اخبار برگزيده:
  1. مطالب منتشر شده در دسته ی "خوزستان"
63
توسعه صادرات بهترین راهکار حمایت از صنایع در دوران تحریم
مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان در همایش صد شرکت برتر ایران:

به گزارش شاخه سبز به نقل از خبرنگار روابط عمومی، امین ابراهیمی مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان پس از دریافت تندیس شرکت برتر صادرات گرا در همایش صد شرکت برتر ایران با بیان اینکه صادرات یکی از جنبه های مهم کشور است نسبت به راه های دستیابی به توسعه صادرات،..

مشکل اسنادی ۳۶ فروند کشتی در مجتمع بندری امام خمینی(ره) رفع می‌شود
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان خوزستان:

 به گزارش شاخه سبز به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، بهروز آقائی مدیرکل بنادر و دریانوردی خوزستان  در جریان این گفتگوی تلفنی اظهار داشت:  امسال ۱۳ میلیون تن کالای اساسی در مجتمع بندری امام خمینی(ره)  تخلیه شده که از این میزان، ۱۲ می..

زمستانِ بورس، شیرین می‌شود
با جادوی نیشکر؛

به گزارش شاخه سبز از خوزستان _ این، برای اولین بار است که بازار سرمایه، آغوش خود را به روی نیشکر گشوده و با پذیرش آن، سهام نیشکر با محصولات متنوع و پربارش، شگفتی‌ساز تاریخ بورس می‌شود و به بزرگترین عرضه اولیه، بدل خواهد شد. جادویی‌ترین گیاه دنی..

تسریع در روند تخلیه همزمان هشت فروند کشتی‌ حامل کالای اساسی در مجتمع بندری امام خمینی(ره)
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان خوزستان خبر داد:

به گزارش شاخه سبز به نقل از روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان، بهروز آقائی مدیرکل بنادر و دریانوردی استان خوزستان با  اعلام این خبر اظهار داشت: در جریان تخلیه همزمان  ٨ فروند کشتی حامل کالاهای اساسی به میزان جمعا ۴۸۵ هزا..

صنایع نفت و پتروشیمی از عوامل مهم توسعه استان هستند/ زنجیره ارزش را به صورت جدی پیگیری خواهیم كرد/ باید مسیر را برای سرمایه گذاری نفتی باز كرد
استاندار خوزستان در نشست صمیمانه با مدیران شرکت‌های نفت و پتروشیمی مطرح کرد؛

به گزارش شاخه سبز از خوزستان - استاندار خوزستان گفت: صنایع مرتبط با نفت و پتروشیمی را باید در بخش‌های پایین دستی قوت ببخشیم؛ زیرا این صنایع یکی از عوامل مهم برای توسعه استان به شمار می‌روند.  شرکت نفت و گاز اروندان به نقل از پایگاه اطلاع‌ر..

توضیحات فرمانده سپاه خوزستان درباره حادثه خونین ایذه

به گزارش شاخه سبز از استان خوزستان : سردار حسن شاهوارپور، فرمانده سپاه خوزستان  در نشست خبری که به مناسبت هفته بسیج برگزار شد، اظهار کرد: در بحث تولیدات رسانه‌ای در دنیا شرایط به گونه‌ای شده که رقابت بسیار تنگاتنگ است و برگ برنده در چنین شرایطی..

دومین جشنواره «شهد رسانه» با معرفی برگزیدگان به پایان رسید

به گزارش شاخه سبز به نقل از دبیرخانه شکرستان : دومین جشنواره مطبوعاتی «شهد رسانه» به میزبانی شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی در حوزه تخصصی صنعت نیشکر و موضوع ویژه خودکفایی و بخش ویژه راهکارهای عبور از خشکسالی با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد.د..

تبلیغ