اخبار برگزيده:
  1. مطالب منتشر شده در دسته ی "گزارش"
70
نهمین همایش صنعت چوب قم برگزارشد ‏

نهمین همایش صنعت چوب قم با حضور مدیران کشوری واستانی و جمعی از فعالان و پیشکسوتان ‏این صعنت در ونوس برگزارشد. ‏‏ به گزارش شاحه سبزمعاون سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران گفت: ۱۰۰ هزار ‏واحد تولیدی بزرگ و کوچک در صنعت چوب و صنایع وابسته فعال ا..

‏ مشارکت حداکثری در انتخابات تامین کننده اقتدار نظام است
‏ دبیر کل جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه قم:‏

‏   زهره مهرنوروزی-سرمایه اجتماعی در هر جامعه ای یکی از ‏مهم‌ترین مولفه های توسعه پایدار آن جامعه و نشانه میزان ‏اعتماد افراد به یکدیگر است و البته در همه فرآیندهای ‏سیاسی، اجتماعی و اقتصادی جامعه تاثیرگذار است.‏سرمایه اجتماعی بصورت کلی مج..

انتخابات نماد دموکراسی و تثبیت کننده نظام سیاسی
در گفت وگو با روزنامه شاخه سبز مطرح شد؛ ‏

شاخه سبز-هیفاء پردل- انتخابات یکی از اساسی ترین عناصر ‏دموکراسی می باشد. این فرایند به مردم قدرت تعیین سرنوشت خود را ‏می دهد.‏با پیروزی انقلاب اسلامی مردم توانستند در تعیین سرنوشت خود نقش ‏آفرینی کنندپیروزی انقلاب اسلامی در سال 57 مهم ترین نماد ‏دمو..

تقابل با تهاجم فرهنگی نیازمند اقدامات جهادی است

زهره نعلبندی ‏شاخه سبز- با گذر زمان و رخنه تهاجم فرهنگی و جنگ نرم، شاهد ‏بروز آفت‌های مختلفی در حوزه فرهنگ هستیم، ‌از آنجایی که فرهنگ ‏به عنوان زیرساخت سایر عرصه‌هاست بنابراین بررسی و ‌شناسایی ‏مشکلات و معضلات موجود در این حوزه امری ضروری و حیاتی به..

انتظارات مردم از یک نماینده مجلس ‏

زهره نعلبندیشاخه سبز- عمده مردم به امید رفع مشکلات اقتصادی کشور اینبار نیز ‏پای صندوق‌های رای می‌آیند، اما برای حضور خود در انتخابات ‏انتظاراتی از کاندیداها دارند که مهمترین انتظارات آنان کمک به بهبود ‏معیشت مردم و عمل به وعده‌های انتخاباتی است.‏به ..

جایگاه انتخابات در بیان رهبری ‏
شاخه سبز بررسی کرد: ‏

‏  فرشته محقق: گام به گام به روز 11اسفند ماه نزدیک می شویم ‏انتخاباتی مهم و تاثیر گذار که نمایش مشارکت مردم ایران در آینده ‏کشور است. شور انتخاباتی در کشور پیچیده است. کاندیداها خود را ‏برای زمان تبلیغات آماده می کنند. اگر این روز موقع عبور از ..

مشارکت حداکثری ، نمادی از همبستگی ملی است

زهره نعلبندیشاخه سبز- برخی از مشکلات کنونی، حاصل ناکارآمدی برخی از ‏مسئولین کشور است که این را نباید پای اصل دین و نظام نوشت‎ .‎به گزارش خبرنگار شاخه سبز، در حالی به روز برگزاری انتخابات  ‏نزدیک می‌شویم که تلاش‌ها همچنان برای حضور حداکثری مردم ..

حضور چشمگیر نسل جدید انقلاب در راهپیمایی 22 بهمن
روزنامه شاخه سبز گزارش می دهد؛

  شاخه سبز-  در راهپیمایی 22 بهمن نسل های مختلف هم عهد شدند تا دشمنان داخلی و خارجی را با حضور چشمگیر خود کیش و مات کنند. روزنامه شاخه سبز- هیفاء پردل- همز مان با آغاز جشن 45 سالگی انقلاب اسلامی مردم انقلابی قم همانطور که در سال 5..

نوای زبان فارسی در جهان طنین‌انداز است ‏

فاطمه مداح نظری - شاید زبان پارسی، زبانی جهانی نباشد و مردم دنیا ‏با آن روز خود را نگذرانند اما می‌توان گفت که نوای گوش‌نواز این ‏زبان در جهان طنین‌انداز است‎.‎انسان، موجودی جمعی است و ارتباط داشتن با دیگران و گذراندن ‏وقتی هر چند اندک با آن ها از ن..

گردشگری مذهبی  نیازمند تامین زیرساخت ها  ‏

فرشته محقق -قم از نظر جاذبه های گردشگری، استان قم یکی از استان های ‏خاص ایران محسوب می شود چون این ظرفیت های گردشگری فقط به یک ‏رشته خلاصه نمی شود در زمینه دینی، تاریخی، علمی، صنعتی و طبیعی بسیار ‏منحصر بفرد است. اما در بعد دینی و مذهبی ظرفیت های چش..

ضرورت تبیین دستاوردهای عظیم انقلاب اسلامی در دهه فجر ‏

زهره نعلبندی ‏شاخه سبز- دهه فجر فرصت مناسبی برای معرفی دستاوردهای انقلاب ‏جهت امید آفرینی و اعتماد بخشی است، اما مهمترین دستاورد نظام ‏جمهوری اسلامی در طی این چهل و پنج سال  اقتدار و امنیتی است که ‏در سطح منطقه و جهان دارا هستیم که این نعمت با ..

برای اولین بار در کشور؛تولید  خوراک دام از ضایعات پوست پسته ‏
روزنامه شاخه سبز گزارش می دهد؛ ‏

شاخه سبز--هیفاء پردل - با توجه به اقلیم خاص استان کاشت قم ‏ظرفیت خوبی در تولید پسته دارد از این جهت مرکز تحقیقات و مرکز ‏آموزش کشاورزی را بر آن داشت تا طی تحقیقات موفقی از ضایعات ‏پوست پسته خوارک دام تولید کند.‏شاید وقتی نام قم برده شود همه قم را تن..

‎ ‎اقتصاد، تنها عامل تاخیر در ازدواج جوانان نیست
در گفتگو با کارشناسان عنوان شد‎:‎

‎ ‎فرشته محقق-طبق نتایج سنجش نگرش جوانان در سال ۱۳۹۷، از ‏مهمترین دلایل عدم ازدواج جوانان می‌توان به مواردی همچون نیافتن ‏همسر دلخواه، بالابودن هزینه زندگی مشترک، نداشتن شغل، ترس از ‏ازدواج ناموفق، بالا بودن هزینه تشریفات ازدواج، بی‌اعتمادی به جنس ‏..

حفظ اقتدار ملی با مشارکت حداکثری در انتخابات

زهره نعلبندیشاخه سبز- حضور حداکثری مردم در انتخابات موجب حفظ اقتدار و ‏امنیت ملی می‌شود؛ حضوری که باعث شده دشمنان از آن وحشت ‏داشته باشند و در این سال‌ها تلاش کرده‌اند تا مردم را از حضور در ‏صحنه دور کنند.‏به گزارش خبرنگار شاخه سبز، در نظام‌های مردم..

بررسی حکم دوگانه دادگاه لاهه ‏

فاطمه مداح نظری_ دیوان بین‌المللی دادگستری حکم اولیه درباره ‏شکایت آفریقای جنوبی از رژیم صهیونیستی در خصوص ارتکاب نسل ‏کشی در غزه را صادر کرد. این حکم را از چند بعد می‌توان مورد ‏ارزیابی قرار داد. ‏پس از تداوم جنایت‌های رژیم صهیونیستی علیه غزه و وقو..

نقش فعالان رسانه ای درمشارکت مردم در انتخابات ‏
در گفت وگو با روزنامه شاخه سبز مطرح شد؛ ‏

شاخه سبز - جریان‌های سیاسی ، احزاب ، شخصیت‌ها و اصحاب ‏رسانه وظیفه دارند تا مردم را به شرکت در انتخابات ترغیب نموده و ‏با آگاهی بخشی و اجرای برنامه‌های مختلف این مهم را محقق ‏نمایند. ‏به گزارش روزنامه شاخه سبز-هیفاء پردل- بیش از 40 سال از ‏عمر نظام ..

خانواده راهبرد مبارزه با اعتیاد ‏
اختصاصی شاخه سبز:‏

زهره مهرنوروزی. دوبارسختی های  ترک اعتیاد را گذارنده ‏است. لاغر است جوان تر از سنش نشان می دهد. غرق در افکار ‏خودش است تختش کنار پنجره است به ظاهر تمرکزش روی ‏درخت توی باغچه است اما اگر حواسش به درخت بود باید لحظه ‏شکار پرنده یا کریم توسط گربه ..

ذوق و استعداد شاعری با عنایت خداوند در وجودم جوانه زد
در گفتگو با شاعرآیینی مطرح شد؛

زهره نعلبندیطلبه است اما به شدت شوق شعرگفتن برای اهل بیت(س) را دارد با ‏این حال از رسالت خود به عنوان یک طلبه نیز غافل نشده و شعر و ‏طلبگی را به گونه ای در کنار هم جمع کرده که هریک از این کارها ‏عاملی برای موفقیت در آن یکی کار شده است.‏او در حقیقت ش..

پیامدها و آثار مخرب زوال خانواده در غرب ‏

زهره مهرنوروزی- دیدن کودکی که دست در دست پدر از عرض ‏خیابان عبور می کند زیباترین تصویردنیاست. بابا در فرهنگ ما آمیخته ‏با نوعی احترام و بزرگواری است اما غرب اومانیستی درکی از مفهوم ‏پدر ویا بابا ندارد. برخورداری از یک خانواده منسجم و مهرورز، یکی ‏از..

گام های بلند وزارت بهداشت در حوزه پیشگیری

فرشته محقق-همه متخصصان حوزه سلامت بر لزوم پیشگیری ‏توجه خاصی دارند و معتقد هستند اگر بیماری ها به موقع ‏تشخیص داده شوند درمان آنها کم هزینه تر خواهد بود. فلج بلز، ‏ناشنوایی ، کم بینایی، سکته مغزی ، دیابت و فشار خون جز ‏بیماری های غیر واگیری هستند که..

بانک سینا
بانک توسعه تعاون
تبلیغ