1. مطالب منتشر شده در دسته ی "استان ها"
آیت الله ری شهری: تقوا و مقاومت دو اصل اساسی در مبارزه با توطئه های دشمن است

به گزارش خبرنگار شهرستان ری شاخه سبز -آیت الله محمد محمدی ری شهری در اولین نشست شورای اداری شهرستان ری بیان کرد:  با توجه وضعیت موجود در کشور، سال سختی را پیش روی داریم چون دشمن با همه توان خود به میدان آمده است تا این نظام را شکسته خورده تلق..

بی نتیجه ماندن مصوبه شورای شهر برای ساخت سرویس بهداشتی درشهر اراک پس از گذشت ۲سال

شاخه سبز  - پیمان رشیدی عضو شورای شهر اراک گفت:٢ سال از مصوبه شورای پنجم شهر اراک برای ساخت سرویس بهداشتی گذشته و نتیجه ای حاصل نشده و به علت وارد نشدن شهرداری به این مهم مشکلات اجتماعی در کنار آن ایجاد شده است.رشیدی افزود : لازم است طرح جامعی ..

باند دوم بلوار ابوطالب /1408 پردیسان در مسیر توسعه !!!!!!

شاخه سبز به قلم سید علی محمدی _بیش از دو دهه از ایجاد شهرک!!! پردیسان می گذرد و در این مدت زیاد، طرحها و خیابانها و بلوارهای زیادی در آن آغاز شده و به بهره برداری رسیده است.اما معلوم نیست کلنگ کدام پدر بیامرزی در بلوار بالا گیر کرده که با گذشت ده سا..

وقتی بهای پوشش اسلامی بانوان بالا می رود

   زهره مهرنوروزی -زن دستش روی طاقه پارچه می گذارد و با همان لهجه شمالی می پرسد: یه قواره چادری چند؟ فروشنده جوان می گوید:« این جنس کره ای ویه قواره چادری می شه 600هزارتومان» زن روی پارچه دیگری دست می گذارد که طرح دار است که حدود متری2..

مدرس موسیقی شهرری: کپی برداری آثار ماندگار خراشی به پیکره هنر است

شاخه سبز - استاد احسان قدمی نوازنده توانای موسیقی سازهای دف، تنبک و سه تار که کار تدریس خود را در شهرستان ری دنبال می کند، این استاد ارزشمند دوره کامل تنبک نوازی را همراه استاد محمد اسماعیلی شد همچنین دوره کامل دف نوازی نزد اساتیدی همچون بیژن کامکار..

کارگران ساختمانی قم و دلهایی پردرد

زهره مهر نوروزی -اول صبح است، اما چهره های این مردان درهم هست همه سعی دارند به شیوه ای روی خود را از عابران بپوشانند مردانی که نان اور خانه اند و برای بدست آوردن لقمه ای نان حلال درسختی ها شانه خالی نمی کنند نه سرمای زمستان و نه آفتاب سوزان تابستا..

در میزگرد آسیب شناسی عدم توسعه گردشگری قم مطرح شد؛ صنعت گردشگری قم را دریابید

زهره مهر نوروزی- درسند آمایش سرزمین صنعت گردشگری اولویت اول استان ما برای توسعه اقتصادی درنظر گرفته شده است. درسال 1396درموضوع اقتصاد مقاومتی صنعت گردشگری قم مد نظر بود و جلسات منظمی به همین منظور در استانداری قم با حضور تمام مدیران مرتبط با حوزه گ..

استاندار تهران: میانگین پرداخت کشوری از سوی بانک‌ها به صنعتگران استان تاکنون پرداخت نشده است

به گزارش معصومه محمدی خبرنگار شاخه سبز از پاکدشت - انوشیروان محسنی بند پی در پنجاه و یکمین جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان تهران بیان کرد:با بررسی وضعیت اقتصادی نابسامان کشورهای مشابه به ما برای برون رفت از این وضعیت چند تدبیر اتخاذ کردند که..

فرماندارپاکدشت: صنعتگران پاکدشت خواستار مساعدت بیشتری در برای استقرار دفتر گمرک هستند

به گزارش معصومه محمدی خبرنگار شاخه سبز از پاکدشت  - هادی تمهیدی در پنجاه و یکمین جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان تهران بیان کرد: شهرستان پاکدشت در 20 کیلومتری جنوب شرق استان تهران واقع شده است. حدود 568 کیلومتر مربع وسعت دارد و براساس س..

قمی؛  صادرات گل و گیاه پاکدشت ملزم به تامین زیر ساختار های لازم است

به گزارش معصومه محمدی خبرنگار شاخه سبز از پاکدشت  -  محمد قمی در پنجاه و یکمین جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان تهران با بیان اینکه کشت گلخانه ای ایران در جهان رتبه اول را داراست که پایتخت آن شهرستان پاکدشت است، افزود: خوشبختانه گلخ..

رئیس انجمن مجتمع های بین راهی قم : میراث فرهنگی قم بدترین دوران خود را سپری می کند

شاخه سبز - رئیس انجمن صنفی مجتمع های بین راهی استان قم با بیان اینکه برای اینکه گردشکری محور توسعه باشد باید زمینه ورود سرمایه گذاران ایجاد شود،بیان کرد: میراث فرهنگی باید با دستگاه های اجرایی دیگر تعامل داشته باشند و ظرفیت آنها استفاده کند. جل..

رئیس انجمن مهمانپذیران قم : بخش  خصوصی گردشگری باید در انتصاب ها سهیم باشد

به گزارش  خبرنگار شاخه سبز - حسین جزینی در میزگرد تخصصی آسیب شناسی عدم توسعه گردشگری قم که در دفتر خبرگزاری تسنیم قم برگزارشد افزود: یکی از بزرگترین مشکل ما این است که دولتی ها برای ما تصمیم می گیرند در حالی که معتقدم میراث فرهنگی باید به بخش&n..

با شعار نشاط ورزشی برای همه:جشنواره تفریحی ورزشی جشن رمضان در منطقه 20 افتتاح شد

به گزارش شاخه سبز و نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 20 ؛ مراسم افتتاحیه جشنواره تفریحی ورزشی جشن رمضان (نشاط ورزشی برای همه)با حضور معاون ورزش آقایان سازمان ورزش شهرداری تهران، رئیس اداره تفریحات سازمان ورزش شهرداری تهران،رئیس اداره ورزش و جوانان ش..

دادستان ری: جایگاه شهدا در پیشگاه خدا مغتنم است

به گزارش خبرنگار شهرستان ری شاخه سبز - حجت الاسلام و المسلمین علی ملکوتی در مراسم بیت النور به روایتی از رسول اکرم اشاره داشت و افزود: خداوند برای مؤمنین 100 طبقه بهشت آماده کرده است که فاصله هر طبقه نیز از زمین تا آسمان هست. وی با اشاره بر اینکه ب..

مراسم بیت النور در محله منصوریه با حضور مسوولین برگزار شد + تصاویر

به گزارش خبرنگار شهرستان ری شاخه سبز -  صبح امروز  مراسم بیت النور با حضور مسوولان شهرستان ری همچون حجت الاسلام والمسلمین ملکوتی دادستان شهرستان ری،  افشار شهردار منطقه 20، نصرالله رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرری، حجت الاسلام..

مشاور عالی خانه ایثارگران استان تهران منصوب شد

به گزارش شاخه سبز - دکتر اکبر حیدریان مدیر کل خانه ایثارگران استان تهران در حکمی محمدرضا ابراهیمی را بعنوان مشاور عالی خانه مذکور منصوب کرد. 

خالق عکس‌های عارفانه و تصاویر شاخص انقلاب و دفاع مقدس در گفتگو با شاخه سبز

در گفتگو با الهام تکیه خبرنگار شهرستان ری شاخه سبز – دکتر اکبر کشاورز شیرازی این محقق، نویسنده و عکاس معاصر، یکی از چهره های ماندگار در  شهرستان ری هست؛ او سال 1351 عضو اتحادیه عکاسان شد و در 1353 کار حرفه ای خود را در رشته عکاسی جانانه پیش برد..

هدف اصلی دشمنان خارج کردن مردم از صحنه انقلاب است

به گزارش معصومه محمدی خبرنگار شاخه سبز پاکدشت، هادی تمهیدی فرماندار شهرستان پاکدشت در دومین جلسه برنامه ریزی برنامه های گرامیداشت سوم خرداد، روز قدس، ارتحال امام و ۱۵ خرداد، ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان و قبولی طاعات و عبادات مسئولان ادارات پاکدشت..

آغاز بازسازی کامل یک دستگاه واگن آلمانی توسط واحد یادگار امام خمینی (ره) شهرری

به گزارش شاخه سبز به نقل از روابط عمومی واحد، دکتر سعید قاضی مغربی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی (ره) شهرری در مصاحبه اختصاصی گفت: با توجه به اینکه دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی(ره) شهرری به عنوان قطب علمی شبکه های ارت..

 آیا مدیران ناکارآمد قم همچنان خواهند ماند؟

زهره مهر نوروری - سال های مدیدی است که شهرمان گرفتار معضلاتی شده است که «بی تعارف» بخش قابل توجهی از این معضلات از روی کارآمدن برخی از«مدیران ناکارآمد سر چشمه» می گیرد که نه برنامه ای برای بهبود وضع موجود دارند و نه خودشان را در برابر مردم این شهر م..

تبلیغ