اخبار برگزيده:
  1. مطالب منتشر شده در دسته ی "ایلام"
78
توسعه باغات پسته در دستور کار جهادکشاورزی ایلام قرار گرفت

به گزارش شاخه سبز ْ آذرنوش عموزاده در گفتگویی اظهار داشت: توسعه باغات پسته با توجه به شرایط اقلیمی مستعد استان ایلام در دستور کار سازمان جهاد کشاورزی است. وی تصریح کرد: سطح باغات پسته استان ۲۲۶ هکتار است. وی بیان کرد: عملیات پیوند زنی در باغ..

دیدار مدیرعامل آبفای ایلام با فرماندار آبدانان

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان بهمراه جمعی از معاونین و مدیران با فرماندار شهرستان آبدانان دیدار و پیرامون مسائل مربوط به حوزه آب و فاضلاب در این شهرستان به بحث و تبادل نظر پرداختند . به گزارش شاخه سبز به نقل ازروابط عمومی آبفای استان ایلام،..

رفع شکستگی خطوط انتقال آب چشمه گل گل در ایلام
مدیرعامل ابفای ایلام خبر داد: ‏

‏ شکستگی بزرگی که در خط انتقال آب چشمه گل گل اتفاق افتاده جلسه ستاد بحران شرکت آبفای ایلام با حضور معاون ‏مدیریت بحران استان برگزار و تمهیدات لازم اتخاذ گردید.‏به گزارش شاخه سبز به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام؛مدیرعامل شرکت آبفای ..

‏ بررسی 28 طرح تولیدی، کشاورزی و صنعتی استان ایلام
در جلسه کارگروه امور زیربنایی استان ایلام بررسی شد

‏‌28 طرح تولیدی، کشاورزی و صنعتی استان ایلام در کارگروه امور زیربنایی، توسعه روستایی، عشایری، شهری، آمایش سرزمین و ‏محیط زیست استان مورد بحث و بررسی قرار گرفتبه گزارش شاخه سبز، استاندار ایلام در این نشست گفت: این طرح‌ها که در کارگروه امور زیربنایی م..

کاهش ۱۸درصدی مصرف حامل های انرژی ‏

به گزارش شاخه سبز به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ایلام، پرویز ایدون ضمن گرامیداشت روز ‏ملی بهره وری و بهینه سازی مصرف گفت: با همکاری کارکنان و پیگیری های کارگروه بهینه سازی منطقه شاهد کاهش 18 ‏درصدی در مصرف حامل های انرژی ..

پالایشگاه گاز ایلام با رشد تولید، در مسیر تحقق شعار سال است

مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام با اشاره به این‌که این پالایشگاه آماده تحقق نامگذاری سال جاری در زمینه رشد تولید است، گفت: تاکیدات مقام معظم رهبری در سال های اخیر بر روی رشد تولیدات داخلی برای عدم اتکا ایران اسلامی در زمینه های مختلف به خارج از کش..

پالایشگاه گاز ایلام با رشد تولید، در مسیر تحقق شعار سال است

مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام با اشاره به این‌که این پالایشگاه آماده تحقق نامگذاری سال جاری در زمینه رشد تولید است، ‏گفت: تاکیدات مقام معظم رهبری در سال های اخیر بر روی رشد تولیدات داخلی برای عدم اتکا ایران اسلامی در زمینه های ‏مختلف به خارج از کشو..

تبدیل وضعیت ۱۵۵ نفر از ایثار گران پالایشگاه گاز ایلام

 رئیس امور اداری شرکت پالایش گاز ایلام از تبدیل وضعیت ۱۵۰ نفر از ایثارگران این شرکت در طول سال گذشته خبر داد و گفت: از این تعداد ۴۰ نفر از کارکنان قرارداد موقت در قالب بند "و " و 115 نفر در قالب بند "د" تبدیل وضعیت شده اند. به گزارش شاخه..

تبلیغ