اخبار برگزيده:
  1. مطالب منتشر شده در دسته ی "مجلس"
14
مستاجران تحت پوشش نهادهای حمایتی و سه فرزندی مشمول تخفیف مالیات بر اجاره می‌شوند
با رای نمایندگان مجلس:

شاخه سبز - نمایندگان مجلس شورای اسلامی مصوب کردند در صورت اجاره واحد مسکونی به خانوار دارای ۳ فرزند و بیشتر، خانوار تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی، سازمان بهزیستی یا ۳ دهک پایین درآمدی، مشمول ۵۰ درصد تخفیف مالیات بر اجاره خواهند شد. در جلسه ع..

صحرایی وزیر آموزش و پرورش شد
با رای اعتماد نمایندگان؛

شاخه سبز -  نمایندگان مجلس شورای اسلامی به «رضا مراد صحرایی» برای تصدی وزارت آموزش و پرورش رای اعتماد دادند. در جلسه علنی روز سه شنبه ۹ خرداد مجلس شورای اسلامی، بررسی رای اعتماد به وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش در دستور کار صحن علنی مجلس قر..

وام ودیعه مسکن ۲۰۰ میلیون تومان شد
با رأی نمایندگان مجلس؛

شاخه سبز - نمایندگان مجلس با افزایش وام ودیعه مسکن در تهران طی سال جاری به ۲۰۰ میلیون تومان موافقت کردند. نمایندگان مجلس در جریان رسیدگی به ماده ۱۱ طرح دو فوریتی ساماندهی بازار زمین، مسکن و اجاره بها، با افزایش وام ودیعه مسکن در سال اول اجرای ..

بررسی لایحه دو فوریتی تشکیل وزارت بازرگانی در دستور کار مجلس قرار گرفت

شاخه سبز -  گزارش کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در مورد لایحه دوفوریتی تشکیل وزارت بازرگانی در دستور کار صحن علنی قرار گرفت. نشست علنی امروز - دوشنبه - مجلس شورای اسلامی به ریاست محمد باقر قالیباف و با حضور ۲۱۸ تن از نمایندگان آغاز شد...

فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس از صحرایی حمایت کرد

شاخه سبز - سخنگوی فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس شورای اسلامی از موافقت اکثریت اعضای این فراکسیون با برنامه‌ها و اهداف وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش خبر داد. ابوالفضل عمویی در تشریح نشست روز دوشنبه فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس شورای اسلامی به خبرنگا..

تکلیف وزارت آموزش و پرورش باید سریعتر مشخص شود
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس:

نماینده مردم نی‌ریز و استهبان در مجلس، وزارت آموزش و پرورش را یکی از وزارتخانه های مهم کشور دانست و گفت: همه خانواده‌های ایرانی با این دستگاه مرتبط هستند و آینده فرزندان این مرز و بوم به تصمیمات و اقدامات آن بستگی دارد و بنابراین نیاز است که تکلی..

ناظران و دبیران هیات رییسه مجلس در اجلاسیه چهارم انتخاب شدند

شاخه سبز - دبیران و ناظران هیات رییسه مجلس شورای اسلامی در اجلاسیه چهارم مشخص شدند.   به گزارش شاخه سبز در نشست علنی روز سه‌شنبه مجلس شورای اسلامی، انتخابات هیات رییسه در اجلاسیه چهارم در دستور کار قرار گرفت و دبیران و ناظران مجلس با ر..

قالیباف رییس مجلس ماند

شاخه سبز - نمایندگان در چهارمین اجلاسیه مجلس شورای اسلامی با ادامه ریاست محمدباقر قالیباف بر مجلس یازدهم موافقت کردند.   به گزارش شاخه سبز، در جلسه علنی روز سه شنبه ۲ خرداد مجلس شورای اسلامی چهارمین انتخابات اجلاسیه هیات رییسه دوره یازد..

رهبر انقلاب مسیر اصلی تعالی و پیشرفت جامعه را به نمایندگان بیان خواهند کرد
نایب رییس فراکسیون انقلاب اسلامی:

شاخه سبز - نائب رئیس فراکسیون انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه رهنمودهای رهبرمعظم انقلاب در دیدار با نمایندگان تعیین کننده و راهگشا خواهد بود، گفت: قطعا ایشان مسائل مهم کشور و راهکارهای حل آن را یادآور خواهند شد.   حجت الاسلام محمدرضا م..

سازوکار ایجاد ستاد تبلیغاتی در انتخابات مجلس مشخص شد
با رای نمایندگان مجلس؛

شاخه سبز - نمایندگان مجلس شورای اسلامی با سازوکار تعیین شده در چگونگی ایجاد ستاد تبلیغاتی و مقابله با جرایم در ستادها در انتخابات مجلس موافقت کردند.به گزارش شاخه سبز، در جلسه علنی روز یکشنبه مجلس شورای اسلامی، ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون امور داخل..

لایحه کاهش مالیات بر ارزش افزوده واردات کالاهای اساسی با فوریت بررسی می شود
با رأی نمایندگان مجلس؛

شاخه سبز- دو فوریت لایحه کاهش مالیات بر ارزش افرزوده واردات دارو و کالاهای اساسی از ۹ به یک درصد در مجلس شورای اسلامی به تصویب رسید تا این لایحه با سرعت بیشتری تبدیل به قانون شده و مانع از افزایش قیمت کالاهای موثر در سبد هزینه خانوار شود.به گزارش شا..

تنش آبی در سیستان و بلوچستان بیداد می‌کند
نمایندگان سیستان و بلوچستان در مجلس؛

شاخه سبز - نمایندگان سیستان و بلوچستان در مجلس با اعلام اینکه در نیم قرن گذشته برای نخستین بار بود که رئیس جمهور ایران با قاطعیت حقابه کشورمان را از هیرمند مطالبه کرد، گفتند: تنش آبی در بیشتر شهرهای این استان بیداد می‌کند و ادعای حکومت افغانستان ..

تسلیت پزشکیان به نماینده خواف

به گزارش ایسنا، در جریان جلسه علنی امروز مجلس مسعود پزشکیان ضمن تسلیت درگذشت مادر محمود نگهبان سلامی نماینده مردم خواف  و رشتخوار در مجلس بیان کرد:  از خداوند متعال برای این مرحومه درخواست مغفرت داریم و درگذشت ایشان را به خانواده‌ی محترمشا..

مصوبه شورای عالی فضای مجازی ، حق نظارت را از مجلس سلب کرد
نوری قزلجه ، نماینده مجلس : از طریق رسانه ها در جریان مصوبه قرار گرفتیم

جواد مرشدی : مرداد سال گذشته نمایندگان مجلس با ۱۲۱ رای موافق تصویب کردند طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی و ساماندهی پیام رسان های اجتماعی بر اساس اصل ۸۵ قانون اساسی مورد بررسی قرار گیرد؛ مجوزی که باید طرح صیانت در کمیسیون مشترکی بررسی م..

نماینده مجلس: اربعین نقطه قوت ارتباط میان ملت‌‌های ایران و عراق است

هادی بیگی‌نژاد نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس با اشاره به ایام راهپیمایی اربعین، گفت: راهپیمایی اربعین همچون مراسم حج تعظیم شعائر الهی است؛‌ یعنی اجتماع مسلمانان در یک منطقه، با ..

«زاهدی وفا» امروز برای وزارت کار به مجلس معرفی می‌شود

احمد نادری عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفتگو شاخه سبز در پاسخ به اینکه آیا دولت امروز وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی را به مجلس معرفی می‌کند؟ گفت: اخبار و شنیده‌های ما حاکی از آن است که دولت امروز حوالی ساعت ۱۱ نامه معرفی «محمد..

نماینده دشتستان در مجلس با اشاره به معضلات و چالش‌‎های موجود در حوزه مسکن و اجاره‌بها، گفت: باید یک سونامی ساخت مسکن در کشور شکل بگیرد.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، حضرت آیت الله خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب، در دیدار روز گذشته رئیس‌جمهور و اعضای هیئت دولت، در برشمردن اولویت‌های اقتصادی، مسئله مسکن را مورد توجه قرار دادند و فرمودند: «در قضیه مسکن عقب‌ماندگی زیادی وجود دارد که مو..

قالیباف رئیس فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس شد

به گزارش شاخه سبز، جلسه شورای مرکزی فراکسیون انقلاب اسلامی صبح امروز سه‌شنبه ۸ شهریور تشکیل شد. در این جلسه هیات رئیسه اجلاسیه جدید این فراکسیون که بزرگترین فراکسیون مجلس یازدهم است، برای دوره جدید انتخاب شدند.در این انتخابات محمدباقر قالیباف&n..

جزییات تازه از توافق احتمالی/ برخی از نمایندگان برای پرداخت اجاره مسکن با مشکل مواجه‌اند
امیرآبادی در ایسنا مطرح کرد؛

یک عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی فضای عمومی مجلس نسبت به مذاکرات را خوب توصیف کرد و گفت: برجام و مساله مذاکرات برای حل مشکلات اقتصادی مردم است پس هر مذاکره‌ای که با حفظ حقوق، شأن و اقتدار ملت ایران به حل مشکلات اقتصادی منتج شود، مورد تایید ن..

گرانی شدید بلیت اربعین / وزارت راه پیگیری کند
علیپور در تذکر شفاهی:

به گزارش شاخه سبز، کمال علیپور خنکداری در جلسه علنی امروز (یکشنبه ۶ شهریورماه) مجلس شورای اسلامی طی تذکر شفاهی اظهار داشت: وزارت راه و شهرسازی باید با جدیت بیشتری به موضوع بلیت اربعین ورود کند.وی بیان کرد: بلیت هواپیما و اتوبوس به شدت..

تبلیغ