اخبار برگزيده:
  1. مطالب منتشر شده در دسته ی "بهزیستی"
55
برگزاری نشست حلقه صالحین بسیجیان اداره بهزیستی شهرستان ری

    به گزارش شاخه سبز ونقل از روابط عمومی اداره بهزیستی شهرستان ری _ با همت پایگاه مقاومت بسیج خواهران بهزیستی شهرستان ری اولین نشست  حلقه صالحین با حضور بسیجیان با موضوع ساده زیستی در سالن اجتماعات ستاد بهزیستی ری برگزارگردید در..

حلقه وصل مددجویان به مردم خیرخواه

   به گزارش شاخه سبز _ فاطمه غفارنژاد مسئول مشارکت های مردمی اداره بهزیستی شهرستان ری در نشست خبری با اصحاب رسانه از طرح پویش حلقه وصل خبر داد و گفت : این پویش برای کمک به تامین جهیزیه دختران تحت پوشش بهزیستی می باشد، به واسطه ناچیز بودن ا..

نشست و دیدار فرمانده و اعضای شورای بسیج ادارات شهرری با مدیر بهزیستی شهرستان ری

به گزارش شاخه سبز و نقل از روابط عمومی بهزیستی شهرستان ری فرمانده بسیج ادارات ری به همراه اعضای شورای پایگاه با مدیر جدید بهزیستی شهرستان ری دیدار و گفتگو  کردند. در این دیدار رفیعی فرمانده بسیج ادارات شهرستان ری با تبریک انتصاب علی نعمتی به عن..

نعمتی سرپرست بهزیستی شهرستان ری شد

به گزارش شاخه سبز از شهرری -  کاظم نظم ده ضمن تقدیر از زحمات مینا رجایی مدیر پیشین بهزیستی شهرستان ری در حکمی "علی حسین معین نعمتی" را به سمت سرپرست بهزیستی این شهرستان منصوب کرد. متن حکم به شرح ذیل است؛ برادر ارجمند جناب آقای  علی حسی..

کمیته سالمندان ری به دنبال رفع مشکلات سالمندان شهرری

 به گزارش شاخه سبز از شهرری - مینا رجایی  به مناسبت روز سالمند و با حضور در آسایشگاه خیریه کهریزک اظهار داشت: پیداش روز جهانی سالمند در سال ۱۹۸۲ از سوی سازمان ملل با تشکیل شورای جهانی سالمندی آغاز شده است.   وی افزود: در آن دوران..

معاون پیشگیری بهزیستی تهران: 9 هزار معتاد متجاهر در شهرری بازتوانی شدند

به گزارش خبرنگار شهرستان ری شاخه سبز - فرزانه جوادی در اولین همایش روز جهانی مبارزه با مواد مخدر بیان کرد: اعتیاد 65 درصد از آسیب های اجتماعی را تشکیل می دهد. در واقع معضلات اجتماعی، شرارت، قتل و... را نیز در بر می گیرد و جزو 5 آسیب اول جامعه محسوب ..

 رئیس بهزیستی ری : نقش همکاری سازمان های مردم نهاد و غیر دولتی در مبارزه با موادمخدر بی بدیل است

به گزارش خبرنگار شهرستان ری شاخه سبز - مینا رجایی در اولین همایش روز جهانی مبارزه با مواد مخدر بیان کرد: بهزیستی به عنوان یک سازمان دانش محور و تخصصی در ارائه خدمات در راستای جامعه هدف خود عمل می کند. اغلب افراد تحت پوشش سازمان مذکور دارای نیازهای و..

نفریه؛  خواهان تخصیص بودجه حمایتی بیشتری در توانبخشی هستیم

به گزارش خبرنگار شهرستان ری شاخه سبز - محمد نفریه شامگاه شنبه در حاشیه بازدید از آسایشگاه خیریه کهریزک در جمع خبرنگاران بیان داشت: 41 هزار نفر در سطح کشور با پوشش دهی انواع معلولیت ها، خدمات شبانه روزی را از بهزیستی در قالب 2 هزار و 500 مرکز دریافت ..

25 هزار مددجو به چرخه حمایت بهزیستی استان تهران افزوده شدند

به گزارش شاخه سبز داریوش بیات نژاد شامگاه شنبه در حاشیه بازدید از آسایشگاه خیریه کهریزک در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: 190 نفر از این مددجوی که زیر چتر حمایتی بهزیستی قرار گرفته اند، معلول هستند و به صورت مستمر و غیرمستمر از خدمات بهزیستی ..

قبادی دانا؛  6 هزار خانوار تحت پوشش بهزیستی دارای مسکن شدند

به گزارش خبرنگار شهرستان ری شاخه سبز - وحید قبادی دانا شامگاه شنبه در حاشیه بازدید از آسایشگاه خیریه کهریزک در جمع خبرنگاران بیان داشت: یک میلیون و 450 هزار نفر افراد دارای معلولیت تحت پوشش خدمات سازمان بهزیستی در کشور هستند، که از این تعداد حدود 80..

راه اندازی « پویش  در کنار هم _ باشیم» برای کمک به نیازمندان بهزیستی هموطنان سیل زده نیازمند یاری سبز ما هستند

به گزارش شاخه سبز از شهرستان ری - روابط عمومی بهزیستی شهرستان ری؛ به رغم تلاش مسئولان وظیفه شناس برای خدمت رسانی به مردم سیل زده کشورمان، همدلی و همراهی قاطبه مردم نیز می تواند روند کمک رسانی به مردم آسیب دیده از سیل را تسهیل کند تا هر چه سریع تر سا..

برای اولین بار در استان تهران؛  جشن تکلیف 30 معلول جسمی حرکتی در ری برگزار شد

در گفتگو با خبرنگار شهرستان ری شاخه سبز - دکتر مهرناز محمدیان مدیر روابط و عمومی و اطلاع رسانی بهزیستی ری  در مراسم جشن تکلیف معلولین، بیان کرد : این مراسم مانند سال های گذشته و طبق تفاهم نامه فی مابین ستاد اقامه نماز با بهزیستی برای احقاق ..

رییس بهزیستی ری:  نقش کلیدی خیرین در ارتقای سلامت اجتماعی بی همتا است

به گزارش خبرنگار شهرستان ری شاخه سبز - مینا رجایی در دومین نکوداشت و تجلیل از خیرین بهزیستی ری، بیان کرد: تقدیر و تشکر از همدلی و همفکری تمامی افرادی که در طول یکسال فعالیت بنده در این جایگاه دارم، اگر حمایت شما عزیزان نبود، درپیشبرد اهداف سازمانی م..

حسینی: با الگو برداری از خاطرات شهدا، زندگی مشترک را دوام بخشیم

به گزارش شاخه سبز و نقل از ایکنا _ حجت السلام محمدحسن حسینی در نشست خانواده مطهر، بیان داشت: برای تربیت درست و اسلامی فرزندان مان باید مانند دوران انقلاب به تمامی نکات توجه کنیم و نکته ی حائز اهمیت، مقابله پدر و مادر در تاکید اشتباهات فرزندان است.&n..

رییس اداره بهزیستی ری خبر داد : برگزاری جام باشگاه های کتابخوانی

رییس اداره بهزیستی ری از برگزاری کارگاه جام باشگاه های کتابخوانی  بمناسبت هفته کتابخوانی خبرداد. در گفتگو با خبرنگار شاخه سبز - مینا رجایی با اشاره بر گرامیداشت هفته کتابخوانی، گفت: در جهان امروز که دانش ملاک برتری است با راه اندازی باشگاه ها..

بازدید علیجانی از شیرخوارگاه حضرت رقیه (س) + عکس

علیجانی از شیرخوارگاه حضرت رقیه (س) بازدید کرد. به گزارش خبرنگار استان تهران شاخه سبز - محسن علیجانی زمانی نماینده نماینده مردم تهران، پردیس، شمیرانات، ری و اسلامشهر بمناسبت وفات بنت الحسین (س) از شیرخوارگاه  حضرت رقیه (س)  بازدید کرد و ..

جشنواره ورزشی بیماران اعصاب وروان سراسر کشور برگزار شد

جشنواره ورزشی بیماران اعصاب و روان سراسر کشور باهدف اثربخشی بر سلامت بیماران روان برگزارشد.  به گزارش خبرنگار شاخه سبز - جشنواره ورزشی بیماران اعصاب و روان 1205 نفر از بیماران مقیم در ۷۰ مرکز نگهداری بیماران روان سراسر کشور ۱۹ مهر ماه سال جاری..

اقدامات گرامیداشت سالمند در شهرستان ری

معاون امور توانبخشی اداره بهزیستی شهرستان ری به تشریح  اقدامات گرامیداشت سالمند در این شهرستان پرداخت.  در گفتگو با خبرنگار شاخه سبز - مجید عابدی به برنامه های مختلف اجرا شده در روز سالمند اشاره کرد و بیان کرد: طی نشست مشورتی در شه..

تامین تدارکات ضیافت های ماه رمضان بهزیستی توسط مشارکت های مردمی

رییس اداره بهزیستی شهرستان ری گفت: تدارکات ضیافت های ماه مبارک رمضان بهزیستی توسط مشارکت های مردمی تامین می شود . به گزارش آتنا تکیه خبرنگار شهرستان ری شاخه سبز - مینا رجایی در نشست خبری تشریح برنامه های ماه مبارک رمضان ، با اشاره بر هدف برگزار..

پروژه ی ۹۰ درصدی باید به اتمام رسد

در پی اعتراض صاحبان املاک بهزیستی ریرییس بهزیستی شهرستان ری:پروژه ی ۹۰ درصدی باید به اتمام رسدرییس بهزیستی شهرستان ری گفت: پروژه ی ۹۰ درصدی باید به اتمام رسد و کلیدش تحویل صاحبان مسکن داده شود.صاحبان معترض املاک تحت پوشش بهزیستی ری با مراجعه به دفتر..

تبلیغ