اخبار برگزيده:
  1. مطالب منتشر شده در دسته ی "کاشان"
68
سیمرغ بلورین ازآن کیست ؟

به گزارش شاخه سبز از کاشان ، زهراجلوداریان ، چندین روزازمسدود شدن کوچه شهید مجید فراتی گذشت کوچه یی دومتری که طی چندین دهه به نام این شهید ویاد وخاطره یی ازاین نوجوان فداکاردرذهن اهالی حک شده است اما متاسفانه ، قلم یاری نکرد تا برروی کاغد به مانند خ..

اندیشه یی برگرفته ازفرهنگ واصالت شهررا می سازد

به گزارش شاخه سبز، کاشان ، زهرا جلوداریان ، روزگذشته نشست خبری در پارک علم وفناوری دانشگاه کاشان با حضوربرخی اساتید وخبرنگاران برگزارشد.رئیس پارک علم وفناوری دانشگاه کاشان دراین نشست خبری بااشاره به راه اندازی این مرکزدرهفتم فروردین ماه ۱۳۹۷ ، گفت :..

 50 درصد سهم مصرف آب کشاورزی کاشان کاهش یافت

به گزارش شاخه سبز کاشان ، زهراجلوداریان ، جواد مزروعی ، روزچهارشنبه درگفتگو با شاخه سبز افزود: این سیاست گذاری برای کاهش سهم مصرف آب کشاورزی ازسال 1393 درکاشان عملی شد واکنون به این میزان کاهش یافته است .به گفته وی ، دراین راستا اقداماتی ازجمله..

60هکتارمجوزتاسیس گلخانه درکاشان

به گزارش شاخه سبز کاشان، زهراجلوداریان ، رضا مظلومی درگفتگو باشاخه سبز، افزود: درحال حاضر31هکتارگلخانه درسطح شهرستان فعال می باشد .به گفته وی ، بیش از30هکتارتقاضای تسهیلات احداث گلخانه هم اکنون درشهرستان وجود دارد که باتوجه به ظرفیت صرفه جویی آب درگ..

فعالیت های غیراصولی معادن تهدید جدی برای صنعت گردشگری
شاخه سبز گزارش می دهد:

به گزارش شاخه سبز از کاشان ، زهراجلوداریان : کاشان منطقه یی که دوطبیعت کویروکوهستان را درهمسایگی یکدیگردارد کاشان ازسویی به دریاچه نمک وازسوی دیگربه کوه های کرکس ختم می شود جاذبه های گردشگری آن درکناراین کوه های سربه فلک کشیده همواره پذیرای گردشگران..

دبیرشورای فرهنگ عمومی کشور : برای نوجوانان برنامه مشخصی نداشتیم

 به گزارش شاخه سبز - کاشان ، زهراجلوداریان ، دبیرشورای فرهنگ عمومی کشورگفت : مسائل نوجوان به نحوعام درکشورتاکنون متولی متعیین ودقیق نداشته است ومتاسفانه برای نوجوانان برنامه مشخصی نداشته ایم .مجید امامی درپاسخ به خبرنگارشاخه سبزکه درحوزه نوجوان..

آسیب های رسانه کاشان

به گزارش شاخه سبز از کاشان - جلوداریان : یکی ازاساسی ترین موضوعاتی که این روزها بسیارپررنگ وحائزاهمیت است مباحث وموضوعات مرتبط با رسانه است که به نوعی درجامعه دچارفرازوفرودهای زیادی شده است و گاهی به مانند اسب لگام گسیخته حتی غیرقابل کنترل است...

پژوهشگران  دانشگاه كاشان در جمع پژوهشگران دنيا قرار گرفتند

به گزارش شاخه سبز از استان کاشان - زهرا جلوداریان : مدير كتابخانه مركزي، تأمين منابع علمي و انتشارات دانشگاه كاشان در گفتگو با شاخه سبز ،گفت: بنا بر گزارش مؤسسه استنادي علوم و پايش علم و فناوري (ISC) در آبان ماه سال جاري، در ميان 840 پژوهشگر پر استن..

فرار مالیاتی ۱۶۰ میلیاردی یک شرکت تجاری در کاشان

به گزارش شاخه سبز، کاشان ، زهرا جلوداریان : سرهنگ ایرج کاکاوند ، گفت : ماموران پلیس امنیت اقتصادی این فرماندهی درراستای برخورد با مجرمان اقتصادی و مبارزه با عاملان فرار مالیاتی و پولشویی مستند به مفاد ماده ۱۸۱ قانون مالیات های مستقیم پس از سرکشی و ن..

کشف تخلف هزار و ۱۱۸ میلیاردی در یک شرکت صنعتی در کاشان

به گزارش شاخه سبز ، کاشان ، زهراجلوداریان : سرهنگ ایرج کاکاوند با اعلام این خبر ،افزود: ماموران پلیس امنیت اقتصادی این شهرستان با اشرافیت و هوشمندی خود و در پی گزارش واصله مبنی بر اخلال در نظام اقتصادی توسط یکی از شرکت های صنعتی رسیدگی به موضوع را د..

تفاهمنامه علمی ،تحقیقاتی بین دانشگاه کاشان و شرکت سایپا _سیترو ئن امضا شد
باحضور وزیر جهاد کشاورزی در کاشان :

به گزارش شاخه سبز ، کاشان ، زهرا جلوداریان : مدیران گروه خودروسازی سایپا در یک نشست کاری در دانشگاه کاشان در روز گذشته _با حضور سید جواد ساداتی نژاد، وزیر جهاد کشاورزی و نماینده سابق شهرستان کاشان و آران وبیدگل،عباس کتابی ، رییس دانشگاه کاشان و جواد..

ضرورت هماهنگی و اقدامات پیشگیرانه در برابر آنفلوانزای فوق حاد پرندگان

به گزارش شاخه سبز ، کاشان ، زهرا جلوداریان ، معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری کاشان گفت  : برای بیماری آنفولانزای فوق حاد پرندگان  اقدامات پیشگیرانه ضروری  و این بیماری بین انسان و حیوان مشترک است، جواد مزروعی با اشاره به تشاب..

عوامل فتنه شناسایی و دستگیر شدند
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی :

  به گزارش شاخه سبز،  کاشان،  زهرا جلوداریان : محمداسماعیل کوثری،  در نشست بررسی مسائل سیاسی و اجتماعی روز کشور در مسجد بقیه‌الله دانشگاه علوم پزشکی کاشان  با اشاره به اغتشاشات اخیر در کشور گفت: پیش‌بینی می‌شد فتنه..

برنامه‌های نشاط آفرین و ورزش همگانی نیاز شهر است
شهردار کاشان :

به گزارش شاخه سبز، کاشان، زهرا جلوداریان : به گفته وی ،  با ایجاد زمینه و فضای مناسب با حضور شهروندان و خانواده‌ها به ویژه جوانان ، محیط مساعد برای رشد و تعالی فرهنگی فراهم می شود.وی تصریح کرد: فضاسازی معنوی، دینی و انقلابی شهر و نیز پوشش مأمور..

فرماندار کاشان:بصیرت دینی مهترین عامل برای گذر از فتنه هاست

به گزارش شاخه سبز، کاشان،  زهرا جلوداریان : به گفته وی، مردم با حضور خود در راهپیمایی 13 آبان ماه نشان دادند که همیشه بیدار و آگاه و آماده برای خنثی نمودن برنامه های خاص دشمن در کشور هستند.وی در ادامه تصریح کرد: شهرستان کاشان از موقوفات بالایی ..

معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری کاشان :1500 واحد اقدام ملی مسکن شهر کاشان در حال ساخت است

 به گزارش شاخه سبز،  کاشان،  زهراجلوداریان : به گفته وی ، در طرح نهضت ملی مسکن در مجموع حدود 27 هزار نفر در شهرستان کاشان ثبت نام نموده اند.وی تصریح کرد : در حال حاضر حدود 7 هزار نفر متقاضی پالایش شده اند و مقدمات تامین زمین برای آنها..

مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی کاشان معاون فرهنگی و قرآنی و ارتباطات حرم سلطانعلی(ع) اردهال شد

به گزارش شاخه سبز کاشان - زهرا جلو داریان : آیین تکریم و معارفه معاون فرهنگی و قرآنی حرم مطهر سلطانعلی بن امام محمدباقر(ع) درمشهد اردهال کاشان برگزار و «جواد دهقانی آرانی» به عنوان معاون جدید فرهنگی و قرآنی و ارتباطات حرم منصوب شد .حضرت علی بن محمد ..

شورای اطلاع رسانی شهرستان کاشان شکل می گیرد
استاندار اصفهان به شاخه سبزگفت :

به گزارش شاخه سبز، کاشان ، زهراجلوداریان ، سید رضا مرتضوی ، حوزه خبرنگاری را بسیارآسیب پذیر،دانست وگفت : اگرازاین حوزه مراقبت نشود خبرنگاران به سمت صلاح وفلاح نمی روند .به گفته وی ، البته مراقبت ازحوزه خبرنگاری که صحنه ی خطرناک و پراز دست انداز و سن..

لازم است  برای نوجوانان و جوانان وقت بگذاریم
استاندار اصفهان:

به گزارش شاخه سبز -کاشان ، زهراجلوداریان ، سیدرضا مرتضوی افزود : اما امروز برخی از افراد موثرجامعه دغدغه نوجوانان و جوانان را ندارند.وی در جمع نخبگان شهرستان کاشان تصریح کرد : وقتی حوادث و اتفاقات اخیر را کنار هم می گذاریم متوجه می شویم که عرصه روای..

 بسیاری از مشاهیر و شاعران ایران زمین در روستاها به دنیا آمده اند
معاون پارلمانی رئیس‌جمهور:

به گزارش شاخه سبز _ کاشان ، زهرا جلوداریان :  سید محمد حسینی افزود: ملاصدرا درروستای "کهک قم "آثارخود را تالیف و سهراب سپهری درطبیعت روستاهای "کاشان "ذوق سرایش شعر پیدا کرد وازروستایی در" کرمان "شخصیتی مانند سردار قاسم سلیمانی به شهرت جهانی رسی..

بانک سینا
بانک توسعه تعاون
تبلیغ