تاریخ : 1402/02/23 12:59
شناسه : 402789

به گزارش ایسنا، توییتر که بدون شک یکی از بزرگترین و محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی در سراسر جهان به شمار می‌رود، به تازگی قابلیت جدیدی را معرفی و برای کاربران برخی از کشورها فعال کرده است که به کاربران امکان پنهان و مخفی کردن ریپلای سایر کاربران به توییت‌های منتشر شده در پلتفرم این شبکه اجتماعی را فراهم خواهد کرد.

توییتر اوایل سال جاری میلادی بود که اعلام کرد تست و آزمایش‌هایی را برای فعالسازی این قابلیت جدید شروع کرده است و حالا به نظر می رسد این مرحله آزمایشی به اتمام رسیده و توییتر از پنج شنبه گذشته، ۲۱ نوامبر ۲۰۱۹، این امکان جدید را برای کاربران فعال در ایالات متحده آمریکا، کانادا و ژاپن فعالسازی کرده است.

بر اساس گزارش وب سایت Adweek، نحوه انجام کار این قابلیت بدین صورت است که کاربران قادر خواهند بود پاسخ (reply) سایر افراد به توییتها را که تمایلی به نمایش آنها ندارند، از معرض دید خارج کرده و مخفی کنند. این بدان معناست که پاسخ های پنهان شده در زیر پست های به اشتراک گذاشته شده افراد، به طور مستقیم قابل مشاهده برای کاربران نخواهند بود اما در صورتی که کاربران تمایلی برای مشاهده و دنبال کردن این پاسخ ها داشته باشند، می تاوندن آنها را در بخش اختصاصی reply ها مشاهده کنند.

برای فعالسازی این قابلیت، کاربران تنهاکافیست روی آیکون پیکان در گوشه‌ی بالا سمت راست توییتر کلیک کنند تا در پنجره باز شده، قابلیت "پنهان‌کردن پاسخ ها" را انتخاب کنند. همچنین پاسخ ها هر زمانی که کاربر بخواهد، قابلیت درآمدن از حالت مخفی سازی را دارند.

هنوز خبری مبنی بر تاریخ انتشار رسمی و همگانی این قابلیت برای عموم کاربران در تمامی کشورهای جهان منتشر نشده است. 

انتهای پیام

Adblock test

پاسخی بگذارید