اخبار برگزيده:
  1. مطالب منتشر شده در دسته ی "دولت"
13
دیدار پزشکیان با اقلیت‌های مذهبی مجلس شورای اسلامی

اقلیت‌های مذهبی ادوار مجلس شورای اسلامی با رئیس جمهور منتخب دیدار کردند. مسعود پزشکیان رئیس‌جمهور منتخب صبح امروز با اقلیت‌های مذهبی ادوار مجلس شورای اسلامی در محل سالن شهید بهشتی نهاد ریاست جمهوری دیدار و گفت‌وگو کرد. در این دیدار رئیس‌جمه..

مقاله رئیس جمهور منتخب در تهران‌تایمز
منتشر شد؛

رئیس جمهوری منتخب مردم با انتشار مقاله‌ای در روزنامه تهران‌تایمز با عنوان «پیام من به جهان جدید»، رویکرد خود را به روابط با کشورهای منطقه، آفریقا، چین، روسیه، اروپا و آمریکا تشریح کرد. دکتر مسعود پزشکیان در بخشی از این مقاله تصریح کرده است که ..

قدردانی مخبر از حضور آگاهانه ملت بصیر ایران در انتخابات
با صدور اطلاعیه‌ای انجام شد؛

سرپرست ریاست جمهوری در اطلاعیه‌ای از حضور مردم در انتخابات دوره چهاردهم ریاست جمهوری قدردانی کرد. محمد مخبر سرپرست ریاست جمهوری در اطلاعیه‌ای با قدردانی از حضور مردم در انتخابات دوره چهاردهم ریاست جمهوری تصریح کرد: بی‌شک تداوم این مشارکت و حضو..

جهرمی: مراسم اربعین شهدای خدمت فردا در سراسر کشور برگزار شود
در حاشیه جلسه هیات دولت؛

سخنگوی دولت گفت: مراسم اربعین این شهدا فردا در تهران و شهرهای دیگر برگزار می‌شود. علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت در حاشیه جلسه امروز هیأت دولت در جمع خبرنگاران ضمن تبریک عید غدیر، گفت: از گروه‌های مردمی دست‌اندرکار برپایی جشن‌های خیابانی غدیر و ..

وحیدی: هنوز عربستان نپذیرفته انتخابات در این کشور برگزار شود
در حاشیه نشست هیئت دولت؛

وزیر کشور گفت: تعداد قابل توجهی از حجاج ما در عربستان حضور دارند، اما هنوز عربستان نپذیرفته است که انتخابات در این کشور برگزار شود. احمد وحیدی، وزیر کشور در حاشیه جلسه امروز (چهارشنبه) هیئت دولت با حضور در جمع خبرنگاران، گفت: برای انتخابات ریا..

رئیس‌جمهور آینده، «محیط زیست» را یکی از راهبردهای اصلی خود بداند
سلاجقه در حاشیه جلسه هیئت دولت؛

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: برای انتخابات ریاست جمهوری فردی را انتخاب کنیم که محیط زیست را یکی از راهبردهای اصلی و از مسائل مهم و زیربنایی توسعه بداند. «علی سلاجقه» رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در حاشیه جلسه امروز (چهارشنبه) هیئت دولت با ح..

سلامت یک بحث چند وجهی است/ توسعه بدون سلامت اتفاق نمی افتد
مخبر عنوان کرد؛

سرپرست ریاست جمهوری در مراسم افتتاح ۶۸۷ پروژه بهداشتی و درمانی، گفت: امروز سلامت یک بحث چند وجهی است. محمد مخبر، صبح شنبه در مراسم افتتاح پروژه‌های بهداشتی و درمانی که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، افزود: در آستانه عید غدیر هستیم و می‌دانیم..

بهادری جهرمی: یارانه نقدی در دولت شهید رییسی ۹ برابر شد
در نشست خبری:

سخنگوی دولت گفت: یارانه نقدی در دولت آقای رئیسی ۹ برابر شد. علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت در نشست خبری که با حضور مرتضوی وزیر کار و رفاه اجتماعی و بهرام عین اللهی وضعیت بهداشت درمان آموزش پزشکی، برگزار شد، گفت: از امروز طی سلسله نشست‌های خبری ب..

«مخبر» قانون شفافیت قوای سه‌گانه را ابلاغ کرد
طی نامه‌های جداگانه‌ای؛

سرپرست ریاست‌جمهوری سه قانون مصوب مجلس را ابلاغ کرد. محمد مخبر سرپرست ریاست‌جمهوری طی نامه‌های جداگانه‌ای سه قانون مصوب مجلس را ابلاغ کرد. قانون شفافیت قوای سه‌گانه، دستگاه‌های اجرایی و سایر نهادها، قانون اصلاح ماده ۱۰۴ قانون مجازات اسلامی ..

ممنوعیت هرگونه فعالیت تبلیغاتی به نفع یا ضرر کاندیداها در دولت
در بخشنامه انتخاباتی سرپرست ریاست جمهوری مورد تاکید قرار گرفت؛

سرپرست ریاست جمهوری، هر گونه فعالیت تبلیغاتی به نفع یا ضرر نامزدهای انتخاباتی را با استفاده از هر امکانات یا وسیله‌ای که جنبه رسمی و دولتی داشته باشد، ممنوع و مصداق ارتکاب جرم اعلام کرد. محمد مخبر سرپرست ریاست جمهوری در بخشنامه‌ای ضمن گرامیداش..

ثبت نام سه نامزد انتخابات ریاست جمهوری در روز سوم
گزارش از سومین روز ثبت‌نام داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری؛

در سومین روز از ثبت‌نام نامزدهای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران حقانیان، رسولی و پزشکیان با حضور در وزارت کشور ثبت نام خود را قطعی کردند. ثبت نام داوطلبان نامزدی چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران در سومین روز..

دولت بنای معرفی نامزد برای انتخابات ریاست جمهوری ندارد
اسماعیلی در حاشیه جلسه هیات دولت:

رئیس دفتر رئیس جمهورگفت: دولت بنای معرفی نامزد برای انتخابات ریاست جمهوری ندارد، شخصیت‌های فراوانی در دولت و خارج از دولت داریم که ظرفیت ادامه کار را دارند. غلامحسین اسماعیلی صبح امروز (چهارشنبه) در حاشیه حیاط دولت در خصوص پیگیری سانحه سقوط با..

مخبر: جز پیگیری مأموریت های آقای رییسی برنامه دیگری ندارم
در واکنش به شایعه نامزدی در انتخابات؛

سرپرست ریاست جمهوری در واکنش به حضورش در انتخابات ریاست جمهوری تاکید کرد: جز پیگیری مأموریت های آقای رییسی برنامه دیگری ندارم. محمد مخبر سرپرست نهاد ریاست جمهوری صبح امروز (چهارشنبه) در حاشیه اولین هیأت دولت پس از شهادت رئیس جمهور و همراهان ای..

تصویب اساسنامه‌های شورای‌عالی نوجوانان وجوانان وستاد مرکزی اعتکاف
در جلسه شورای‌عالی انقلاب فرهنگی صورت گرفت؛

در جلسه بعد از ظهر امروز سه‌شنبه شورای‌عالی انقلاب فرهنگی، سند ملی سبک پوشش اسلامی-ایرانی، اساسنامه شورای‌عالی نوجوانان و جوانان و اساسنامه ستاد مرکزی اعتکاف به تصویب نهایی رسید. اولین جلسه شورای‌عالی انقلاب فرهنگی که پس از شهادت دکتر سید ابرا..

آیت الله رییسی هیچ‌گاه به دنبال حل مسایل کشور در بیرون مرزها نبود
مخبر:

سرپرست ریاست‌جمهوری گفت: آیت الله رییسی هیچ‌گاه به دنبال حل مسایل کشور در بیرون از مرزها نبود و حل مشکلات را منوط به مسایل بیرونی نمی‌کرد. «محمد مخبر» سرپرست ریاست‌جمهوری امروز (دوشنبه) با حضور در مراسم افتتاحیه دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلام..

قدردانی هیات دولت از حضور پرشکوه مردم در بزرگداشت شهدای خدمت

هیات دولت با انتشار اطلاعیه‌ای از هدایت‌های دلگرم‌کننده رهبر معظم انقلاب اسلامی و حضور پرشکوه مردم در مراسم‌های مختلف بزرگداشت شهدای خدمت قدردانی کرد. هیأت دولت جمهوری اسلامی ایران یکشنبه شب ششم خرداد ۱۴۰۳ در اطلاعیه‌ای به منظور تشکر از قدرشنا..

راهبرد ما در حمایت از جریان مقاومت باتغییر افراد تغییر نخواهد کرد
مخبر در تماس تلفنی دبیرکل جهاد اسلامی:

سرپرست ریاست‌جمهوری تصریح‌کرد: راهبرد اساسی جمهوری اسلامی ایران در پشتیبانی از جریان مقاومت، به‌خصوص گروه‌های مقاومت فلسطینی، با تغییر افراد تغییر نخواهد کرد. به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، «زیاد نَخاله» دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلس..

مسیر خدمت توسط دولتمردان با جدیت دنبال می شود
وزیر کشور:

رشت- وزیر کشور گفت: مسیر خدمت توسط دولتمردان با جدیت دنبال می شود. وحیدی صبح یکشنبه که به منظور سخنرانی در نکوداشت «شهدای خدمت» وارد گیلان شد در جمع خبرنگاران اظهار کرد: گیلان و رشت همواره مهد پاسداشت خون شهیدان بوده و خاطرات بسیاری از رشادت‌ه..

پیشنهاد برای ثبت‌نام الکترونیکی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری
سخنگوی ستاد انتخابات کشور مطرح کرد؛

سخنگوی ستاد انتخابات کشور گفت: درخصوص ثبت نام الکترونیکی برای نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری به شورای نگهبان پیشنهاداتی دادیم که ثبت نام را به صورت الکترونیکی انجام دهیم. محسن اسلامی در گفت‌وگویی، با اشاره به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در ۸..

سد قیز قلعه سی با حضور روسای جمهور ایران و آذربایجان افتتاح شد
سدی که نماد وحدت و دوستی دو کشور می شود؛

 آیت الله سیدابراهیم رئیسی رئیس جمهور کشورمان به اتفاق الهام علی اف رئیس جمهور جمهوری آذربایجان طرح مشترک سد قیزقلعه سی را افتتاح کردند. صبح امروز یک شنبه این سد مشترک مرزی که به دست متخصصان کشورمان احداث شده توسط رؤسای جمهور ایران و آذرب..

بانک سینا
بانک توسعه تعاون
تبلیغ