اخبار برگزيده:
  1. مطالب منتشر شده در دسته ی "مرکزی"
62
️پیام تسلیت سرپرست روزنامه شاخه سبز به محمد رجاییان شهردار مهاجران

 مهدی غلامی سرپرست روزنامه شاخه سبز طی پیامی به محمد رجاییان شهردار مهاجران تسلیت گفت. متن بشرح زیر است:کل من علیها فان و یبقی وجه ربک ذو الجلال و الاکرامجناب دکتر محمد رجاییان،ضایعه درگذشت پدر مهربان و مومنتان را از صمیم قلب تسلیت عرض می کنم.خ..

پیام تسلیت غلامی به استاندار مرکزی

شاخه سبز -  پیام تسلیت مهدی غلامی سرپرست روزنامه شاخه سبز به سید علی آقازاده استاندار مرکزیکل من علیها فان و یبقی وجه ربک ذو الجلال و الاکرامبرادر گرامی سید علی آقازاده استاندار مرکزی،ضایعه درگذشت مادر همسر مهربان و مومنتان را از صمیم قلب تسلیت..

عملکرد ریاست سازمان برنامه و بودجه استان مرکزی بسیار شایسته است

مهدی غلامی-محمود حقدادی دبیر حزب اسلامی ایران زمین در استان مرکزی گفت:عملکرد رقیه یادگاری ریاست سازمان برنامه و بودجه استان بسیار شایسته است و اگر سایر مدیران هم همانند وی عمل میکردند ، اوضاع این دیار در حال حاضر این چنین نبود.حقدادی افزود: در بین خ..

پیام تسلیت سرپرست شاخه سبز به فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی

 پیام تسلیت مهدی غلامی سرپرست روزنامه شاخه سبز به سردار محسن کریمی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزیکل من علیها فان و یبقی وجه ربک ذو الجلال و الاکرامبرادر گرامی سردار حاج محسن کریمی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی،ضایعه درگذشت مادر مهربان و ..

چهار شاخ اراک برای انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت نام کردند

مهدی غلامی - بالاخره زمان ثبت نام برای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی شروع و به پایان رسید.قبل از این مهم در بین همگان صحبت از آمدن و نیامدن کاندیدای خاص بود و دراین بین خود کاندیدا هم تا روزهای آخر تمایل زیادی را برای ثبت نام نشان نمیدادن..

پیام تبریک سرپرست روزنامه شاخه‌ سبز به مناسبت روز حسابدار

  پیام تبریک مهدی غلامی سرپرست روزنامه شاخه سبز به حسابداران استان مرکزی به مناسبت روز حسابدار  خداوند این دنیا و هر آنچه را که در آن است با عدالت و حساب و کتاب آفرید و در آخرت نیز وعده داده تا کوچکترین خوبی و یا بدی محاسبه شود و ماه عسل ..

پیام تبریک غلامی سرپرست روزنامه شاخه سبز به نمایندگان استان مرکزی

 پیام تبریک مهدی غلامی سرپرست روزنامه شاخه سبز به نمایندگان استان مرکزی در مجلس شورای اسلامی به مناسبت روز مجلسنماینده مجلس بودن یعنی زبان همه شدن و از حق گفتن، یعنی از خود گذشتن و به همه پرداختن، یعنی سوختن و ساختن...درود به آن نماینده ای که ح..

 کم توجهی مسئولان ملی و استان مرکزی باعث بروز مشکلات زیادی در بحث تولید شده است

شاخه سبز - محمدحسن آصفری نماینده سابق اراک درمجلس شورای اسلامی گفت:کم توجهی مسئولان ملی و استان مرکزی باعث بروز مشکلات زیادی در بحث تولید شده و دولت باید توجه ویژه ای به این دیار در حوزه صنعت کند چراکه اگر ما میگوییم اصفهان پایتخت تاریخ و فرهنگ و مش..

درآمدزایی و ارزش افزوده صنایع آلومینیوم اراک به جیب کشورهای دیگر می رود

شاخه سبز - محمد حسن آصفری نماینده سابق اراک در مجلس شورای اسلامی گفت:متاسفانه درآمدزایی و ارزش افزوده صنایع آلومینیوم اراک به جیب کشورهای دیگر نظیر ترکیه و...میرود و اگر ما بیاییم و صنایع وابسته به آلومینیوم را در همین استان مرکزی با توجه به اینکه ا..

بای بای کردن اراک از آلوده ها

مهدی غلامی_درحالی که آلودگی هوا در اهواز و همدان گوی سبقت را از تهران ربود و براساس گزارش دفتر پایش‌های فراگیر محیط زیست شاخص آلودگی هوا در اهواز بر روی عدد ۱۶۸ و در همدان بر روی عدد ۱۵۲ قرار گرفته است و شهروندان این دو شهر هوای آلوده‌تری را نسبت به..

 نطق پیش از دستور حامد آجرلو ریاست کمیسیون اقتصادی،املاک،سرمایه گذاری و گردشگری شورای شهر اراک

همکاران ، دوستان، مدیران میانی ، مدیران ارشد ، تاثیرگذاران ، تصمیم سازان، تصمیم گیران ، صاحبان و گردانندگان امور و سیاست و هماهنگ کنندگان و بالادستی ها و النهایه منادیان حمایت و همراهی و همدلی ؛مگر نه اینکه سال هاست شهرداری های کشور در مضیقه مالی و ..

بهترین گزینه برای فرمانداری فراهان، چهره ای نو و جوان است

مهدی غلامی_فراهان شهریست که این روزها بسیار بحث فرمانداری آن داغ شده و همگان به دنبال آن هستند تا چهره ای نو و بومی و با افکاری تازه بر صندلی فرمانداری این دیار تکیه بزند.در این راستا در این چند وقت گذشته گزینه های بسیاری مد نظر بوده اند ولی به دلای..

مشکل شرکتهای هپکو و آذرآب به راحتی قابل حل بود

شاخه سبز از استان مرکزی - سید مهدی مقدسی نماینده اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی گفت:به طور حتم رئیس جمهور باید علاج واقعه را قبل از وقوع پیدا می کرد زیرا مشکل شرکت های هپکو و آذرآب به راحتی قابل حل بود اما تعلل در تصمیم گیری و عدم انسجام ..

پیام تسلیت سرپرست روزنامه شاخه سبز به مدیر روابط عمومی استانداری مرکزی

شاخه سبز - پیام تسلیت سرپرست روزنامه شاخه سبز به مهندس حسن خزائی پور مدیر روابط عمومی استانداری مرکزیکل من علیها فان و یبقی وجه ربک ذو الجلال و الاکرامضایعه درگذشت مادرمهربان و مومنتان را از صمیم قلب تسلیت عرض می کنم.خداوند متعال روح پاکش را با سرور..

پیام تبریک سرپرست روزنامه شاخه سبز به دکتر جمالیان رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی

شاخه سبز - پیام تبریک سرپرست روزنامه شاخه سبز به دکتر سید محمد جمالیان ریاست دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزیجناب دکتر سید محمد جمالیانانتصاب به جا و شایسته جنابعالی به عنوان رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی راکه بیانگر تعهد ،کارآمدی ،لیاقت و شایست..

بعضی از مدیران استان مرکزی توانایی اداره یک سوپرمارکت هم ندارند

شاخه سبز - مهدی غلامی فعال رسانه ای استان مرکزی و شهر اراک گفت:بعضی از مدیران استان مرکزی توانایی اداره یک سوپرمارکت هم ندارند و میبایست در این راستا نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی یک حرکتی انجام دهند.غلامی افزود:سالهاست در استان مرکزی تعداد ق..

تنها تغییر در مدیریت باشگاه آلومینیوم اراک نمیتواند معجزه کند

  مهدی غلامی سرپرست روزنامه شاخه سبز و فعال ورزشی استان مرکزی گفت:تنها تغییر در مدیریت باشگاه آلومینیوم اراک نمیتواند معجزه کند چراکه عوامل دیگر از جمله مسئله مالی از همه مهمتر است و باید ببینیم احمد مجیدی مدیرعامل شرکت ایرالکو که این روزها صحب..

صنعت بیمه هزینه حوادث غیرمترقبه را به جای دولت ها برعهده دارد

شاخه سبز - ابراهیم کارگر روز در آئین طرح مهر دانا در هتل امیرکبیر اراک افزود: دیگر دولت ها در حوادث غیرمترقبه به خانوار، صنایع و واحدهای تجاری کمک نمی کنند بلکه این مهم توسط صنعت بیمه عملیاتی می شود.وی اظهارداشت: دولت ها زیر ساخت های مهم را در حواد..

 اداره کار استان مرکزی مدافع کار و تولید می باشد و همیشه در کنار کارگران است

محمد تقی آبایی هزاوه مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت : در روزهای اخیر شاهد هستیم برخی افراد و جریانها قصد دارند با وارونه جلوه دادن واقعیت و سو استفاده از احساسات پاک کارگران با ایجاد یأس و ناامیدی با هدف ناتوانی دولت در حل مشکل کارگ..

در ورزش استان مرکزی نیازمند انقلاب تدبیری هستیم

مهدی غلامی فعال رسانه ای و ورزشی شهر اراک و استان مرکزی گفت:در ورزش استان مرکزی نیازمند انقلاب تدبیری هستیم ودیگر با این روند موجود نباید توقع پویایی و حرکت روبه جلو در این مهم را داشت.غلامی افزود:کمبود حامیان مالی یکی از دغدغه های مهم کشور در بحث و..

تبلیغ