اخبار برگزيده:
  1. مطالب منتشر شده در دسته ی "سایر"
حقوق کودکان جهان را محترم بشماریم‎  ‎

فرشته محققدر دین اسلام به حقوق کودکان، توجه ویژه ای شده است و حقوق آن ها به دو ‏بخش از آن جهت که آن ها انسان هستند و از جهتی که کودک هستند، مورد ‏توجه قرار گرفته است؛ رعایت حقوق کودکان جز امور واجب توسط والدین و ‏جامعه است. در دین اسلام کودکان دارای..

قانون‌شکنی ، سنگ بنای ایجاد رژیم صهیونیستی

فاطمه مداح نظری- رژیم صهیونیستی از سال ۱۹۴۸ که فلسطین را ‏اشغال و هزاران نفر را کشته و میلیون‌ها نفر را آواره کرده، تاکنون ‏عملیات‌های نظامی، اقتصادی، سیاسی و اجتماعی گسترده‌ای علیه ‏ساکنان این سرزمین داشته و در هر کدام تعداد زیادی از قوانین ‏بین‌ال..

روی آوردن اسرائیل به جنگ روانی و رسانه‌ای

زهره نعلبندیپس از انجام عملیات تنبیهی وعده صادق توسط ایران و شکسته شدن ‏قدرت پوشالی اسرائیل، دولتمردان رژیم صهیونیستی در سطوح مختلف ‏هر روز از ضرورت پاسخ متقابل سخن می‌گفتند تا اینکه در حوالی ‏ساعت 4 بامداد 31 فروردین ماه برخی از رسانه‌های معاند مدع..

با کارهای جزیره ای سرود رشد نمی کند
مربی برجسته سرود قم در گفتگو با روزنامه شاخه سبز : ‏

‏ زهره مهرنوروزی-مهدی حیدری یکی از مربیان سرود برجسته ‏کشوری است که اهالی سرود ایران او را به خوبی می شناسند. این ‏روزها سرود در موسیقی ایران دارای جایگاه است. برای آشنایی با ‏وی و بررسی روند سرود در قم و ایران در روزنامه شاخه سبز با وی ‏گفتگویی&nbs..

کاهش تصدی گری دولت در بخش های مهم اقتصادی و توجه به ‏بنگاههای اقتصادی خرد ‏
در گفت وگو با روزنامه شاخه سبز مطرح شد؛

روزنامه شاخه سبز-هیفاء پردل- اگر دقت کنیم برای نخستین بار ‏رهبری که رسما یک سال را نام هایی در پیام های نوروزی نامگذاری ‏می کنند به سال 78 باز می گردد و بعد از آن این امر به صورت یک ‏سنت ماندگار تکرار و طی چند سال اخیر از واژه اقتصاد بهره گرفتند ‏که..

تخریب بقیع؛ دردناک ترین حادثه تاریخ معاصر برای جهان تشیع

هیفاء پردل- قبرستان بقیع یکی از آثار تاریخی از صدر اسلام است. ‏بقیع به عنوان زمینی در حاشیه بخش مرکزی یثرب پیش از اسلام، ‏گورستان مردم این شهر بود و پس از اسلام نیز به عنوان مهمترین ‏گورستان مدینه شناخته شد، ‌ در طول قرون مختلف اسلامی، مدفن ‏صحابه، ..

نثر فارسی پایه استحکام زبان و ادبیات

فاطمه مداح نظری - نثر فارغ از قیود وزن و قافیه و بحور عروضی ‏است و اغلب موارد از تخیلات شاعرانه خالی است، وسعت میدان آن ‏برای بیان هر گونه فکری مناسب تر از کلام منظوم است و شاید به ‏همین دلیل باشد که انواع دانش های بشری و اندیشه های فلسفی، ‏دینی، سی..

هنرمندی که هنر را وسیله خیررسانی به دیگران کرده است
در گفتگو با شاخه سبز مطرح شد :

زهره نعلبندی سید امیر حسین آل یاسین فیلمساز، عکاس، خبرنگار و بازیگری است که هنر را وسیله انجام ‏کارهای خیر کرده و به زعم خود در تلاش است با تخصص‌ خود در رشته‌های مختلف هنری، ‏درآمدی را برای دستگیری از مستمندان به دست آورد.‏ او معتقد است اثر..

عملیات موفق وعده صادق مرهون ژرف نگری امام خمینی(ره)‏

فاطمه مداح نظری- ژرف‌نگری امام خمینی (ره) در مبارزه با صهیونیسم به حدی بود که ایشان در پیام‌ها ‏و سخنان مختلف ملت‌های مسلمان را مکلف کردند که باید به فکر نجات فلسطین باشند و مراتب انزجار ‏و تنفر خویش را از سازشکاری و مصالحه رهبران ننگین و خود فروخته..

روایت آخرین فرمان حاج احمد متوسلیان به «رضا قمی»‏
حماسه ای از شهیدان سلطانی در عملیات فتح المبین

ابوالفضل بمانیسردار متوسلیان در صحنه ای از عملیات فتح المبین به شهید ‏محمدرضا سلطانی معروف به رضا قمی می گوید سریع مهمات به ‏رزمندگان برساند، در همین حال محمدرضا به همراه برادرش غلامرضا ‏در آتش شلیک توپ 106 دشمن به شهادت می رسند.‏شهیدان محمدرضا و غل..

دفاع مشروع

زهره مهرنوروزی-در روز ۱۳ فروردین ۱۴۰۳ دولت غاصب و جعلی ‏اسرائیل با حمله به کنسولگری کشورمان در دمشق سوریه قطعنامه ‏صادره از سوی شورای امنیت سازمان ملل را زیر پا گذاشت. اسراییل ‏، با این ادعا واهی که ایران مسئول شروع جنگ غزه بوده و حامی ‏حماس است ، ب..

عملیات وعده صادق و انتقال از صبر استراتژیک به راهبرد ‏عملیاتی
یک تحلیل گر مسائل سیاسی خاورمیانه در شبکه المیادین مطرح کرد؛

شاخه سبز- هیفاء پردل - شبکه المیادین که یک شبکهٔ تلویزیونی ‏ماهواره‌ای است و راهبردی بر تقویت جبهه مقاومت دارد ودر بیشتر ‏کشورهای جهان و خاورمیانه نیز گزارشگر داشته و رقیب شبکه های ‏بی بی سی و هم چنین العربیه و الجزیره و اسکای نیوز عربی است از ‏زمان..

کاهش تصدی گری دولت در بخش های مهم اقتصادی و توجه به ‏بنگاههای اقتصادی خرد ‏
در گفت وگو با روزنامه شاخه سبز مطرح شد؛

روزنامه شاخه سبز-هیفاء پردل- اگر دقت کنیم برای نخستین بار رهبری که ‏رسما یک سال را نام هایی در پیام های نوروزی نامگذاری می کنند به سال 78 ‏باز می گردد و بعد از آن این امر به صورت یک سنت ماندگار تکرار و طی چند سال ‏اخیر از واژه اقتصاد بهره گرفتند که ..

تا سپیده دم...!‏

نرگس سادات جوهری ‏روزهای هفته را یک به یک پلک می زنم تا عطر و بوی تو را از ‏آدینه انتظار ، با جان ِ دل استشمام نمایم و با استغاثه به عطر یاس ‏چادر مادر نیلوفری ، وضوی اخلاص بگیرم و در محراب‌ محبوب ‏پروردگار عالمیان سر به سجده صبر گذارم و لب به تسبیح..

نمایش اقتدار ایران به مزاج برخی از سلبریتی‌ها خوش نیامد

زهره نعلبندیبعد از حمله موشکی ایران به اهدافی در سرزمین اشغالی در پاسخ به ‏حمله رژیم صهیونیستی به کنسولگری ایران و شهادت جمعی از ‏هموطنان، ندای شادی بسیاری از هموطنان و حتی مردم دیگر کشورها ‏بلند شد و تجمعاتی برای حمایت از این اقدام سپاه پاسداران تو..

در عملیات وعده صادق چه گذشت

فاطمه مداح نظری - رژیم غاصب صهیونیستی و رسانه های غربی ‏تمام تلاش خود را کردند تا ابعاد عملیات تنبیهی ایران علیه این رژیم ‏متجاوز را سانسور کنند. ‏در قالب عملیات «وعده صادق» علیه اراضی اشغالی بیش از ۱۸۰ ‏پهپاد، بیش از ۳۵ موشک کروز و بیش از ۱۱۰ موشک ..

جیمی جامپ پدیده ای ضد فرهنگ

زهره مهرنوروزیشاید همه کسانی که مسابقه فوتبال استقلال را ‏چند روز گذشته در یکی از شهرهای استان مرکزی دیده ‏باشند. در انتهای مسابقه  یک حرکت جیمی جامپ اتفاق افتاد ‏که  به ورود پلیس منجر شد. این حرکت را چندی پیش یکی ‏از سلبریتی های برجسته نی..

درمان زوج های نابارور امیدی برای  حل معمای جمعیت کشور
روزنامه شاخه سبز گزارش می دهد؛ ‏

شاخه سبز- هیفاء پردل- موضوع جمعیت برای هر کشور بسیار حساس ‏است به همین دلیل بود که نسخه ای با شعار «فرزند کم تر؛ زندگی ‏بهتر » برای کشور ما از سال 68 پیچیده شد نسخه ای که به موجب ‏آن نرخ باروری کشور رفته رفته کاهش و خانواده های ایرانی با این ‏شعار ب..

ابعاد حقوقی پاسخ ایران به جنایات رژیم صهیونیزم

‎ ‎طبق ماده ۵۱ منشور سازمان ملل کشوری می‌تواند از زور برای دفاع ‏از خود استفاده کند که مورد تهاجم قرار گرفته و امنیتش به خطر افتاده ‏باشد‎.‎ماده ۶۱ قانون مجازات اسلامی ایران نیز حق دفاع در برابر تجاوز و ‏یا خطر حتمی قریب‌الوقوع به جان و مال عرض نامو..

وعده صادق

فاطمه مداح نظری -  سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شامگاه شنبه ‏عملیات «وعده صادق» را با رمز «یا رسول الله(ص)» انجام داد و ‏سرزمین های اشغالی را مورد اصابت موشک و پهپادهای ایرانی قرار ‏داد. ‏آن شب گمانه زنی های زیادی درخصوص عملیات های تلافی جویانه ..

بانک سینا
بانک توسعه تعاون
تبلیغ