اخبار برگزيده:
  1. مطالب منتشر شده در دسته ی "کرمانشاه"
89
کاهش ۲درصدی نرخ بیکاری/اقدامات شهید جمهور برای کرمانشاه نمایان شد

کرمانشاه از گذشته همواره با ثبت نرخ بالای بیکاری جزو استان‌های صدرنشین جدول کشور بوده است که اقدام شهید جمهور در تشکیل قرارگاه رفع بیکاری نرخ سالیانه بیکاری در استان را کاهش داد. استان کرمانشاه به عنوان نقطه آغازین و پایانی جنگ تحمیلی بیش از ه..

توسعه اقتصادی کرمانشاه در گرو رفع نواقص خطوط ریلی

رفع نواقص فنی و افزایش سرعت قطار کرمانشاه لنگ اعتبارات است و نگاه ویژه دولت سیزدهم برای تحقق این امر می‌تواند توسعه اقتصادی و گردشگری استان کرمانشاه را در پی داشته باشد. قطار به عنوان یک وسیله حمل و نقل مهم به شمار می‌رود اما با این حال بسیاری..

ارتقا وضعيت ناوگان حمل و نقل عمومي براي خدمات رساني به زوار اربعین

  به گزارش شاخه سبز ؛شهردار کرمانشاه در جلسه شوراي معاونين شهرداري بر خدمات رساني به زائران اربعين حسيني تاکيد کرد و گفت :امسال بسياري از هموطنان براي سفر به عتبات عاليات مرز خسروي در استان کرمانشاه  را انتخاب ميکنند که بايد  خ..

انجام عمل جراحی خروج تومور مغزی با استفاده از سامانه هوشمند رهیابی عصبی( Neuronavigation ) در مجتمع بیمارستانی امام رضا(ع)

  به گزارش شاخه سبز ، در این عمل جراحی که توسط دکتر سعید قارویی متخصص جراحی مغز و اعصاب برای مددجوی ۳۹ ساله صورت پذیرفت ؛ از سامانه هوشمند رهیابی عصبی ( Neuronavigation) استفاده شد. لوکالیزه کردن ضایعه ی مغزی برای برداشتن بدون خطر ض..

تاکنون برق صنایع استان کرمانشاه قطع نشده است
باوجود گرمای بی‌سابقه:

به گزارش شاخه سبز به نقل از روابط عمومی شرکت برق منطقه ای غرب، تأمین پایدار برق تمام مشترکین(اعم از مشترکین خانگی، تجاری، کشاورزی و صنعتی) در ساعات اوج بار شبکه یکی از بزرگترین اهداف صنعت برق بوده و وزارت نیرو علیرغم تمام محدودیت‌ها و مشکلات موجو..

انجام ۵۴ عملیات اطفای حریق در کرمانشاه طی امسال
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری کرمانشاه:

 مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری کرمانشاه با اشاره به انجام ۵۴ عملیات اطفای حریق در کرمانشاه از ابتدای سال جاری، گفت: ۱۷ هکتار از اراضی طبیعی در آتش سوزی خسارت دیدند. انشااله کولانی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به مسئله حریق در ایام گر..

بیش از 10 هزار خودرو عمومی در کرمانشاه رایگان دوگانه‌سوز شدند

سرپرست شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمانشاه گفت: با اجرای طرح رایگان دوگانه‌سوز کردن خودروهای عمومی تا کنون 10 هزار و 200 دستگاه خودرو عمومی در حوزه عملیاتی این منطقه گازسوز شدند. به گزارش شاخه سبز به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پخش ف..

وداع با پیکر مطهر شهید مدافع امنیت کرمانشاه

پیکر مطهر شهید «سجاد امیری»، بسیجی مدافع حرم و امنیت با حضور پرشور مردم شهید پرور استان کرمانشاه تشییع و تا گلزار شهدای این شهر بدرقه و در کنار سایر همرزمان شهیدش به خاک سپرده شد.به گزارش شاخه سبز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شرکت نفت مناطق مرکزی ای..

بانک سینا
بانک توسعه تعاون
تبلیغ