1. مطالب منتشر شده در دسته ی "مرکزی"
پیام تبریک سرپرست روزنامه شاخه سبز به مهندس محمد کریم شفیعی شهردار جدید اراک

جناب مهندس محمد کریم شفیعیانتصاب به جا و شایسته جنابعالی به عنوان شهردار اراک راکه بیانگر تعهد ،کارآمدی ،لیاقت و شایستگی‌ های بر جسته شما  در صحنه‌های خدمت صادقانه به نظام و میهن اسلامی  است تبریک عرض نموده ،موفقیت و سربلندی شما را از درگا..

دکتر کاوه فلک افلاکی رئیس شورای شهر اراک:در شورای برنامه ریزی و توسعه استان مرکزی به آخرین مصوبه شورای شهر اراک مبنی بر پیشنهاد لغو طرح ۵۸متری توجهی نشد

مهدی غلامی_دکتر کاوه فلک افلاکی ریاست شورای شهر اراک گفت:در شورای برنامه ریزی و توسعه استان مرکزی به آخرین مصوبه شورای شهر اراک مبنی بر پیشنهاد لغو طرح ۵۸متری توجهی نشد و دیگر اینکه ظاهرا شوراهای شهر در این کشور تنها نهاد مسئول و پاسخگو هستندکه اگر ..

حامد آجرلو عضو شورای شهر اراک:  با توجه به تاکیدات رهبری به طور جدی از جوانان در شهرداری اراک حمایت میکنم/عده ای مقابل این عقیده بنده گارد گرفته اند

مهدی غلامی_ حامد آجرلو عضو شورای شهر اراک گفت: با توجه به تاکیدات رهبری به طور جدی از وجود جوانان در شهرداری اراک حمایت میکنم، البته در این راستا باعث تاسف است که عده ای مقابل بنده گارد گرفته اند.آجرلو افزود:این افراد باید بدانند که تا آخرین لحظه حض..

اظهارات عباس قاسمی دادستان اراک در خصوص مطلب منتشر شده روزنامه شاخه سبز در راستای وجود زمین خواران در شهر: زمین قولنامه ای گرفتن مشکلات خاص خود را دارد

  مهدی غلامی_ قاسمی دادستان اراک گفت:زمین قولنامه ای گرفتن مشکلات خاص خود را دارد و دولت کسی را مالک میداند که سند به نامش است.قاسمی افزود:مسیله مالکیت زمینها یک بحث حقوقی است و درهمه جای کشور از این مسایل وجود دارد و  همچنین یکسری از..

احمد مرزبان مدیرکل راه و شهرسازی استان مرکزی:  سیاست راه و شهرسازی استان مرکزی، تعاملی است

مهدی غلامی_احمد مرزبان مدیرکل راه و شهرسازی استان مرکزی گفت: سیاست راه وشهرسازی استان مرکزی سیاستی تعاملی است و ما با همه دستگاه هایی که برای آبادانی استان قدم برمیدارند ،تعامل ویژه خواهیم داشت.*در۲سال گذشته در حوزه راهسازی ۶۰میلیارد تومان اعتبار مل..

آیا شاهد حضور چهره های نوظهور در جمع نمایندگان مجلس شورای اسلامی از استان مرکزی خواهیم بود؟

مهدی غلامی خبرنگار و فعال رسانه ای استان مرکزی _ با نزدیک شدن به انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال ۹۸ بحثها و گمانه زنیها در خصوص کاندیداتوری افراد بسیار زیاد شده است و همچنین عده ای نیز معتقدند که در این دوره تعداد قابل توجهی اشخاص رد صلاحیت شده دا..

دكتر کاوه فلک افلاكى رییس شورای اسلامی کلانشهر اراک: وزارت کشور در ابلاغ حکم شهردار جدید اراک، مانند تهران و مشهد سریعتر عمل کند

‍ مهدی غلامی_دکتر کاوه فلک افلاکی رييس شوراى اسلامى كلانشهر اراک با اشاره به روند طی شده در خصوص قطع همکاری با شهردار سابق اراک پس از ابلاغ قانون منع به کار گیری بازنشستگان توسط وزارت کشور، گفت: اعضای شورای اسلامی شهر در مقطع زمانی انتخاب شهردا..

شهرداری اراک در خیابان شیرودی برای جلوگیری از بروز مشکلات عبور و مرور ،پلهای عابر پیاده مناسب احداث کند

مهدی غلامی_دکتر کاوه فلک افلاکی ریاست شورای شهر اراک گفت: برای افزایش ایمنی عابرین در خيابان شهيد شيرودى اراك  وهمچنین جلوگیری از بروز مشکلات عبور و مرور خودروها میبایست هرچه سریعتر شهرداری اراک ،پل‌های عابر پیاده مناسب احداث کند.افلاکی همچنین ..

تا ۳ نشه،محمد کریم شفیعی شهردار اراک وارد بازی نشه؟

مهدی غلامی خبرنگار و فعال رسانه ای استان مرکزی_محمد کریم شفیعی به عنوان سومین گزینه بعد از رفتن داود تاجران به دلیل قانون منع به کارگیری بازنشستگان است که به عنوان شهردار اراک از سوی اعضای شورای شهر  انتخاب میشود و شورا این بار به دنبال آن است ..

بعضی از نمایندگان استان مرکزی در مجلس شورای اسلامی عملکردی شایسته و بعضی دیگر بسیار ضعیف بوده اند

مهدی غلامی خبرنگار و فعال رسانه ای استان مرکزی گفت:بعضی از نمایندگان استان مرکزی در مجلس شورای اسلامی عملکردی شایسته و بعضی دیگر بسیار ضعیف بوده اند و به همین دلیل در مجموع نمیتوان عملکردی را از آنها ارائه داد و هر فرد را میبایست به تنهایی تحلیل کرد..

آیا در بین ۳کاندیدای لیست امید شورای شهر اراک برای تصدی شهرداری خبری از گزینه هایی از بدنه فعلی شهرداری اراک خواهد بود؟

مهدی غلامی خبرنگار و فعال رسانه ای استان مرکزی_دکتر کاوه فلک افلاکی ریاست شورای شهر اراک روز گذشته اعلام کرد که در روز شنبه آینده در تاریخ ۲۷بهمن ماه شهردار اراک انتخاب خواهد شد و قبل از آن هر دو طیف شورا یعنی اصولگرایان و اصلاح طلبان ،۳گزینه را برا..

 آیا بهروز اکرمی معاون سیاسی جدید استانداری مرکزی میتواند جای حقیقی و حسن بیگی را پر کند؟

مهدی غلامی خبرنگار و سرپرست روزنامه شاخه سبز - چندی پیش بهروز اکرمی به عنوان معاون سیاسی جدید استانداری مرکزی معارفه شد وبه جای فتح اله حقیقی که قبلا این مهم را عهده دار و به سمت استانداری زنجان رسیده بود، نشست.اما در این میان نکته ای که حائز اهمیت ..

شهرداری اراک با انبوهی از کار و با دستهای خالی

مهدی غلامی خبرنگار و فعال رسانه ای استان مرکزی گفت: شهرداری اراک در حال حاضر با انبوهی از کارها به خصوص با پروژه های نیمه تمام دست و پنجه نرم میکند به طوری که مقرر بود در بازه ی زمانی مشخص تعدادی از این پروژه ها را به پایان برساند ولی این امر به دل..

شهرداریهای استان مرکزی تنها حقوق کارکنان را پرداخت می کنند

مهدی غلامی خبرنگار و فعال رسانه ای استان مرکزی گفت:شهرداریهای استان مرکزی تنها حقوق کارکنان را  آن هم با مشقت فراوان پرداخت میکنند و در شرایط موجود کارکرد شایسته ای ندارند.غلامی افزود:شهرداریها به دلیل آنکه دستگاهی میباشند که خود میبایست درآمدز..

وضعیت پروژه های عمرانی شهرداری اراک رضایت بخش نیست

مهدی غلامی_ طوفان محمدی عضو شورای شهر اسلامی اراک گفت:وضعیت پروژه های عمرانی شهرداری اراک رضایت بخش نیست چراکه در همان ابتدای ورود به شورا از افراد مسئول در پروژه زمانبندی برای اتمام آنها خواستیم که به درستی بازه زمانی را برآورد نکردند.محمدی افزود:د..

استانی شدن انتخابات مجلس به خصوص در استان مرکزی بسیار مفید تر است

 مهدی غلامی فعال رسانه ای استان مرکزی گفت:استانی شدن انتخابات مجلس به خصوص در استان مرکزی بسیار مفید تر است چراکه با این امر شاهد حضور افراد برجسته و توانمندتر خواهیم شد و افراد ضعیف از شهرهایی کوچک که تنها با نزدیک به ۱۵ هزار رای روی کار میاین..

تخریب دکتر کاوه فلک افلاکی کاملا جهت دهی شده و سیاسی است

به گزارش شاخه سبز از استان مرکزی - دکتر علی میرزائی پور دندانپزشک و دبیر علمی انجمن دندانپزشکان استان مرکزی گفت:تخریب دکتر کاوه فلک افلاکی کاملا جهت دهی شده و سیاسی است چراکه وی در حال حاضر ریاست شورای شهر اراک را عهده دار میباشد و با توجه به اینکه ..

کاسبان و منفعت طلبان اراک به دنبال تخریب دکتر کاوه فلک افلاکی ریاست شورای شهر اراک

مهدی غلامی سرپرست روزنامه شاخه سبز _ مدتی است که اعضای شورای پنجم شهر اراک در فضا‌و جو بسیار سختی برای انتخاب شهردار بوده اند که بالاخره بعد از مدتها و چرخش اسامی از جاهای مختلف کشور توانستند به یک اسم برسند.اما در این میان افرادی به شدت دکتر کاوه ف..

دور دور خیابانها تفریحی برای جوانان در شهر اراک

مهدی غلامی_اراک شهری کارگری میباشد که افراد به طور میانگین تا بعدازظهر مشغول به کار می باشند و عده ی قابل توجهی هم بیشتر از این زمان فعالیت میکنند.از آنجا که هر فردی نیاز به تفریح و گذراندن اوقاتی خوش برای بازسازی روحیه خسته خود دارد،در شهر اراک به ..

در حال حاضر بهترین گزینه برای تصدی شهرداری اراک،در داخل خود مجموعه فعلی شهرداری قرار دارد

 در حال حاضر بهترین گزینه برای تصدی شهرداری اراک،در داخل خود مجموعه فعلی شهرداری قرار داردمهدی غلامی فعال رسانه ای استان مرکزی گفت:در حال حاضر بهترین گزینه برای تصدی شهرداری اراک ،در داخل خود مجموعه فعلی شهرداری قرار دارد چرا که تقریبا نیمی از ..

تبلیغ