تاریخ : 1402/06/6 14:01
شناسه : 403918

عبدالله عذاری اهوازی، مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان، به مناسبت هفته دولت و روز کارمند طی دیداری دوستانه از کارکنان و کارمندان این شرکت تقدیر و تکریم به عمل آورد.

به گزارش شاخه سبز به نقل از روابط عمومی شرکت نفت و گاز اروندان، به مناسبت هفته دولت و همچنین گرامیداشت روز کارمند، اروز(شنبه، ۴ شهریور ۱۴۰۲)، عبدالله عذاری اهوازی مدیرعامل این شرکت به همراه جمعی از مدیران و روسا با حضور در تاسیسات میدان آزادگان شمالی و کارخانه فرآورشی غرب کارون، ضمن بازدید از روند تولید این میادین، از سعی و تلاش کارمندان این شرکت در راستای تحقق اهداف سازمانی تقدیر و تشکر کرده و برای ایشان آرزوی توفیقات روزافزون نمود.

وی گفت: کارمندان و کارکنان شاغل در مناطق عملیاتی به عنوان تلاشگران خط مقدم اقتصاد نفتی کشور در حال خدمت رسانی شبانه روزی بوده و قطعا ما قدردان زحمات آنان هستیم.

عذاری اهوازی با اشاره به لزوم حفظ نکات ایمنی و پایبندی به قوانین حین انجام کار تصریح کرد؛ کار در شرایط عملیاتی نفت مخاطره آمیز بوده و مستلزم آن است کارکنان همواره و در هر شرایطی با حفظ ایمنی، نظم و انسجام به افزایش کارایی و سلامت کاری پایبند باشند.

وی در پایان این دیدارهای دوستانه شایسته سالاری و اعتقاد، اعتماد و اتکاء به نیروهای توانمند را کلید ایجاد تحول در هر مجموعه کاری دانسته و ابراز امیدواری کرد با توجه و توسعه کیفی و بیش از پیش سرمایه های انسانی ارزشمند و جوان شرکت در تحقق اهداف هر چه بیشتر به موفقیت دست یابیم

پاسخی بگذارید