اخبار برگزيده:
  1. مطالب منتشر شده در دسته ی "دولت"
13
ثبت نام نهایی انتخابات الکترونیکی خواهد بود
اسلامی:

سخنگوی ستاد انتخابات کشور گفت: ثبت‌نام نهایی از داوطلبان انتخابات از روز ۲۷ مهر تا سوم آبان به صورت الکترونیکی انجام می‌شود. دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در روز ۱۱ اسفند سال جاری در ۲۰۸ حوزه انتخابیه برگزار خواهد شد. این انتخابات ب..

سفر رئیس جمهور به فارس/ شاهچراغ میزبان دیدار مردمی خواهد بود
استاندار فارس:

استاندار فارس از نهایی شدن برنامه سفر رئیس جمهور و دیدار مردم استان فارس با وی خبر داد. محمد هادی ایمانیه استاندار فارس اظهار داشت: پس از جلسات مختلف با مدیران ارشد استان، کمیته‌های مختلف سفر، نشست‌های متعدد با معاونین رئیس جمهور و وزرا و مدیر..

رئیسی روز ملی جمهوری خلق چین را تبریک گفت

رئیس جمهور در پیامی به «شی جین پینگ» روز ملی جمهوری خلق چین را به دولت و ملت این کشور تبریک گفت. سید ابراهیم رئیسی در پیامی با تبریک روز ملی جمهوری خلق چین به «شیء جین پینگ»، ضمن ابراز خرسندی از حرکت رو به پیشرفت برنامه همکاری جامع ۲۵ ساله ایر..

آزادی قدس شریف، مهمترین مساله جهان اسلام است
رئیسی در کنفرانس وحدت اسلامی مطرح کرد؛

رئیس‌جمهور با بیان اینکه توجه به آزادی قدس شریف مهمترین شاخص برای امت اسلامی در جهان اسلام است، گفت: عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی حرکت ارتجاعی و قهقرایی برای هر دولتی در جهان اسلام است. حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی صبح امروز (یکشنبه ۹ مه..

ادعاهای بدون عمل مقامات سوئدی در محکومیت تعرض به قرآن کافی نیست
کنعانی:

سخنگوی وزارت خارجه در واکنش به اهانت مجدد به ساحت مقدس قرآن کریم در سوئد، گفت: از منظر جمهوری اسلامی ایران ادعاهای بدون عمل مقامات سوئدی در محکومیت و مخالفت با تعرض به قرآن کریم کافی نیست. ناصر کنعانی در خصوص اهانت مجدد به ساحت مقدس قرآن کریم ..

رئیسی: دست‌اندازهای مسیر اداری شناسایی و رفع شود
در جلسه شورای‌عالی اداری کشور

رئیس جمهور «تحول فرآیندی» را به‌عنوان یکی تحول‌های سه گانه در نظام اداری دانست و گفت: دست‌اندازهای مسیر اداری باید به دقت شناسایی و برای رفع آنها برنامه‌ریزی شود. حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی روز شنبه در جلسه شورای‌عالی اداری کشور و پس از برر..

مشکل کلاس‌های بدون معلم به زودی حل می‌شود
صحرایی:

وزیر آموزش و پرورش گفت: چون تمام ظرفیت آزمون استخدامی کامل نشد، متأسفانه تعدادی از کلاس‌های درس بدون معلم مانده که تا نیمه‌های مهر برای آنها معلم تأمین می‌شود. رضا مراد صحرایی امروز چهارشنبه در حاشیه یادواره شهدای دانش‌آموز در پاسخ به این سوال..

تکذیب ادعای انفجار در خرم‌آباد/ حضور ۵میلیون مهاجر افغان در کشور
وزیر کشور مطرح کرد:

وزیر کشور با اشاره به صدای انفجار در خرم‌آباد، ادعای مورد هدف قرار گرفتن زیر ساخت‌های موشکی را تکذیب کرد. احمد وحیدی، وزیر کشور امروز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیئت دولت و در جمع خبرنگاران، در خصوص مهاجرین و اتباع خارجی گفت: موضوع مهاجرین و اتباع..

رئیس‌جمهور: توانایی حل مشکلات کشور را داریم
در دوازدهمین اجلاسیه مجلس خبرگان؛

رئیس‌جمهور با بیان اینکه معتقدیم توانایی حل مشکلات کشور را داریم، گفت: اگر دولت در حوزه سیاست خارجی موفقیت‌هایی داشته است، در پرتو عمل به رهنمودهای مقام معظم رهبری بوده است. حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور که به عنوان مهمان روز اول دو..

اخذ مجوز راه‌اندازی مراکز نیکوکاری در مدارس ۳ استان
وزیر آموزش و پرورش اعلام کرد

وزیر آموزش و پرورش از اخذ مجوز راه‌اندازی مراکز نیکوکاری در مدارس ۳ استان خبر داد. رضامراد صحرایی در حاشیه مراسم جشن عاطفه‌ها که در دبیرستان دخترانه شهید عاصمی تهران برگزار شد، در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سوال خبرنگاری درباره منوی «لاکچری»..

بانک‌ها مسکن‌سازی خود راجزو آمار تسهیلات نهضت ملی مسکن لحاظ نکنند
رئیسی در جلسه شورای‌عالی مسکن:

رئیس جمهور با تاکید براینکه بانک‌ها مسکن‌سازی خود را جزو آمار تسهیلات نهضت ملی مسکن لحاظ نکنند، گفت: مدیران بانک‌هایی که در عمل به وظایف خود کوتاهی کرده‌اند، باید بازخواست شوند. سید ابراهیم رئیسی در جلسه صبح امروز دوشنبه شورای‌عالی مسکن، گفت‌:..

شرط صحرایی برای استفاده از نیروهای خرید خدماتی

وزیر آموزش و پرورش گفت: به‌ جز نیروهای خرید خدماتی که با آزمون جذب شدند، معلم شدن بدون آزمون استخدامی با یک شرط امکان پذیر است. یکی از موضوعاتی که سال گذشته وزارت آموزش و پرورش را با چالش مواجه کرده بود؛ موضوع نیروهای خرید خدماتی بود که بر اسا..

سلاح‌های کشتار جمعی جایی در برنامه ما ندارد
رئیسی در گفتگو با شبکه CNN:

رئیس جمهور گفت: ما بارها اعلام کرده‌ایم که استفاده از سلاح هسته‌ای و به طور کلی استفاده از سلاح‌های کشتار جمعی جایی در برنامه ما ندارد. حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی در گفتگویی با شبکه تلویزیونی CNN آمریکا به سوالات این شبکه درباره مبادله افرا..

در کنار جنگ علیه اسلام شاهد جنگ علیه خانواده هستیم
رئیسی در مجمع عمومی سازمان ملل؛

رئیس جمهور ایران در مجمع عمومی سازمان ملل با بیان اینکه سازمان ملل با طراحی سازوکاری احترام به ادیان الهی را تضمین کند،گفت: در کنار جنگ علیه اسلام شاهد جنگ علیه خانواده هستیم. «سید ابراهیم رئیسی»، رئیس جمهور ایران در هفتاد و هشتمین مجمع عمومی ..

بزرگترین آزادراه کشور توسط رئیس جمهور در مهرماه افتتاح خواهد شد
بذرپاش در حاشیه جلسه هیئت دولت:

وزیر راه و شهرسازی گفت: بزرگترین آزادراه کشور به طول ۲۳۰ کیلومتر بین اصفهان و شیراز توسط رئیس جمهور در مهرماه افتتاح خواهد شد. مهرداد بذرپاش وزیر راه و شهرسازی صبح امروز (چهارشنبه) در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران گفت: امروز رئیس بانک ..

قیمت‌گذاری نان به صورت منطقه‌ای انجام می‌شود
خاندوزی در حاشیه جلسه هیئت دولت:

وزیر اقتصاد با بیان اینکه در استان‌ها برای قیمت نان نرخ‌های متفاوت با وزن چانه متفاوت و کیفیت مختلف وجود دارد، گفت: قیمت‌گذاری نان به صورت منطقه‌ای انجام می‌شود. احسان خاندوزی وزیر اقتصاد صبح امروز (چهارشنبه) در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبر..

حاج قاسم جلوی داعش را نگرفته بود تروریسم اروپا را فرا می‌گرفت
رئیسی در دیدار با جمعی اندیشمندان:

رئیس جمهور گفت: حاج قاسم اگر جلوی داعش را نگرفته بود، تروریسم سراسر اروپا را فرامی‌گرفت و اروپا نمی‌توانست یک شب آرام داشته باشد. حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی در حاشیه نشست مجمع عمومی سازمان ملل در دیدار با جمعی اندیشمندان سیاست خارجی با اشار..

تغییر رفتار زورگویانه موجب جلب اعتماد ایران خواهد بود
رئیس‌جمهور در دیدار جمعی از اندیشمندان سیاست خارجی آمریکا:

رئیس جمهور تصریح کرد: آمریکا باید تاکنون فهمیده باشد که استفاده از زبان زور چه در قالب تحریم و چه به صورت تهدید علیه ملت ایران، ابزاری کارآمد نیست. سید ابراهیم رئیسی که به منظور شرکت در هفتاد و هشتمین مجمع عمومی سازمان ملل متحد به نیویورک سفر ..

توجه به حقوق زنان در جمهوری اسلامی ایران در دنیا کم نظیر است
رئیس جمهور در دیدار دبیرکل سازمان ملل:

رئیس جمهور گفت: عدالت جنسیتی و توجه به حقوق زنان در جمهوری اسلامی ایران در دنیا کم نظیر است. سید ابراهیم رئیسی در ادامه برنامه‌های سفر خود به نیویورک، با آقای «آنتونیو گوترش» دبیرکل سازمان ملل دیدار و گفتگو کرد. رئیس جمهور در این دیدار ضمن ت..

حضور استاندارها در جلسه هیئت وزیران برای افزایش نظارت میدانی دولت
بهادری جهرمی مطرح کرد:

سخنگوی دولت گفت: یکی از اقدامات جدید دولت برای افزایش نظارت میدانی حضور استاندارهای استان‌های مختلف در جلسه هیئت وزیران برای ارائه گزارش از عملکرد استان و پیشرفت‌ها از مصوبات استانی است. علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت صبح امروز (سه‌شنبه) در جریا..

تبلیغ