1. مطالب منتشر شده در دسته ی "سایر"
40 متری سواحل و رودخانه ها /  '' حریم ملی'' اعلام بشود

شاخه سبز به قلم سید علی محمدی_سیل دردناک و تخریبگر 98 خیلی چیزها را به ما نشان داد. یکی اینکه، ما چقدر به طبیعت جفا کرده ایم و چقدر حقش را ضایع نموده ایم. حالا به نظر شما ما در محیط زیست، حقوق طبیعت و مردممان را رعایت میکنیم؟؟؟ چطور می شود که جاده ا..

نفریه؛  خواهان تخصیص بودجه حمایتی بیشتری در توانبخشی هستیم

به گزارش خبرنگار شهرستان ری شاخه سبز - محمد نفریه شامگاه شنبه در حاشیه بازدید از آسایشگاه خیریه کهریزک در جمع خبرنگاران بیان داشت: 41 هزار نفر در سطح کشور با پوشش دهی انواع معلولیت ها، خدمات شبانه روزی را از بهزیستی در قالب 2 هزار و 500 مرکز دریافت ..

25 هزار مددجو به چرخه حمایت بهزیستی استان تهران افزوده شدند

به گزارش شاخه سبز داریوش بیات نژاد شامگاه شنبه در حاشیه بازدید از آسایشگاه خیریه کهریزک در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: 190 نفر از این مددجوی که زیر چتر حمایتی بهزیستی قرار گرفته اند، معلول هستند و به صورت مستمر و غیرمستمر از خدمات بهزیستی ..

قبادی دانا؛  6 هزار خانوار تحت پوشش بهزیستی دارای مسکن شدند

به گزارش خبرنگار شهرستان ری شاخه سبز - وحید قبادی دانا شامگاه شنبه در حاشیه بازدید از آسایشگاه خیریه کهریزک در جمع خبرنگاران بیان داشت: یک میلیون و 450 هزار نفر افراد دارای معلولیت تحت پوشش خدمات سازمان بهزیستی در کشور هستند، که از این تعداد حدود 80..

نوسان در راستای تعامل

هدی سادات چاوشی: طبقه همکف _ فروشنده موجود در طلافروشیِ یگانه _ همان که سکه خرید و فروش میکند!.. به شدت عرق کرده و دانه‌های عرق روی پوست سرش به وفور مشخص است.یک آقا بدلایلی که بیان کرد میخواهد تعدادی سکه بفروشد... سکه‌های سال 86 به بالا که هیچ اما س..

خیلی چیز ساده‌ای است

شاخه سبز - هدی سادات چاوشی: خیلی چیز ساده‌ای است. یک روز صبح وقتی از خانه بیرون می‌آییم.. باغچه‌های کوچک در اطراف کوچه‌ها و خیابان‌های محل زندگی گلکاری شده است. جوانه‌های گیاهان را می‌بینیم! همان‌ها که مناسب با فضای شهر است و حتی با داشتن میوه، به ز..

 کالای مرغوب ایرانی

هدی سادات چاوشی: فعلا خودرو نخرید... فعلا زمان خوبی برای خرید خودرو نیست... درخواست سخنگوی تعزیرات از مردم برای عدم خریداری خودرو... فعلا خودرو نخرید، خودرو ارزان میشود... احتمالا شما هم به عنوان یک ایرانی بارها خبرهایی را مبنی بر این قبیل، شنیده‌ا..

 10 سال بعد !!! خبر قم/ میدان مرجعیت 3 سطحه می شود

شاخه سبز به قلم سید علی محمدی - علت عقب ماندگی کشور ما عقب ماندگی در پذیرش مسئولیت است. مسئول یعنی پاسخگو و بازخواست شده و کسی که پاسخ گویی به مردم را وظیفه نداند مسئول نیست!!!! بسیاری از موضوعاتی که از مشکل و دغدغه گذشته اند و به معضل و گلوگاه تبدی..

بلوار زائر قم در (مسیر رودخانه) است /احترام به طبیعت را از قم آغاز کنیم

شاخه سبز به قلم سید علی محمدی - یکی از اصرارهای نابجای مدیران بالا دستی تر از مدیریت شهری قم بر این بود که برای دسترسی مردم پردیسان به شهر !! تنهاراه !! این است که بیایند و بجای داخل محدوده شهری از بستر رودخانه راهی باز کنند و البته همه میدانیم که ا..

یک بام و دو هوای سیاست‌های گوگل

به تازگی درباره ناامن بودن و عدم امنیت اطلاعات کاربران تلگرام طلایی و هاتگرام و دیگر پوسته‌های تلگرام هشدارها و خبرهایی اخطارگونه در فضای مجازی منتشر شده بود، اما این بار گوگل درباره امنیت تلگرام طلایی و هاتگرام به کاربرانش..

مدیریت چیست

با توجه به اهمیت و جایگاه مدیریت در ساختار یک اجتماع نگاهی کوتاه به تعاریف و معانی مدیریت خواهیم داشت. در واقع مدیریت .عبارت است از فراگرد به‌کارگیری کارا و اثربخش منابع مادی و انسانی که تحت نظام ارزشی پذیرفته شده است. در مدیریت اصولی چون برنامه‌ریز..

باید مفصل درموردش(تنظیم بازار) صحبت کنیم!!!...

هدی سادات چاوشی: دنیا همین است... و پدر... دست به جیب شد. آن کوچکترینش را که اندازۀ یک حبّه قند بود را برای خود انتخاب کرد؛ هر چند با مادر سر این موضوع کمی تعارف داشتند. استاندار محترم استان قم(بهرام سرمست) نیز در جلسه کارگروه تنظیم بازار استا..

راه اندازی « پویش  در کنار هم _ باشیم» برای کمک به نیازمندان بهزیستی هموطنان سیل زده نیازمند یاری سبز ما هستند

به گزارش شاخه سبز از شهرستان ری - روابط عمومی بهزیستی شهرستان ری؛ به رغم تلاش مسئولان وظیفه شناس برای خدمت رسانی به مردم سیل زده کشورمان، همدلی و همراهی قاطبه مردم نیز می تواند روند کمک رسانی به مردم آسیب دیده از سیل را تسهیل کند تا هر چه سریع تر سا..

زهر سوءظن، بناي اسارت

  شاخه سبز - هدي سادات چاوشي: زهر سوءظن نتيجه اش اينست که زندگي به کام حيات و دوام زندگي زوجين تلخ مي شود و بناي اسارت، بينانگذار حيطه ي زندگي خواهد شد ولي او نيز مضطرب به نظر مي رسيد، برگه اي در دست داشت و منتظر بود تا نوبتش برسد. آسان نبود..

چند ثانیه توصیف از کنسرت امتحان و سیل در میدان مشق ایران

صدایی به بلندی 10 کیلوهرتز آمد!.. صدایی که در سال‌های گذشته و آرامش شب‌ چهارشنبه سوری همه شنیده ایم که گاهی در ادامه با دیدن چهره‌های وحشت زده یا خندیدیم یا متعصب شدیم و شاید سعی کردیم معتدل بمانیم. صدایی شبیه صدای دزدگیر ماشین‌هایی که در شروع ..

برای اولین بار در استان تهران؛  جشن تکلیف 30 معلول جسمی حرکتی در ری برگزار شد

در گفتگو با خبرنگار شهرستان ری شاخه سبز - دکتر مهرناز محمدیان مدیر روابط و عمومی و اطلاع رسانی بهزیستی ری  در مراسم جشن تکلیف معلولین، بیان کرد : این مراسم مانند سال های گذشته و طبق تفاهم نامه فی مابین ستاد اقامه نماز با بهزیستی برای احقاق ..

رییس بهزیستی ری:  نقش کلیدی خیرین در ارتقای سلامت اجتماعی بی همتا است

به گزارش خبرنگار شهرستان ری شاخه سبز - مینا رجایی در دومین نکوداشت و تجلیل از خیرین بهزیستی ری، بیان کرد: تقدیر و تشکر از همدلی و همفکری تمامی افرادی که در طول یکسال فعالیت بنده در این جایگاه دارم، اگر حمایت شما عزیزان نبود، درپیشبرد اهداف سازمانی م..

حسینی: با الگو برداری از خاطرات شهدا، زندگی مشترک را دوام بخشیم

به گزارش شاخه سبز و نقل از ایکنا _ حجت السلام محمدحسن حسینی در نشست خانواده مطهر، بیان داشت: برای تربیت درست و اسلامی فرزندان مان باید مانند دوران انقلاب به تمامی نکات توجه کنیم و نکته ی حائز اهمیت، مقابله پدر و مادر در تاکید اشتباهات فرزندان است.&n..

قبور گلزار شهدای قم یکسان سازی نمی شوند

محمدرضا جایروند:  تخریب سنگ قبرهای برخی قبرستان ها توسط سازمان اوقاف در راستای طرح یکسان سازی قبور و اعتراض مردم به یکی از مهمترین رخدادهای شهر مقدس قم در روزهای گذشته مبدل شده است. مردمی که بی خبر از اجرای این طرح برای قرائت فاتحه در آرام..

فجر شکوفایی انقلاب اسلامی

ابوالفضل بمانی: فجری دیگر از راه رسید و شمیم عطر بهار آزادی در زمستان سال 57 با چهلمین بهار پر از طراوت برگرفته از استقلال و مقاومت و سرافرازی میهن اسلامی در سال 97 در هم آمیخت؛ مرور صفحات زرین این سال های پرفراز و نشیب دیوان انقلاب اسلامی و شرح توط..

تبلیغ