اخبار برگزيده:
  1. مطالب منتشر شده در دسته ی "ورزشی"
ناکامی تیراندازی در رسیدن به مدال/ امیدواری به دو طلای کشتی فرنگی
پوشش روز یازدهم بازیهای آسیایی؛

یازدهمین روز از نوزدهمین دوره بازیهای آسیایی در شرایطی برای ورزش ایران آغاز شد که آغاز مبارزات کشتی فرنگی می تواند کاروان کشورمان را به کسب مدال های بیشتر در پایان این روز امیدوار کند. کاروان ورزش ایران که با ۲۸۹ ورزشکار در ۳۴ رشته ورزشی و با ..

تکرار بازی سپاهان و الاتحاد؛ مورد توافق ایران و عربستان
امیرعبداللهیان خبر داد:

وزیر امور خارجه تاکید کرد: روابط ریاض و تهران در مسیر درست خودش پیش می‌رود و ورزش نباید اهرم سیاسی در طرف هیچ کدام شود.لذا میان ما و عربستان این توافق وجود دارد که این بازی تکرار شود. حسین امیرعبداللهیان در حاشیه جلسه هیئت دولت و در جمع خبرنگا..

«آقایی» به مدال نقره رسید/ شگفتی تنیس‌روی‌میز ایران با مدال برنز
پوشش روز هشتم بازیهای آسیایی؛

هشتمین روز از نوزدهمین دوره بازیهای آسیایی در شرایطی برای ورزش ایران آغاز شد که چند رشته می توانند بر تعداد مدال های کاروان کشورمان اضافه کنند هر چند که کار سخت و دشوار است. کاروان ورزش ایران که با ۲۸۹ ورزشکار در ۳۴ رشته ورزشی و با نام «شهید ح..

تاریخ‌سازی برادران عالمیان با شکست ژاپن/ هندبال از صعود بازماند
پوشش هفتم بازیهای آسیایی؛

در هفتمین روز از نوزدهمین دوره بازیهای آسیایی ورزشکاران کشورمان برای رسیدن به مدال های بیشتر در ۱۱ رشته با حریفان خود رقابت خواهند کرد تا بتوانند به صعود کاروان ورزش ایران کمک کنند. کاروان ورزش ایران که با ۲۸۹ ورزشکار در ۳۴ رشته ورزشی و با نام..

ظرفیت ورزشگاه آزادی مشخص شد/ بانوان تماشاگر بازی «نیمار» برزیلی
لیگ قهرمانان ۲۰۲۳ آسیا؛

دومین دیدار تیم فوتبال نساجی ایران در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا با حضور تماشاگران در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد. حریف تیم شمالی، الهلال عربستان با ستاره‌هایش است. دیدار تیم‌های فوتبال نساجی مازندران و الهلال عربستان در هفته دوم لی..

سه مدال برنز و یک نقره برای کاروان ایران/ هندبالیست‌ها صعود کردند
پوشش نتایج ورزشکاران ایران؛

چهارمین روز در نوزدهمین دوره بازیهای آسیایی در شرایطی برای ورزش ایران پیگیری خواهد شد که انتظار می رود در این روز بر تعداد مدال های طلای کاروان کشورمان اضافه شود. کاروان ورزش ایران که با ۲۸۹ ورزشکار در ۳۴ رشته ورزشی و با نام «شهید حججی» و شعار..

بلندقامتان ایران قهرمان آسیا شدند
بازی‌های آسیایی ۲۰۲۲ - هانگژو

تیم ملی والیبال ایران در دیدار فینال بازیهای آسیایی به مصاف تیم ملی چین رفت و با پیروزی برابر میزبان این دوره به مدال طلای نوزدهمین دوره دست پیدا کرد و اولین رشته طلایی کاروان کشورمان شد. دیدار فینال رقابتهای های والیبال نوزدهمین دوره بازیهای ..

«حسین پور» به یک قدمی مدال طلا رسید/ تکواندو طلسم شکن می‌شود؟
پوشش روز سوم بازیهای آسیایی؛

سومین روز از نوزدهمین دوره بازیهای آسیایی در شرایطی برای ورزش ایران پشت سر گذاشته خواهد شد که ملی پوشان کشورمان در دو روز نخست با وجود کسب ۸ مدال نتوانستند به مدال طلا دست پیدا کنند. کاروان ورزش ایران که با ۲۸۹ ورزشکار در ۳۴ رشته ورزشی و با نا..

کسب ۸ مدال برای کاروان ورزش ایران/ طلسم طلا را چه کسی می‌شکند؟
پوشش روز دوم بازیهای آسیایی؛

دومین روز از نوزدهمین دوره بازیهای آسیایی در شرایطی با رقابت ورزشکاران ایران در رشته های مختلف پیگیری خواهد شد که در روز اول تعداد شکست ها و حذف شده ها از موفقیت ها بیشتر بود. کاروان ورزش ایران که با ۲۸۹ ورزشکار در ۳۴ رشته ورزشی و با نام «شهید..

 تیم چهار نفره روئینگ بانوان صاحب مدال نقره شد
گزارش از هانگژو؛

تیم روئینگ چهار نفره بانوان به مدال نقره بازی های آسیایی دست یافت. فینال روئینگ ۴ نفره بانوان صبح امروز از ساعت ۱۰/۳۰ دقیقه به وقت محلی هانگژو در مجموعه ورزشی اختصاصی این دوره از مسابقات (فویانگ سنتر) با حضور فینالیست‌های این بخش یعنی تیم ۴ نف..

 با مدال برنزم پاسخ خیلی از تردیدها را دادم
فرانک پرتوآذر:

بانوی رکابزن ایران پس از کسب مدال برنز در بازی های آسیایی گفت: برای حضورم در بازی های آسیایی تردیدهای زیادی وجود داشت اما با مدالم پاسخ همه آنها را دادم. فرانک پرتوآذر پس از کسب مدال تاریخی دوچرخه سواری کوهستان در بازی‌های آسیایی گفت: برای رسی..

کسب نخستین مدال تاریخ دوچرخه سواری بانوان/ مدال نقره برای روئینگ

دومین روز از نوزدهمین دوره بازیهای آسیایی در شرایطی با رقابت ورزشکاران ایران در رشته های مختلف پیگیری خواهد شد که در روز اول تعداد شکست ها و حذف شده ها از موفقیت ها بیشتر بود. کاروان ورزش ایران که با ۲۸۹ ورزشکار در ۳۴ رشته ورزشی و با نام «شهید..

عملکرد کشتی آزاد در مسابقات جهانی/ تدبیر برای درخشش در المپیک

تیم ملی کشتی آزاد ایران در مسابقات جهانی با کسب ۴ مدال به عنوان نایب‌قهرمانی دست پیدا کرد اما شکست های تلخ چند کشتی گیر و افت در مدال آوری نگرانی ها برای این رشته را افزایش داد. تیم ملی کشتی آزاد ایران در پایان مسابقات قهرمانی جهان، با کسب یک ..

نخستین پیروزی تاریخ تیم فوتبال نساجی در آسیا رقم خورد
لیگ قهرمانان فوتبال آسیا؛

تیم فوتبال نساجی با پیروزی برابر نماینده هند برای نخستین بار طعم گرفتن سه امتیاز در لیگ قهرمانان آسیا را چشید. دیدار تیم های فوتبال نساجی ایران و مومبای سیتی هند شامگاه امروز دوشنبه به میزبانی تیم هندی برگزار شد و طی آن شاگردان مهدی رحمتی به ب..

«نیروی هوایی» سپاهان را زمین‌گیر کرد/ زردهای بی‌تفاوت تنبیه شدند
لیگ قهرمانان فوتبال آسیا؛

دیدار تیم های فوتبال سپاهان ایران و نیروی هوایی عراق در هفته اول لیگ قهرمانان آسیا با تساوی به پایان رسید. دومین نماینده فوتبال ایران در فصل جدید رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا شامگاه امروز دوشنبه در عراق به مصاف تیم نیروی هوایی این کشور رفت و باز..

ورود بزرگ‌ترین گروه کاروان ورزش ایران به دهکده بازی‌ها
بازی‌های آسیایی ۲۰۲۲- هانگژو

بزرگترین گروه کاروان ورزش ایران در بازی‌های آسیایی که در برگیرنده ۱۳ رشته و تیم است، وارد دهکده این بازی‌ها شد. نمایندگان رشته های ژیمناستیک، هندبال، دوچرخه سواری پیست و کوهستان، بوکس، تیراندازی، تکواندو، شمشیربازی، ووشو، تنیس، شنا، جودو، بسکت..

کسب نخستین پیروزی کاروان ایران با برد تیم ملی والیبال ساحلی
بازی‌های آسیایی ۲۰۲۲- هانگژو

نخستین پیروزی کاروان ورزش ایران در بازی‌های آسیایی توسط تیم ملی والیبال ساحلی و با غلبه این تیم برابر ماکائو به دست آمد. اولین دیدار ملی پوشان والیبال ساحلی کشورمان در نوزدهمین دوره بازیهای آسیایی ۲۰۲۲ هانگژو در زمین اصلی مسابقات برگزار شد که ت..

ایران نایب‌قهرمان کشتی آزاد جهان شد/ قهرمانیِ آمریکا
پیش از پایان کامل مسابقات؛

تیم ملی کشتی آزاد ایران پیش از اتمام کامل مسابقات قهرمانی جهان، عنوان نایب‌قهرمانی خود در این رقابت ها را مسجل کرد. مسابقات کشتی آزاد قهرمانی جهان امشب در حالی با برگزاری دیدارهای رده بندی و فینال در اوزان ۶۵ و ۹۷ کیلوگرم برگزار می‌شود که تیم ..

«زارع» طلسم را شکست و طلایی شد/ یزدانی برابر «تیلور» ضربه فنی شد
کشتی قهرمانی جهان - صربستان

کشتی‌گیر سنگین وزن ایران با پیروزی در فینال برابر حریفی از گرجستان طلسم تیم ملی کشتی ایران را شکست و به اولین مدال طلا دست پیدا کرد. این در حالی بود که حسن یزدانی برابر تیلور ضربه فنی شد. رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جهان از ظهر شنبه ۲۵ شهریور ..

اولین ایرانی که با کریستیانو رونالدو عکس گرفت چه کسی بود؟
پس از ورود به تهران؛

با ورود ستاره فوتبال دنیا به ایران برخی افراد برای گرفتن عکس یادگاری با او سرودست می شکنند. کاروان تیم فوتبال النصر عربستان برای برگزاری دیدار با پرسپولیس ظهر امروز دوشنبه وارد تهران شد. برای استقبال از رونالدو و یارانش مسئولان باشگاه پرسپولیس..

تبلیغ