اخبار برگزيده:
  1. مطالب منتشر شده در دسته ی "مرکزی"
62
ولی اله بیاتی نماینده فراهان در مجلس شورای اسلامی باید آواربرداری کند

 مهدی غلامی سرپرست روزنامه شاخه سبز گفت:ولی اله بیاتی نماینده فراهان، تفرش و آشتیان در مجلس شورای اسلامی باید در حوزه خود آواربرداری کند و یکی از اموری که به جد میبایست به دنبال آن باشد، وضعیت انتصابات است چراکه در حال حاضر وضعیت انتصابات در سط..

سعید یحیایی گزینه بسیار مناسبی برای هییت مدیره باشگاه آلومینیوم اراک است

مهدی غلامی سرپرست چندین روزنامه سراسری و بازیکن سابق تیمهای فوتبال استان مرکزی در لیگهای کشور گفت: سعید یحیایی گزینه بسیار مناسبی برای هییت مدیره باشگاه آلومینیوم اراک است و وی با توجه به آنکه مدیریتهای تربیت بدنی هپکو و آلومینیوم را عهده دار بوده، ..

وجود مدرسان حق التدریس دانشگاه بدون امنیت شغلی، ضایعه بزرگی است

 به گزارش شاخه سبز از استان مرکزی - مهدی غلامی : دکتر مجتبی شاهوار عضو هیئت داوری انجمن صنفی اساتید حق التدریس دانشگاه های استان تهران گفت:وجود مدرسان بدون امنیت شغلی ،ضایعه بزرگی است و از آنجایی که دولت در خیلی از بخشها در وزارتخانه ها از نیرو..

پیام تبریک سرپرست روزنامه شاخه سبز به دکتر مصطفی رضایی معاون شرکت آلومینیوم سازی ایران

    شاخه سبز - جناب دکتر مصطفی رضایی  انتخاب به جا و شایسته جنابعالی به عنوان عضو هیات مدیره باشگاه آلومینیوم همراه با حفظ سمت راکه بیانگر تعهد ،کارآمدی ،لیاقت و شایستگی‌ های بر جسته شما  در صحنه‌های خدمت صادقانه به نظام ..

مدافعین سلامت، فرشتگان زمینی هستند

به گزارش شاخه سبز از استان مرکزی _ حسین رجبی فرماندار شازند گفت:مدافعین سلامت، فرشتگان زمینی هستند و باهرنوع تشکری نمیتوان قدردان همه زحمات آنها بود چراکه این افراد خالصانه در راه خدمترسانی گام برمیدارند و به خصوص خدمت در این برهه حساس هم به راستی ک..

 دکتر سید محمد جمالیان به عنوان متولی اصلی بهداشت و درمان شهر اراک ،کارنامه موفقی را داشته است

به گزارش شاخه سبز از استان مرکزی - دکتر کاوه فلک افلاکی عضو شورای شهر اراک گفت:دكتر سیدمحمدجماليان بعنوان متولی اصلی بهداشت ودرمان شهر اراك كارنامه موفقى در مبارزه با بيمارى كرونا و تلاش براى پيشگيرى و سلامت شهروندان در مقابل اين بيمارى از خود بجا گ..

 استاندار مرکزی میتواند با زدن کلید تغییرات مدیران، برگ برنده را رو کند

مهدی غلامی فعال رسانه ای استان مرکزی گفت:به نظربنده بدون شک در استان در یکی از دوره هایی قرارداریم که انتصابات به صورت بسیار ضعیف به خصوص در بحث فرمانداران و بخشداران صورت گرفته و این مهم را بارها صاحب نظران و دلسوزان این دیار گوشزد کرده ولی دست آخر..

پیام تبریک سرپرست روزنامه شاخه سبز به پزشکان به ویژه در استان مرکزی

 نمیدانم پزشکان را به خصوص در این برهه حساس چی صدا کنم چراکه کسی که دردها را درمان و در کنارت مینشیند و تا پایان ناراحتیها با افراد هستند ،دیگر در یک کلمه نمیتوان آنها را خطاب کرد.بودن در سنگر سلامت و حضور در خط مقدم ، کار انسانهای از خودگذشته ..

 پیام تبریک سرپرست روزنامه شاخه سبز به حمید محرابی مدیرعامل باشگاه آلومینیوم اراک

جناب حمید محرابیصعود مقتدرانه تیم فوتبال آلومینیوم اراک به رقابتهای لیگ برتر که با درایت و عملکرد شایسته شما حاصل شد تبریک عرض مینمایم،موفقیت و سربلندیتان را از درگاه خداوند منان مسئلت دارم.بی شک لیگ برتری شدن ،سالها آرزوی اراکیها بوده ولی بالاخره ا..

پیام تقدیر سرپرست روزنامه شاخه سبز از نماینده خمین در مجلس شورای اسلامی

مهدی غلامی سرپرست روزنامه شاخه سبز با اشاره به تذکرات کتبی علیرضا نظری نماینده خمین در مجلس شورای اسلامی در صحن علنی گفت: من به نوبه خودم از موضع گیریها و تذکرات نظری نماینده مردم خمین در مجلس تشکر میکنم و وی به خوبی مسایل کشور و به خصوص استانی را م..

توهین به منتقدان توسط استانداری مرکزی

همین چندی پیش بود که بهروز اکرمی معاون سیاسی استانداری مرکزی در جلسه شورای اداری استان اعلام کرد که مدیران باید با اصحاب رسانه نشست خبری برگزار کنند و متاسفانه مدیرانی وجود دارند که در یکسال هم این مهم را صورت نمیدهند ودیگر اینکه باید برای نشست همه ..

پیام تسلیت سرپرست روزنامه شاخه سبز به غلامرضا فتح آبادی مشاور استانداری مرکزی

شاخه سبز - کل من علیها فان و یبقی وجه ربک ذو الجلال و الاکرامجناب غلامرضا فتح آبادی،ضایعه درگذشت پدر مهربان و مومنتان را از صمیم قلب تسلیت عرض می کنم.خداوند متعال روح پاکش را با مولایش علی (ع) محشور نماید و به بازماندگان صبر جزیل عنایت فرماید.م..

نمایندگان مجلس از استان مرکزی میتوانند از تریبون مجلس خواستار برکناری سید علی آقازاده استاندار مرکزی شوند

مهدی غلامی فعال رسانه ای استان مرکزی گفت:اگر نمایندگان مجلس از حوزه های استان مرکزی به طور جد میخواهند سیدعلی آقازاده از استانداری مرکزی برود باید بسیار کوشاتر و پیگیرتر باشند و منسجم عمل نمایند.غلامی افزود: بنده هم عملکرد سیدعلی آقازاده را در قیاس ..

صحبتهای سید مهدی مقدسی نماینده اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی در پایان دوره دهم

به نام خداوندبخشنده مهربان مردم شریف و بزرگوار حوزه انتخابیه اراک، خنداب و کمیجان با عرض ‌‌سلام و احترام اینک که پس از چهار سال توفیق خدمت به مردم متدین، پرافتخار، فهیم و فرهنگ دوست، تقدیر بر آن شد؛ تا در عرصه‌ای دیگر، خدمتگزار شما و مردم گرانم..

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی

سید مهدی مقدسی  افزود:  طرح ۲ فوریتی در خانه ملت برای اقدامات مقابله‌ای با رژیم صهیونیستی مطرح شد که این مهم  یکی از اقدام‌های انقلابی و ماندگار این دوره از مجلس است.وی بیان کرد: در قانون برنامه ششم توسعه مقرر شده است که سهم اعتبارات ..

نطق پيش از دستور دكتر كاوه فلك افلاكى در  جلسه صحن علنى شوراى شهر اراك

به نام خدا با سلام و عرض ادب و عرض تسليت به مناسبت شهادت امير مومنان حضرت على (ع) و عرض تبريك روز روابط عمومى و ارتباطات  اعضاى محترم شورا بعنوان نمايندگان اقشار مختلف مردم بايد به مشكلات همه اقشار جامعه بپردازند ودر شرايط بحرانى فعلى كشور مسلم..

 پیام تبریک سرپرست روزنامه شاخه سبز به مناسبت روز روابط عمومی

تعداد کمی از افراد هستند که پای حرف دل آدمها مینشینند و در غمها و شادیهای آنها خود را شریک واقعی میدانند، واقعا وجود اینها در زندگی همه ما الزامی و انگار خدا دنیا را تنها برای وجود این فرشتگان آفریده است.روابط عمومیها پل و سنگ صبوری میان مردم و مسئو..

حجت الاسلام محمد سبزی نماینده ساوه پتانسیل رساندن این شهرستان به جایگاه واقعی خود را دارد

شاخه سبز از استان مرکزی - مهدی غلامی : محمود حقدادی دبیر حزب اسلامی ایران زمین در استان مرکزی گفت:حجت الاسلام محمد سبزی نماینده ساوه در مجلس شورای اسلامی پتانسیل رساندن این شهرستان به جایگاه واقعی خود را دارد چراکه از همان بدو انتخاب، شخصیتی پیگیر و..

عملکرد سید محمد حسینی در مجلس دهم شورای اسلامی قابل قبول است

شاخه سبز از استان مرکزی - مهدی غلامی : محمود حقدادی دبیر حزب اسلامی ایران زمین در استان مرکزی و یکی از اصولگراهای نامی اراک گفت: عملکرد سید محمد حسینی نماینده فراهان، تفرش و آشتیان در مجلس دهم شورای اسلامی قابل قبول و وی یکی از پیگیرترین نماینده های..

معلوم نیست در ادامه آقازاده استاندار مرکزی باشد و یا نباشد

 مهدی غلامی_حجت الاسلام محمد سبزی منتخب ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با روزنامه شاخه سبز گفت:اینکه سیدعلی آقازاده در ادامه به عنوان استاندار مرکزی باشد ویا نباشد، معلوم نیست و وزارت کشور قرار است که این مهم را پیگیری کند.حجت الاس..

تبلیغ