اخبار برگزيده:
  1. مطالب منتشر شده در دسته ی "مرکزی"
62
عملکرد مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی فراجهادی است
عضو اسلامی شهر اراک:

حسن قربانی شورای اسلامی شهر اراک گفت: عملکرد مجید مومنی در کمیته امداد امام خمینی(ره) استان مرکزی فراجهادی است و بایستی برای حفظ این گونه منابع انسانی در ادارات شود. وی با بیان اینکه برخی از مدیران و نیروها در ادارات یک گنجینه ارزشمند به شمار می ..

۱۹۰ هزار واحد مسکن روستایی دهه فجر امسال تحویل متقاضیان می‌شود

رییس بنیاد مسکن کشور گفت: ۴۰۰ هزار واحد مسکن روستایی در حال ساخت است که ۱۹۰هزار واحد آن دهه فجر امسال افتتاح و تحویل متقاضیان می‌شود. غلامرضا صالحی اظهار کرد: عملیات ساخت ۴۰۰ هزار واحد مسکونی در قالب طرح نهضت ملی روستایی از سوی بنیاد مسکن از ۲..

شرکت نارنجستان در پروژه مسکن ملی اراک با مهندسی ارزش هزینه ها را کاهش می دهد

  به گزارش شاخه سبز ، امید نعیمائی مدیرعامل شرکت نارنجستان گفت: یکی از اولویت های شرکت ما در پروژه مسکن ملی اراک استفاده از مهندسی ارزش است و تا جایی که می توانیم هزینه ها را کاهش می دهیم بدون آنکه از کیفیت کار بکاهیم چراکه با قیمتهایی که..

شهر اراک به کارگاه عمرانی تبدیل شده است

به گزارش شاخه سبز، امیر هادی فرماندار اراک گفت: شهر اراک به کارگاه عمرانی تبدیل و تکلیف بسیاری از طرح‌های نیمه‌کاره مشخص شده و همچنین اجرای این طرحها رضایتمندی در بخش‌های مختلف شهری و روستایی را به دنبال داشته است. هادی افزود:عملیات آبرسانی مج..

 واگذاری زمین برای احداث تصفیه خانه فاضلاب شهر کمیجان
انتظارچندین ساله باپیگیری های مستمر و همت خیرین شهر کمیجان به سرانجام رسید؛

زمینی توسط خیرین شهر کمیجان به منظور احداث تصفیه خانه فاضلاب در این شهر به شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی واگذار شد. حشمت اله عباسی مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی با اعلام خبر فوق افزود: این زمین به منظور ساخت تصفیه‌خانه فاضلاب شهر کمیج..

اتابکی در فرمانداری تفرش می تواند اتفاقات خوبی را رقم بزند

حسن قربانی عضو شورای شهر اراک گفت:جواد اتابکی در فرمانداری تفرش می تواند اتفاقات خوبی را رقم بزند چراکه علاوه بر جوانی از نیروهای باتجربه استان است که در همه زمینه ها ی مدیریتی از جمله دبیرکمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز ،مدیرکلی امور اجتماعی ..

دیدار مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی و مدیرکل صمت استان مرکزی با ایثارگران
حضور مشاور وزیر صنعت،معدن وتجارت در امور ایثارگران انجام شد:

  مشاور وزیر صنعت،معدن وتجارت در امور ایثارگران که به استان مرکزی سفر کرده بود در نشستی با حضور جودکی مدیرکل سازمان صمت، خوشنویسان مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان مرکزی و جمعی از ایثارگران اداره کل صمت استان مرکزی به بررسی موارد مطرح ..

۶هزار واحد از مسکن ملی اراک را با این قیمت های امروز و با آورده مردم چگونه می خواهند تکمیل کنند؟

  پروژه ساخت ۸۱۱۲ واحدی مسکن ملی اراک که قرار بود در بازه زمانی ۳۰ ماهه تکمیل شود در حال حاضر بیش از نیمی از این زمان می گذرد ولی عملا پیشرفت فیزیکی خوبی را ندارد. این پروژه که بعد از کش و قوسهایی در نهایت ساخت تقریبا ۲ هزار واحد آن به..

حفاری ۴۰۰ کیلومتر اتصال به فیبرنوری در استان مرکزی هدف‌گذاری شد

مدیر مخابرات منطقه مرکزی گفت: حفاری ۴۰۰ کیلومتری برای اتصال به شبکه فیبرنوری تا پایان امسال در این استان هدف گذاری شد. به گزارش شاخه سبز، علیرضا لطفی افزود: بیش از ۶۰۰ هزار مشترک تلفن ثابت در استان وجود دارد که حدود ۱۴۰ هزار نفر از این مشترکا..

شهرداری اراک در بحث فضاسازی ایام محرم ۱۴۰۲ به نسبت سالهای گذشته بهتر عمل کرده است

علی چگینی عضو شورای شهر اراک گفت:سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهری شهرداری اراک در بحث فضاسازی ایام محرم و سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله‌الحسین(ع) به نسبت سالهای گذشته بهتر عمل کرده است.چگینی افزود:عاشقان و دوستداران سالار شهیدان چه در ..

بزرگترین پروژه عمرانی ،پل سه سطحی میدان آزادی ساوه اجرایی می ‏شود

کبری طاهری عضو شورای شهر ساوه گفت:بزرگترین و حیاتی ترین ‏پروژه عمرانی ،پل سه سطحی میدان آزادی ساوه جهت رفع ترافیک ‏شهری اجرایی می شود.‏طاهری افزود:در این راستا اعضای شورای اسلامی شهر ساوه با ‏توجه به اینکه پل مشابه این طرح که توسط قرارگاه سازندگی خا..

سرپرست شهر جدید امیرکبیر تا به این جا انقلابی و جهادی عمل کرده است

به گزارش شاخه سبز، حبیب احتشامی‌نیا دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلابی استان مرکزی گفت:سعید میرزایی سرپرست شهر جدید امیرکبیر تا به این جا انقلابی و جهادی عمل کرده و توانسته چهره جدیدی به این مجموعه بدهد. احتشامی‌نیا افزود:همواره هر جا که به نیرو..

بازدید ۲۰ هزار و ۴۰۰ نفر از موزه‌های استان مرکزی

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان مرکزی گفت: ۲۰ هزار و ۴۰۰ نفر در بهار امسال از ۱۳ موزه استان بازدید کردند. به گزارش شاخه سبز، مصطفی مرزبان افزود: ۱۶ هزار و ۶۰۰ نفر از این بازدیدکنندگان با خرید بلیط و بقیه، رایگان از اشیا و اق..

انتصاب مهدی کمال آبادی در مدیریت شرکت گاز استان مرکزی بسیار شایسته بود
ولی الله بیاتی نماینده فراهان،تفرش و آشتیان در مجلس شورای اسلامی :

  به گزارش شاخه سبز ، ولی الله بیاتی نماینده فراهان،تفرش و آشتیان در مجلس شورای اسلامی گفت:انتصاب مهدی کمال آبادی در مدیریت شرکت گاز استان مرکزی بسیار شایسته بود و در حوزه بنده شرکت گاز تا به اینجا به خوبی عمل کرده است. بیاتی افزود:نیا..

گذری بر اقدامات سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهری شهرداری اراک در آخرین هفته خردادماه

به گزارش شاخه سبز، حمید قناتی سرپرست جدید سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهری شهرداری اراک به همراه محمود افتخاری معاون این مجموعه از پارکهای شهر اراک بازدید نمودند ودر این راستا اقدامات جهادی و ارزشمندی را برای بهبود و ایمن سازی وضعیت آنها در این ر..

در شهرستان اراک بخش خدمات از صنعت پیشی گرفته است
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان مرکزی:

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان مرکزی گفت: شهرستان اراک با وجود صنعتی بودن جایگاه خود را در بخش صنعت به بخش خدمات داده و بخش خدمات به طور نسبی بهتر از سایر بخش‌ها است. به گزارش شاخه سبز، نوربخش عسکری در سومین نشست شورای برنامه‌ریزی و تو..

برخی از اقدامات سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهری شهرداری اراک به روایت تصویر

حمید قناتی سرپرست جدید سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهری شهرداری اراک به همراه محمود افتخاری معاون این مجموعه از پارکهای شهر اراک بازدید نمودند ودر این راستا اقدامات جهادی و ارزشمندی را برای بهبود و ایمن سازی وضعیت آنها در این راستا انجام دادند که..

قرارداد ساخت ۲۵۵ واحد مسکونی ویلایی در شهر جدید امیرکبیر منعقد شد

به گزارش شاخه سبز، سرپرست و رئیس هیات مدیره شرکت عمران شهر جدید امیرکبیر گفت: قرارداد ساخت ۲۵۵ واحد مسکونی ویلایی یک طبقه حیاط‌دار برای نخستین بار در کشور در قالب طرح نهضت ملی مسکن منعقد شد. سعید میرزایی در آیین انعقاد اولین قرارداد ساخت واحده..

رونمایی از کاتالیست ایرانی در پالایشگاه نفت امام خمینی شازند

طی آئینی، از کاتالیست RFCC ساخت ایران در شرکت پالایش نفت امام خمینی(ره) شازند رونمایی شد. به گزارش شاخه سبز، مجید رجبی مدیر عامل شرکت پالایش نفت امام خمینی شازند، این دستاورد را حاصل کاری گروهی دانست و اظهار کرد: واحدهای RFCC با ظرفیت ۹۴ هزار و..

طرح جامع مدیریت آب‌های سطحی در اراک نداریم
رئیس شورای اسلامی شهر اراک:‏

رئیس شورای اسلامی شهر اراک گفت: در این کلان‌شهر طرح جامعی ‏در زمینه نگهداری و بازچرخانی آب‌های سطحی وجود ندارد.‏پیمان عین‌القضاتی اظهار داشت: یکی از نگرانی‌های نمایندگان مردم ‏در شورای اسلامی شهر اراک شیوه تأمین و توزیع آب در سطح شهر ‏است و با توجه ..

بانک سینا
بانک توسعه تعاون
تبلیغ