اخبار برگزيده:
  1. مطالب منتشر شده در دسته ی "کرمان"
82
جزییات قتل ۱۲ نفر در یک درگیری خانوادگی در فاریاب تشریح شد
توسط رئیس کل دادگستری استان کرمان؛

رئیس کل دادگستری استان کرمان از کشته شدن ۱۲ نفر از اعضای یک خانواده در شهرستان فاریاب کرمان در اثر اختلافات خانوادگی خبر داد. حجت الاسلام و المسلمین ابراهیم حمیدی در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: بامداد امروز فردی ۳۰ ساله در روستای مزرعه و ..

تمام عوامل دخیل در انفجارهای تروریستی کرمان بازداشت شدند
دادستان کرمان:

دادستان کرمان گفت: تمام عوامل دخیل در انفجارهای تروریستی کرمان بازداشت شدند. مهدی بخشی شامگاه شنبه در گفت‌وگوی ویژه خبری از شبکه استانی کرمان با اشاره به کشفیات صورت گرفته قبل از مراسم چهارمین سالگرد شهادت سردار سلیمانی تصریح کرد: ۱۶ بمب در اس..

۲۹ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستانهای کرمان بستری هستند
آخرین وضعیت مجروحان حادثه تروریستی در کرمان؛

رییس اورژانس کرمان گفت: ۲۹ مجروح در بخش مراقبتهای ویژه بیمارستانهای کرمان بستری هستند. محمد صابری بیان کرد: مجموعاً ۷۹ نفر همچنان در ۱۰ بیمارستان شهر کرمان بستری هستند. وی گفت: بیشترین بستری در باهنر با ۲۰ نفر است همچنین از ۷۹ بستری، ۳۹ نفر..

یک کودک دیگر شهید شد/ آمار شهدا به ۹۱ نفر رسید
رییس اورژانس کرمان:

رییس اورژانس کرمان از شهادت ۲ نفر از مجروحان حادثه ترور خبر داد. محمد صابری اظهار داشت: در حال حاضر، ۱۰۳ نفر در بیمارستان‌های شهر کرمان بستری هستند. وی گفت: از مجموع ۱۰۳ مجروح، ۶۹ نفر در سایر بخش‌ها بستری هستند. وی افزود: همچنین از ۳۴ نف..

575 روستا و 11 شهر و 456 صنعت از استان کرمان در دولت سیزدهم گازدار شدند
صفر تا صد شرکت گاز استان کرمان در دولت سیزدهم:

سرپرست شرکت گاز استان کرمان گفت: 575 روستا و 11 شهر و 456 صنعت در استان کرمان تنها در بازه زمانی دو ساله (از ابتدای مرداد 1400 تا پایان مرداد ماه 1402) از نعمت گاز طبیعی بهره مند شده اند. به گزارش شاخه سبز به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان ..

کلنگ زنی پروژه گازرسانی به 276 روستا و 1 شهر در استان کرمان
در هفته دولت صورت می پذیرد:

  سرپرست شرکت گاز استان کرمان گفت: به مناسبت فرا رسیدن هفته مبارک دولت 7 پروژه گازرسانی کلنگ زنی می شوند. به گزارش شاخه سبز به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، محمدرضا سلیمانی در تشریح خبر فوق افزود: با حمایت از سوی شرکت ملی گا..

افتتاح پروژه گازرسانی به 70 صنعت و 106 روستا همزمان با هفته دولت
بهره برداری از 22 پروژه گاز به مناسبت هفته دولت:

سرپرست شرکت گاز استان کرمان از افتتاح و بهره برداری 22 پروژه گازرسانی با اعتباری قریب به هزار و 890 میلیارد تومان خبر داد. به گزارش شاخه سبز به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، محمدرضا سلیمانی؛ سرپرست شرکت گاز استان کرمان ضمن گرامیداش..

بهره‌مندی همجواران تأسیسات نفت و گاز مارون از خدمات پزشکی
همسو با مسئولیت اجتماعی صنعت نفت انجام می‌شود

شرکت نفت و گاز مارون به‌منظور عمل به مسئولیت‌ اجتماعی با مشارکت سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت اهواز خدمات پزشکی بهداشتی متنوعی به همجواران تأسیسات عملیاتی این شرکت در روستای سودان بخش غیزانیه ارائه کرد. به گزارش شاخه سبز به نقل از شرکت بهره‌بر..

اجرای قریب به 600 کیلومتر خط توزیع و تغذیه گاز در استان کرمان
در سه ماهه نخست سال جاری صورت پذیرفت؛

    به منظور ایجاد زیر ساخت گازرسانی در استان کرمان در سه ماهه نخست سال جاری قریب به 600 کیلومتر خط لوله توزیع و تغذیه گاز اجرا شد. به گزارش شاخه سبز، منوچهر فلاح؛ مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان با اعلام این خبر گفت: در سه ماهه ..

پاک سازی منطقه گردشگری سکنج توسط کارکنان شرکت گاز استان کرمان
در راستای تحقق اهداف مسئولیت های اجتماعی انجام شد؛

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان از پاکسازی منطقه گردشگری سکنج توسط کارکنان و دوستداران محیط زیست این شرکت در راستای اجرای مسئولیت های اجتماعی خبر داد. به گزارش شاخه سبز به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، منوچهر فلاح در تشریح خبر فوق افز..

۳۴ درصد پسته کشور در باغ‌های رفسنجان تولید می‌شود
فرماندار رفسنجان:

فرماندار رفسنجان با اشاره به اینکه ۳۴ درصد پسته کشور در باغ‌های کشاورزی رفسنجان تولید و برداشت می‌شود، گفت: سالانه ۲۵ درصد این محصول، به کشورهای خارجی صادر می‌شود. به گزارش خبرگزاری مهر، حسین رضایی در دیداری که با مدیرکل گمرک استان کرمان داشت ..

جلسه تحلیل مصارف مشترکین جز و عمده گاز
در شرکت گاز استان کرمان برگزار شد؛

جلسه‌ای تخصصی حول موضوع مصرف گاز مشترکین جز و عمده در محل ساختمان اداره مرکزی شرکت گاز استان کرمان با حضور همکاران شرکت گاز استان کرمان و اساتید دانشگاه تحصیلات تکمیلی و صنعتی کرمان برگزار گردید. به گزارش شاخه سبز به نقل از روابط عمومی شرکت گا..

بازدید کارکنان شرکت گاز استان کرمان از سایت مدیریت پسماند| جمع آوری روزانه 400 تن زباله در سطح شهر
در هفته محیط زیست رقم خورد؛

  به مناسبت هفته محیط زیست و به جهت گسترش فرهنگ بهینه سازی، مدیریت پسماند و و ارتقای فرهنگ محیط زیستی کارکنان شرکت گاز استان کرمان از سایت مدیریت پسماند شهر کرمان بازدید بعمل آوردند. به گزارش شاخه سبز به نقل ازروابط عمومی شرکت گاز استا..

80 نفر از فرزندان شرکت گاز استان کرمان به اردوی راهیان پیشرفت رفتند
شرکت گاز استان کرمان برگزار کرد؛

در پی دستور رئیس جمهور مبنی بر برگزاری اردوهای راهیان پیشرفت جهت آشنایی دانش‌آموزان با پیشرفت‌ها و دستاوردهای کشور، فرزندان پرسنل شرکت گاز استان کرمان از دو موزه نفت سوزها و  تاریخ طبیعی بازدید نمودند. به گزارش شاخه سبز به نقل از روابط عمو..

طراحی و تست موفقیت آمیز اپلیکیشن واقعیت افزوده مرتبط با تاسیسات گازرسانی
برای اولین بار در شرکت گاز استان کرمان صورت پذیرفت؛

اپلیکیشن تکنولوژی واقعیت افزوده(AR)  تحت اندروید مرتبط با تاسیسات گازرسانی برای اولین بار در شرکت ملی گاز ایران با اطلاع و همکاری واحد فناوری اطلاعات ملی گاز و تایید امور پژوهش و فناوری شرکت ملی گاز توسط شرکت گاز استان کرمان طراحی و تست گردی..

کرمان به عنوان پایلوت استفاده از واقعیت افزوده مرتبط با تاسیسات گازرسانی انتخاب شد
برای اولین بار در ایران صورت گرفت؛

اپلیکیشن تکنولوژی واقعیت افزوده(AR) مرتبط با تاسیسات گازرسانی برای اولین بار در شرکت ملی گاز ایران توسط شرکت گاز استان کرمان طراحی و تست گردید. به گزارش شاخه سبز به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، منوچهر فلاح؛ مدیرعامل شرکت گاز استان..

شرکت گاز استان کرمان حامی پایان نامه ها و پروژه های منطبق بر نیاز صنعت
امضای تفاهم نامه همکاری شرکت گاز استان کرمان با دانشگاه هایتک؛

در جلسه هم‌اندیشی بین شرکت گاز استان کرمان و دانشگاه هایتک، تفاهم‌نامه همکاری علمی، پژوهشی و فناوری با هدف تعامل ‏بیشتر صنعت و دانشگاه امضا گردید.‏به گزارش شاخه سبز به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، جلسه هم اندیشی فوق که به همت امور پژوهش ..

بانک سینا
بانک توسعه تعاون
تبلیغ