اخبار برگزيده:
  1. مطالب منتشر شده در دسته ی "بهزیستی"
55
دیدار صمیمانه مدیر بهزیستی ری با بخشدار قلعه نو

 به گزارش شاخه سبز و نقل از روابط عمومی بهزیستی شهرستان ری - در این نشست از کمک ها و امکانات بهزیستی برای نیازمندان آن منطقه و جامعه هدف بهزیستی سخن به میان آمد رضایی اصل اظهار داشت: بهزیستی می تواند در این مجموعه و گستره جغرافیایی آمار دقیق و..

 افزایش هم افزایی ادارات جهت رسیدگی به مسائل مناسب سازی
در شورای مناسب سازی صورت گرفت :

به گزارش شاخه سبز و نقل از روابط عمومی بهزیستی شهرستان ری - جلسه شورای مناسب سازی در محل فرمانداری با ریاست فرمانداری ویژه شهرستان ری باحضور معاون فنی عمرانی فرمانداری مهندس مصطفی زینت بخش و با دبیری بهزیستی شهرستان ری تشکیل شد. در این جلسه محم..

تکمیل تزریق واکسیناسیون در مراکز نگهداری شبانه روزی و توانبخشی شهرستان ری

   به گزارش شاخه سبز از شهرستان ری - رقیه پرویزیان معاون توانبخشی بهزیستی شهرستان ری به نقل از کارشناس مراکز شبانه روزی حوزه معاونت خویش بیان کرد: آسایشگاه کهریزک، سرای احسان و فرزندان من واکسینه شدند . وی اظهار داشت : مرکز کهریزک و فرزن..

معاون امور اجتماعی بهزیستی استان تهران مطرح کرد؛ ارائه خدمات بهزیستی به صورت پنجره واحد در ۶ محله پرخطر تهران

به گزارش شاخه سبز از ری ، معاونین توانبخشی، اجتماعی و پیشگیری بهزیستی استان تهران و مدیر بهزیستی شهرستان ری در این جلسه که با نظارت مستقیم نهاد مقام معظم رهبری شکل گرفته، حضور داشتند.معاون امور اجتماعی بهزیستی استان تهران در این جلسه گفت: در جلسات ..

در جلسه ای با حضور معاون اجتماعی بهزیستی کشور مقرر شد؛ راه اندازی خانه بهزیست در محله باغ آذری

به گزارش شاخه سبز از ری ، معاون اجتماعی بهزیستی کشور در این جلسه با بیان اینکه سازمان بهزیستی جزء پیشگامان این ایده بوده، اظهار داشت: این طرح های سلامت اجتماعی چه در حوزه معاونت اجتماعی با پایگاه خدمات اجتماعی و سایر خدمات محله محور و یا در حوزه توا..

بازدید خانکه از مراکز تحت پوشش بهزیستی ری

به گزارش شاخه سبز از شهرستان ری - مریم صفایی معاون امور اجتماعی بهزیستی شهرستان ری بیان داشت : طی بازدید از مراکز آسیب شهرستان ری، مرکز ندای مهر مرکز اورژانس اجتماعی دولت آباد و مرکز شبانه طلوع بی نام و نشان توسط دکتر خانکه معاون امور اجتماعی استان ..

روابط عمومی بهزیستی ری خبرداد: برگزاری اولین شورای مشورتی شبه خانواده

  به گزارش شاخه سبز از ری - این نشست با حضور مسئولین فنی مراکز شبه خانواده طلیعه کرامت، چترا، و مشیز کوثر(گروه سنی ۱۳ تا ۱۸ سال) و با حضور ۲ نفر از فرزندان ترخیصی سازمان در سالن آمفی تئاتر ستاد شهرستان ری برگزارگردید.   مریم صفایی م..

به سامان رساندن پرونده 4 هزار نفر معلول پشت نوبتی در icf کمیسیون پزشکی ری

به گزارش شاخه سبز از شهرستان ری - بررسی چالش‌های حوزه توانبخشی شهرستان ری با محوریت کمیسیون  ICF با حضور بازرس ویژه ریاست سازمان، مدیران کل دفتر مرکزی حراست و دفتر توانمندسازی بهزیستی کشور، مدیرکل بهزیستی استان تهران و معاون توانبخشی استان تهرا..

کارگاه تسهیلگران CBR ویژه فعالان توانبخشی ری برگزار شد

    به گزارش شاخه سبز از شهرستان ری - محمدرضا خدا بخشی مدیر بهزيستي ری از برگزاری کارگاه تسهیلگران CBR ویژه فعالان توانبخشی بهزیستی شهرستان ری با حضور  کارشناس استان تهران خبر داد و گفت: صبح امروز این کارگاه با همکاری معاو..

برگزاری جلسه هماهنگی مددکاران و تسهیلگران در اجرای طرح توانبخشی ری

به گزارش شاخه سبز از ری - محمدرضا خدابخشی مدیر بهزيستي شهرستان ری بیان کرد : جلسه ای در دفتر سرپرستی مرکز کهریزک با حضور مسلمی سرپرست این حوزه، کارشناس CBR و مجری این طرح و نماینده تسهیلگران بخش کهریزک در خصوص نحوه تعامل تسهیلگران و مددکاران برگزار ..

برگزاری اولین جلسه آموزشی مراکز بهبود و بازتوانی
به همت بهزیستی ری:

به گزارش شاخه سبز از شهرستان ری - محمدرضا خدابخشی مدیر بهزیستی شهرستان ری اظهارداشت: در خصوص باز اموزي دستور العمل وپروتکل های درمانی و نظارتي سازمان بهزيستي و بیان اهمیت بخشنامه هاي صادره معاونت پيشگيري کارگاه های آموزشی با حضور مسئولين مراكز و مدي..

بررسی چالش های مالی حوزه توانبخشی شهرهای جنوبی تهران به میزبانی ری

به گزارش شاخه سبز از شهرستان ری -  مدیر بهزیستی شهرستان ری در این نشست ضمن تشکر و همراهی کردن شهرستان ها و همچنین مجموعه کهریزک حضور معاون توانبخشی بهزیستی استان تهران و مجموعه مالی استان را محترم شمرد و اظهار داشت: در این جلسه گزارش دقیق جامعه..

  آغاز به کار نمایشگاه رشادت های رزمندگان در بهزیستی استان تهران +تصاویر

به گزارش شاخه سبز و نقل از روابط عمومی بهزیستی استان تهران- در این نمایشگاه تصاویر کارکنان شهید بهزیستی و فرزندان این سازمان که در طول هشت سال دفاع مقدس به شهادت رسیده اند، در معرض دید بازدیدکنندگان و کارکنان قرار گرفته و با تصویرسازی های خاص، حال و..

چهل‌سالگی سرو/ از سوی بهزیستی استان تهران؛برنامه‌های گرامیداشت هفته دفاع مقدس اعلام شد

به گزارش شاخه سبز  - محمود ابراهیمی مسئول روابط عمومی بهزیستی استان تهران با بیان اینکه باید قدردان زحمات و رشادت‌های ایثارگران باشیم، اظهار داشت: عزت امروز و حیات انقلاب اسلامی مرهون ایثارگری آفرینندگان سال‌های حماسه و دفاع مقدس است که شایسته ..

سرپرست بهزیستی ری: مشارکت های مردمی نقش کلیدی برای رسیدن به اهداف سازمانی را ایفا می کند

به گزارش شاخه سبز و نقل از روابط عمومی بهزیستی شهرستان ری، محمدرضا خدابخشی سرپرست اداره در سخنرانی پیش از خطبه نماز عبادی سیاسی جمعه   به تمامی همکاران در سراسر کشور و همچنین کارمندان خدوم و ارزشمند بهزیستی شهرستان، چهلمین سالگرد تاسیس ساز..

 پایش و به روزرسانی پرونده های خانوار و مددجویان در سامانه ارمغان سازمان بهزیستی در ری آغاز شد

به گزارش شاخه سبز و نقل از روابط عمومی بهزیستی شهرستان ری، محمدرضا خدا بخشی سرپرست اداره بیان کرد: در راستای سیاست های کلان سازمان بهزیستی و به منظور عدالت محوری و شفاف سازی و بهره مندی بهتر جامعه هدف از خدمات این سازمان، پایش و تکمیل، ثبت اطلاعات ا..

سرپرست بهزیستی شهرستان ری منصوب شد

به گزارش شاخه سبز - طی حکمی از طرف مدیرکل بهزیستی استان تهران دکتر محمدرضا خدابخشی به سمت سرپرست بهزیستی شهرستان ری منصوب شد.متن حکم مدیرکل بهزیستی استان تهران به شرح ذیل ابلاغ شد:برادر ارجمند جناب آقای محمدرضا خدابخشی    نظر به مراتب تعهد..

بمنظور پیشگیری از شیوع کرونا ویروس از کمپ های اقامتی بازدید شد

به گزارش شاخه سبز و نقل از روابط عمومی بهزیستی ری - علی نعمتی مدیر بهزيستي شهرستان ری باهمراهی سرپرست حوزه پیشگیری شریعت پناهی به منظور بررسی عملکرد کمپ ها درخصوص اقدامات پیشگیرانه از شیوع بیماری کووید 19از کمپهای ره یافتگان امید به زندگی ، برادران..

پویش همدلی مومنانه در بهزیستی ری راه اندازی شد

به گزارش شاخه سبز و نقل از روابط عمومی بهزیستی شهرستان ری - علی نعمتی با اشاره به فضیلت ماه مبارک رمضان که در آن مهربانی ، گذشت و ایثار از معنویات این ماه به شمار می رود ،همکاران و خیرین را به مشارکت در انفاق و ترغیب دیگران در خصوص کمک به نیازمندا..

جانمایی و تجهیز نقاهتگاه ویژه سالمندان و معلولین مبتلا به بیماری کرونا در آسایشگاه خیریه کهریزک

به گزارش شاخه سبز و نقل از روابط عمومی بهزیستی شهرستان ری - علی نعمتی مدیر بهزيستي ری به همراه سرهنگ آرزومندی فرمانده سپاه ناحیه حضرت روح اله (ره) ، هاشمی شهردار کهریزک ، کلهر رئیس شورای بخش کهریزک با هدف ارزیابی جانمایی و تجهیز نقاهتگاه ویژه سالمند..

تبلیغ