اخبار برگزيده:
  1. مطالب منتشر شده در دسته ی "خوزستان"
63
همجواری نخلستان و شالیزار/ «اسماعیلیه» ظرفیت بزرگ گردشگری پایدار

«اسماعیلیه» یکی از بخش‌های شهرستان اهواز و دارای پتانسیل‌های بالقوه‌ای در زمینه‌های کشاورزی، بوم‌گردی و… است که این ظرفیت‌ها سالهاست مغفول مانده است. «اسماعیلیه» یکی از سه بخش تابعه شهرستان اهواز است که در سال ۱۳۹۲ و پس از تفکیک بخش مرکزی ایجا..

صرفه ارزی 6 میلیون یورویی با ساخت داخل MPFM در شركت نفت و گاز اروندان

به گزارش  شاخه سبز به نقل از روابط عمومی شرکت نفت و گاز اروندان، در نمایشگاه ارائه دستاوردهای دولت سیزدهم در استان خوزستان، تجهیز ساخت داخل شده جریان سنج چندفازی (MPFM) شرکت نفت و گاز اروندان با حضور حسینی محراب استاندار خوزستان رونمایی شد. ..

دیدار مدیرعامل شركت نفت و گاز اروندان با كاركنان به مناسبت روز كارمند

عبدالله عذاری اهوازی، مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان، به مناسبت هفته دولت و روز کارمند طی دیداری دوستانه از کارکنان و کارمندان این شرکت تقدیر و تکریم به عمل آورد. به گزارش شاخه سبز به نقل از روابط عمومی شرکت نفت و گاز اروندان، به مناسبت هفته ..

آزادگان نمونه‌های شاخص صبر و استقامت در دوران ما هستند
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان خوزستان:

ابوطالب گرایلو مدیرکل بنادر و دریانوردی استان خوزستان با اشاره به مرارت‌ها و محنت‌هایی که آزادگان سرافراز در دوران اسارت متحمل شدند، آنان را نمونه‌های شاخص صبر و استقامت در دوران معاصر به تأسی از حضرت زینب کبری(س) توصیف کرد. به گزارش شاخه سبز ..

آمادگی شركت نفت و گاز اروندان برای ارائه خدمات به زائرین اربعین حسینی
عبدالله عذاری اهوازی:

مدیرعامل شركت نفت و گاز اروندان در تشریح اقدامات این شرکت: پشتیبانی هرساله از حماسه عظیم اربعین حسینی افتخار ما و صنعت نفت است. به گزارش شاخه سبز به نقل از روابط عمومی شرکت نفت و گاز اروندان، مهندس عذاری اهوازی مدیرعامل این شرکت طی گفتگویی، مج..

 تشدید نظارت بر مشاوران املاک
مدیر کل تعزیرات حکومتی استان خوزستان خبر داد:

به گزارش شاخه سبز به نقل از روابط عمومی اداره کل تعزیرات حکومتی استان خوزستان، مهدی طیبی همزمان با 17 مرداد روز خبرنگار در دفتر خبرگزاری جمهوری اسلامی ایرنا حضور یافت و این روز را به خبرنگاران تبریک گفت . مدیر کل تعزیرات حکومتی در این دیداردر ن..

طی حکمی از سوی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، مجید منادی به عنوان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان منصوب شد

   محمدمهدی اسماعیلی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی طی حکمی مجید منادی را به عنوان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان منصوب کرد.  به گزارش شاخه سبز ،در این حکم آمده است:  جناب آقای مجید منادی  نظر به شایستگی، تجا..

بررسی چالش های افزایش تولید در نشست مدیران عامل شركت نفت و گاز اروندان و مهندسی و توسعه نفت

طی نشستی بررسی چالش‌های افزایش تولید از میدان آزادگان جنوبی و چگونگی تحویل گیری ۱۷ چاه جدید نفتی با حضور مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان و مدیر عامل شرکت مهندسی و توسعه نفت مورد بررسی قرار گرفت. به گزارش شاخه سبز به نقل ازروابط عمومی شرکت نفت ..

شرکت فولاد خوزستان فعل توانستن را در حوزه محیط زیست و نظم ساختاری صرف نموده است
شهردار اهواز در بازدید از طرح‌های زیست محیطی فولاد خوزستان

     به گزارش شاخه سبز ، رضا امینی شهردار اهواز در بازدید از طرح‌های زیست محیطی و مسئولیت‌های اجتماعی شرکت فولاد خوزستان همچون طرح جنگل ۲۴ هکتاری و ورزشگاه شهدای فولاد خوزستان که روز چهارشنبه ۱۴ تیرماه ۱۴۰۲ انجام شد، گفت: شرکت ف..

موفقیتی دیگر برای شركت نفت و گاز اروندان

به گزارش شاخه سبز به نقل از روابط عمومی شرکت نفت و گاز اروندان، در ششمین نشست هم اندیشی روابط عمومی ها، از امید نصیری رئیس روابط عمومی شرکت نفت و گاز اروندان به عنوان روابط عمومی برتر در بخش ارتباط رسانه ای و همکاری مستمر با ستاد شرکت ملی نفت ایر..

مردم با مدیریت مصرف به پایداری شبکه کمک کنند
ثبت رکورد پیک مصرف تاریخ شبکه برق خوزستان:

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای خوزستان از ثبت رکورد جدید مصرف برق و شکسته شدن پیک مصرف شبکه برق خوزستان در سال‌های قبل خبر داد. به گزارش شاخه سبز به نقل از روابط عمومی شرکت برق منطقه‌ای خوزستان، محمود دشت‌بزرگ گفت: در ۲۴ ساعت گذشته مصرف شبکه برق ب..

 نفت میادین جدید سپهر و جفیر به واحد غرب كارون رسید
آغاز تعمیرات اساسی كارخانه نمك زدایی غرب كارون:

علیرضا باوی سرپرست تعمیرات آزادگان و جفیر از آغاز نخستین تعمیرات اساسی (Overhaul) و افزایش تولید کارخانه نمکزدایی غرب کارون در سال جاری خبر داد. به گزارش شاخه سبز به نقل از روابط عمومی شرکت نفت و گاز اروندان، علیرضا باوی سرپرست تعمیرات آزادگان..

افتتاح سینما آفتاب در بهبهان

دایی زاده خبرنگار بهبهان:آیین افتتاح سینما آفتاب با حضور فرماندار بهبهان ، سربرست  اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، اعضای شورای شهر ، رئیس اداره میراث فرهنگی ، صنایع دستی  و گردشگری ، هنرمندان ، علاقمندان و سایر مسوولان در محل این سینما برگز..

بازدید مدیرعامل شركت نفت و گاز اروندان از امكانات آموزشكده فنی و حرفه ای شهید چمران اهواز

به گزارش شاخه سبز به نقل از روابط عمومی شرکت نفت و گاز اروندان، سه شنبه ۳۰ خرداد۱۴۰۲؛ مهندس عبدالله عذاری اهوازی مدیرعامل این شرکت به همراه مدیرمنابع انسانی و رئیس روابط عمومی،طی نشستی با سید بهزاد علوی، رئیس آموزشکده فنی و حرفه ای شهید چمران اهو..

برگزاری نشست مدیرعامل شركت نفت و گاز اروندان و رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت اهواز
در جهت ارتقاء سطح سلامت کارکنان برگزار شد؛

به گزارش شاخه سبز به نقل از روابط عمومی شرکت نفت و گاز اروندان، به منظور بررسی آخرین وضعیت خدمات ارائه شده به ‏کارکنان، یکشنبه ( ۲۸ تیر ماه ۱۴۰۲) مهندس عبدالله عذاری اهوازی مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان و جمعی از مدیران ‏این شرکت با مدیران بهداشت ..

کاهش 15 درصدی رسوب کالا در بنادر کشور نسبت به مدت مشابه سال گذشته
احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی خبر داد:

احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی در جریان بازدید از منطقه ویژه اقتصادی بندرامام خمینی(ره) گفت: میزان رسوب کالا در بنادر کشور در ماه‌های نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۵ درصد کاهش یافته است. به گزارش شاخه سبز به نقل از روابط عم..

تكمیل و اجرای 3173 میلیارد ریال پروژه مختلف عمرانی در شركت آغاجاری تا پایان سال

به گزارش شاخه سبز به نقل از روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری: محمدرضا مداحی نژاد مدیرخدمات شرکت آغاجاری از پروژهای مختلف عمرانی در دست اجرا در بخش خدمات مهندسی و بهسازی این شرکت خبر داد و گفت: افزایش اعتبارات عمرانی شرکت آغاجاری در ..

افزودن روزانه ۵ میلیون فوت‌مکعب گاز به ظرفیت جمع‌آوری گازهای همراه
مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مارون خبر داد

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مارون از افزایش روزانه ۵ میلیون فوت‌مکعبی ظرفیت جمع‌آوری گازهای همراه در این مجموعه خبر داد. به گزارش شاخه سبز به نقل از شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مارون، قباد ناصری روز سه‌شنبه (۱۶ خردادماه) به مناسبت آغاز..

اولین نشست شورای پژوهش و فناوری شركت ملی نفت ایران در شركت نفت و گاز اروندان برگزار شد

به گزارش شاخه سبز به نقل از روابط عمومی شرکت نفت و‌گاز اروندان، صبح روز(دوشنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۲)، جلسه شورای پژوهش و فناوری شرکت ملی نفت ایران به میزبانی شرکت نفت و گاز اروندان، با حضور دکتر سید مهدیا مطهری مدیر پژوهش و فناوری و دکتر برزو قنبری مدیر..

 رتبه های برتر مسابقات سراسری قرآن كریم شركت ملی نفت ایران
توسط نمایندگان شركت نفت و گاز اروندان كسب شد:

نمایندگان شرکت نفت و گاز اروندان در هفتمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم شرکت ملی نفت ایران، توانستند با حضوری بارز رتبه های برتر را کسب کنند. به گزارش شاخه سبز ، علی حسن زاده مسئول دارالقرآن این شرکت در این باره توضیح داد: در رقابت های نهایی..

بانک سینا
بانک توسعه تعاون
تبلیغ