اخبار برگزيده:
  1. مطالب منتشر شده در دسته ی "اقتصادی"
دکتر رحیم طاهری به عنوان قائم مقام مدیرعامل بانک شهر منصوب شد

به گزارش شاخه سبز :طی حکمی از سوی دکتر احمدی مدیرعامل بانک شهر، "دکتر رحیم طاهری" به عنوان قائم مقام مدیرعامل این بانک منصوب شد.دکتر رحیم طاهری از مدیران با سابقه نظام بانکی و دارای تحصیلات مدیریت بانکداری می باشد؛ که سوابقی همچون عضویت در هیات مدیر..

جلسه مشترک مدیران عامل پست بانک ایران و صندوق توسعه فناوری های نوین
با هدف بررسی گسترش ارائه خدمات بانک در حوزه فناوری برگزار شد :

به گزارش شاخه سبز : بهزاد شیری مدیرعامل پست بانک ایران در جلسه مشترک با مدیرعامل به صندوق توسعه فناوری های نوین با اشاره به اینکه تفاهم‌نامه همکاری با این صندوق امکان ارائه خدمات متقابل را فراهم ‌کرده تا پست بانک ایران ماموریت خود را در حوزه اقتصاد ..

کاهش ریسک‌های خرید سکه با «گواهی سپرده سکه طلا»ی بانک آینده

به گزارش شاخه سبز : گواهی سپرده کالایی سکه که از طریق سامانه‌های معاملاتی بورس اوراق بهادار می‌تواند معامله شود، از مزایایی هم‌چون کارمزد پایین‌تر در خرید و فروش، معافیت مالیاتی، امکان وثیقه‌گذاری گواهی برای دریافت تسهیلات در آینده، مدیریت ریسک نگه‌..

معاونت طرح و توسعه بیمه مرکزی فراخوان داد

به گزارش شاخه سبز به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل بیمه مرکزی : شناسایی استارت آپ‌های بیمه‌ای و دارندگان طرح فناورانه در صنعت بیمهمعاونت طرح و توسعه بیمه مرکزی با همکاری صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری رویداد فناوری‌های نوین بیمه ..

محیط شعبه را برای مشتریان، مفرح، صمیمی وخاطره انگیز کنید
مدیر عامل موسسه اعتباری ملل،در همایش بررسی عملکرد مناطق و حوزه ها:

به گزارش شاخه سبز : جلسه بررسی عملکرد مناطق و حوزه ها، در سه ماهه دوم سال با حضور مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره، معاونین و مشاورین مدیرعامل، مدیران ادارات و روسای مناطق و حوزه ها، در ساختمان مرکزی موسسه برگزار شد. مدیرعامل موسسه ضمن بیان حدیثی از..

بانک‌ها از شرکت‌های دانش‌بنیان حمایت کنند
استاندار همدان:

به گزارش شاخه سبز روابط عمومی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران: علیرضا قاسمی فرزاد با اشاره به تفاهمنامه همکاری بانک قرض‌الحسنه مهر ایران و صندوق نوآوری و شکوفایی در حوزه اشتغال و کارآفرینی گفت: بانک‌های استان به منظور حمایت از تولید و ایجاد اشتغال باید به..

تمدید مجوز افزایش سرمایه در مجمع بانک سامان

به گزارش شاخه سبز، مجمع عمومی فوق العاده بانک سامان با دستور کار بررسی تمدید مهلت انجام افزایش سرمایه تفویض شده به هیات مدیره از یک سال به دو سال، با حضور 56 درصد از سهامداران برگزار شد.در این مجمع پس از قرائت نامه بانک مرکزی و نامه سازمان بورس، موض..

بازدید معاون طرح و برنامه بانک ایران زمین از شعب استان خراسان رضوی و شمالی

به گزارش شاخه سبز؛ در این دیدار مهران باوند سوادکوهی معاون طرح و برنامه بانک ضمن برگزاری جلسات با روسا و معاونین شعب، به بررسی وضعیت شعب پرداخت و متناسب با ظرفیت و پتانسیل هر منطقه، نکاتی را جهت توجه بیشتر مسئولین شعب بیان کرد.سوادکوهی از ارائه طرح ..

عملکرد پست بانک ایران در ارائه خدمات بانکی در روستاها قابل تقدیر است
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در دیدار با بهزاد شیری:

به گزارش شاخه سبز به نقل از اداره کل روابط عمومی پست بانک ایران : بهزاد شیری مدیر عامل بانک در سفر به استان کرمان با محمدرضا پور ابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی و نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی در ساختمان مدیریت شعب این استان، دیدار و ..

بانک قرض‌الحسنه مهر ایران با پرداخت وام ارزان‌قیمت، کمک شایانی به اشتغال کرده است

به گزارش شاخه سبز : دکتر «جواد قناعت» استاندار خراسان جنوبی در دیدار با دکتر «سید سعید شمسی‌نژاد» مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه مهر ایران گفت: با همکاری بانک قرض‌الحسنه مهر ایران همه اقشار جامعه از وام ارزان‌قیمت برخوردار خواهند شد. دکتر «سید سعید ش..

بانک گردشگری به خریداران کالای ایرانی تا ۱۰۰ میلیون تومان تسهیلات پرداخت می کند

به گزارش شاخه سبز، حسین رحمتی قائم مقام و عضو هیات مدیره بانک گردشگری و مدیران گروه جهاد کالا با هدف حمایت از تولیدات داخلی تفاهم نامه همکاری امضا شد.طبق تفاهم نامه مذکور متقاضیان خرید کالای ایرانی از نمایشگاه جهاد کالا می توانند از تسهیلات بانک گرد..

رشد 51 درصدی تسهیلات پرداختی بانک کشاورزی به باغداران

به گزارش شاخه سبز : بانک کشاورزی در هشت ماه آغازین سال جاری بالغ بر 54 هزار میلیارد ریال تسهیلات باغداری پرداخت کرده که نسبت به همین مقطع در سال گذشته 51 درصد رشد داشته است.این بانک از ابتدای سال 1401 تا 26 آبان ماه جمعا 54561 میلیارد ریال تسهیلات د..

انتقال دانش و تجربه ماندگارترین و اثرگذارترین روش های آموزش
معاون امور شعب و بازاریابی منطقه دو کشور:

به گزارش شاخه به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران: آئین اختتامیه بیست و پنجمین و بیست و ششمین دوره های مدیریت عالی با حضور معاون امور شعب و بازاریابی منطقه دو کشور، معاون منابع انسانی و دیگر مدیران ارشد بانک در مشهد مقدس برگزار شد.  در این مر..

صنعت بیمه ظرفیت بارور كردن اقتصاد را دارد
نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:

به گزارش شاخه سبز :  نائب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و نماینده شهرستان مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی گفت: صنعت بیمه با همه ظرفیت های قابل توجهی که دارد، می‌تواند بخش‌های اقتصادی ما را بارور کند، بحث نقاط حادثه خیز را چه کسی بهتر از بیمه می ..

طرح

به گزارش شاخه سبز : مستمری‌بگیران و بازنشستگان "سازمان تامین اجتماعی"، "دانشگاه‌های علوم پزشکی" و "موسسه صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد" که حقوق خود را از بانک رفاه کارگران دریافت می‌کنند، مشمولان طرح کرامت را تشکیل می‌دهند. بر اساس این ..

تاکید اعضای کمیسیون برنامه و بودجه بر تعامل سازنده با نظام بانکی برای تصویب قوانین

به گزارش شاخه سبزبه نقل از روابط عمومی بانک توسعه صادرات  : حمیدرضا حاجی بابایی رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی در “نشست مشترک کمیسیون برنامه،بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی و شورای هماهنگی بانک ها” گفت:وضع قوانین در ک..

بانک سینا به دنبال ارزش‌افزایی بیشتر برای مشتریان است
در جلسه امضای تفاهم‌نامه‌ همکاری با گروه صنعتی گلرنگ تأکید شد:

به گزارش شاخه سبز، غلامرضا فتحعلی در مراسم امضای تفاهم‌نامه میان بانک سینا و گروه صنعتی گلرنگ که با هدف ارتقای سطح همکاری‌های متقابل و افزایش تعاملات فی‌مابین صورت گرفت، تأمین‌مالی بنگاه‌های اقتصادی را از مهم‌ترین وظایف بانک‌ها دانست و گفت: بانک سین..

بانک قرض‌الحسنه مهر ایران محور اصلی خدمات مالی قرض‌الحسنه در کشور است

به گزارش شاخه سبز : دکتر «سید سعید شمسی‌نژاد» در سفر یک روزه به استان قزوین از ۲ مجموعه صنعتی استان بازدید کرد و در گفت‌وگو با مدیران ارشد این شرکت‌ها از آمادگی کامل بانک برای ارتقاء سطح رفاه پرسنلی آن‌ها در قالب طرح‌های مختلف بانک به ویژه طرح «مهری..

تعاونگران و کارآفرینان در اولویت دریافت تسهیلات اشتغالزایی بانک توسعه تعاون

به گزارش شاخه سبز به نقل از روابط عمومی مدیریت شعب کهگیلویه و بویر احمد : سرپرست اموراعتباری به همراه رئیس امهال و وصول مطالبات بانک توسعه تعاون در سفر دو روزه به کهگیلویه وبویراحمد ضمن بازدید از چند طرح تولیدی، کمک به رونق تولید را لازمه توسعه اقتص..

تسهیم کارمزد تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج در اقساط قابل پرداخت مشتریان

به گزارش شاخه سبز به نقل از پایگاه خبری بانک مسکن - هیبنا، با توجه به افزایش سقف تسهیلات قرض الحسنه ازدواج در طول ‌سال‌های اخیر و به تبع آن افزایش مبلغ کارمزد و سئوالات مشتریان گرامی درباره محاسبه اقساط و کارمزد قابل پرداخت در ابتدای هر سال، تغییرات..

تبلیغ