اخبار برگزيده:
  1. مطالب منتشر شده در دسته ی "مرکزی"
62
صحبتهای سید مهدی مقدسی نماینده اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی در پایان دوره دهم

به نام خداوندبخشنده مهربان مردم شریف و بزرگوار حوزه انتخابیه اراک، خنداب و کمیجان با عرض ‌‌سلام و احترام اینک که پس از چهار سال توفیق خدمت به مردم متدین، پرافتخار، فهیم و فرهنگ دوست، تقدیر بر آن شد؛ تا در عرصه‌ای دیگر، خدمتگزار شما و مردم گرانم..

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی

سید مهدی مقدسی  افزود:  طرح ۲ فوریتی در خانه ملت برای اقدامات مقابله‌ای با رژیم صهیونیستی مطرح شد که این مهم  یکی از اقدام‌های انقلابی و ماندگار این دوره از مجلس است.وی بیان کرد: در قانون برنامه ششم توسعه مقرر شده است که سهم اعتبارات ..

نطق پيش از دستور دكتر كاوه فلك افلاكى در  جلسه صحن علنى شوراى شهر اراك

به نام خدا با سلام و عرض ادب و عرض تسليت به مناسبت شهادت امير مومنان حضرت على (ع) و عرض تبريك روز روابط عمومى و ارتباطات  اعضاى محترم شورا بعنوان نمايندگان اقشار مختلف مردم بايد به مشكلات همه اقشار جامعه بپردازند ودر شرايط بحرانى فعلى كشور مسلم..

 پیام تبریک سرپرست روزنامه شاخه سبز به مناسبت روز روابط عمومی

تعداد کمی از افراد هستند که پای حرف دل آدمها مینشینند و در غمها و شادیهای آنها خود را شریک واقعی میدانند، واقعا وجود اینها در زندگی همه ما الزامی و انگار خدا دنیا را تنها برای وجود این فرشتگان آفریده است.روابط عمومیها پل و سنگ صبوری میان مردم و مسئو..

حجت الاسلام محمد سبزی نماینده ساوه پتانسیل رساندن این شهرستان به جایگاه واقعی خود را دارد

شاخه سبز از استان مرکزی - مهدی غلامی : محمود حقدادی دبیر حزب اسلامی ایران زمین در استان مرکزی گفت:حجت الاسلام محمد سبزی نماینده ساوه در مجلس شورای اسلامی پتانسیل رساندن این شهرستان به جایگاه واقعی خود را دارد چراکه از همان بدو انتخاب، شخصیتی پیگیر و..

عملکرد سید محمد حسینی در مجلس دهم شورای اسلامی قابل قبول است

شاخه سبز از استان مرکزی - مهدی غلامی : محمود حقدادی دبیر حزب اسلامی ایران زمین در استان مرکزی و یکی از اصولگراهای نامی اراک گفت: عملکرد سید محمد حسینی نماینده فراهان، تفرش و آشتیان در مجلس دهم شورای اسلامی قابل قبول و وی یکی از پیگیرترین نماینده های..

معلوم نیست در ادامه آقازاده استاندار مرکزی باشد و یا نباشد

 مهدی غلامی_حجت الاسلام محمد سبزی منتخب ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با روزنامه شاخه سبز گفت:اینکه سیدعلی آقازاده در ادامه به عنوان استاندار مرکزی باشد ویا نباشد، معلوم نیست و وزارت کشور قرار است که این مهم را پیگیری کند.حجت الاس..

تقدیر جمعی از اعضای شاغل و بازنشسته مجمع فرهنگیان استان مرکزی از سید مهدی مقدسی نماینده مجلس شورای اسلامی

به گزارش شاخه سبز از استان مرکزی - :در نشستی که با حضور جمعی از فرهنگیان استان مرکزی برگزار شد، از زحمات و خدمات ارزنده سید مهدی مقدسی در دوران چهار ساله نمایندگی تقدیر و تشکر شد و پیرامون وضعیت معیشت فرهنگیان، عدم اجرای نظام رتبه بندی و همسان سازی ..

 بهترین کار در حال حاضر حمایت از سیدعلی آقازاده استاندار مرکزی میباشد

سینا بیات فعال  اصلاح طلب در استان مرکزی گفت:بهترین کار در حال حاضر حمایت از سید علی آقازاده استاندار مرکزی میباشد چراکه تنش در میان نمایندگان استان در مجلس با استاندار مطمئنا صحنه ها و روزهای خوبی را تداعی نمیکند.بیات افزود:آقازاده را نباید صر..

محمد باقر نوبخت ، سید علی آقازاده استاندار مرکزی را کمی در امور راهنمایی کن

 مهدی غلامی فعال رسانه ای استان مرکزی گفت:من بدون در نظر گرفتن جبهه سیاسی درخواستی از محمد باقر نوبخت دبیرکل حزب اعتدال و توسعه دارم که کمی سید علی آقازاده استاندار مرکزی را که فردی است که خود را اعتدالی میداند ،در امور راهنمایی کند.غلامی افزود..

پیام تبریک سرپرست روزنامه شاخه سبز به دندانپزشکان استان مرکزی به مناسبت روز دندانپزشک

شاخه سبز - افرادی که پای دردت مینشینند به راستی کم و افرادی هم که علاوه براین مهم کمک یارت هستند بسی کمتر.پزشکان واقعی به راستی غمخوار انسان هستند و این امر را همگان در این برهه بیماری کرونا کاملا احساس کرده اند و با چشمان خود که از بهترین ثبت کنندگ..

 سید علی آقازاده استاندار مرکزی در کوچه خلوت ۷به ۱ چکار میکند؟

مهدی غلامی سرپرست روزنامه شاخه سبز_ سید علی آقازاده استاندار مرکزی که در دوران مجلس دهم شورای اسلامی و با رایزنی با نمایندگان استان بالاخره توانست به سمت استانداری جایی برسد و وی در این راه از سید مهدی مقدسی اصلاح طلب در مجلس که روزی روزگاری معاون و..

پیام تسلیت سرپرست روزنامه شاخه سبز به مقدسی نماینده اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی

 شاخه سبز - پیام تسلیت سرپرست روزنامه شاخه سبز به سید مهدی مقدسی نماینده اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامیکل من علیها فان و یبقی وجه ربک ذو الجلال و الاکرامجناب سید مهدی مقدسی،ضایعه درگذشت برادرزاده مهربان و مومنتان را از صمیم قلب تسلیت..

 برخی از انتصابات در استان مرکزی با سازوکار غلط صورت گرفته است

 مهدی غلامی_حجت الاسلام علیرضا سلیمی نماینده دلیجان و محلات در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با روزنامه شاخه سبز گفت:برخی از انتصابات در استان مرکزی با سازوکار غلط صورت گرفته و نتیجه آنرا هم در بعضی از بخشها شاهد هستیم و به طورکلی در انتصابات ایرا..

 انتصابات در استان مرکزی بیشتر به سمت حزب گرایی بوده تا شایسته سالاری

مهدی غلامی_ حجت الاسلام محمد سبزی نماینده ساوه و زرندیه در مجلس یازدهم شورای اسلامی در گفتگو با روزنامه سراسری شاخه سبز گفت: تا آنجایی که بنده شناخت دارم انتصابات در استان مرکزی ضعیف بوده و بیشتر به سمت حزب گرایی میباشد تا شایسته سالاری و این مهم شا..

 سید علی آقازاده استاندار مرکزی سیاسی برخورد نکن

شاخه سبز - مهدی غلامی فعال رسانه ای استان مرکزی گفت: از سید علی آقازاده استاندار مرکزی میخواهم در خصوص بحران کرونا، سیاسی با افراد برخورد نکند و نظر و پیشنهادات همه افراد را بشنود و به جای آنکه کسی که صحبتی میکند در وهله اول به حزب فرد سخنران نگاه ک..

استاندار مرکزی پس مدیریت جهادی  کجا رفت؟

 شاخه سبز - مهدی غلامی فعال رسانه ای خطاب به سید علی آقازاده استاندار مرکزی گفت:پس مدیریت جهادی کجا رفت و اندکی بیشتر در این برهه حساس بیماری کرونا وقت بگذارید و با این شکلی که بنده میبینم اوضاع به خوبی مدیریت نمیشود.غلامی افزود:در روز پنجشنبه ..

انتقاد دبیر حزب جمعیت جوانان انقلاب اسلامی شهرستان اراک از سید علی آقازاده استاندار مرکزی

شاخه سبز از اراک، مهدی غلامی - مهیار بهرامی دبیر حزب جمعیت جوانان انقلاب اسلامی شهرستان اراک طی متنی از اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در استان مرکزی، از استاندار مرکزی انتقاد کرد:استاندار محترم استان مرکزیجناب آقای سید علی آقازادهلطفا با اتمام ..

تقدیر و تشکر سرپرست روزنامه شاخه سبز از محمد حسن آصفری نماینده اراک در مجلس شورای اسلامی

شاخه سبز - جناب محمد حسن آصفری از حضور شما در روستای مهرآباد و اهدا اقلام مورد نیاز برای مقابله با ویروس کرونا آن هم در این برهه حساس،تشکر میکنم و از اینکه در اولین بازدیدها از روستاها این منطقه را انتخاب نموده اید و همچنین از توجه شما به پتانسیلهای..

پیام تسلیت سرپرست روزنامه شاخه سبز به سینا کمالخانی نماینده فراهان، تفرش و آشتیان در مجلس شورای اسلامی

شاخه سبز - کل من علیها فان و یبقی وجه ربک ذو الجلال و الاکرامجناب مهندس سینا کمالخانی،ضایعه درگذشت عموی مهربان و مومنتان را از صمیم قلب تسلیت عرض می کنم.خداوند متعال روح پاکش را با مولایش علی (ع) محشور نماید و به بازماندگان صبر جزیل عنایت فرماید.مهد..

تبلیغ