1. مطالب منتشر شده در دسته ی "سایر"
برای اولین بار در استان تهران؛  جشن تکلیف 30 معلول جسمی حرکتی در ری برگزار شد

در گفتگو با خبرنگار شهرستان ری شاخه سبز - دکتر مهرناز محمدیان مدیر روابط و عمومی و اطلاع رسانی بهزیستی ری  در مراسم جشن تکلیف معلولین، بیان کرد : این مراسم مانند سال های گذشته و طبق تفاهم نامه فی مابین ستاد اقامه نماز با بهزیستی برای احقاق ..

رییس بهزیستی ری:  نقش کلیدی خیرین در ارتقای سلامت اجتماعی بی همتا است

به گزارش خبرنگار شهرستان ری شاخه سبز - مینا رجایی در دومین نکوداشت و تجلیل از خیرین بهزیستی ری، بیان کرد: تقدیر و تشکر از همدلی و همفکری تمامی افرادی که در طول یکسال فعالیت بنده در این جایگاه دارم، اگر حمایت شما عزیزان نبود، درپیشبرد اهداف سازمانی م..

حسینی: با الگو برداری از خاطرات شهدا، زندگی مشترک را دوام بخشیم

به گزارش شاخه سبز و نقل از ایکنا _ حجت السلام محمدحسن حسینی در نشست خانواده مطهر، بیان داشت: برای تربیت درست و اسلامی فرزندان مان باید مانند دوران انقلاب به تمامی نکات توجه کنیم و نکته ی حائز اهمیت، مقابله پدر و مادر در تاکید اشتباهات فرزندان است.&n..

قبور گلزار شهدای قم یکسان سازی نمی شوند

محمدرضا جایروند:  تخریب سنگ قبرهای برخی قبرستان ها توسط سازمان اوقاف در راستای طرح یکسان سازی قبور و اعتراض مردم به یکی از مهمترین رخدادهای شهر مقدس قم در روزهای گذشته مبدل شده است. مردمی که بی خبر از اجرای این طرح برای قرائت فاتحه در آرام..

فجر شکوفایی انقلاب اسلامی

ابوالفضل بمانی: فجری دیگر از راه رسید و شمیم عطر بهار آزادی در زمستان سال 57 با چهلمین بهار پر از طراوت برگرفته از استقلال و مقاومت و سرافرازی میهن اسلامی در سال 97 در هم آمیخت؛ مرور صفحات زرین این سال های پرفراز و نشیب دیوان انقلاب اسلامی و شرح توط..

امتحان همه چیز نیست

هدی سادات چاوشی: هر سال در فصل امتحانات ده ها گزارش، خبر و مصاحبه انجام می شود که عمدتا به چگونگی آمادگی و خواندن محفوظات و مطالب برای امتحانات می پردازد ولی اینبار می خواهیم از یک زاویه دیگر به آن نگاه کنیم، همان جور دیگر نگاه کردن و این گزارش_یادد..

مدیران موفق با تعاریفی بومی از مدیریت

یکی از تعریف هایی که در این زمینه مطرح شده، عبارت است از «هنر انجام کار به وسیله دیگران». یعنی اینکه مدیر با رهبری یک گروه، کاری را به بهترین شکل ممکن انجام دهند. یکی دیگر از تعریف های مدیریت اینست: «فراگرد به كارگيري مؤثر و كارآمد منابع م..

زن والاست نه کالا

هدی سادات چاوشی: گرسنه ای و تصمیم می گیری به عنوان میان وعده یک ساندویچ برای رفع گرسنگی استفاده کنی ( ساندویچی که گاهی قیمت آن به 10 هزار تومان هم نمی رسد) می بینی که یک خانم به عنوان مسئول فروش با هزاران غمزه و چهره ای مینیاتوری از تو استقبال می کن..

فرماندار اشکم را درآورد

غروب بود و تاریکی چون قهرمان شب خودنمایی می کرد، با فرماندار و رئیس بنیاد شهید پاکدشت همراه شدیم تا به عیادت مادر شهید نوروز آقاپور برویم، مادر شهید چندی پیش به کما رفت و میهمان بخشlcu بیمارستان شهدای پاکدشت شد.وارد خانه  شدیم، وقتی هادی تمهیدی..

بی تدبیری و نقص فنی/متهمان حادثه در دانشگاه

"بی تدبیری و نقص فنی"متهمان حادثه در دانشگاهنه خودروهایمان تاریخ انقضاء دارند و به موقع خودش منقضی می شوند، نه مجتمعهای تجاری مان تاریخ انقضاء دارند و به موقعش منقضی می شوند. نه مدارس ما حداقل شرایط لازم برای باز بودن را دارند و هر از چندگاهی یک حاد..

نوبرانه ای از پوشکِ بزرگسالان

هدی سادات چاوشی: مجانی نیست و مانند نایاب ترین داروها که در ایران وجود دارد و ممکن است در کشورهای دیگر نباشد اما در ایران باشد، نمی توانیم بگوییم نایاب است _ چرا که به گفته ی رییس انجمن صنایع سلولزی ایران؛ کارخانجات تولید محصولات سلولزی کشور با بالا..

موریانه ی سوء ظن در زندگی مشترک

هدی سادات چاوشی: مضطرب به نظر می رسید، برگه ای در دست داشت و منتظر بود تا نوبتش برسد. آسان نبود، ولی سر صحبت را باز کردم. بیماری که چندین وقت است همه گیر شده؛ "سوءظن نسبت به شریک زندگی" است که طرفین را از ادامه زندگی دلسرد می کند. مادر یک فرزند بود...

رییس اداره بهزیستی ری خبر داد : برگزاری جام باشگاه های کتابخوانی

رییس اداره بهزیستی ری از برگزاری کارگاه جام باشگاه های کتابخوانی  بمناسبت هفته کتابخوانی خبرداد. در گفتگو با خبرنگار شاخه سبز - مینا رجایی با اشاره بر گرامیداشت هفته کتابخوانی، گفت: در جهان امروز که دانش ملاک برتری است با راه اندازی باشگاه ها..

بازدید علیجانی از شیرخوارگاه حضرت رقیه (س) + عکس

علیجانی از شیرخوارگاه حضرت رقیه (س) بازدید کرد. به گزارش خبرنگار استان تهران شاخه سبز - محسن علیجانی زمانی نماینده نماینده مردم تهران، پردیس، شمیرانات، ری و اسلامشهر بمناسبت وفات بنت الحسین (س) از شیرخوارگاه  حضرت رقیه (س)  بازدید کرد و ..

جشنواره ورزشی بیماران اعصاب وروان سراسر کشور برگزار شد

جشنواره ورزشی بیماران اعصاب و روان سراسر کشور باهدف اثربخشی بر سلامت بیماران روان برگزارشد.  به گزارش خبرنگار شاخه سبز - جشنواره ورزشی بیماران اعصاب و روان 1205 نفر از بیماران مقیم در ۷۰ مرکز نگهداری بیماران روان سراسر کشور ۱۹ مهر ماه سال جاری..

اقدامات گرامیداشت سالمند در شهرستان ری

معاون امور توانبخشی اداره بهزیستی شهرستان ری به تشریح  اقدامات گرامیداشت سالمند در این شهرستان پرداخت.  در گفتگو با خبرنگار شاخه سبز - مجید عابدی به برنامه های مختلف اجرا شده در روز سالمند اشاره کرد و بیان کرد: طی نشست مشورتی در شه..

چنگال تفرقه افکن استکبار/حمله ی وحشیانه ای دیگر

"قدرت نمایی کور" تروریستها در "رژه اهواز" این بار هم مردم را در بر گرفت. در روز آغازین از هفته دفاع مقدس بار دیگر عده ای جنایتکار که بجز بر هم زدن نظم و آرامش کشور عزیزمان هدفی بیشتر ندارند، در یک برنامه ریزی مسلحانه "همزمان با صدای طبل نظامیان"..

فاصله بین هیات و مسجد

یکی از بنیانهای ترویج کننده ی تقوی و پرهیزگاری مساجد کشور هستند. امام  راحل و بزرگوار ما مساجد را "سنگر" نامیده اند. اما کافی است نگاهی به سنگرهای کشور بیندازیم. سنگرهای پایین شهر – سنگرهای بالای شهر. نگاهی به خیابانهای شهر بیندازیم. خیابانهای ..

والدین دیروز وسالمندان امروز

شاخه سبز  - نه توان حرف زدن داشتیم نه توان راه رفتن. تمام وقت کنارمان ماندند و لباس تنمان کردند و گرسنگی مان را برطرف کردند و هر ترسی را سعی کردند ازما دور کنند و کردند تا بزرگ شدیم و خودمان پدر و مادر شدیم// اما حالا چه؟؟؟ در یک محوطه بسته ای ..

مهمترین کار دولتها

مدتها است که این موضوع از سطح انتظارات جامعه حذف شده است و مردم بیشتر با حذف بخشهایی از حقوق شهروندی مواجه میشوند تا رساندن خدمت به همه ی نقاط کشور. نمونه اش تیرهای برق وسط کوچه هاست. مگر کسی باید بگوید این تیرها را بردارید؟؟؟؟ در برخی از روستاهای م..

تبلیغ