استاندار خوزستان در نشست صمیمانه با مدیران شرکت‌های نفت و پتروشیمی مطرح کرد؛
تاریخ : 1401/10/14 13:14
شناسه : 401362


به گزارش شاخه سبز از خوزستان - استاندار خوزستان گفت: صنایع مرتبط با نفت و پتروشیمی را باید در بخش‌های پایین دستی قوت ببخشیم؛ زیرا این صنایع یکی از عوامل مهم برای توسعه استان به شمار می‌روند.

  شرکت نفت و گاز اروندان به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری خوزستان، نشست مدیران شرکت‌های نفت و پتروشیمی استان با حضور علی اکبر حسینی محراب استاندار خوزستان، محمد خانچی معاون عمرانی استاندار، مهندس عبدالله عذاری اهوازی مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان و دیگر مدیران نفت و پتروشیمی برگزار شد.

استاندار خوزستان در ابتدای این نشست اظهار داشت: صنایع مرتبط با نفت و پتروشیمی را باید در بخش‌های پایین دستی قوت ببخشیم؛ زیرا این صنایع یکی از عوامل مهم برای توسعه استان به شمار می‌روند.

حسینی محراب بیان داشت: باید به سمتی برویم که سرمایه گذاری‌ کشورهای دوست در خوزستان انجام شود.

وی بر تکمیل زنجیره ارزش تاکید کرد و عنوان داشت: زنجیره ارزش را به صورت جدی پیگیری خواهیم کرد تا زمینه سرمایه‌گذاری دانش بنیان فراهم کنیم.

استاندار خوزستان با بیان اینکه در کارها هیچ نشدی وجود ندارد؛ تصریح کرد: باید مسیر را برای سرمایه گذاری نفتی باز کرد.

حسینی محراب در پایان با اشاره به فعالیت‌های انجام شده از سوی شرکت‌ها در قالب مسؤولیت‌های اجتماعی گفت: مسوولیت‌های اجتماعی انجام شده برای مردم بیان شود تا افکار عمومی رضایتمندی پیدا کنند.انتهای پیام/

پاسخی بگذارید