اخبار برگزيده:
  1. مطالب منتشر شده در دسته ی "کاشان"
68
پژوهشگران  دانشگاه كاشان در جمع پژوهشگران دنيا قرار گرفتند

به گزارش شاخه سبز از استان کاشان - زهرا جلوداریان : مدير كتابخانه مركزي، تأمين منابع علمي و انتشارات دانشگاه كاشان در گفتگو با شاخه سبز ،گفت: بنا بر گزارش مؤسسه استنادي علوم و پايش علم و فناوري (ISC) در آبان ماه سال جاري، در ميان 840 پژوهشگر پر استن..

فرار مالیاتی ۱۶۰ میلیاردی یک شرکت تجاری در کاشان

به گزارش شاخه سبز، کاشان ، زهرا جلوداریان : سرهنگ ایرج کاکاوند ، گفت : ماموران پلیس امنیت اقتصادی این فرماندهی درراستای برخورد با مجرمان اقتصادی و مبارزه با عاملان فرار مالیاتی و پولشویی مستند به مفاد ماده ۱۸۱ قانون مالیات های مستقیم پس از سرکشی و ن..

کشف تخلف هزار و ۱۱۸ میلیاردی در یک شرکت صنعتی در کاشان

به گزارش شاخه سبز ، کاشان ، زهراجلوداریان : سرهنگ ایرج کاکاوند با اعلام این خبر ،افزود: ماموران پلیس امنیت اقتصادی این شهرستان با اشرافیت و هوشمندی خود و در پی گزارش واصله مبنی بر اخلال در نظام اقتصادی توسط یکی از شرکت های صنعتی رسیدگی به موضوع را د..

تفاهمنامه علمی ،تحقیقاتی بین دانشگاه کاشان و شرکت سایپا _سیترو ئن امضا شد
باحضور وزیر جهاد کشاورزی در کاشان :

به گزارش شاخه سبز ، کاشان ، زهرا جلوداریان : مدیران گروه خودروسازی سایپا در یک نشست کاری در دانشگاه کاشان در روز گذشته _با حضور سید جواد ساداتی نژاد، وزیر جهاد کشاورزی و نماینده سابق شهرستان کاشان و آران وبیدگل،عباس کتابی ، رییس دانشگاه کاشان و جواد..

ضرورت هماهنگی و اقدامات پیشگیرانه در برابر آنفلوانزای فوق حاد پرندگان

به گزارش شاخه سبز ، کاشان ، زهرا جلوداریان ، معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری کاشان گفت  : برای بیماری آنفولانزای فوق حاد پرندگان  اقدامات پیشگیرانه ضروری  و این بیماری بین انسان و حیوان مشترک است، جواد مزروعی با اشاره به تشاب..

عوامل فتنه شناسایی و دستگیر شدند
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی :

  به گزارش شاخه سبز،  کاشان،  زهرا جلوداریان : محمداسماعیل کوثری،  در نشست بررسی مسائل سیاسی و اجتماعی روز کشور در مسجد بقیه‌الله دانشگاه علوم پزشکی کاشان  با اشاره به اغتشاشات اخیر در کشور گفت: پیش‌بینی می‌شد فتنه..

برنامه‌های نشاط آفرین و ورزش همگانی نیاز شهر است
شهردار کاشان :

به گزارش شاخه سبز، کاشان، زهرا جلوداریان : به گفته وی ،  با ایجاد زمینه و فضای مناسب با حضور شهروندان و خانواده‌ها به ویژه جوانان ، محیط مساعد برای رشد و تعالی فرهنگی فراهم می شود.وی تصریح کرد: فضاسازی معنوی، دینی و انقلابی شهر و نیز پوشش مأمور..

فرماندار کاشان:بصیرت دینی مهترین عامل برای گذر از فتنه هاست

به گزارش شاخه سبز، کاشان،  زهرا جلوداریان : به گفته وی، مردم با حضور خود در راهپیمایی 13 آبان ماه نشان دادند که همیشه بیدار و آگاه و آماده برای خنثی نمودن برنامه های خاص دشمن در کشور هستند.وی در ادامه تصریح کرد: شهرستان کاشان از موقوفات بالایی ..

معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری کاشان :1500 واحد اقدام ملی مسکن شهر کاشان در حال ساخت است

 به گزارش شاخه سبز،  کاشان،  زهراجلوداریان : به گفته وی ، در طرح نهضت ملی مسکن در مجموع حدود 27 هزار نفر در شهرستان کاشان ثبت نام نموده اند.وی تصریح کرد : در حال حاضر حدود 7 هزار نفر متقاضی پالایش شده اند و مقدمات تامین زمین برای آنها..

مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی کاشان معاون فرهنگی و قرآنی و ارتباطات حرم سلطانعلی(ع) اردهال شد

به گزارش شاخه سبز کاشان - زهرا جلو داریان : آیین تکریم و معارفه معاون فرهنگی و قرآنی حرم مطهر سلطانعلی بن امام محمدباقر(ع) درمشهد اردهال کاشان برگزار و «جواد دهقانی آرانی» به عنوان معاون جدید فرهنگی و قرآنی و ارتباطات حرم منصوب شد .حضرت علی بن محمد ..

شورای اطلاع رسانی شهرستان کاشان شکل می گیرد
استاندار اصفهان به شاخه سبزگفت :

به گزارش شاخه سبز، کاشان ، زهراجلوداریان ، سید رضا مرتضوی ، حوزه خبرنگاری را بسیارآسیب پذیر،دانست وگفت : اگرازاین حوزه مراقبت نشود خبرنگاران به سمت صلاح وفلاح نمی روند .به گفته وی ، البته مراقبت ازحوزه خبرنگاری که صحنه ی خطرناک و پراز دست انداز و سن..

لازم است  برای نوجوانان و جوانان وقت بگذاریم
استاندار اصفهان:

به گزارش شاخه سبز -کاشان ، زهراجلوداریان ، سیدرضا مرتضوی افزود : اما امروز برخی از افراد موثرجامعه دغدغه نوجوانان و جوانان را ندارند.وی در جمع نخبگان شهرستان کاشان تصریح کرد : وقتی حوادث و اتفاقات اخیر را کنار هم می گذاریم متوجه می شویم که عرصه روای..

 بسیاری از مشاهیر و شاعران ایران زمین در روستاها به دنیا آمده اند
معاون پارلمانی رئیس‌جمهور:

به گزارش شاخه سبز _ کاشان ، زهرا جلوداریان :  سید محمد حسینی افزود: ملاصدرا درروستای "کهک قم "آثارخود را تالیف و سهراب سپهری درطبیعت روستاهای "کاشان "ذوق سرایش شعر پیدا کرد وازروستایی در" کرمان "شخصیتی مانند سردار قاسم سلیمانی به شهرت جهانی رسی..

کاروانسرای گبرآباد قمصرکاشان به بخش خصوصی واگذارمی شود
وزیرمیراث فرهنگی :

به گزارش شاخه سبز  -  کاشان ، زهرا جلوداریان :  عزت‌الله ضرغامی درپاسخ پیگیری خبرنگارشاخه سبز ، که چرا کاروانسرای تاریخی گبرآباد قمصرکاشان ، متروکه شده است ، گفت: آسیب ودرمانده گی ،ادارات کشور دربخشی زد گی اداری ، است .وی درپاسخ به ای..

خودروها دربافت تاریخی سرگردان هستند

به گزارش شاخه سبز از کاشان ، زهرا جلوداریان :یکی ازمعضل های یکسان شهرهای تاریخی ایران که باعث درد مشترک شده است بحث پارکینگ وترافیک خیابان های اطراف بافت تاریخی است. ساختارسنتی شهرسازی ایران موجب شده است که دربیشترشهرها، بازارها ومراکز تجاری دربافت‏..

پروژه های دهه فجرشهرداری کاشان به بهره برداری رسید

به گزارش شاخه سبز از کاشان - زهرا جلوداریان: سه طرح فرهنگی ،عمرانی شهرداری کاشان باحضورمسئولین شهرستان واستانداراصفهان به مناسبت دهه فجرافتتاح شد.  شهردار کاشان درآیین بهره ‌برداری سه طرح عمرانی ، فرهنگی ،میدان کتاب ،خانه فرهنگ تمدن وپروژه..

تفویض اختیارات برای کاشان ناتمام مانده است

به گزارش شاخه سبز از کاشان - زهرا جلوداریان : سالهای زیادی است که کاشان درآرزوی استان شدن است وهرزمان ودرهردوره کاندیدای نمایندگی مجلس شورای اسلامی، این آرزوی مردم را مطرح واما بازهم بی نتیجه می ماند تبدیل به یک رویا می شود .شهرستان کاشان باوجود پتا..

فرش قرمزسرمایه گذاران را سیاه نکنیم

به گزارش شاخه سبز از کاشان، زهرا جلوداریان _ سرمایه گذاری درزمان حال یعنی امید به آینده یی که هرلحظه نسبت به گذشته ارزش افزوده‌ های متَغیردارد .نقش واهميت سرمايه گذاري به میزان رشد و توسعه اقتصادي جامعه در اکثر کشورها متفاوت اما مورد تاکيد است ..

کاشان باز هم نخستین شد

به گزارش شاخه سبز از کاشان ، زهراجلوداریان  -  معاون برنامه ریزی وتوسعه فرمانداری کاشان به شاخه سبزگفت: تاپایان شهریورماه 1399کاشان رتبه اول پرداخت تعداد متقاضیان تسهیلات کرونا را بدست آورده است . مسعودخاندایی افزود: براساس بررسی های انجا..

کلیات طرح ایمنی بازار بزرگ کاشان تصویب شد

به گزارش شاخه سبز از کاشان ، زهرا جلوداریان - مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت: در جلسه شورای فنی اداره میراث فرهنگی کاشان کلیات طرح ارتقای ایمنی بازار سنتی کاشان به تصویب اعضای آن رسید.  محمدعلی پیراسته افزود:در این جل..

تبلیغ