اخبار برگزيده:
  1. مطالب منتشر شده در دسته ی "مرکزی"
62
 نطق پیش از دستور حامد آجرلو ریاست کمیسیون اقتصادی،املاک،سرمایه گذاری و گردشگری شورای شهر اراک

همکاران ، دوستان، مدیران میانی ، مدیران ارشد ، تاثیرگذاران ، تصمیم سازان، تصمیم گیران ، صاحبان و گردانندگان امور و سیاست و هماهنگ کنندگان و بالادستی ها و النهایه منادیان حمایت و همراهی و همدلی ؛مگر نه اینکه سال هاست شهرداری های کشور در مضیقه مالی و ..

بهترین گزینه برای فرمانداری فراهان، چهره ای نو و جوان است

مهدی غلامی_فراهان شهریست که این روزها بسیار بحث فرمانداری آن داغ شده و همگان به دنبال آن هستند تا چهره ای نو و بومی و با افکاری تازه بر صندلی فرمانداری این دیار تکیه بزند.در این راستا در این چند وقت گذشته گزینه های بسیاری مد نظر بوده اند ولی به دلای..

مشکل شرکتهای هپکو و آذرآب به راحتی قابل حل بود

شاخه سبز از استان مرکزی - سید مهدی مقدسی نماینده اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی گفت:به طور حتم رئیس جمهور باید علاج واقعه را قبل از وقوع پیدا می کرد زیرا مشکل شرکت های هپکو و آذرآب به راحتی قابل حل بود اما تعلل در تصمیم گیری و عدم انسجام ..

پیام تسلیت سرپرست روزنامه شاخه سبز به مدیر روابط عمومی استانداری مرکزی

شاخه سبز - پیام تسلیت سرپرست روزنامه شاخه سبز به مهندس حسن خزائی پور مدیر روابط عمومی استانداری مرکزیکل من علیها فان و یبقی وجه ربک ذو الجلال و الاکرامضایعه درگذشت مادرمهربان و مومنتان را از صمیم قلب تسلیت عرض می کنم.خداوند متعال روح پاکش را با سرور..

پیام تبریک سرپرست روزنامه شاخه سبز به دکتر جمالیان رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی

شاخه سبز - پیام تبریک سرپرست روزنامه شاخه سبز به دکتر سید محمد جمالیان ریاست دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزیجناب دکتر سید محمد جمالیانانتصاب به جا و شایسته جنابعالی به عنوان رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی راکه بیانگر تعهد ،کارآمدی ،لیاقت و شایست..

بعضی از مدیران استان مرکزی توانایی اداره یک سوپرمارکت هم ندارند

شاخه سبز - مهدی غلامی فعال رسانه ای استان مرکزی و شهر اراک گفت:بعضی از مدیران استان مرکزی توانایی اداره یک سوپرمارکت هم ندارند و میبایست در این راستا نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی یک حرکتی انجام دهند.غلامی افزود:سالهاست در استان مرکزی تعداد ق..

تنها تغییر در مدیریت باشگاه آلومینیوم اراک نمیتواند معجزه کند

  مهدی غلامی سرپرست روزنامه شاخه سبز و فعال ورزشی استان مرکزی گفت:تنها تغییر در مدیریت باشگاه آلومینیوم اراک نمیتواند معجزه کند چراکه عوامل دیگر از جمله مسئله مالی از همه مهمتر است و باید ببینیم احمد مجیدی مدیرعامل شرکت ایرالکو که این روزها صحب..

صنعت بیمه هزینه حوادث غیرمترقبه را به جای دولت ها برعهده دارد

شاخه سبز - ابراهیم کارگر روز در آئین طرح مهر دانا در هتل امیرکبیر اراک افزود: دیگر دولت ها در حوادث غیرمترقبه به خانوار، صنایع و واحدهای تجاری کمک نمی کنند بلکه این مهم توسط صنعت بیمه عملیاتی می شود.وی اظهارداشت: دولت ها زیر ساخت های مهم را در حواد..

 اداره کار استان مرکزی مدافع کار و تولید می باشد و همیشه در کنار کارگران است

محمد تقی آبایی هزاوه مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت : در روزهای اخیر شاهد هستیم برخی افراد و جریانها قصد دارند با وارونه جلوه دادن واقعیت و سو استفاده از احساسات پاک کارگران با ایجاد یأس و ناامیدی با هدف ناتوانی دولت در حل مشکل کارگ..

در ورزش استان مرکزی نیازمند انقلاب تدبیری هستیم

مهدی غلامی فعال رسانه ای و ورزشی شهر اراک و استان مرکزی گفت:در ورزش استان مرکزی نیازمند انقلاب تدبیری هستیم ودیگر با این روند موجود نباید توقع پویایی و حرکت روبه جلو در این مهم را داشت.غلامی افزود:کمبود حامیان مالی یکی از دغدغه های مهم کشور در بحث و..

بی نتیجه ماندن مصوبه شورای شهر برای ساخت سرویس بهداشتی درشهر اراک پس از گذشت ۲سال

شاخه سبز  - پیمان رشیدی عضو شورای شهر اراک گفت:٢ سال از مصوبه شورای پنجم شهر اراک برای ساخت سرویس بهداشتی گذشته و نتیجه ای حاصل نشده و به علت وارد نشدن شهرداری به این مهم مشکلات اجتماعی در کنار آن ایجاد شده است.رشیدی افزود : لازم است طرح جامعی ..

تذکر نماینده اراک به دولت و وزیر راه و شهرسازی

 مهدی غلامی_سیدمهدی مقدسی نماینده اراک،خنداب وکمیجان در مجلس شورای اسلامی در صحن رسمی شورا گفت:تذکری به دولت دارم مبنی براینکه مصوبات مجلس شورای اسلامی را در خصوص افزایش حقوق کارکنان و بازنشستگان به ویژه فرهنگیان را اجرا و همچنین شان آنها را نی..

  طرح ۵۸متری اراک را هرچه سریعتر پیگیری و آنرا لغو نمایند

مهدی غلامی_ سید مهدی مقدسی نماینده اراک، خنداب و کیجان در مجلس شورای اسلامی گفت:طرح ۵۸متری اراک را هرچه سریعتر پیگیری و آنرا لغو نمایند چراکه این مهم مدت زمانش طولانی شده و زمانی هم که یک طرح به میزان بیش از یک دهه اجرایی نشود ، منطقی نیست.مقدسی افز..

کاسبان و منفعت طلبان استان مرکزی به دنبال کلید زدن تغییرات

مهدی غلامی خبرنگار و فعال رسانه ای استان مرکزی گفت: از مدتی قبل که بعضی از افراد معلوم الحال و همچنین رد صلاحیت شده برای کاندید شدن مجلس در خفی اعلام آمادگی و شروع به یارگیری نموده اند، منفعت طلبان و کاسبان استان مرکزی نیز در این امر بیکار ننشسته ان..

شهرداری اراک به تغییر بعضی از مدیران نیازمند است

مهدی غلامی_ پس از رفتن داودتاجران و گذراندن شرایط نفس گیر برای انتخاب شهردار اراک و همچنین طولانی شدن سرپرستی ابوالفضل شالی بگ، مجموعه شهرداری نیازمند تغییراتی در بعضی از مدیران داشت و این مهم برای همگان محرز شده بود.اما در زمان سرپرستی، شالی بگ&nbs..

برنامه جامع و کاملی در میراث فرهنگی استان مرکزی وجود ندارد

مهدی غلامی_ پیمان رشیدی عضو شورای شهر اراک گفت: برنامه جامع و کاملی در میراث فرهنگی استان مرکزی وجود ندارد و برای مثال برای حفظ خانه انصاری چه برنامه ای این دستگاه داشته و چقدر با مالکین آنها مذاکرات انجام داده است و خیلی مباحث دیگر در این راستا صور..

۱۲درصد تخلفات صورت گرفته در محورهای استان مرکزی، سرعتهای غیرمجاز می باشند

به گزارش مهدی غلامی سرپرست شاخه سبز  در استان مرکزی - علی زندی فر مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مرکزی بیان کرد: میانگین سرعت تردد در محورهای مواصلاتی استان مرکزی 85 کیلومتربرساعت میباشد که 12 درصد تخلفات صورت گرفته در این محورها مربو..

پیام تبریک سرپرست روزنامه شاخه سبز به مهندس محمد کریم شفیعی شهردار جدید اراک

جناب مهندس محمد کریم شفیعیانتصاب به جا و شایسته جنابعالی به عنوان شهردار اراک راکه بیانگر تعهد ،کارآمدی ،لیاقت و شایستگی‌ های بر جسته شما  در صحنه‌های خدمت صادقانه به نظام و میهن اسلامی  است تبریک عرض نموده ،موفقیت و سربلندی شما را از درگا..

دکتر کاوه فلک افلاکی رئیس شورای شهر اراک:در شورای برنامه ریزی و توسعه استان مرکزی به آخرین مصوبه شورای شهر اراک مبنی بر پیشنهاد لغو طرح ۵۸متری توجهی نشد

مهدی غلامی_دکتر کاوه فلک افلاکی ریاست شورای شهر اراک گفت:در شورای برنامه ریزی و توسعه استان مرکزی به آخرین مصوبه شورای شهر اراک مبنی بر پیشنهاد لغو طرح ۵۸متری توجهی نشد و دیگر اینکه ظاهرا شوراهای شهر در این کشور تنها نهاد مسئول و پاسخگو هستندکه اگر ..

حامد آجرلو عضو شورای شهر اراک:  با توجه به تاکیدات رهبری به طور جدی از جوانان در شهرداری اراک حمایت میکنم/عده ای مقابل این عقیده بنده گارد گرفته اند

مهدی غلامی_ حامد آجرلو عضو شورای شهر اراک گفت: با توجه به تاکیدات رهبری به طور جدی از وجود جوانان در شهرداری اراک حمایت میکنم، البته در این راستا باعث تاسف است که عده ای مقابل بنده گارد گرفته اند.آجرلو افزود:این افراد باید بدانند که تا آخرین لحظه حض..

تبلیغ