اخبار برگزيده:
  1. مطالب منتشر شده در دسته ی "سایر"
معاون امور اجتماعی بهزیستی استان تهران مطرح کرد؛ ارائه خدمات بهزیستی به صورت پنجره واحد در ۶ محله پرخطر تهران

به گزارش شاخه سبز از ری ، معاونین توانبخشی، اجتماعی و پیشگیری بهزیستی استان تهران و مدیر بهزیستی شهرستان ری در این جلسه که با نظارت مستقیم نهاد مقام معظم رهبری شکل گرفته، حضور داشتند.معاون امور اجتماعی بهزیستی استان تهران در این جلسه گفت: در جلسات ..

در جلسه ای با حضور معاون اجتماعی بهزیستی کشور مقرر شد؛ راه اندازی خانه بهزیست در محله باغ آذری

به گزارش شاخه سبز از ری ، معاون اجتماعی بهزیستی کشور در این جلسه با بیان اینکه سازمان بهزیستی جزء پیشگامان این ایده بوده، اظهار داشت: این طرح های سلامت اجتماعی چه در حوزه معاونت اجتماعی با پایگاه خدمات اجتماعی و سایر خدمات محله محور و یا در حوزه توا..

بازدید خانکه از مراکز تحت پوشش بهزیستی ری

به گزارش شاخه سبز از شهرستان ری - مریم صفایی معاون امور اجتماعی بهزیستی شهرستان ری بیان داشت : طی بازدید از مراکز آسیب شهرستان ری، مرکز ندای مهر مرکز اورژانس اجتماعی دولت آباد و مرکز شبانه طلوع بی نام و نشان توسط دکتر خانکه معاون امور اجتماعی استان ..

روابط عمومی بهزیستی ری خبرداد: برگزاری اولین شورای مشورتی شبه خانواده

  به گزارش شاخه سبز از ری - این نشست با حضور مسئولین فنی مراکز شبه خانواده طلیعه کرامت، چترا، و مشیز کوثر(گروه سنی ۱۳ تا ۱۸ سال) و با حضور ۲ نفر از فرزندان ترخیصی سازمان در سالن آمفی تئاتر ستاد شهرستان ری برگزارگردید.   مریم صفایی م..

به سامان رساندن پرونده 4 هزار نفر معلول پشت نوبتی در icf کمیسیون پزشکی ری

به گزارش شاخه سبز از شهرستان ری - بررسی چالش‌های حوزه توانبخشی شهرستان ری با محوریت کمیسیون  ICF با حضور بازرس ویژه ریاست سازمان، مدیران کل دفتر مرکزی حراست و دفتر توانمندسازی بهزیستی کشور، مدیرکل بهزیستی استان تهران و معاون توانبخشی استان تهرا..

کارگاه تسهیلگران CBR ویژه فعالان توانبخشی ری برگزار شد

    به گزارش شاخه سبز از شهرستان ری - محمدرضا خدا بخشی مدیر بهزيستي ری از برگزاری کارگاه تسهیلگران CBR ویژه فعالان توانبخشی بهزیستی شهرستان ری با حضور  کارشناس استان تهران خبر داد و گفت: صبح امروز این کارگاه با همکاری معاو..

برگزاری جلسه هماهنگی مددکاران و تسهیلگران در اجرای طرح توانبخشی ری

به گزارش شاخه سبز از ری - محمدرضا خدابخشی مدیر بهزيستي شهرستان ری بیان کرد : جلسه ای در دفتر سرپرستی مرکز کهریزک با حضور مسلمی سرپرست این حوزه، کارشناس CBR و مجری این طرح و نماینده تسهیلگران بخش کهریزک در خصوص نحوه تعامل تسهیلگران و مددکاران برگزار ..

برگزاری اولین جلسه آموزشی مراکز بهبود و بازتوانی
به همت بهزیستی ری:

به گزارش شاخه سبز از شهرستان ری - محمدرضا خدابخشی مدیر بهزیستی شهرستان ری اظهارداشت: در خصوص باز اموزي دستور العمل وپروتکل های درمانی و نظارتي سازمان بهزيستي و بیان اهمیت بخشنامه هاي صادره معاونت پيشگيري کارگاه های آموزشی با حضور مسئولين مراكز و مدي..

بررسی چالش های مالی حوزه توانبخشی شهرهای جنوبی تهران به میزبانی ری

به گزارش شاخه سبز از شهرستان ری -  مدیر بهزیستی شهرستان ری در این نشست ضمن تشکر و همراهی کردن شهرستان ها و همچنین مجموعه کهریزک حضور معاون توانبخشی بهزیستی استان تهران و مجموعه مالی استان را محترم شمرد و اظهار داشت: در این جلسه گزارش دقیق جامعه..

گزارش  اختصاصی شاخه سبز  : رمالان در کمین جیب های مردم

فرشته محقق -با ترسی که همراهم است وارد کوچه می شوم. هرچه نزدیکتر می شوم بر استرس و اضطرابم افزوده می شود. خوشبختانه وقتی به آنجا می رسم، دو نفر دیگر را می بینم که پشت در منتظر ایستاده اند. خیالم راحت می شود که تنها نیستم. یکی از آنها از طریق ..

گزارش اختصاصی شاخه سبز؛ نفوذِ کلام، قدرتِ نرمِ پليس هوشمند است

هدی سادات چاوشی: بايد بعد از گوش بری اعدام می‌شد. «ع – ز، 27 ساله» اينبار چندنفر را به گروگان گرفته بود. 2 خانم و 4 آقا. ظهر بود. سرد بود. هوا قهوه‌ای و دودی بود. شايد هوا مه‌آلود بود و شايد هم کثيف بود. ساعت 12 و نيمِ روز شنبه و 22 آ..

پیشگیری به جای درمان؛ انتصاب استراتژیک رزم حسینی برای نجات صندوق ضمانت صادرات ایران/اقتصاد مقاومتی جایگزین اقتصاد لیبرال ها شد

به گزارش شاخه سبز : حامد نجفی-  متاسفانه به دلیل شرایط تحریم و همچنین سوئ مدیریت های داخلی روند اکثر کارتل های اقتصادی کشور روند نزولی و سقوط مالی به خود گرفته اند. از نزول بازار بورس تا شکست کارخانجات معتبر و تلفیق بانک های معتبر برای نجات از ..

گزارش اختصاصي شاخه سبز: دغدغه هاي انتظامي شهروندان و اقدامات پليس

هدي سادات چاوشي: پليس هوشمند و جامعه‌محور مرکز تلاش و ثقل اهداي انتظام است که امنيت اجتماعي و اخلاق جامعه مرهون عواملي سوگندوار از جانب اقدامات اوست. افرادي که ستبرگونه و متحدانه بر اخلاق تکيه مي‌کنند تا برمبناي صميمت و در لواي مقاومت و ازخودگذشتگي،..

   چرایی حضور ادبیات به سینما

شاخه سبز -  نویسنده: منیژه صالح پناه - از اصلی‌ترین دلیل روی آوردن سینما به ادبیات، تکراری شدن داستان‌های فیلم‌ها بوده است تا بدان جا که دیگر قصه‌های عاشقانه‌ی سوزناک و حتی آثار طنز هم بینندگان را راضی و اقناع نمی‌کرد و از سویی چنین تصور می‌شد ..

سرفه با تازیانه‌های کروناشیطان

شاخه سبز - هدی سادات چاوشی: صدای سرفه می آید. کاش مردم خطر را درک کنند. انگار شخصی در حال خفه شدن است. در انتهای یک مسیر کمک می‌خواهد ولی نفسش در گلو مانده است. از شنیدن صدای سرفه، سرم درد می‌گیرد. شب تا صبح ادامه دارد. هم سرفه و هم سردرد من. صبح‌ها..

احتمال حضور کارکنان دانشگاه آزاد در محل اشتغال علیرغم محدودیت های کرونایی

باتوجه به مصوبات ستاد کرونا و تمدید محمدودیت ها و با توجه به ضرورت تداوم فعالیت های آموزشی دفاع پایان نامه ها بصورت مجازی و ثبت نام ورودی های جدید اطلاع رسانی به کارکنانی که باید جهت انجام امور جاری و ارائه خدمات دانشجویی در واحد حضور یابند از طریق ..

یادداشت خبرنگار: وای به روزی که بگندد نمک

به گزارش شاخه سبز، زهره مهر نوروزی - طی هفته گذشته مطلبی با این مذمون در  فضای مجازی منتشر شد تخریب مسجداعظم شاه کار معماری معاصر ایران مسجد اعظم قم که یکی از شاه کارهای معماری ایرانی اسلامی محسوب می شود، این روزها در سایه بی توجهی و غفلت میرا..

وقتی رسانه ها با مدیران شهر درگیر تعارف می شوند

به گزارش شاخه سبز، زهره مهرنوروزی - سال 82وقتی برای اولین بار به عنوان خبرنگار آماتور کارم  را از باشگاه خبرنگاران قم شروع کردم چیزی که راه را برایم آسان کرد برخورد مدیران بود سال 1382 از سوی رهبری سال پاسخگویی مسئولان نام گرفته بود، مدیرانی که..

سردرگمی عربستان در جنگ یمن

معصومه نظری - بحران یمن با سرنگونی «علی عبدالله صالح» رئیس جمهور سابق این کشور آغاز شد. در همین برهه از زمان بود که «بن علی» در تونس سقوط کرد. همچنین دولت «حسنی مبارک» در مصر نیز منحل و مداخله سازمان پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) در لیبی برای سرنگونی ..

سکوت سازمان حقوق بشر در برابر بکارگیری کودکان غیربومی در ارتش امریکا

معصومه نظری - استفاده نظامی از کودکان در قالب‌های به‌کارگیری کودکان به عنوان کودک-سرباز در جنگ، استفاده در فعالیت‌های حمایت از جنگ مانند نگهبانی، جاسوسی و بردگی جنسی و در نهایت استفاده از کودکان برای پروپاگاندا در جنگ است.کودک-سربازان ده ساله چینی ع..

تبلیغ