اخبار برگزيده:
  1. مطالب منتشر شده در دسته ی "چندرسانه ای"
نگاهی به پروژه رستوران بازار (مصطفی) | رتبه سوم جایزه معمار ۱۳۹۷

کانسپت و توضیحات به بیان معمار طرح – بنای مورد نظر در بازار بزرگ تهران در داخل یک کوچه بن بست قرار دارد که برای رسیدن به آن باید از میان راسته ها و رسته ها با آن گنجینه طاق بندی و آجر کاری ها عبور کرد. در روند بازسازی مداخلات در دو بخش صورت گرفت:..

(تصاویر) بازسازی حیرت‌انگیز یک خانۀ معمولی در کاشان

یک خانۀ معمولی قدیمی و بدترکیب را چطور می‌شود به یک فضای مدرن، آرامش‌بخش و تماشایی تبدیل کرد؟ پروژۀ «خانۀ نعنا» در شهر کاشان الگویی فوق‌العاده از یک بازسازی درخشان را به ما ارائه داده است. فرادید| اگر تصاویر «خانۀ نعنا» قبل از بازسازی را ببینی..

ویدیو/ برپایی خیمه ۲۰۰ ساله عزاداری امام حسین (ع) در قم

در آستانه محرم خیمه عزاداری اباعبدالله الحسین(ع) در صحن امامزاده موسی مبرقع (ع) فرزند بلافصل امام محمدتقی (ع) در قم برپا می‌شود. امسال در فاصله سه روز مانده به شروع محرم، این خیمه توسط سادات محله چهل اختران برپا شد. در ایام محرم آیین‌های مختلفی در ا..

بیرون کشیدن عسل وحشی از تنه درخت 500 ساله توسط بومیان تانزانیا

در این ویدئو می توانید لحظه بیرون کشیدن عسل وحشی از تنه درخت های کهن 500 ساله توسط بومیان تانزانیایی را مشاهده کنید.

عکس هایی خیلی خنده‌دار که دردهایتان را درمان خواهد کرد!

در این مقاله قرار است تعدادی از عکس‌های Anhimos Ntagkas را مشاهده کنید و ببینید این هنرمند چگونه به دنیای اطرافش نگاه می‌کند. آنتیموس اِنتگکس یک عکاس خیابانی اهل یونان است. بعد از تماشای عکس‌های این عکاس متوجه خواهید شد که او به دنبال همزمانی ..

بدون دادن امتیاز قهرمان آسیا شدم
رحمانی:

شاخه سبز - قهرمان کشتی آزاد نوجوانان آسیا گفت :  بدون دادن امتیاز قهرمان آسیا شدمچهار کشتی گرفتم و فینال با نتیجه‌ی عالی حریفی هندی را شکست دادمحمید آقاجانی و بهرام عابدی مربیان سازنده ‌ی من هستند چهل و پنج روز دیگر مسابقات ..

فضای مجازی همراه با فرزندان
والدین بخوانند

فضای مجازی همراه با فرزندان

چطور اخبار جعلی را شناسایی کنیم؟

چطور اخبار جعلی را شناسایی کنیم؟

مدیریت زمان

مدیریت زمان

محافظان سلامت کبد را بیشتر بشناسید

محافظان سلامت کبد را بیشتر بشناسید

خلاصه ارزیابی شاخص های توسعه فناوری نانو

خلاصه ارزیابی شاخص های توسعه فناوری نانو

9 عادت مخرب برای کلیه

9 عادت مخرب برای کلیه

غذاهایی برای بهبود سلامت رگ ها و جریان خون

غذاهایی برای بهبود سلامت رگ ها و جریان خون

۱۰ روش برای بهبود سلامت روانی

۱۰ روش برای بهبود سلامت روانی‎

چطور قبض برق رایگان داشته باشیم؟

به گزارش شاخه سبز به نقل از ایسنا وزارت نیرو اعلام کرده که امسال برای همه مشترکان برق که نسبت به سال قبل مصرف خود را کاهش دهند پاداش صرفه‌جویی درنظر گرفته شده که مبلغ آن نسبت به پارسال نیز ۲۰ برابر افزایش یافته است. با اجرای این طرح، مشترکانی که ..

اینفوگرافیک / مواد غذایی مضر برای سلامت روده‌ها

عاداتِ بد غذایی می‌توانند عملکرد باکتری‌های مفید روده را که علاوه بر تقویت سیستم ایمنی بدن، هضم موثر مـواد غذایی را بر عهده دارند، دچار مشکل کند. در این اینفوگرافیک به هفت ماده غذایی مضر برای سلامت روده‌ها اشاره شده است؛ موادی که گاه مصرف مکرر و بیش..

تبلیغ