اخبار برگزيده:
  1. مطالب منتشر شده در دسته ی "مجلس"
14
حیدری: رژیم صهیونیستی آگاه به نفوذ ایران در قلب کارکردهایش نیست

شهریار حیدری در گفتگو با خبرنگار پارلمانی شاخه سبز بیان کرد: برخی معتقدند که ارتباط مستقیمی در شهادت مظلومانه دکتر فخری زاده و انفجار خرابکارانه نطنز وجود دارد که این مورد صحت ندارد ، چون شیوه و نوع ترور کاملا متفاوت از آن اقدام بود. ولی پای همه این..

 قصور امنیتی در شهادت دکتر فخری زاده پیش نیامده است/عملیات به روش نوینی طراحی شده بود
واکنش دبیر اول کمیسیون امنیت مجلس:

  یعقوب رضازاده در گفتگو خبرنگار شاخه سبز بیان کرد : انفجار در تاسیسات هسته‌ای نطنز و شهادت دکتر فخری زاده دانشمند بزرگ هسته ای ایران که یکی از بزرگترین افتخارات ما بود، خرابکاری محض در سیستم امنیتی، دفاعی و هسته ای بود. چون آنان با این عمل های..

خاتمی خبر داد: توزیع واکسن آنفولانزا برای گروه آسیب پذیر

  سید مرتضی خاتمی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی شاخه سبز بیان کرد : علمی ترین و کم هزینه ترین استراتژی برای مبارزه با کووید ۱۹، تلاش برای ماندن در وضعیت عادی است تا عوارض بیماری و مرگ و میر افزایش نیابد و تنها راه آن رعایت پروتکل‌های بهداشتی،..

آصفری:  رعایت پروتکل‌های بهداشتی از سوی مردم و تامین هزینه های معیشتی از سوی دیگر باید لحاظ شود

محمد حسن آصفری در گفتگو با خبرنگار پارلمانی شاخه سبز بیان کرد: وقتی پای حفظ سلامت مردم به میان می آید، باید مدیران و مسوولان با جدیت تمام عمل کنند. رعایت پروتکل‌های بهداشتی توسط هموطنانمان یکی از ضروریت های نیاز جامعه امروز ما محسوب می شود و تنها را..

خاتمی خبر داد : چاره جویی برای حمایت صنوف متضرر از کرونا

 سید مرتضی خاتمی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی شاخه سبز بیان کرد : با توجه به موج سوم شیوع ویروس کرونا، رعایت پروتکل‌های بهداشتی امری بسیار مبرم و ضروری برای هموطنانمان محسوب می شود که متاسفانه بطور مثال در کلانشهری مانند تهران این روند رعایت ..

نظری:  قیمت گذاری واقعی مبتنی بر هزینه ها راه حل اصلی کمبود روغن در بازار

علیرضا نظری در گفتگو با خبرنگار پارلمانی شاخه سبز با اشاره بر کمبود روغن نباتی در بازار کشور، بیان کرد : گسترش کاشت کلزا ضمن اینکه در آمد با صرفه‌ای برای کشاورز فراهم می‌کند، موجب رونق تولید و کاهش هزینه‌ها در بخش صنایع کشور خواهد شد.  نظری به ..

شاکری: بی رغبتی ساماندهی شورایاران توسط مدیریت شهری

  اقبال شاکری در گفتگو با خبرنگار پارلمانی شاخه سبز بیان کرد: دیوان عدالت با نحوه اجرای انتخابات مخالف بوده است نه به اصل وجود شورایاران که بعنوان اصل تبلور مشارکت طلبی در سطح محلات شمرده می شوند. بی رغبتی مدیریت شهری نسبت به شورایاران موجب ش..

 مالکی: ارمنستان و آذربایجان اجازه ندهند آتش بیار معرکه صهیونیست ها باشند

     فدا حسین مالکی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی شاخه سبز بیان کرد : ما متاسف از صورت گرفتن اینگونه درگیری ها هستیم، درست است این مسئله یک ریشه تاریخی دارد ولی نباید بگذاریم پای سودجویان به مسائل مهم بین کشوری باز شود. &nb..

تصویب پیشنهاد شورای پنجم برای قانونی شدن نهاد شورایاری‌ها در مجلس

  به گزارش آتنا تکیه خبرنگار شاخه سبز - شورایاری‌ها در سال ۱۳۷۸ طی طرحی که به تصویب دوره اول شورای شهر رسیده پا به عرصه عمومی مدیریت شهری در شهر تهران گذاشت. شورایاری‌ها در واقع به عنوان بزرگترین انجمن محلی ایران به شرط آنکه در جایگاه واقعی خو..

حجت الاسلام مبلغی: اقدام جنجالی اعمال سند 2030  شایعه ای بیش نیست

    حجت الاسلام محمدرضا مبلغی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی شاخه سبز بیان داشت :  پس از سخن ها و بررسی های گوناگون بر سر تصویب سند 2030  در دولت و جلوگیری از اجرای آن توسط آموزش و پرورش غیر قابل باور است که بعد از تاکیدات رهبر انق..

دیدار یزدی خواه با نوجوانان و جوانان ساکن در مراکز شبه خانواده

به گزارش شاخه سبز از شهرستان ری - سید علی یزدی خواه در بازدید از مرکز نگهداری شبانه روزی پسرانه امام محمد باقر (ع) و دخترانه حنان بیان کرد:  در جریان مشکلات و معضلات این مراکز قرار گرفتم. ضمن تشکر از خیرین جهت به دوش کشیدن بخش عمده ای از بار سا..

یزدی خواه در نطق میان دستور: برنامه ریزان دولتی پاسخگوی اقدامات ناصواب خود در سر ریز شدن مشکلات بسمت شهرری باشند

به گزارش شاخه سبز _ سیدعلی یزدی خواه در نشست علنی اامروز(یک‌شنبه 23 شهریورماه) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود، ضمن تقدیر از زحمات معلمان بیان کرد : معلمان این روزها دو برابر نسبت به قبل مشغول بکارند، چون هم باید در حوزه فضای مجازی تدریس نمو..

طغیانی خبر داد:  نهایی شدن قوانین مالیات بر ارزش افزوده

مهدی طغیانی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی شاخه سبز بیان کرد : اجرای آزمایشی قانون مالیات بر ارزش افزوده در حدود 10 سال است که ادامه دار شده است و خوشبختانه طی این روند امور در کشور تسریع یافته ولی کماکان مشکلات و نواقص این طرح در ضعف قوانین آن مشاهده..

 منادی سفیدان: ضرورت بازگشت به کلاس‌های حضوری و حمایت دولت در تکمیل امکانات

علیرضا منادی سفیدان در گفت و گو با خبرنگار پارلمانی شاخه سبز بیان کرد: بازگشایی مدارس و دانشگاه ها از آن نظر ملزم می دانیم که در 15 شهریور باشد، چون احساس می کنیم عقب ماندگی دانش آموزان جبران گذشته را خواهد کرد. لذا دولت باید زودتر نسبت به این مورد ..

حجت الاسلام نوروزی:  استیضاح سلطانی فر در عدم رفع ابهامات پرونده ویلموتس کلید خواهد خورد

حجت الاسلام حسن نوروزی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی شاخه سبز بیان کرد : پرونده ویلموتس سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران به جد در حال بررسی در مجلس شورای اسلامی است. چون دریافت این رقم از دستمزد بدلیل اهمال و سهل انگاری برخی بوده است که باید جوابگوی ..

آصفری: لایحه درآمد پایدار و هزینه شهرداری ها و دهیاری ها آماده کارشناسی برای ارسال به شورای نگهبان

محمد حسن آصفری در گفتگو با خبرنگار پارلمانی شاخه سبز با اشاره بر تشکیل جلسه کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها، بیان کرد: با تشکیل کمیسیون بحث تکامل یافتن قانون شوراها باحضور نمایندگانی از شورای عالی استان ها، نماینده فرمانداری تهران، وزارت کشور، شورا..

طغیانی: خرید اوراق سلف نفتی مصداق بارز عملیات بازار باز

   به گزارش شاخه سبز - مهدی طغیانی سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران مجلس با اشاره بر پیش فروش نفت با استفاده از اوراق سلف نفتی، بیان کرد : آنچنان که شاهدید لایحه افزایش سرمایه شرکت های بورسی که موجب گره گشایی از م..

شاکری:  جدایی ری از تهران کارشناسی شده نیست

   اقبال شاکری در گفتگو با خبرنگار پارلمانی شاخه سبز بیان کرد : از آغاز بکار در مجلس تاکنون دو بازدید از شهرستان های ری و اسلامشهر داشتیم، همین امر موجب آشنایی بیشتر با مشکلات بیمارستان ها، شهرک های صنعتی و مترو شد که موضوعات مطرح شده قاب..

آصفری: پروژه‌ های عمرانی ناتمام استان مرکزی در انتظار تخصیص بودجه دولتی/ تلاش های بی ثمر استانداری در مقابل لابی ها قرار گرفته است

محمدحسن آصفری در گفتگو با خبرنگار پارلمانی شاخه سبز بیان داشت : متاسفانه در استان مرکزی آغاز بکار پروژه های عمرانی جدیدی را شاهد نیستیم و عمدتا نیمه کاره باقی ماندند. نماینده مردم اراک و کمیجان در مجلس شورای اسلامی با اشاره براینکه استان مرکزی بعنوا..

آصفری در صحن علنی: بدنبال گروکشی نیستیم هدف مجلس به خط کردن دولت است

به گزارش خبرنگار پارلمانی شاخه سبز - محمدحسن آصفری در نشست علنی امروز (چهارشنبه 29 مردادماه) مجلس شورای اسلامی طی تذکری خطاب به رئیس مجلس بیان کرد : 5 سوال کلیدی 200‪ نفر نماینده مجلس از ریاست جمهوری در حدود یک ماه هست که بی پاسخ مانده است. چرا هیات..

تبلیغ