اخبار برگزيده:
  1. مطالب منتشر شده در دسته ی "قم"
37
همکاری و هم افزایی مردم منجر به شکست این ویروس منحوس خواهد شد

به گزارش خبرنگار شاخه سبز و نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار" عبدالرضا آقاخانی" اظهار داشت: پلیس قم در تمام صحنه ها خصوصاً فاصله گذاری اجتماعی با جان و دل وارد میدان شد تا بتواند قدم کوچکی برای خدمتگزاری به مردم فهیم استان بردارد.فرمانده انتظامی استان..

رئیس انجمن صنفی مجتمع های گردشگری و واحدهای پذیرایی استان قم خبر داد: چراغ مجتمع های گردشگری بین راهی قم رو به خاموشی است

عکس از حسنا نوروزی   شاخه سبز - حسنا مهر نوروزی / اوضاع بسیار نگران کننده است، ناگهان همه چی آوار شد، در کمتر از 4روز همه ایران از این خبر متاثرشدند  بخش گردشگری قم  که از بخش های آسیب پذیر محسوب می شوند دچار شوک عجیبی شد همه مقص..

افتتاح 41 پروژه شهری در راستای نشاط اجتماعی شهر قنوات انجام شد

رضا شکاری در این مراسم و در گفتگو با خبرنگار شاخه سبز با اشاره به مهمترین پروژه‌های افتتاحی مدیریت شهری در حوزه‌های فناوری اطلاعات، عمرانی، خدمات شهری و فرهنگی اشاره کرد و گفت: از جمله فعالیت‌ها و پروژه‌‌های شهری در این پروژه‌ها؛ زیر سازی و آسفالت ب..

برگزاری همایش  مکتب مقاومت در قم

به گزارش خبرنگار ما درمراسم افتتاحیه این همایش دکتر خالد القدومی نماینده حماس در تهران با اشاره به تاریخ مطرح شدن معامله قرن گفت: معامله قرن مرز بین حق و باطل است. وی با بیان  اینکه اصطلاح معامله قرن ابتدا در اولین بار درسال 2006 میلادی و د..

یک متفکر سیاسی: مدرنیته غربی ایده زندگی ای فاقد حضور خداست

به گزارش خبرنگارما وی  در همایش  مکتب مقاومت که در با حضور جمعی از طلاب و دانشجویان سراسر کشور  با همت سازمان تبلیغات اسلامی تهران در مجتمع فرهنگی نورشهر قم  امروزبرگزارشد تصریح کرد: در مواجهه با جهان مدرن غربی هستیم که پیش از آن..

در بنیاد قم پژوهی ارائه  شد: سیمای قم در شعر فارسی  معاصر

به گزارش خبرنگار شاخه سبز وی با اشاره  به سابقه تاریخی شهر قم گفت: با روی کار آمدن مشروطه و پررنگ شدن نقش روحانیت ، قم از جایگاه ویژه ای در تاریخ سیاسی ایران برخوردار می شود. حیدری فرد تصریح کرد: پیش از مشروطه شهرهای مانند تبریز و شیراز واصفهان..

عهد و پیمان دانش‌آموزان مدرسه امیرکبیر با سردارسلیمانی

به گزارش خبرنگارشاخه سبز ، در این مراسم یادمان که با حضور دانش‌آموزان برگزار شد، دانش‌آموزان با اهداف و شخصیت سلیمانی آشنا شدند.در این مراسم خاص، کودکان پایه‌های ابتدائی با کشیدن نقاشی و دلنوشته‌هایی ابراز احساسات خود را نسبت به این جنایت آمریکا و ش..

سلام بر سرد‌‌ار شهید‌‌مان، سلام بر نگاه مطمئن و پرقد‌‌رتش

  هد‌‌ی ساد‌‌ات چاوشی: سلام بر نگاه نافذ و پرسیاست سرد‌‌ار شهید‌‌مان که تصویری و نمادی پرصلابت برای ایران و اسلام بود‌‌ و چقد‌‌ر شهاد‌‌تتان به ما سیاست بخشید‌‌... کجایی که این روزها؛ شهرهای ایران؛ همه د‌‌ر پی شهاد‌‌تِ جهانِ وجود‌‌ تو، سراسیمه..

محیطی عاری از خستگی، بهترین روش برای آموزش

هدی سادات چاوشی: دندانهای برخی افتاده... برخی با دستهای کوچک و شبهِ مردانه‌شان، سبدی از خوراکیهای خوشمزه را همراه با تم‌های تبریکی که بر پایه رونق اقتصادی و صنعت کشاورزی است، در دست گرفته‌اند و سرافرازانه خوشحالند و به خود میبالند. حتی مترقی یا غیرم..

هفت رنگ، شبيه الماسِ قم

هدي سادات چاوشي: آيا مثلثِ سرزمين الماسيِ(گنبد نمکي) قم را مي‌شناسيد؟ حتما ميدانيد که آبِ تمام درياچه‌ها بواسطه خاک، شن، ماسه و سنگلاخ به يک آيينه تبديل ميشوند اما افکتِ آبهاي اين درياچه صرفا بلور و کريستالهايي از نمک است. درياچه‌اي که در غرب ا..

قم يعني قم؛ به همين پـرمفهومي

هدي سادات چاوشي: همه ميدانيم که خانم حضرت معصومه(س) يک خانم بودند، اما هيچ خانمي را در مراسم رونمايي از نشان قم، نديديم، که علت را نميدانيم. حتي نميدانيم چه برنامه‌هايي، علاوه بر نمايشگاه اشتغال و کارآفريني بانوان سرپرست خانوار، که تا يکم آذرماه در ..

ظرفیت تکمیل شد؛ بحران مسکن جدی است

هدی سادات چاوشی: بیچاره دل... 21 آبانماه 1398 است.. ساعت 10 و 28 دقیقه روز سه‌شنبه...بعد از سه روز و چندی انتظار؛ مطلع میشوی که سایت ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن برای قمی‌ها فعال است و این در حالی است که منابع خبری یکی پس از دیگری این خبر را بازگو میک..

تولید ۲ هزار واحد مسکونی در طرح اقدام ملی در قم/ شرایط ثبت نام
صبوری:

به گزارش شاخه سبز به نقل از اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان قم، حسن صبوری اظهار داشت: تابستان امسال قیمت مسکن با افزایش نجومی روبرو بود که این امر نه تنها در زمینه خرید مسکن بلکه اجاره بها و سرقفلی مسکن، اجاره نشین ‌ها را ب..

در خواست مذاکره بن سلمان گویای قدرت ایران در منطقه است
یک استاد دانشگاه :

یک استاد دانشگاه  گفت: درخواست مذاکره بن سلمان ولیعهد عربستان از ایران برای مذاکره که دررسانه های داخلی مطرح است  گویای قدرت ایران در منطقه استحجت الاسلام مسعودی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگارما با بیان اینکه دولت عربستان قدرتش به موشک های ا..

سـرنوشت نامعـلوم معـدن نرداغی
خوب ، بد ، زشت

1700 هکتار بافت فرسوده بلاتکلیف در قمزهره مهرنوروزی - به سمت جنوب قم که حرکت کنید به یک کوه می رسید به نام کوه یا معدن نرداغی  که آنطور که محمد فراهانی کارشناس  زمین شناسی می  گوید قدیمی ترین معدن اکتشاف شده قم است امروز در قلب شهر قر..

ضرورت تعامل همه نهادها با میراث فرهنگی

  زهره مهر نوروزی /روزهای تقویمی ایران را که ورق بزنیم به 5مهرماه می رسیم روزچهانی گردشگری یا همان جهانگردی ,از سال ۱۹۸۰، سازمان جهانی گردشگری سازمان ملل متحد سالانه روز ۲۷ سپتامبر را به عنوان روز جهانی گردشگری جشن می‌گیرد. هدف از گرامی داشت ..

در جلسه بنیاد قم پژوهی مطرح شد،  تلاش سینماگران قم برای پیشبرد دانشنامه تصویری

  به گزارش  خبرنگار ما در جلسه سیصد وهشتادو پنجمین بنیاد قم پژوهی  که با موضوع «بررسی دانشنامه تصویری تاریخ قم به روایت سینما » برگزارشد سید امیر طبا طبایی  کارگردان و پژوهشگر با اعلام این خبر افزود:  در ۱۵ قرن گذشته قم همو..

 بازدید جمعی از جوانان شیعه از کشور انگلیس از دارالقرآن علامه طباطبایی(ره) در قم

حجت‌الاسلام والمسلمین حسین بنیادی، نایب‌رئیس اول مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ماه در جریان بازدید گروهی از جوانان شیعه انگلیسی از دارالقرآن علامه طباطبایی در قم گفت: شهر مقدس قم یک شهر مذهبی و تاریخی است که در خود عالمان زیادی را پرورش داده..

نشست صمیمی جمعی از اساتید حوزه های قم و نجف در بیت علامه طباطبایی

 در این نشست که به میزبانی دارالقرآن علامه طباطبایی برگزار گردید آیات و حجج اسلام والمسلمین سید مجتبی حسینی نماینده رهبر معظم انقلاب در عراق، سید فاضل الجابری الموسوی رئیس معهد امام حسین(ع) درنجف، محسن فقیهی عضو جامعه مدرسین، ملکوتی استاد حوزه ..

تصمیم کبری برای کاروانسرای قم

  زهره مهرنوروزی/این روند جاری و معمول جامعه ماست مثل اینکه دانشمند و فرهیخته ای در بین مردم زندگی می کند خیلی کارهای خوبی انجام می دهد هیچ کس بها نمی دهد کسی احوالش را نمی پرسد، اما همینکه از دنیا رفت پرس و جوها برای شناسایی وی آغاز می شود، ک..

تبلیغ