اخبار برگزيده:
  1. مطالب منتشر شده در دسته ی "یادداشت"
54
لزوم ارتقای هویت دینی جوانان

زهره نعلبندیدشمن با ابزارهای مختلف تبلیغی به دنبال تضعیف دین و از بین بردن ‏هویت دینی مردم به ویژه نسل جوان جامعه است، لذا امروز باید از ‏همه ظرفیت‌های موجود در کشور برای تقویت هویت دینی و انقلابی ‏نسل جوان بهره بگیریم.‏ارتقای فرهنگ دينی، توسعه مبان..

پیام مشارکت مردم در انتخابات ‏

‏ زهره مهر نوروزی -یکی از مشارکت های مهم در کشور انتخابات ‏است که مظهر مردم سالاری دینی جمهوری اسلامی است. مشارکت در ‏انتخابات پیام‌هایی دارد که این پیام‌ها می‌تواند برای جامعه‌‌ی مردم‌سالار ‏دینی، به‌عنوان اصلی برگزیده، اهمیت بسیار زیاد و بلکه حیات..

لزوم لزوم ثبات نرخ ارز

یکی از افتخارات دولت سیزدهم ثابت نگه داشتن نرخ ارز طی دو سال ‏خدمت به مردم عنوان می‌شود .‏نوسانات نرخ ارز طی یکی دو دهه گذشته خصوصاً دهه اخیر و ‏بالاخص ۴ سال گذشته یکی از دلایل عمده رواج دلال بازی سوداگران ‏در اقتصاد و فشار تورمی گاهاً بیش از ۸۰ درص..

تکرار حال و هوای تشییع شهدای بمباران هوایی و عملیات کربلای پنج ‏در قم

ابوالفضل بمانیشهر قم با برگزاری مراسم باشکوه وداع و تشییع پیکرهای مطهر دو ‏شهید حمله رژیم صهیونیستی به مقر نیروهای سپاه در سوریه، حال و ‏هوای تشییع شهدا در دوران دفاع مقدس را در شهر زنده کرد.‏مراسم تشییع پیکرهای مطهر سردار شهید «علی آقازاده نژاد» و ..

سلام بر بانوی صبر و استقامت

سلام بر بانویی که صبر هم در مقابل ایستادگی او باید زانو بزند؛ ‏بانویی که همواره در تمامی شرایط سخت زندگی ایستادگی کرد و با ‏مقاومت خود صبر را برای عالم معنا کرد.‏مقام والای معنوی حضرت زینب(س) تا آنجاست که نام وی را خداوند ‏برگزیده، مقامش را پیامبر ا..

حادثه بیمارستان گاندی و ضرورت  اولویت پیشگیری  ‏

‏ فرشته محقق-شامگاه 5بهمن ماه بیمارستان گاندی دچار حریق شد. ‏این هتل بیمارستان  در سال 1387ساخته شد که ترکیب هتل بیمارستان ‏بود. از آنجا که مجموعه هتل و بیمارستان گاندی در محله‌ای به نام ‏گاندی قرار دارد و بنا به ارزش‌های اخلاقی که شخصیت معروف ..

راضی به این همه فداکاری نیستیم آقای تاج!‏

محمدحسن فیروزعلیزادهمهدی تاج برای هزارمین بار از خودگذشتگی‌اش را به رخ کشیده و گفته: ‏‏«یک ریال هم از فدراسیون فوتبال حقوق نمی‌گیرم.» بیایید فرض کنیم ‏راستش را می‌گوید و اصلا عایدی دلاری‌اش از کنفدراسیون بابت همین ‏کرسی را هم کنار بگذاریم؛ خب این حق..

انتخاب سرمربی تیم ملی؛ ماموریت غیر ممکن فدراسیون ‏والیبال

محمدحسن فیروزعلیزادهبعد از استعفای بهروز عطایی از سرمربیگری تیم ملی والیبال ایران ‏همه منتظر بودیم فدراسیون والیبال با تفکر و اندیشه مناسب و ‏هدفگذازی صحیح اقدام به انتخاب سرمربی جدید برای تیم ملی ‏نماید تا از فرصت نه چندان طولانی که تا انتخابی المپ..

ناکارآمدی مسئولین را نباید به پای نظام نوشت

زهره نعلبندیبیش از 40 سال است که با لطف خداوند و به برکت خون شهدا، نظام ‏جمهوری اسلامی ایران از خطراتی همچون براندازی در امان مانده و ‏این مرهون جان نثاری افراد بیشماری است که قطره قطره خون خود ‏را برای حفظ نظام و برقراری آرامش و امنیت هموطنان فدا ک..

فروپاشی قریب الوقوع کابینه نتانیاهو ‏

‏ ‏زهره مهرنوروزی-کابینه تنانیاهو گمان نمی کرد طوفان الاقصی بتواند ‏آنها را اینگونه زمین گیر کند اسراییل هرچند که آتش های سنگینی ‏برسر غزه ریخت اما نتوانست به هیچیک از اهداف خود دت یابد. در ‏بازتاب رسانه مشهود است که  فروپاشی کابینه نتانیاهونزد..

بی صبر آن لحظه ام

امام من! وقت آن رسیده که با دست های معجزه گرت، گره از کار ‏فلک بگشایی و دل بی تاب جهان را آرام کنی!‏منجی لحظات پر از آشوب! وقت آن رسیده که فصل خزان هزار و یک ‏رنگ تشویش های کِدِر را به بهار شفاف آذین بَندی و قرار قلب های ‏متحیر گردی!‏مهربانا! وقت آن..

میلاد سرّ الله

فاطمه صحافسپاس خدای را که یکتاست در ازلیتش و با‌جبروت است در حکومتش ‏و عالم است در برگزیدن برگزیده‌هایش. هر آنچه قدردانی و درود از آنِ ‏او که خانهٔ فیهِ آیاتٌ بیناتش را شکست برای وضع حمل یک مادر که و ‏مَن دَخَلَهُ کانَ ءآمنا...‏دختر عمران اگر مسجد ن..

امامی که در جود و بخشش بی مثال است

زهره نعلبندی‏ در سپیده دم دهم رجب سال ۱۹۵ هجری قمری در مدینه نوزادی ‏آسمانی به دنیا آمد و غنچه ای دیگر از تبار عصمت و طهارت در ‏مدینه شکفت و پا به عرصه گیتی نهاد.‏ایشان با نور وجود خود جهان را غرق در سرور و شادی کرد و ‏ملائک به تماشای نهمین ستاره تا..

شهادت هنر مردان خداست ‏

‏ ‏‏ ‏‏ فرشته محقق-در فرهنگ اسلامى شهادت به عنوان يكى از والاترين ‏ارزشها، و شهيدان از بلند مرتبه ترين انسانها هستند و مردان خدا ‏همان گونه كه امام علی(عليه السلام) در خطبه 123 نهج البلاغه بيان ‏مى فرمايد: «همواره آرزوى شهادت در سر مى پرورانند و از ..

نتانیاهو در منجلاب سقوط ‏

ترور سرداران و مستشاران نظامی ایران در دمشق گرچه اولین اقدام ‏رژیم سفاک صهیونیستی نبود و به دلایل مختلف ممکن است ادامه ‏داشته باشد ، از چند جهت قابل بررسی است .‏‏ از بعد معنوی و عرفانی نشان دهنده عزم عزیزان و ستارگان درخشان ‏جمعیت مسلمان و مومن ایرا..

وقتی پای غیر متخصصان به دولت باز می شود ‏

زهره مهرنوروزی-یکی از پردرآمدترین صنایع در دنیای امروزه که ‏اهمیت قابل توجهی برای کشورهای توریستی دارد، صنعت گردشگری ‏است. همچنین این صنعت نقش مهمی در پیشرفت اقتصادی هر کشور ‏دارد. با سفر کردن گردشگران به نقاط گردشگری مختلف در سطح ‏جهان، باعث می شود..

پازل شکست آمریکا در خاور میانه تکمیل شد  ‏

فرشته محقق -  خبر توقیف کشتی آمریکایی در خلیج عمان  توسط ‏نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی  ایران یکی از خبرهایی مهمی ‏است که در خروجی رسانه های دنیا قرار گرفته است.  ‏ارتش جمهوری اسلامی ایران روز پنجشنبه  21 دی ماه اعلام کرد..

بجنگید تا پای جان؛برای اعتلای نام ایران

محمدحسن فیروزعلیزاده‏۱۴‏‎ ‎ماه بعد از فاجعه جام جهانی 2022، تیم ملی ایران به قطر بازگشته ‏است؛ به جایی که در جام‌جهانی قبلی متحمل سنگین‌ترین شکست تاریخ ‏خود در ادوار این رقابت‌ها شد و نیز با شکست مقابل آمریکا، خاطره شیرین ‏پیروزی بر ایالات متحده را ..

فشار سرمربی گری در ایران بیشتر از یرزیل است

محمد حسن فیروزعلیزادهاگر چه دوران امیر قلعه‌نویی در زمین فوتبال تقریبا یک دهه است ‏که به پایان رسیده یا دست‌کم رو به افول رفته، اما او همچنان بیرون ‏از میدان و هنگام مصاحبه، قادر است مخاطبان را غافلگیر کند و به ‏وجد بیاورد! ‏امیر شاید تنها کسی در دن..

اجراکنندگان

صادق بهزادی پور ‏قانونگذار اجرای قانون هوای پاک را بر عهده 21 دستگاه اجرایی ‏کشور گذارده است و وظایف هریک از دستگاه ها را به تفکیک در  ‏‏۳۴ ماده و ۳۹ تبصره تبیین نموده است . ‏وظایف وزارت نفت در اجرای قانون هوای پاک ‏از آنجائیکه سوخت مصرفی نقش ب..

بانک سینا
بانک توسعه تعاون
تبلیغ