنبه) در هفته ششم لیگ برتر با نتیجه یک بر صفر مقابل صنعت نفت آبادان به پیروزی رسید. باشگاه پرسپولیس مدعی شده است که «تیم داوری به گواه کارشناسان قضاوت پراشتباهی داشت که هر کدام‌شان می‌توانست نتیجه بازی را تغییر دهد.»

«خطای پنالتی روی مهدی ترابی، گل سالم مهدی عبدی که از خط دروازه رد شد و آفسایدی که در دقایق پایانی روی حمله تیم میهمان گرفته نشد» مواردی است که سرخپوشان به آن اعتراض دارند.

باشگاه پرسپولیس در بیانیه‌ای با اعتراض به این اتفاقات، اعلام کرد:

    ۶ هفته از فصل گذشته و این اولین بار نیست که پرسپولیس از اشتباهات داوری لطمه می‌خورد.  بزرگترین اشتباه رخ داده نیز همان عدم اعلام خطا روی سیامک نعمتی پیش از به ثمر رسیدن گل آلومینیوم اراک بود که همان اتفاق، تنها شکست پرسپولیس در این فصل را رقم زده است.

    باشگاه پرسپولیس پیش از این نیز با ارسال نامه‌هایی جداگانه به عملکرد داوران و روند قضاوت‌ها اعتراض کرده بود اما این بار و با این حجم از اشتباه (اگر بشود اسم آن را اشتباه گذاشت) در یک مسابقه، دیگر نمی‌دانیم از داوری‌ها به کجا شکایت بریم؟

    باشگاه پرسپولیس با ارسال نامه‌ای رسمی به فدراسیون فوتبال، اعتراض رسمی خود را نسبت به داوری ضعیف در بازی مقابل نفت آبادان اعلام می‌کند و امیدوار است مسئولان، پاسخ قانع‌کننده‌ای به این حجم از اشتباهات علیه یک تیم داشته باشند.

    همچنین با توجه به اظهار نظر کارشناسان داوری مبنی بر انجام خطای پنالتی روی مهدی ترابی، باشگاه پرسپولیس خواهان پاک شدن کارت زرد این بازیکن است که طبق قانون انجام‌پذیر خواهد بود.

پاسخی بگذارید