اخبار برگزيده:
  1. مطالب منتشر شده در دسته ی "حوادث، انتظامی"
48
عامل تیراندازی در یک بوستان در جنوب تهران دستگیر شد
فرمانده انتظامی ری:

فرمانده انتظامی ری از دستگیری عامل تیراندازی و قدرت نمایی در بوستان «سه دختران» ری خبر داد. سرهنگ محمد قاسم طرهانی اظهار کرد: در پی وقوع یک فقره درگیری اراذل و اوباش در پارک «سه دختران» شهرری که با سلاح گرم اقدام به تیراندازی و ایجاد مجروحیت ب..

جزییات قتل یک خانواده ۵نفره در سیرجان تشریح شد
از سوی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان سیرجان؛

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان سیرجان از قتل پنج نفر از اعضای یک خانواده در سیرجان خبر داد و گفت: در این حادثه اعضای یک خانواده شامل زن و شوهر و سه فرزند خانواده به قتل رسیده اند. مجتبی قدیمی دوشنبه در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در ساعت ..

فوت دلخراش ۲۰ نوجوان تهرانی طی سال گذشته به دلیل تصادفات رانندگی
سرهنگ جوانبخت اعلام کرد؛

رییس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ از فوت دلخراش ۲۰ نوجوان زیر ۱۶ سال در تهران طی سال گذشته در سوانح رانندگی خبر داد. سرهنگ رابعه جوانبخت رئیس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ در خصوص آمار فوتی نوجوانان زیر ۱۶ سال در تهران در اثر حوادث..

فرود اضطراری فوکر ۱۰۰ هواپیمایی ایران‌ایر در فرودگاه اردبیل
مدیرکل فرودگاه‌های اردبیل خبر داد؛

مدیرکل فرودگاه‌های استان اردبیل گفت: فوکر ۱۰۰ هواپیمایی ایران ایر که به علت نقص فنی نتوانسته بود در فرودگاه تبریز فرود داشته باشد، در فرودگاه اردبیل به زمین نشست. محمد قصابی اظهار کرد: شب گذشته پرواز تهران - تبریز که به علت نقص فنی نتوانسته بو..

ترافیک امروز در تهران متراکم‌تر است
سرهنگ کشیر اعلام کرد؛

معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به اینکه ترافیک امروز در تهران متراکم‌تر است، گفت: از لاین سبقت در مواقع ضرور استفاده کنید. سرهنگ فیروز کشیر درخصوص ترافیک امروز شهر تهران گفت: با رصدی که از طریق مرکز کنترل ترافیک پل..

شناسایی مقصران احتمالی سیل مشهد در دستور کار قرار دارد
دادستان عمومی و انقلاب مرکز خراسان رضوی:

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان خراسان رضوی گفت: شناسایی مقصران احتمالی سیل مشهد در دستور کار قرار دارد. محمدحسین درودی اظهار کرد: شناسایی مقصران احتمالی سیل بر اساس بازدیدهای میدانی و مستندات موجود در دستگاه‌های متولی برای اقدامات پیشگیرانه..

مأمور خاطی بازداشت شد
مرکز اطلاع‌رسانی پلیس:

مرکز اطلاع‌رسانی پلیس اعلام کرد: در پی انتشار ویدئویی از برخورد دور از شئونات اخلاقیِ مأمور، او بازداشت و در اختیار بازرسی قرار گرفت و معلق از خدمت شد. فراجا بارها تاکید کرده که هیچ نوع برخورد و رفتار غیرمتعارف را برنمی‌تابد و با مأموران خاطی ..

جزییاتی از معافیت و کسری خدمت سربازی/ آنچه مشمولان باید بدانند

علاوه بر شرایط معافیت خدمت سربازی، راه‌هایی برای کسر خدمت در قانون نظام وظیفه در نظر گرفته شده که این کسرهای خدمت سربازی در واقع نوع خاصی تسهیلات برای سربازان است. افراد ذکور ایرانی زمانی که به سن ۱۸ سالگی می‌رسند مشمول خدمت سربازی می‌شوند و د..

دستکاری پلاک خودرو جرم است/ مجازات راننده خاطی
سرهنگ شریفی:

رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ گفت: دستکاری پلاک جرم است و به آبروریزی آن نمی‌ارزد. سرهنگ علی اصغر شریفی در خصوص ماده ۷۲۰ قانون مجازات اسلامی گفت: طبق ماده ۷۲۰ قانون مجازات اسلامی هرگونه دستکاری در ارقام پلاک وسیله نقلیه جرم تلقی ..

آغاز طرح عملیات پلیس فتا برعلیه تبلیغ کنندگان فروش سلاح و مهمات
سردار مجید خبر داد؛

رییس پلیس فتا فراجا از آغاز طرح عملیات پلیس فتا بر علیه تبلیغ کنندگان فروش سلاح و مهمات و ترویج کنندگان خشونت در فضای مجازی طی سال جاری خبر داد. سردار وحید مجید رئیس پلیس فتا فراجا گفت: در جهت پاکسازی و ارتقای امنیت فضای مجازی دو طرح عملیاتی و..

شناسایی باندهای سازمان یافته قاچاق دختران و خانه‌های فحشا و فساد
سردار منتظر المهدی خبر داد؛

سخنگوی فرماندهی انتظامی کشور دستاوردهای پلیس در مبارزه با انواع جرایم سازمان یافته و شبکه ای را تشریح کرد. سردار سعید منتظرالمهدی با تشریح گوشه‌ای از دستاوردهای پلیس در مبارزه با انواع جرایم سازمان یافته و شبکه ای تاکید کرد: پلیس به عنوان آخری..

جمع آوری ۷۵ کیلومتر خطوط لوله انتقال سوخت قاچاق
قهرمانی اعلام کرد؛

رییس کل دادگستری هرمزگان از کشف بیش از ۳ میلیون لیتر گازوییل و جمع آوری و ضبط ۷۵ کیلومتر خطوط لوله انتقال سوخت قاچاق در شهرستان میناب خبر داد. مجتبی قهرمانی رئیس کل دادگستری هرمزگان اعلام کرد: در راستای اجرای طرح ضربتی مقابله با قاچاق سوخت، عم..

مجازات سنگین در انتظار سارقان بزرگراه صدر
سردار محمدیان اعلام کرد؛

فرمانده انتظامی تهران بزرگ درباره زورگیران پرونده بزرگراه صدر گفت: اینگونه سرقت‌ها که با تهدید سلاح است، مجازات سنگینی در حد محاربه دارد. برنامه فرماندهی انتظامی تهران بزرگ با عنوان بازسازی صحنه زورگیری در بزرگراه صدر توسط متهمین پرونده امروز ..

واژگونی اتوبوس در گردنه حیران ١٨ مصدوم و ۵ فوتی برجای گذاشت
هلال احمر؛

هلال احمر اعلام کرد: واژگونی اتوبوس در گردنه حیران ١٨ مصدوم و ۵ فوتی برجای گذاشت. جمعیت هلال احمر اعلام کرد: به دنبال واژگونی یک دستگاه اتوبوس در کیلومتر ۴۰ جاده نمین-آستارا حوالی ساعت ٣: ٤٠ بامداد امروز، ٨ تیم عملیاتی به محل حادثه اعزام شدند...

آخرین مجروح حادثه تروریستی چابهار به خانه بازگشت

معاون درمان دانشکده علوم پزشکی چابهار گفت: آخرین مجروح حادثه تروریستی بامداد ۱۶ فروردین ماه با اقدام به موقع کادر درمان تحت عمل جراحی قرار گرفت و صبح امروز از بیمارستان مرخص شد. شهاب الدین مشایی با اشاره به ترخیص آخرین مجروح حادثه از بیمارستان..

دستگیری عامل شهادت مأمور پلیس در شهرستان سراوان

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری عامل شهادت مأمور پلیس در شهرستان سراوان خبر داد. به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار دوستعلی جلیلیان، در تشریح این خبر، گفت: در ۲۲ اسفندماه سال ۱۴۰۲ ستواندوم حسینعلی شیبک حین مأموریت کشف مواد مخدر و د..

افزایش ۵ برابری برخی از جرایم رانندگی
پلیس راهور فراجا اعلام کرد؛

پلیس راهور فراجا با اشاره به افزایش ۵ برابری برخی از جرایم رانندگی اعلام کرد: جرایم رانندگی هر سه سال یک بار به پیشنهاد پلیس، وزارت دادگستری و تصویب هیأت وزیران قابل تعدیل است. پلیس راهور فراجا در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: خبر افزایش ۵۰۰ برابری جر..

دلیل تیراندازی بامداد امروز در چابهار

جرئیات تیراندازی بامداد امروز در چابهار تشریح شد. یک منبع آگاه گفت: ساعتی قبل، صدای تیراندازی در محدوده خیابان آگاهی چابهار در محدوده شهرستان چابهار مخابره شد که بر اساس پیگیری‌های انجام شده، مورد خاصی نبوده است. بر اساس پیگیری‌های صورت گرف..

خبر تیراندازی به اطراف منزل مولوی عبدالحمید شایعه است

خبر تیراندازی به اطراف منزل مولوی عبدالحمید شایعه بوده و صحت ندارد. ساعاتی قبل کانالهای معاند فعال در خارج کشور، مدعی تیراندازی به درب و خودروی پارک شده در مقابل منزل مادر خانم مولوی عبدالحمید، در جنب خانه وی توسط افراد ناشناس شده بودند که برا..

۵ نفر از عناصر اصلی «کوروش کمپانی» دستگیر شدند
سردار رحیمی خبر داد؛

رییس پلیس امنیت اقتصادی فراجا اعلام کرد: تا امروز ۵ نفر از عناصر اصلی «کوروش کمپانی» دستگیر شدند و ۲۵ نفر از سلبریتی‌ها وجوهی که دریافت کرده بودند را بازگرداندند. نشست خبری سردار حسین رحیمی رئیس پلیس امنیت اقتصادی فراجا امروز ۲۳ اسفندماه برگزا..

بانک سینا
بانک توسعه تعاون
تبلیغ