اخبار برگزيده:
  1. مطالب منتشر شده در دسته ی "استان ها"
آئین غبارروبی حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) برگزار شد

به گزارش شاخه سبز از شهرستان ری - آتنا تکیه : محمد ناظم رضوی شهردار منطقه ٢٠، بیان کرد: در آستانه سال جدید و ماه مبارک رمضان با همکاری خدمات شهری، نظافت ویژه این ایام را از حرم عبدالعظیم حسنی (ع) آغاز کردیم تا دعای سیدالکریم در سال جدید شامل حال همه..

ارتقای فرهنگ عمومی اسلامی منجر به پیشرفت خدمت رسانی بقاع می شود
رئیس سازمان اوقاف:

به گزارش شاخه سبز از شهرستان ری - آتنا تکیه: حجت‌الاسلام ‌والمسلمین مهدی خاموشی در همایش مبلغان و سرگروه‌های تبلیغی و مدیران بقاع متبرکه شاخص که به صورت ویدیو کنفرانسی، بیان کرد: آمارها نشانگر پیشرفت و توسعه هست چون امور فرهنگ عمومی و اسلام..

مراسم تکریم و معارفه ی بخشدار جدید کهریزک برگزار شد

به گزارش شاخه سبز از شهرستان ری ، حجت الاسلام والمسلمین استیری امام جمعه باقرشهر و کهریزک در مراسم معارفه بخشدار جدید کهریزک گفت: در ۳ سالی که بخشدار سابق کهریزک در مسائل اجتماعی، فرهنگی، عمرانی و دیگر ابعاد در جهت پیشرفت تلاش کردند با یاری خدا..

دیدار و سرکشی از خانواده شهدا یک وظیفه است

به گزارش شاخه سبز ،نصرالله رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستاری ،سرگردبخشی جانشین سپاه شهرری، علی اکبری مسئول بسیج رسانه با همراهی خانم دکتر شیروانی مدیرکل سازمان اقتصادی کوثر و مهندس گرامی معاون فرهنگی این سازمان همزمان با سالگرد شهید امیرمنصو..

از استاندار مرکزی انتظار داشتیم که در انتصابات از همه ظرفیت‌ها استفاده کند

مهدی غلامی سرپرست روزنامه شاخه سبز_از فرزاد مخلص الائمه استاندار مرکزی انتظار می رفت که در انتصابات از همه ظرفیت‌ها و پتانسیلهای استان استفاده کند؛ چرا که در استان نیروهای توانمند و کارآمد زیادی داریم که هر کدام از این استعدادها می توانند گره گشای م..

قطار بین شهری اراک-شهر جدید امیرکبیر راه اندازی می شود
قطار توسعه در راه شهر جدید امیرکبیر ؛

 به گزارش شاخه سبز از اراک _ یکی از ماموریت های مدیریت شهری، مدیریت زمین و مسکن است و سیاست حاکمیت نیز این است که در کنار شهرهای بزرگ و کلانشهرها شهرهای جدید احداث شود تا بخشی از سرریز جمعیتی کلانشهرها منتقل شود. شهر جدید امیرکبیر از نوین شهرها..

بسیج خواهران دولت آباد موفق ترین رده در سطح سپاه سیدالشهدا(ع) استان تهران

به گزارش شاخه سبز از شهرستان ری - آتنا تکیه: فرمانده و فرماندهان، مسئولان و رزمندگان حوزه مقاومت بسیج ۳۵۴ ریحانه النبی (س) سپاه  ناحیه ری در راستای تحقق و تدابیر فرمانده معظم کل قوا و همچنین بر اساس ارزیابی انجام شده، مبتنی بر فرآیند اشراف ..

 ۱۱۰ دستگاه اتوبوس در ناوگان  حمل‌ونقل عمومی شهر اراک فعال است

به گزارش شاخه سبز از استان اراک _ حسین ساده وند سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک گفت: در حال حاضر ۱۱۰ دستگاه اتوبوس در ناوگان حمل‌ونقل عمومی شهر اراک فعال است که برای سرویس‌دهی کامل به شهروندان به ۱۵۰ تا ۱۶۰ دستگاه اتوبوس نیاز..

ساخت المان شهید گمنام در پارک ترنم اراک توسط شهرداری قابل تقدیر است

  به گزارش شاخه سبز از استان اراک : حسن قربانی عضو شورای شهر اراک گفت:ساخت المان شهید گمنام توسط سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهرداری اراک قابل تقدیر است و این پروژه یکی از خاصترین پروژه ها بود چراکه در این مهم همه کارکنان فنی و اجرایی بسیا..

آغاز عملیات پروژه های عمرانی قیامدشت

به گزارش شاخه سبز از شهرستان ری - آتنا تکیه: حمید زمانی در حاشیه بازدید از پروژه‌های بخش خاوران در جمع خبرنگاران با اشاره به اجرای پروژه پایش تصویری بیان کرد: پروژه مرکز پایش تصویری شهر قیامدشت با ٩٠ درصد پیشرفت فیزیکی با کیفیت بسیار خوب در زیربنایی..

پیشرفت فیزیکی پروژه مسکن ملی اراک تقریبا ۲.۵درصد است

به گزارش شاخه سبز از استان اراک_ مهدی غلامی _ کامران کیائی عضو هیات مدیره شرکت کیسون گفت:پیشرفت فیزیکی پروژه مسکن ملی اراک تقریبا ۲.۵ درصد است و همچنین در این پروژه از ابتدا تا به الانی که یک سال از عمر این مهم میگذرد شرکت کیسون برای پروژه ۸۱۰۰واحدی..

مردم ری در چهل و چهارمین جشن انقلاب با حضور در راهپیمایی تمام قد پای انقلاب اسلامی ایستادند

به گزارش شاخه سبز از شهرستان  ری - آتنا تکیه : هزاران نفر از مردم شهید پرور شهرستان ری از پیر و جوان ، زن و مرد امروز در جشن پرشکوه انقلاب حضوری حماسی داشتند و مسیر خیابان فداییان اسلامی را تا میدان اصلی شهرری راهپیمایی کردند.مردم متدین شهرری ب..

بهره برداری از ١٢ طرح عمرانی در روستاهای فاقد دهیاری
بیگدلی خبر داد:

به گزارش شاخه سبز از شهرستان ری - حسین بیگدلی رئیس شورای اسلامی بخش فشافویه در نشست خبری دهه فجر بیان کرد: با پیگیری و همراهی بخشدار  اعتبارات بسیار خوبی برای شورای اسلامی بخش تامین شده تا در روستاهای فاقد دهیاری بخش فشافویه هزینه شود.بیگدلی اف..

زیباسازی پارکهای شهر اراک نسبت به گذشته بهبود خوبی پیدا کرده است

به گزارش شاخه سبز از اراک  _ سعید میرزایی مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید امیرکبیر در گفتگو با روزنامه شاخه سبز به عنوان یک کارشناس مسائل عمرانی در خصوص زیباسازیهای شهری گفت:زیباسازی پارکهای شهر اراک نسبت به گذشته بهبود خوبی پیدا کرده و به خصوص در..

گرمخانه اراک قابلیت پذیرش  ۱۰۰نفر را دارد

به گزارش شاخه سبز از اراک _ علیرضا بیاتیان معاون خدمات شهری شهرداری اراک گفت: فعالیت گرمخانه شهر برای ایام سرد سال بوده و پذیرش در این مکان از شانزدهم آذرماه آغاز شده است و افراد بدون سرپناه از ساعت ۱۸ بعد از ظهر تا هشت صبح میهمان این گرمخانه هستند...

۱۰۰ میلیارد تومان برای اصلاح نقاط حادثه‌خیز ری اختصاص یافت

به گزارش شاخه سبز از شهرستان ری - محسن منصوری در شورای اداری شهرستان ری با اشاره به ظرفیت تصفیه‌خانه جنوب تهران اظهار داشت: تصفیه‌خانه جنوب تهران پروژه بسیار مهمی است و حسب دستور رئیس‌جمهور 150 میلیارد تومان در جهت تسریع پروژه هزینه شده است. &..

دستور رئیس‌ جمهور برای سامان‌دهی سریع اتباع/ به رشد ۳ درصدی اقتصادی دست پیدا کرده‌ایم

به گزارش شاخه سبز از شهرستان ری - آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی در پایان برنامه‌های سفر به شهر ری که در قالب بازدیدهای میدانی از شهرستان‌های استان تهران انجام شد، در نشست شورای اداری این شهرستان، از ماه رجب به عنوان ریسمان الهی که باید قدر آن را بدان..

سفر رییسی به ری با استقبال پرشور مردمی همراه شد + تصاویر

به گزارش شاخه سبز از شهرستان ری – آتنا تکیه: دکتر ابراهیم رئیسی ریاست جمهوری ایران پس از بازدید از طرح های اقتصادی و عمرانی شهرستان ری در حالی در جمع مردم شهید پرور این شهرستان حاضر شد ضمن اینکه شهروندان بسیاری از اقصی نقاط شهرستان برای استقبال و..

بازدید رئیس جمهور از روند تکمیل بزرگ‌ترین تصفیه‌خانه فاضلاب ایران در جنوب تهران

به گزارش شاخه سبز از شهرستان ری _ آیت‌الله دکتر سید ابراهیم رئیسی در ادامه برنامه‌های سفر یک روزه دولت به شهرستان ری از مراحل تکمیل پروژه بزرگ تصفیه‌خانه فاضلاب جنوب تهران در شهرستان ری بازدید کرد و با توضیحات مدیران این پروژه بزرگ ملی در جریان آخ..

بازدید رئیس جمهور از پروژه نیمه کاره بیمارستان شهدای هفتم تیر شهر ری

به گزارش شاخه سبز از شهرستان ری ، آیت‌الله دکتر سید ابراهیم رئیسی در ادامه برنامه‌های سفر یک روزه دولت به شهرستان ری از پروژه نیمه کاره بیمارستان ۳۲۰ تختخوابی شهدای هفتم تیر و همچنین پروژه توسعه اورژانس و اتاق عمل این بیمارستان بازدید کرده و با توضی..

تبلیغ