اخبار برگزيده:
  1. مطالب منتشر شده در دسته ی "مرکزی"
62
تلاش برای برگزاری انتخاباتی سالم و پرشور در استان مرکزی
استاندار مرکزی تأکید کرد؛

استاندار مرکزی با تأکید بر تلاش برای برگزاری انتخاباتی سالم و پرشور در استان گفت: متولیان برگزاری انتخابات مجلس در استان برای بهبود اعتماد عمومی تلاش کنند. به گزارش شاخه سبز به نقل از خبرنگار مهر، فرزاد مخلص الائمه روز دوشنبه در نشست ستاد انتخ..

سند توازن‌بخشی به سرمایه‌گذاری صنعتی و معدنی استان مرکزی تهیه شد

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی از تهیه سند توازن‌بخشی به سرمایه‌گذاری صنعتی و معدنی استان براساس سند ‏آمایش سرزمین خبر داد.‏به گزارش شاخه سبز، علی جودکی اظهار کرد: سند توازن‌بخشی به سرمایه‌گذاری صنعتی و معدنی استان براساس سند آمایش ‏سرزمین بر..

سند توازن‌بخشی به سرمایه‌گذاری صنعتی و معدنی استان مرکزی تهیه شد

شاخه سبز-مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی از تهیه سند توازن‌بخشی به سرمایه‌گذاری صنعتی و معدنی استان براساس سند آمایش سرزمین خبر داد. به گزارش شاخه سبز، علی جودکی اظهار کرد: سند توازن‌بخشی به سرمایه‌گذاری صنعتی و معدنی استان براساس سند آم..

 منظر و فضای سبز شهری شهرداری اراک از طراحی و اجرای نمای داخلی پایانه مسافربری
بازدید معاون سازمان سیما،

شاخه سبز - محمود افتخاری‌فرد معاون سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری  و مجید توانا رئیس اداره مبلمان شهری با حضور در پایانه مسافربری اراک به همراه کریم عبدی سرپرست سازمان حمل و نقل بار و مسافر از عملیات اجرایی طراحی نمای داخلی پ..

پروژه های عمرانی با قدمت تاریخی در اراک طی دولت سیزدهم یکی پس از دیگری در حال تکمیل است
فرماندار اراک:

امیر هادی در گفت و گو با خبرنگار شاخه سبز، افزود: این دولت تاکنون در طول ماموریت‌های خود در سطح منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای، دستاوردهای زیادی کسب کرده و این توفیقات حتی در سطح شهرستانی و نقاط کوچک نیز مشهود است.وی افزود: به عنوان مثال در شهرستان اراک مجم..

 با تغییر پیمانکار مسکن ملی اراک این پروژه تقریبا یکسال عقب می افتد

در روزهای گذشته اخباری در برخی از خبرگزاری‌های معتبر کشور در خصوص وضعیت پروژه‌ی 8112 واحدی اراک منتشر شد که در آن برخی مقامات از عملکرد پیمانکار پروژه انتقاد و با معرفی¬کردن پیمانکار به¬عنوان عامل عدم پیشرفت پروژه، از عملکرد مجموعه تحت هدایت خود اعل..

وضعیت واحد های تعطیل و نیمه تعطیل در استان مرکزی بهبود پیدا کرده است

به گزارش شاخه سبز از اراک _حسن قربانی عضو شورای شهر اراک گفت:حسن میرزاخانی معاون اقتصادی استانداری مرکزی تابه این جا انقلابی و جهادی عمل کرده و در بحث ارتباط با صنایع و تولیدکنندگان توانسته وضعیت خوبی را به وجود آورد.قربانی اظهار داشت:بحث صنایع را د..

عملکرد مدیرکل امور شهری استانداری مرکزی تا به این جا قابل قبول است

به گزارش شاخه سبز از اراک _ حسن قربانی عضو شورای شهر اراک گفت:عملکرد محمود مرادی مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری مرکزی تا به این جا قابل قبول است و امیدواریم این روند ادامه دار باشد.قربانی افزود:مسائل در بحث شهرداریهای استان مرکزی بسیار میباشند..

72 هزار بیمار سرپایی در مراکز درمانی استان مرکزی پذیرش شدند

به گزارش شاخه سبز از اراک: رییس دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی گفت: ۷۲ هزار بیمار سرپایی در تعطیلات نوروز امسال در مراکز درمانی این استان پذیرش شدند.دکتر علیرضا امانی در نشست هیات رئیسه دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی در اراک، افزود: ۶۷۰ عمل جراحی و ..

مدیرکل امور اجتماعی استانداری مرکزی تا به این جا انقلابی عمل کرده است

به گزارش شاخه سبز از اراک: مجید توانا فعال اجتماعی و فرهنگی استان مرکزی گفت: محمد رضا جعفری مدیرکل امور اجتماعی استانداری مرکزی تابه این جا انقلابی و جهادی عمل کرده و توانسته به خوبی مسائل و حاشیه های این مجموعه را مدیریت کند.توانا افزود:به عقیده بن..

در بحث المانهای نوروزی شهرداری اراک بهتر از سالهای گذشته عمل کرد

 به گزارش شاخه سبز از اراک : علی جعفر محصولی عضو شورای شهر اراک گفت:در بحث المانهای نوروزی ۱۴۰۲ شهرداری اراک بهتر از سالهای گذشته در بحثهای موضوعی و زیبایی بصری عمل کرده که جای تقدیر است.محصولی افزود:متاسفانه در سالهای گذشته در بحث المانهای نور..

از استاندار مرکزی انتظار داشتیم که در انتصابات از همه ظرفیت‌ها استفاده کند

مهدی غلامی سرپرست روزنامه شاخه سبز_از فرزاد مخلص الائمه استاندار مرکزی انتظار می رفت که در انتصابات از همه ظرفیت‌ها و پتانسیلهای استان استفاده کند؛ چرا که در استان نیروهای توانمند و کارآمد زیادی داریم که هر کدام از این استعدادها می توانند گره گشای م..

قطار بین شهری اراک-شهر جدید امیرکبیر راه اندازی می شود
قطار توسعه در راه شهر جدید امیرکبیر ؛

 به گزارش شاخه سبز از اراک _ یکی از ماموریت های مدیریت شهری، مدیریت زمین و مسکن است و سیاست حاکمیت نیز این است که در کنار شهرهای بزرگ و کلانشهرها شهرهای جدید احداث شود تا بخشی از سرریز جمعیتی کلانشهرها منتقل شود. شهر جدید امیرکبیر از نوین شهرها..

 ۱۱۰ دستگاه اتوبوس در ناوگان  حمل‌ونقل عمومی شهر اراک فعال است

به گزارش شاخه سبز از استان اراک _ حسین ساده وند سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک گفت: در حال حاضر ۱۱۰ دستگاه اتوبوس در ناوگان حمل‌ونقل عمومی شهر اراک فعال است که برای سرویس‌دهی کامل به شهروندان به ۱۵۰ تا ۱۶۰ دستگاه اتوبوس نیاز..

ساخت المان شهید گمنام در پارک ترنم اراک توسط شهرداری قابل تقدیر است

  به گزارش شاخه سبز از استان اراک : حسن قربانی عضو شورای شهر اراک گفت:ساخت المان شهید گمنام توسط سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهرداری اراک قابل تقدیر است و این پروژه یکی از خاصترین پروژه ها بود چراکه در این مهم همه کارکنان فنی و اجرایی بسیا..

پیشرفت فیزیکی پروژه مسکن ملی اراک تقریبا ۲.۵درصد است

به گزارش شاخه سبز از استان اراک_ مهدی غلامی _ کامران کیائی عضو هیات مدیره شرکت کیسون گفت:پیشرفت فیزیکی پروژه مسکن ملی اراک تقریبا ۲.۵ درصد است و همچنین در این پروژه از ابتدا تا به الانی که یک سال از عمر این مهم میگذرد شرکت کیسون برای پروژه ۸۱۰۰واحدی..

زیباسازی پارکهای شهر اراک نسبت به گذشته بهبود خوبی پیدا کرده است

به گزارش شاخه سبز از اراک  _ سعید میرزایی مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید امیرکبیر در گفتگو با روزنامه شاخه سبز به عنوان یک کارشناس مسائل عمرانی در خصوص زیباسازیهای شهری گفت:زیباسازی پارکهای شهر اراک نسبت به گذشته بهبود خوبی پیدا کرده و به خصوص در..

گرمخانه اراک قابلیت پذیرش  ۱۰۰نفر را دارد

به گزارش شاخه سبز از اراک _ علیرضا بیاتیان معاون خدمات شهری شهرداری اراک گفت: فعالیت گرمخانه شهر برای ایام سرد سال بوده و پذیرش در این مکان از شانزدهم آذرماه آغاز شده است و افراد بدون سرپناه از ساعت ۱۸ بعد از ظهر تا هشت صبح میهمان این گرمخانه هستند...

منازل سکونت گاه های غیر رسمی سند دار می شوند
رئیس شورای اسلامی اراک:

به گزارش شاخه سبز از اراک _ رئیس شورای اسلامی کلانشهر اراک در نشست بررسی مشکلات باز آفرینی شهری در محلات هدف شهر اراک عنوان کرد: موضوع جلسه  بررسی مشکلات بازآفرینی شهری در محلات کم برخوردار با رویکرد کوی سجادیه( باغ خلج) و کوی امام علی ع  ..

نیروگاه شازند بر خلاف مصوبه سفر رئیس جمهور مازوت می‌سوزاند

به گزارش شاخه سبز از اراک ,مهدی غلامی _ سید رضا قریشی عضو شورای اسلامی شهر اراک گفت: نیروگاه حرارتی شازند بر خلاف قانون هوای پاک ومصوبه سفر رئیس جمهور از ۲۰ آبان رسما استفاده از سوخت مازوت را آغاز کرده است.وی افزود: متاسفانه امسال با وجود دستور رییس..

تبلیغ