اخبار برگزيده:
  1. مطالب منتشر شده در دسته ی "بهزیستی"
55
سقف زمانی معافیت بیمه کارفرمایی و خویش فرمایی ویژه معلولان برداشته شده است
دکتر رضایی اصل درگردهمایی گرامیداشت روز جهانی معلولان در شهرستان ری:

به گزارش شاخه سبز و نقل از خبرگزاری بسیج – دکتر رضایی اصل مدیر بهزیستی شهرستان ری در گردهمایی گرامیداشت سالروز جهانی معلولان در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: قبلا مدت حق معافیت بیمه معلولان 5 سال بود که خوشبختانه سقف زمانی از این طرح برداشته شده و..

برگزاری کارگاه مهارتهای زندگی و ارتباط موثر توانخواهان جویای کار در بهزیستی شهرستان ری

به گزارش شاخه سبز از شهرستان ری - معاون توانبخشی بهزیستی شهرری رقیه پرویزیان اظهار داشت : برگزاری کارگاه های آموزشی مختلف یکی از نیازهای امروز جامعه هدف بهزیستی است.  وی افزود: ارتقای کیفیت زندگی  خانواده های تحت پوشش بهزیستی امری..

برگزاری کارگاه مهارت آموزشی در فضای مجازی برای توانخواهان

به گزارش شاخه سبز از شهرستان ری و نقل از روابط عمومی بهزیستی ری - معاون توانبخشی بهزیستی شهرستان ری رقیه پرویزیان اعلام کرد: کارشناس فعال سی بی آر در حوزه توانبخشی که به صورت حضوری کلاس های مهارت آموزش موثر در ارتباط و کاریابی را برای توانخواهان برگ..

پیام تبریک مدیر بهزيستي ری در پی کسب مقام اول پارالمپیک توسط نوری

به گزارش شاخه سبز از شهرستان ری - محمد رضایی اصل مدیر بهزیستی شهرستان ری در پی کسب مقام اول پارالمپیک و بدست آوردن مدال طلای جودو کار وحید نوری که از عزیزان کم بینای تحت پوشش بهزیستی ری می باشد، چنین گفت: دستیابی به مدال های رنگی درورزش های قهرمانی ..

رضایی اصل خبرداد : بهزیستی ری پیشرو در اهدای گوشت قربانی

به گزارش شاخه سبز از شهرستان ری -  محمد رضایی اصل در ابتدا بیان داشت : عید قربان تا عید غدیر پیوند جاودانه و بسیار مهمی، تنها در واقعه تاریخی نیست بلکه آیینی ست زندگی بخش برای ایجاد امید؛ به همین منظور در شهرستان ری که ادیان بسیار به خود دیده و..

نشست تخصصی مدیر بهزیستی شهرستان ری با مسئول و کارکنان ستاد پذیرش بهزیستی شهرستان ری

به گزارش شاخه سبز از شهرستان ری - فاطمه غفار نژاد مسئول اداره پذیرش ری در نشست تخصصی مدیر بهزیستی شهرستان ری با مسئول و کارکنان ستاد پذیرش بهزیستی شهرستان ری درباره چالش ها و مشکلات مطرح شده اظهار داشت: فضای فیزیکی میز خدمت با توجه به شرایط کرونا و ..

دیدار صمیمانه مدیر بهزیستی ری با بخشدار قلعه نو

 به گزارش شاخه سبز و نقل از روابط عمومی بهزیستی شهرستان ری - در این نشست از کمک ها و امکانات بهزیستی برای نیازمندان آن منطقه و جامعه هدف بهزیستی سخن به میان آمد رضایی اصل اظهار داشت: بهزیستی می تواند در این مجموعه و گستره جغرافیایی آمار دقیق و..

 افزایش هم افزایی ادارات جهت رسیدگی به مسائل مناسب سازی
در شورای مناسب سازی صورت گرفت :

به گزارش شاخه سبز و نقل از روابط عمومی بهزیستی شهرستان ری - جلسه شورای مناسب سازی در محل فرمانداری با ریاست فرمانداری ویژه شهرستان ری باحضور معاون فنی عمرانی فرمانداری مهندس مصطفی زینت بخش و با دبیری بهزیستی شهرستان ری تشکیل شد. در این جلسه محم..

تکمیل تزریق واکسیناسیون در مراکز نگهداری شبانه روزی و توانبخشی شهرستان ری

   به گزارش شاخه سبز از شهرستان ری - رقیه پرویزیان معاون توانبخشی بهزیستی شهرستان ری به نقل از کارشناس مراکز شبانه روزی حوزه معاونت خویش بیان کرد: آسایشگاه کهریزک، سرای احسان و فرزندان من واکسینه شدند . وی اظهار داشت : مرکز کهریزک و فرزن..

معاون امور اجتماعی بهزیستی استان تهران مطرح کرد؛ ارائه خدمات بهزیستی به صورت پنجره واحد در ۶ محله پرخطر تهران

به گزارش شاخه سبز از ری ، معاونین توانبخشی، اجتماعی و پیشگیری بهزیستی استان تهران و مدیر بهزیستی شهرستان ری در این جلسه که با نظارت مستقیم نهاد مقام معظم رهبری شکل گرفته، حضور داشتند.معاون امور اجتماعی بهزیستی استان تهران در این جلسه گفت: در جلسات ..

در جلسه ای با حضور معاون اجتماعی بهزیستی کشور مقرر شد؛ راه اندازی خانه بهزیست در محله باغ آذری

به گزارش شاخه سبز از ری ، معاون اجتماعی بهزیستی کشور در این جلسه با بیان اینکه سازمان بهزیستی جزء پیشگامان این ایده بوده، اظهار داشت: این طرح های سلامت اجتماعی چه در حوزه معاونت اجتماعی با پایگاه خدمات اجتماعی و سایر خدمات محله محور و یا در حوزه توا..

بازدید خانکه از مراکز تحت پوشش بهزیستی ری

به گزارش شاخه سبز از شهرستان ری - مریم صفایی معاون امور اجتماعی بهزیستی شهرستان ری بیان داشت : طی بازدید از مراکز آسیب شهرستان ری، مرکز ندای مهر مرکز اورژانس اجتماعی دولت آباد و مرکز شبانه طلوع بی نام و نشان توسط دکتر خانکه معاون امور اجتماعی استان ..

روابط عمومی بهزیستی ری خبرداد: برگزاری اولین شورای مشورتی شبه خانواده

  به گزارش شاخه سبز از ری - این نشست با حضور مسئولین فنی مراکز شبه خانواده طلیعه کرامت، چترا، و مشیز کوثر(گروه سنی ۱۳ تا ۱۸ سال) و با حضور ۲ نفر از فرزندان ترخیصی سازمان در سالن آمفی تئاتر ستاد شهرستان ری برگزارگردید.   مریم صفایی م..

به سامان رساندن پرونده 4 هزار نفر معلول پشت نوبتی در icf کمیسیون پزشکی ری

به گزارش شاخه سبز از شهرستان ری - بررسی چالش‌های حوزه توانبخشی شهرستان ری با محوریت کمیسیون  ICF با حضور بازرس ویژه ریاست سازمان، مدیران کل دفتر مرکزی حراست و دفتر توانمندسازی بهزیستی کشور، مدیرکل بهزیستی استان تهران و معاون توانبخشی استان تهرا..

کارگاه تسهیلگران CBR ویژه فعالان توانبخشی ری برگزار شد

    به گزارش شاخه سبز از شهرستان ری - محمدرضا خدا بخشی مدیر بهزيستي ری از برگزاری کارگاه تسهیلگران CBR ویژه فعالان توانبخشی بهزیستی شهرستان ری با حضور  کارشناس استان تهران خبر داد و گفت: صبح امروز این کارگاه با همکاری معاو..

برگزاری جلسه هماهنگی مددکاران و تسهیلگران در اجرای طرح توانبخشی ری

به گزارش شاخه سبز از ری - محمدرضا خدابخشی مدیر بهزيستي شهرستان ری بیان کرد : جلسه ای در دفتر سرپرستی مرکز کهریزک با حضور مسلمی سرپرست این حوزه، کارشناس CBR و مجری این طرح و نماینده تسهیلگران بخش کهریزک در خصوص نحوه تعامل تسهیلگران و مددکاران برگزار ..

برگزاری اولین جلسه آموزشی مراکز بهبود و بازتوانی
به همت بهزیستی ری:

به گزارش شاخه سبز از شهرستان ری - محمدرضا خدابخشی مدیر بهزیستی شهرستان ری اظهارداشت: در خصوص باز اموزي دستور العمل وپروتکل های درمانی و نظارتي سازمان بهزيستي و بیان اهمیت بخشنامه هاي صادره معاونت پيشگيري کارگاه های آموزشی با حضور مسئولين مراكز و مدي..

بررسی چالش های مالی حوزه توانبخشی شهرهای جنوبی تهران به میزبانی ری

به گزارش شاخه سبز از شهرستان ری -  مدیر بهزیستی شهرستان ری در این نشست ضمن تشکر و همراهی کردن شهرستان ها و همچنین مجموعه کهریزک حضور معاون توانبخشی بهزیستی استان تهران و مجموعه مالی استان را محترم شمرد و اظهار داشت: در این جلسه گزارش دقیق جامعه..

  آغاز به کار نمایشگاه رشادت های رزمندگان در بهزیستی استان تهران +تصاویر

به گزارش شاخه سبز و نقل از روابط عمومی بهزیستی استان تهران- در این نمایشگاه تصاویر کارکنان شهید بهزیستی و فرزندان این سازمان که در طول هشت سال دفاع مقدس به شهادت رسیده اند، در معرض دید بازدیدکنندگان و کارکنان قرار گرفته و با تصویرسازی های خاص، حال و..

چهل‌سالگی سرو/ از سوی بهزیستی استان تهران؛برنامه‌های گرامیداشت هفته دفاع مقدس اعلام شد

به گزارش شاخه سبز  - محمود ابراهیمی مسئول روابط عمومی بهزیستی استان تهران با بیان اینکه باید قدردان زحمات و رشادت‌های ایثارگران باشیم، اظهار داشت: عزت امروز و حیات انقلاب اسلامی مرهون ایثارگری آفرینندگان سال‌های حماسه و دفاع مقدس است که شایسته ..

تبلیغ