اخبار برگزيده:
  1. مطالب منتشر شده در دسته ی "اصفهان"
39
با حضور مسئولين صنايع همايش سالیانه مشتركين صنعت برق اصفهان و چهارمحال و بختیاری برگزار شد

همايش سالیانه دانش بهره وری انرژی برق و تقدیر از مشترکین همکار در برنامه پیک بار با حضور دکتر پیغمبر زاده معاون بهره وری انرژی شرکت ساتبا ، مهندس پرنده مطلق معاون فنی و مهندسی شرکت ساتبا و بیش از 180 نفر ازمديران و مسئولين برق و انرژي صنايع و مسئ..

فرصتی استثنایی برای مالکان ساختمان های رای قطعی ماده ۱۰۰ در اصفهان
معاون شهرسازی و معماری شهرداری اصفهان خبرداد؛

 معاون شهرسازی و معماری شهرداری اصفهان گفت: ساختمان‌هایی که در محدوده شهر و دارای رأی قطعی کمیسیون ماده ۱۰۰ تا پایان سال ۱۴۰۰ هستند، می‌توانند از بند ت تبصره ۶ قانون بودجه استفاده کنند. به گزارش شاخه سبز ْ وحید مهدویان با اشاره به وجود ۲۰ ..

مبادله قرارداد احداث ۴۰۰۰ واحد نهضت ملی مسکن در شهر جدید بهارستان
با حضور مهندس رحیمی سرپرست شرکت عمران بهارستان در محل نهضت ملی مسکن بهارستان برگزار شد:

به گزارش شاخه سبز به نقل از روابط عمومی شرکت عمران بهارستان، با حضور دکتر شبانی شهردار بهارستان، مهندس رحیمی سرپرست شرکت عمران بهارستان، اعضای هیات مدیره این شرکت، نماینده دفتر فنی استانداری اصفهان، نماینده اداره کل راه و شهرسازی استان، نماینده ن..

رشد 39 درصدی صادرات گمرکات استان اصفهان در دوماهه نخست امسال
مدیرکل گمرکات استان اصفهان خبر داد:

  به گزارش شاخه سبز  مدیرکل گمرکات استان اصفهان بیان داشت : در دو ماهه نخست سال 1402 صادرات از طریق گمرکات استان اصفهان ؛ به میزان 280 هزارتن و به ارزش 248 میلیون و 939 هزار دلاربوده است که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ،از لحاظ وزن..

‏
مدیر عامل سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری نجف‌آباد خبرداد؛

مدیر عامل سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری نجف‌آباد بیان داشت: کتاب‌های "کبوترخانه‌ها" و "چهل‌خانه" در بیست ‏و ششمین دو سالانه جایزه کتاب اصفهان به عنوان کتب برگزیده انتخاب شدند.‏علیرضا خاکسار ، ضمن اشاره به مراسم بیست و ششمین دوسالانه جایزه کت..

تدوین برنامه عملیاتی گذر از تابستان گرم با رویکرد تامین پایدار آب شرب مردم‎ ‎
مدیر عامل آبفای استان اصفهان در شورای مدیران شرکت عنوان کرد‎:‎

مدیر عامل آبفای استان اصفهان در جلسه شورای مدیران این شرکت که با حضور مدیران کل مدیریت بحران و پدافند غیر عامل ‏استانداری اصفهان برگزار شد، از تدوین برنامه عملیاتی گذر از تابستان گرم با رویکرد تامین پایدار آب شرب مردم خبر داد‎.‎به گزارش شاخه سبز، حس..

جزئیات مصوبه چهارگانه مدیریت شهری اصفهان برای مهار تورم و رشد تولید
سخنگوی شورای اسلامی شهر اصفهان تشریح کرد:

به گزارش شاخه سبز، علی صالحی اظهار کرد: اقدامات عملی شورای اسلامی شهر اصفهان برای مهار تورم و رشد تولید در قالب مصوبه چهارگانه شامل رشد کمتر از سقف قانونی برای تراکم مسکونی، کاهش ۴۰ درصدی ضریب مصوب طبقات، پذیرش سوابق پرداخت قبلی املاک تجاری و کاه..

سارقان اماکن دولتی و مغازه‌ها در اصفهان دستگیر شدند

 به گزارش شاخه سبز به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی اصفهان، رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری اعضای باند چهار نفره‌ای که بیش از ۱۰ میلیارد ریال اموال اماکن دولتی و مغازه‌های شهر اصفهان را به سرقت برده بودند، خبر داد. سرهنگ حسین ..

احداث باند دوم محور تیران به علویجه یک گام به اجرا نزدیک شد

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان تیران و کرون با بیان اینکه محور تیران – علویجه یکی از محورهای مهم بین شهرستانی می باشد، از انعقاد قرارداد با مشاور ذیصلاح جهت مطالعه مرحله اول و دوم این محور خبر داد. به گزارش شاخه سبز به نقل از پایگاه خبری وز..

اجرای طرح مهارت آموزی ۱۵۰۰۰ شهر، یار کوچک در مدرسه شهروندی نجف آباد
برای اولین بار در ایران و استان اصفهان صورت گرفت؛

مدیر عامل سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری نجف آباد از اجرای طرح مهارت آموزی ۱۵۰۰۰ شَهر، یار کوچک در ‏مدرسه شهروندی نجف آباد برای اولین بار در ایران و استان اصفهان خبر داد.‏به گزارش شاخه سبز، علیرضا خاکسار  گفت: آموزش ‌فرهنگ شهروندی ‌و ‌تر..

ثبت‌نام‌های دوره ابتدایی از ابتدای خرداد و دوره‌های متوسطه از تیرماه
مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان خبرداد؛

به گزارش شاخه سبز، مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: ثبت‌نام‌های دوره ابتدایی از ابتدای خرداد شروع می‌شود و ثبت‌نام دوره‌های متوسطه اول از ابتدای تیرماه و متوسطه دوره دوم که شامل هنرستان‌ها و دبیرستان‌ها است از نیمه دوم این ماه باتوجه‌به فرم هد..

اجرای طرح مهارت آموزی ۱۵۰۰۰ شهر، یار کوچک در مدرسه شهروندی نجف آباد
برای اولین بار در ایران و استان اصفهان صورت گرفت؛

شاخه سبز-مدیر عامل سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری نجف آباد از اجرای طرح مهارت آموزی ۱۵۰۰۰ شَهر، یار کوچک در ‏مدرسه شهروندی نجف آباد برای اولین بار در ایران و استان اصفهان خبر داد.‏به گزارش شاخه سبز، علیرضا خاکسار  گفت: آموزش ‌فرهنگ شهرون..

چهرۀ فعلی چهارباغ دائمی نیست

ناصر طاهری در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: با اجرای طرح پیاده راه، در موضوع حفاظت از چهارباغ گام بزرگی برداشته‌شده است. تا قبل از این، موتور و ماشین از چهارباغ رد می‌شد و کسی به آن توجه نمی‌کرد، اما اکنون مردم نسبت به کوچک‌ترین تغییرات آن حساسیت دار..

با سرمایه گذاری فولاد مبارکه ظرفیت نیروگاه های خورشیدی کشور دو برابر می شود
احداث بزرگترین نیروگاه برق خورشیدی کشور: مدیرعامل شرکت برق منطقه ای استان اصفهان در آیین عملیات اجرایی

  به گزارش شاخه سبز از  اصفهان _ مدیرعامل شرکت برق منطقه ای استان اصفهان گفت: ۸۶۰ گیگاوات نیروگاه تا سال ۲۰۲۲ در کل دنیا ایجاد شده که ایران نیز در بین کشورهای دنیا سرمایه گذاری خوبی در این زمینه داشته است که فولاد مبارکه با سرمایه گذا..

ساماندهی فضاهای ناایمن آموزشی ،  اولویت نوسازی مدارس اصفهان
مدیرکل توسعه، تجهیز و نوسازی مدارس اصفهان:

به گزارش شاخه سبز از اصفهان _ مدیرکل توسعه، تجهیز و نوسازی مدارس اصفهان، یکی از اولویت‌های مهم این نهاد را ساماندهی فضاهای ناایمن ونامطلوب آموزشی و فراهم کردن فضای امن فیزیکی برای دانش آموزان با مشارکت خیران عنوان‌کرد.مجید نسیمی افزود: بر اساس آخرین..

بهره‌برداری از پارکینگ توحید تا فجر ۱۴۰۱ / تعرفه پارکینگ‌های اصفهان کمتر از سایر شهرها
عضو شورای اسلامی شهر اصفهان خبر داد؛

به گزارش شاخه سبز از اصفهان _ عضو شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه مدیریت شهری به‌دلیل قیمت بالای زمین در بعضی از نقاط شهر، به احداث پارکینگ‌های زیرسطحی اقدام کرده است، گفت: عملیات پارکینگ زیرسطحی خیابان توحید تا پایان امسال به پایان می‌رسد و ا..

گردهمایی صنعت‌گران معدن، راهسازی و سیمان در اصفهان

به گزارش شاخه سبز از اصفهان _ دوازدهمین نمایشگاه ماشین آلات معدنی و راهسازی و سیمان از تاریخ ۱۸ تا ۲۱ دی‌ماه در نمایشگاه بین‌المللی اصفهان و با حضور ۷۵ مشارکت کننده از استان‌های تهران، اصفهان، یزد، کرمان، البرز، خراسان شمالی، آذربایجان شرقی، خو..

ساماندهی بافت فرسوده خمینی‌شهر با اجرای پروژه‌های محرک توسعه
مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان مطرح کرد؛

به گزارش شاخه سبز از اصفهان _ مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: در راستای بهبود کیفیت زندگی مردم ساکن در بافت فرسوده خمینی‌شهر پروژه‌های محرک توسعه برنامه‌ریزی و اجرا شده است.علیرضا قاری‌قرآن مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان در گفتگو با خ..

لزوم مدیریت مصرف گاز در اصناف و صنایع استان اصفهان
مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان تاکید کرد؛

 به گزارش شاخه سبز از اصفهان _ مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان بر لزوم راه‌اندازی واحد مدیریت مصرف انرژی در اصناف و صنایع استان با هدف مدیریت منابع و مصارف انرژی، کاهش هزینه‌های تولید و کمک به حفظ مطلوب محیط زیست و ... تاکید کرد.ابوالقاسم عسکری ..

رشد 175 درصدی درآمد گمرکات استان اصفهان در 9 ماهه سال جاری
مدیرکل گمرک اصفهان خبر داد؛

 به گزارش شاخه سبز از اصفهان _ رسول کوهسانی پزوه میزان درآمد گمرکات استان اصفهان را ۱۸ هزار و ۵۱۸ میلیارد ریال برشمرد و اظهار داشت: در ۹ ماهه ۱۴۰۱ درآمد گمرکات استان اصفهان  نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۷۵ درصد رشد داشته است .وی در خصوص وارد..

تبلیغ