اخبار برگزيده:
  1. مطالب منتشر شده در دسته ی "چندرسانه ای"
مقصر مشکلات فرهنگی جامعه را باید در عرصه سیاست پیدا کرد
پناهیان:

حجت الاسلام علیرضا پناهیان در سخنرانی خود به مناسبت شهادت حضرت زهرا(س) گفت: مقصر مشکلات فرهنگی جامعه را باید در عرصه سیاست پیدا کرد.

تصاویر جدید از عین‌الاسد

درحالی که آمریکا پس از ترور سپهبد شهید سلیمانی و همرزمانش ٬ایران را در صورت پاسخ به این جنایت واشنگتن٬ تهدید به ضربه‌های سنگین می‌کرد٬ پس از سیلی ایران به آن در عین الاسد٬ عقب نشست.

از دست رفتن خاک، چقدر آب می‌خورد؟

برآوردها نشان می‌دهند که به‌طور میانگین در سال، دو میلیارد تن فرسایش خاک در کشور رخ می‌دهد و ایران رتبه نخست را در این زمینه دارد. همچنین با سیل گسترده‌ای که ابتدای سال جاری بسیاری از شهرهای کشور را درگیر خود کرد سه تا چهار میلیارد متر مکعب خاک از د..

اینترنت ملی یک دروغ بزرگ است

وزیر ارتباطات در آیین اختتامیه جشنواره کودک آنلاین گفت: قطعی اینترنت مانند قطع کردن هوا است و نباید در گفتن آن لکنت زبان داشت. اینترنت ملی یک دروغ بزرگ است. دروغی که آنقدر تکرار شده و راه درازی داریم برای این که این تفکر را تصحیح کنیم.

بهانه تراشی ممنوع

رئیس قوه قضائیه گفت:هیچ کس نمی‌تواند در کشور عذری بیاورد و بگوید که ما نمی‌دانستیم و پیش بینی نمی‌کردیم.

 ایران و عراق متصل به یکدیگرند
رهبر معظم انقلاب:

رهبر معظم انقلاب با انتشار پیامی در توئیتر؛ اتحاد ناگسستنی دو ملت ایران و عراق مورد تاکید قرار دادند. در این پیام آمده است: ایران و عراق دو ملتی هستند که تن‌ها و دلها و جانهایشان به وسیله ایمان بِالله و محبّت به اهل‌بیت و حسین‌بن‌علی متصل به یکدیگرن..

کودک یعنی برکت

پيامبر صلى ‏الله ‏عليه ‏و ‏آله :بَيتٌ لا صِبيانَ فيهِ لا بَرَكَةَ فيهِ؛خانه ‏اى كه كودك در آن نباشد ، بركت ندارد.نهج الفصاحه ص 374 ، ح1096

تغیر لحن بن سلمان مقابل ایران

احساس شکستی که پس از غرق شدن در باتلاق یمن، همراه ولی عهد سعودی است، وی را به ناچار به سمت اعلام راه حل مذاکره ای با ایران سوق داد؛ چرا که بن سلمان تصریح می کند پاسخ به ایران، سیاسی خواهد بود، نه نظامی.

از بیگانگان هراسی نداریم

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان "‌۴۰ سال ‌با اقتدار مقابل دشمن ایستادگی کردیم‌" گفت:‌ امروز با همت جوانان متخصص کشورمان موفق به تولید انواع سلاح‌های پیشرفته شده‌ایم و از بیگانگان هیچ هراسی نداریم.

جنگ تحمیلی باعث شعله‌ورتر شدن انقلاب

امام خامنه ای (مدظله العالى)جنگ تحمیلی را دشمن برای خاموش کردن انقلاب به راه انداخت، اما همین جنگ تحمیلی باعث شعله‌ورتر شدن نیروی انقلاب و روحیه‌ی انقلاب شد.

در جنگ پشیمان از عملکرد خود نیستیم

حضرت امام خمینی (ره)ما در جنگ برای یک لحظه هم نادم و پشیمان از عملکرد خود نیستیم.

سرای سوخته

نمی دانم چندمین خبرنگاری بودم  خودم را به محل آتش سوزی رسانده بودم از چند صدمتری بوی چوب های سوخته و نیم سوز را می شنوی، سرا به ویرانه ای تبدیل شده بود به گفته شاهین ایل بیگی پور معاون میراث فرهنگی آتشی که از ساعت 3و نیم عصر روز دوشنبه آغاز شده..

تبلیغ