«طهرانچی» سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی شد

جلسه هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی با حضور اکثریت اعضا تشکیل شد و پس از بحث و بررسی مسائل مدیریتی دانشگاه، از زحمات آقای فرهاد رهبر تقدیر و تشکر به‌‌عمل‌ آمد و آقای محمدمهدی طهرانچی به‌اتفاق‌آرا به‌عنوان سرپرست دانشگاه آزاد انتخاب ش..

احتمال محکومیت متهم اصلی ثامن‌الحجج به ۲۰ سال حبس

حسینی وکیل مدافع «الف.م.» متهم ردیف اول پرونده ثامن‌الحجج و مدیرعامل این مؤسسه مالی و اعتباری، در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی خبرگزاری تسنیم در پاسخ به سؤالی درباره میزان محکومیت حبس موکلش اظهار دارد: هرچند حکم دادگاه اعلام عمومی شده اما هنوز به ما..

 نمایندگان مجلس تاکید کردند: پیشگیری از افزایش قیمت کالاها ضروری است

شهاب نادری نماینده اورامانات در جلسه علنی امروز - یکشنبه - مجلس درباره رسیدگی فوری به مسئله خشکسالی باغات در منطقه اورمانات، روح الله باباصالح نماینده بوئین زهرا در خصوص عدم شروع به کار نیروگاه 500 مگاواتی بویین زهرا و حسن سلیلمانی نماینده کن..

 ساعت: 08:48 منتشر شده در مورخ: 1397/05/28 شناسه خبر: 1399606 معاون وزیر نیرو خبر داد؛ آغاز جریمه مشترکان پرمصرف برق از یکی دو ماه دیگر

همایون حائری در گفت و گو با ایسنا با بیان اینکه یکی از راهکارهای مدیریت مصرف کنترل مشترکان پرمصرف است، اظهار کرد: برای این مهم برنامه جریمه مشترکان پرمصرف در دستور کار قرار گرفته که نهایتا تا یکی دو ماه آینده این طرح آغاز خواهد شد. وی..

 آیین وداع با آقای بازیگر برگزار شد

سید عباس صالحی روز یکشنبه در آیین تشییع عزت الله انتظامی با اشاره به اینکه فرهنگ و هنر، آیینه تمام نمای تاریخ ایران و چهره زیبای ایران اسلامی است گفت: استاد انتظامی یکی از ستاره های این آسمان بود و او خاطره نسل های پیوسته زمانه ماست.وی افزود:..

 جهانگیری: تضعیف دولت، تضعیف ایران و نظام است

«اسحاق جهانگیری» عصر شنبه ضمن بازدید از سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) در جمع خبرنگاران گروه اخبار سیاسی ایرنا در پاسخ به سوالی درمورد تجمع پنج شنبه گذشته در قم که شعارهایی در راستای تخریب دولت در آن داده شد، اظهارداشت: پس از هشتم یا نه..

 لاریجانی: آمریکا با آن کارنامه سیاه کودتای 28 مرداد با چه رویی از آزادی ملت ایران سخن می‌گوید؟

علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (یکشنبه، 28مرداد) پارلمان در نطق پیش از دستور خود در سخنانی با اشاره به جنایات آمریکایی‌ها در طراحی کودتای 28 مرداد، گفت: امروز هم این مکر و فسون امپریالیستی به شکل دیگری در مسئله هست..

 آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده موسوم به دکل نفتی

محمود علیزاده طباطبایی در خصوص آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده موسوم به دکل نفتی، گفت: رسیدگی به این پرونده هنوز به اتمام نرسیده و همچنان مفتوح است. وی افزود: نکات و مباحثی در این پرونده مطرح شده و پیرو همین موضوعات، استعلامات جدیدی مطرح..

 حق ایران از دریای خزر چه قدر است؟

روحانی در اوایل هفته برای شرکت در اجلاس سران کشورهای ساحلی دریای خزر تهران را به مقصد آکتائو قزاقستان ترک کرد و در توضیح این سفر گفت: اجلاس قزاقستان یکی از اجلاس‌های بسیار مهم درباره خزر است، دلیل آن اصول مادری است که در رابطه با رژیم حقوقی دریای ..

 حق ایران از دریای خزر چه قدر است؟

روحانی در اوایل هفته برای شرکت در اجلاس سران کشورهای ساحلی دریای خزر تهران را به مقصد آکتائو قزاقستان ترک کرد و در توضیح این سفر گفت: اجلاس قزاقستان یکی از اجلاس‌های بسیار مهم درباره خزر است، دلیل آن اصول مادری است که در رابطه با رژیم حقوقی دریای ..

 مستاجران از ماراتن قیمت عقب ماندند

 در ابتدای تیرماه امسال وزیر راه و شهرسازی به همراه تعدادی از معاونان مسکنی این وزارتخانه و با حضور کارشناسان اقتصاد مسکن ، نشستی با موضوع راه کارهای تعادل بخشی به بازار مسکن برگزار و در آن پیشنهاداتی حول 9 محور برای بازگرداندن تعادل ..

 تزریق دلار 7900 تومانی به بازار ثانویه

جعفر ربیعی نائب رئیس شرکت  صنایع پتروشیمی و مدیر عامل هلدینگ خلیج‌فارس درباره عرضه ارز پتروشیمی‌ها در بازار ثانویه و سامانه نیما ،اظهار کرد: از زمان راه‌اندازی سامانه نیما و بازار ثانویه طبق تصمیم دولت به منظور ورود ارز پتروشیمی‌ها ،شرک..

اجازه گرانی بنزین تا پایان سال داده نمی شود

اسدالله قره خانی ظهر شنبه در نشست خبری اظهار کرد: با توجه به ظرفیت های موجود می تواند تولید نفت کشور مانند گذشته باشد و کاهش نیابد. وی با بیان این که سالانه دو میلیون و ۷۰۰ هزار بشکه نفت خام و ۱۵۰ هزار بشکه میعانات گازی صادر می شود، گفت: با تو..

اظهارات میرسلیم درباره مبارزه با فساد اقتصادی

سیّد مصطفی میرسلیم، رئیس شورای مرکزی حزب مؤتلفه، در اجلاس دبیران استان‌های حزب مؤتلفه اسلامی با اشاره به اعمال تحریم‌های جدید آمریکا، اظهار کرد: امروز اغلب کشورهای دنیا خیلی از آمریکا می‌ترسند و نمی‌تواند به آن بی‌اعتنا باشند، بنابراین بسیار ب..

تبلیغ