1. مطالب منتشر شده در دسته ی "تهران"
دفتر مشاوره رایگان برای نخستین بار در بنیادشهیدپاکدشت افتتاح شد

 به گزارش معصومه محمدی خبرنگار شاخه سبز؛ دفتر مشاوره پاکدشت با حضور عباسی معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران، نسرین هلال زاده رئیس اداره مددکاری و مشاوره بنیاد شهید شهرستان‌های استان تهران، حجت‌الاسلا..

شهابی در نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی‌؛  لزوم راهبرد پاسخ مناسب به چالش‌ها در رفع نیازمندی های کشور

شاخه سبز - علی شهابی رئیس دبیرخانه برنامه علمی شبکه های ارتباطی و حمل و نقل دانشگاه آزاد اسلامی در گفتگو با خبرنگار شاخه سبز، گفت: نوزدهمین استارتاپ‌ویکند شبکه‌های ارتباطی و حمل و نقل (ریلی شو)، با حضور فعال ۱۰۰ نفر از علاقه‌مندان به حوزه استارتاپ‌ه..

آغاز ساخت محله جدید زینبیه توسط شهرداری پاکدشت/به ساختمان های بدون پایان کار خدمات داده نمی شود

به گزارش معصومه محمدی خبرنگار شاخه سبز، هادی تمهیدی فرماندار شهرستان پاکدشت در جمع خبرنگاران، از آغاز ساخت محله جدید زینبیه یکی از ۵ محله جهت اجرای طرح بازآفرینی شهری خبر داد و گفت :ستاد بازآفرینی شهری شهرستان پاکدشت در مصوبات سال ۹۳ و ۹۴ به دلیل قر..

به‌دنبال تکمیل ظرفیت سد ماملو؛ / حوضچه‌های تغذیه مصنوعی پاکدشت آبگیری شد

به‌گزارش محمدی خبرنگار شاخه سبز،  حسن زحمتکش با اعلام این خبر گفت: وضعیت بحرانی افت سطح آب زیرزمینی و وقوع حجم قابل ملاحظه کسری آب در آبخوان، به زیرساخت‌های فنی، اقتصادی، اجتماعی و زیست محیطی کشور خسارت‌های جبران ناپذیری مانند فرو نشست و فروچال..

شهردار پاکدشت: اجرای برنامه های اوقات فراغت تابستانه در 3 بخش مختلف

در گفتگو با معصومه محمدی خبرنگار روزنامه شاخه سبز - داریوش پازوکی ضمن اشاره به اهمیت کیفیت بخشی و غنی سازی به اوقات فراغت در شکوفایی استعدادها و توسعه توانمندی های شهروندان بالاخص نسل جوان، اظهار کرد: برنامه های فرهنگی و ورزشی می تواند باعث ایجاد ار..

نیکبخت به تیم سرخ پوشان پاکدشت می پیوندد

به گزارش معصومه محمدی خبرنگار شاخه سبز پاکدشت، علیرضا کبیری مدیرعامل تیم فوتبال سرخپوشان پاکدشت  اظهار کرد: پس از بررسی پیشنهادهای مختلف برای سمت سرمربی‌گری تیم سرخپوشان، به این نتیجه رسیدیم که علی نیکبخت بهترین گزینه برای این سمت است.علی نیکبخ..

بازسازی و نوسازی سه هزار متر از خطوط فرسوده آب‌رسانی در پاکدشت

به گزارش محمدی خبرنگار شاخه سبز پاکدشت، علی ولی بغدادی مدیر آبفا شهرستان پاکدشت گفت: به‌منظور خدمات آب‌رسانی مطلوب‌تر و از مدار خارج نمودن لوله‌های فرسوده و قدیمی از ابتدای سال جاری تاکنون ۳۰۰۰ متر لوله‌گذاری در مناطق خاتون‌آباد و خیابان بهار پاکدشت..

مردم شریف آباد امروز خروشی دیگر را نقش آفرینی کردند

به گزارش معصومه محمدی خبرنگار شاخه سبز، مردم و مسئولان بخش شریف آباد امروز در مسیر شهدا گام برداشته و از آرمان مهم بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران یعنی آزادی فلسطین حمایت نمودند.مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا جز شعارهای مهمی بود که امروز با نوای ..

گریست و سکوت را چون گلی زیبا همراهش کرد

به گزارش معصومه محمدی خبرنگار شاخه سبز پاکدشت، شراره های غصه چون آبشار اشک از کنار چشمش فوران کرد و نای حرف زدن را از او گرفت؛ نگاه غم بارش حرف های بسیاری برای بیان داشت، حرف هایی از جنس صبر در کالبدسکوت، سکوتی که بلندترین فریاد را رقم زد، فریادی که..

در روز جهانی قدس مسئولان پاکدشت حامی فرزندان ایتام شدند

به گزارش معصومه محمدی خبرنگار شاخه سبز، ظهر امروز و پس از پایان نماز پرصلابت و دشمن شکن جمعه مسئولان شهرستان حامی تعدادی از ایتام شدند.در این اقدام خدا پسندانه ، هادی تمهیدی فرماندار شهرستان پاکدشت حامی ۲ فرزند ، دکترمحمد قمی نماینده مردم در مج..

امروز دنیای اسلام در مقابل کفر ایستاده است

به گزارش معصومه محمدی خبرنگار شاخه سبز، حجت الاسلام و المسلمین لزومی امام جمعه پاکدشت در خطبه های عبادی سیاسی و دشمن شکن این هفته نماز جمعه ضمن تشکر از حضور مردم و مسئولان در راهپیمایی روز جهانی قدس اظهار کرد: راهپیمایی امسال باشکوهتر از سالهای گذشت..

مردم روزه دار خروشی دیگر را در حمایت از مردم فلسطین به نمایش گذاشتند

به گزارش معصومه محمدی خبرنگار شاخه سبز، ظهر امروز مردم هم دوش مسئولان حماسه دیگری را در حمایت مردم مظلوم فلسطین در آخرین جمعه ماه پربرکت رمضان سال ۹۸ خلق نمودند.در این راهپیمایی باشکوه در کنار شعارهایی چون مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا، شعارهای زما..

استاندار تهران: میانگین پرداخت کشوری از سوی بانک‌ها به صنعتگران استان تاکنون پرداخت نشده است

به گزارش معصومه محمدی خبرنگار شاخه سبز از پاکدشت - انوشیروان محسنی بند پی در پنجاه و یکمین جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان تهران بیان کرد:با بررسی وضعیت اقتصادی نابسامان کشورهای مشابه به ما برای برون رفت از این وضعیت چند تدبیر اتخاذ کردند که..

فرماندارپاکدشت: صنعتگران پاکدشت خواستار مساعدت بیشتری در برای استقرار دفتر گمرک هستند

به گزارش معصومه محمدی خبرنگار شاخه سبز از پاکدشت  - هادی تمهیدی در پنجاه و یکمین جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان تهران بیان کرد: شهرستان پاکدشت در 20 کیلومتری جنوب شرق استان تهران واقع شده است. حدود 568 کیلومتر مربع وسعت دارد و براساس س..

قمی؛  صادرات گل و گیاه پاکدشت ملزم به تامین زیر ساختار های لازم است

به گزارش معصومه محمدی خبرنگار شاخه سبز از پاکدشت  -  محمد قمی در پنجاه و یکمین جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان تهران با بیان اینکه کشت گلخانه ای ایران در جهان رتبه اول را داراست که پایتخت آن شهرستان پاکدشت است، افزود: خوشبختانه گلخ..

مشاور عالی خانه ایثارگران استان تهران منصوب شد

به گزارش شاخه سبز - دکتر اکبر حیدریان مدیر کل خانه ایثارگران استان تهران در حکمی محمدرضا ابراهیمی را بعنوان مشاور عالی خانه مذکور منصوب کرد. 

هدف اصلی دشمنان خارج کردن مردم از صحنه انقلاب است

به گزارش معصومه محمدی خبرنگار شاخه سبز پاکدشت، هادی تمهیدی فرماندار شهرستان پاکدشت در دومین جلسه برنامه ریزی برنامه های گرامیداشت سوم خرداد، روز قدس، ارتحال امام و ۱۵ خرداد، ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان و قبولی طاعات و عبادات مسئولان ادارات پاکدشت..

دولت و مجلس با ایجاد رفاه نسبی، اعتدال نسبی را به جامعه هدیه دهند

به گزارش معصومه محمدی خبرنگار شاخه سبز، محمد قمی نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی، ضمن تبریک فرا رسیدن روز کارگر و روز معلم، کارگران را بازوان مهم گردانندگان چرخه اقتصادی کشور دانست و اظهار داشت: بهار فصل بیداری و شکوفایی طبیعت را داریم و چه..

جانبازان مدعیان بی ادعای ایران اسلامی

به گزارش معصومه محمدی خبرنگار شاخه سبز پاکدشت، در آستانه فرا رسیدن روز کارگر، رضاخانی بخشدار مرکزی در همراهی رضا مدنی رئیس بنیاد شهید شهرستان پاکدشت به دیدار فرشاد عربی جانباز ۲۵درصد رفته و از نزدیک با وی دیدار و گفتگو نمودند.در این دیدار خانی، جانب..

خاکی تر از خاک

معصومه محمدی -  همه جا پر از خاک بود درون جعبه ها و قفسه های زیرزمین دنبال چیزی می گشت. از صدای تکه کاغذها می توانستی چشم بسته بفهمی در کدام قسمت زیرزمین در حال جستجو است.گاه گاهی همه جا را سکوت فرا می گرفت، آن زمان تعدادی عکس پیدا می کرد و به ..

تبلیغ