اخبار برگزيده:
  1. مطالب منتشر شده در دسته ی "گزارش"
70
تمرکزرئیس جمهور چهاردهم بر مسائل اقتصادی و فرهنگی
درگفت وگو با روزنامه شاخه سبز مطرح شد؛ ‏

شاخه سبز-هیفاء پردل- هشتم تیرماه  در کشور با یک رویداد مهم ‏سیاسی روبرو است برگزاری انتخابات زود هنگام برای انتخاب رئیس ‏جمهور چهاردهم رویدادی است که  نه تنها  برای ملت و نظام بلکه ‏برای جهانیان حائز اهمیت است.‏‏ با  راهبردی که ش..

چالش کشور با پیری جمعیت

‏ فرشته محقق-در هزاره سوم میلادی جهان آرام آرام رو به فروپاشی ‏می رود یکی  از ویران کننده ترین نظریه جهان اومانیست که با ‏اصالت بخشیدن به لذت های مادی افراد را به سمت پرتگاه ویرانی ‏کشانده است هم اکنون آلمان و ایتالیا دو کشوری هستند که رشد ‏جمع..

تنور داغ شعارهای نامزدهای انتخاباتی ‏
روزنامه شاخه سبز گزارش می دهد؛ ‏

شاخه سبز-هیفاء پردل- بعد از رد صلاحیت برخی نامزدها و عبور 6 ‏نامزد انتخاباتی از سد شورای نگهبان تنور انتخابات وارد فاز جدیدی ‏شد و نامزدها با شعارها و برنامه های انتخاباتی خود تنور انتخابات ‏پیش رو را داغ تر کردند.‏به گزارش خبرنگار روزنامه شاخه سبز-..

ازموزه  علوم زمین  تا موزه دین و دنیا  درقم ‏

زهره مهرنوروزی-قم با داشتن آب و هوایی نیمه کویری برای پذیرش ‏گردشگر برای تمام فصول جذاب است در تابستان های گرمش ‏روستاهای ییلاقی مهیاست ، اما جاذبه های تاریخی قم در جای خود بی ‏نظیر است. در کنارخانه‌های تاریخی ثبت شده موجود در قم مانند خانه ‏تاریخی ..

تنور داغ شعارهای نامزدهای انتخاباتی ‏
روزنامه شاخه سبز گزارش می دهد؛ ‏

شاخه سبز-هیفاء پردل- بعد از رد صلاحیت برخی نامزدها و عبور 6 ‏نامزد انتخاباتی از سد شورای نگهبان تنور انتخابات وارد فاز جدیدی ‏شد و نامزدها با شعارها و برنامه های انتخاباتی خود تنور انتخابات ‏پیش رو را داغ تر کردند.‏به گزارش خبرنگار روزنامه شاخه سبز-..

اصلالت و زیبایی راز صنایع دستی قم ‏

زهره مهرنوروزی- صنایع‌دستی، به‌عنوان یکی از مهم‌ترین ارکان ‏فرهنگی هر ملت، نقش به‌سزایی در توسعه و حفظ فرهنگ دارند، این ‏صنایع، الگوهای زیبایی‌شناسی، نمادها و نقوش منحصربه‌فرد فرهنگی ‏را در خود جای داده‌اند. هنرمندان و صنعت‌گران صنایع‌دستی با استفاد..

مشارکت حداکثری مردم در انتخابات نمادی از همبستگی ملی

زهره نعلبندی ‏شاخه سبز- حضور حداکثری مردم در انتخابات موجب حفظ اقتدار و ‏امنیت ملی می‌شود؛ حضوری که باعث شده دشمنان از آن وحشت ‏داشته باشند و در این سال‌ها تلاش کرده‌اند تا مردم را از حضور در ‏صحنه دور کنند.‏به گزارش خبرنگار شاخه سبز، زمان زیادی تا ..

رای گیری اجباری در غرب

فاطمه مداح نظری - حق بر مشارکت سیاسی از حقوق بنیادین انسان هاست که خود از حق تعیین سرنوشت نشأت می گیرد. این حق در اسناد مهمی چون اعلامیه جهانی حقوق بشر، میثاق بین المللی حقوق مدنی و سیاسی، کنوانسیون اروپایی حقوق بشر و... تصریح شده است. یکی از جلو..

شناسایی ۸۰ نقطه ناایمن در قم
روزنامه شاخه سبز گزارش می دهد؛ ‏

شاخه سبز-هیفاء پردل- در شهر زائر پذیر قم مجتمع ها و مراکز تجاری و ‏بازارهایی هستند که به دلیل نا ایمن بودن آن ها حکم یک بمب آماده ‏انفجاری هستند که اگر به ایمنی بودن آن توجه نشود خاطرات تلخ ‏حوادثی چون پلاسکو و متروپل را دوباره می تواند زنده کند.‏به..

ضرورت وحدت گرایی در انتخابات پیش رو‎  ‎

‎ ‎فرشته محقق- هم اکنون درجهان دو گفتمان مشخص خود نمایی می کند یک گفتمان انقلاب اسلامی که بر حکومت خدا بر روی ‏زمین استوار است و عدالت و مساوات و دوری از ظلم و ستم بر ملت ها را دنبال می کند. گفتمان مقابل بر مادی گرایی، اومانسیم و ‏در یک کلام بر دنیا..

قمی‌ها همواره در انتخابات‌های کشور حضوری پرشور و حماسی ‏داشته‌اند

زهره نعلبندیشاخه سبز- مردم بصیر و انقلابی قم، همواره با حضور پرشور در ‏انتخابات، صحنه‌های زیبا و ماندگاری از عشق به ایران و وفاداری به ‏آرمان‌های بلند نظام اسلامی و شهدا را خلق کردند و اکنون نیز با توجه ‏به در پیش داشتن انتخابات ریاست جمهوری توقع می..

جنون اسرائیل در نسل کشی النصیرات

فاطمه مداح نظری – گویا جنایت برای رژیم سفاک و خونریز ‏صهیونیستی امری عادی است و تاریخ از بدو پیدایش این غده سرطانی ‏تاکنون شاهد جنایت های زیادی در فلسطین و نوار غزه بوده است. ‏اسرائیل برای رسیدن به اهداف غاصب گرانه خویش از هیچ جنایتی ‏روگذار نبوده و..

استمرار کیفیت آب شرب قم نیازمند صرفه جویی همشهریان است

زهره نعلبندیشاخه سبز- آب شرب استان قم در سال‌های اخیر در وضعیت مناسبی ‏قرار گرفته که البته برای مدیریت هرچه بهتر این روند نیازمند همراهی ‏همشهریان در رعایت سرانه مصرف و صرفه جویی هستیم.‏به گزارش خبرنگار شاخه سبز،  بسیاری از مشکلات بهداشتی ‏کشور..

مرگ تالاب های زیبای ایران در سایه بی مهری ‏
روزنامه شاخه سبز گزارش می دهد؛ ‏

شاخه سبز-هیفاء پردل- ایران با دارا بودن اقلیمی متنوع و وجود ‏ظرفیت های زیبا طبیعی و خداددادی مانند انواع دریاچه ها و تالاب های ‏زیبا در کنار جاذبه های گردشگری؛ تاریخی که دارد از مقاصد مهم ‏برای دوستداران طبیعت و هم چنین ظرفیت بالایی برای طبیعت گردی ..

بیش از 36 درصد برق قم در بخش خانگی مصرف می‌شود
لزوم صرفه‌جویی در مصرف برق در ماه‌های گرم سال؛

زهره نعلبندیشاخه سبز- در سطح استان قم ۶۲۰ هزار مشترک برق وجود دارد که از این‌ بین ۵۰۰ ‏هزار مشترک در بخش خانگی هستند و بطور کلی ۳۶.۵۵ درصد برق قم در بخش خانگی ‏مصرف می‌شود.‏به گزارش خبرنگار شاخه سبز، برق هم اکنون بخشی از زندگی روزمره ما شده است و ‏ن..

توحش افسارگسیخته اسرائیل در رفح

فاطمه مداح نظری – نظامیان اشغالگر رژیم صهیونیستی یکشنبه شب، ۶ خرداد با ‏بمباران چادر‌های آوارگان در انبار‌های سازمان آنروا در شهر رفح (در محله تل‌السلطان)، ‏در جنوب نوار غزه کشتاری جدید را علیه ده‌ها آواره انجام دادند. این در حالی است که ‏مکان بمبار..

شهرک‌های صنعتی قلب اقتصاد قم ‏

‏ زهره مهرنوروزی-بخش صنعت از جمله حوزه‌های پرتقاضا برای ‏جذب نیروی کار است، در همین رابطه استفاده از نیروی انسانی ماهر ‏همواره به عنوان یکی از مهمترین عوامل موفقیت واحدهای تولیدی ‏مطرح است که به‌همین منظور اداره کل صنعت،‌ معدن و تجارت قم با ‏همکاری ..

سایه بی مهری و بی توجهی بر سر محله قدیمی خاکفرج
روزنامه شاخه سبز گزارش می دهد؛ ‏

شاخه سبز- هیفاء پردل- منطقه خاکفرج این محله قدیمی شهر قم به دلیل ‏وجود فرسودگی خانه ها و هم چنین نبود خدمات شهری در سایه بی توجهی و ‏کم لطفی قرار گرفته و بسیاری از ساکنان اصلی ،این محله را ترک کرده اند.‏به گزارش خبرنگار  روزنامه شاخه سبز ، در د..

تسهیل در ازدواج جوانان مهمترین تاکید شهید جمهور بود

زهره نعلبندیشاخه سبز- تسهیل مقدمات ازدواج جوانان با تاکید بر تامین تسهیلات ‏ازدواج همواره مورد تاکید شهید جمهور بود و علاوه بر افزایش قابل ‏توجه مبلغ وام در دوران ریاست جمهوری ایشان، پرداخت وام‌ها نیز ‏نسبت به گذشته با سرعت بیشتری انجام گرفت‎.‎به گز..

تولید محصولات بهداشتی با دانش نانو توسط یک بانوی کارآفرین قمی ‏
در گفت وگو با روزنامه شاخه سبز مطرح شد؛ ‏

شاخه سبز- هیفاء پردل- یک بانوی موفق کارآفرین در قم توانست با ‏بهره گیری از دانش نانو محصولات آرایشی و بهداشتی تولید کند.‏به گزارش خبرنگار روزنامه شاخه سبز- از بعد از انقلاب اسلامی به ‏بعد زنان در همه عرصه های مختلف چه  سیاسی؛ فرهنگی و اجتماعی ‏..

بانک سینا
بانک توسعه تعاون
تبلیغ