1. مطالب منتشر شده در دسته ی "مرکزی"
آیا در بین ۳کاندیدای لیست امید شورای شهر اراک برای تصدی شهرداری خبری از گزینه هایی از بدنه فعلی شهرداری اراک خواهد بود؟

مهدی غلامی خبرنگار و فعال رسانه ای استان مرکزی_دکتر کاوه فلک افلاکی ریاست شورای شهر اراک روز گذشته اعلام کرد که در روز شنبه آینده در تاریخ ۲۷بهمن ماه شهردار اراک انتخاب خواهد شد و قبل از آن هر دو طیف شورا یعنی اصولگرایان و اصلاح طلبان ،۳گزینه را برا..

 آیا بهروز اکرمی معاون سیاسی جدید استانداری مرکزی میتواند جای حقیقی و حسن بیگی را پر کند؟

مهدی غلامی خبرنگار و سرپرست روزنامه شاخه سبز - چندی پیش بهروز اکرمی به عنوان معاون سیاسی جدید استانداری مرکزی معارفه شد وبه جای فتح اله حقیقی که قبلا این مهم را عهده دار و به سمت استانداری زنجان رسیده بود، نشست.اما در این میان نکته ای که حائز اهمیت ..

شهرداری اراک با انبوهی از کار و با دستهای خالی

مهدی غلامی خبرنگار و فعال رسانه ای استان مرکزی گفت: شهرداری اراک در حال حاضر با انبوهی از کارها به خصوص با پروژه های نیمه تمام دست و پنجه نرم میکند به طوری که مقرر بود در بازه ی زمانی مشخص تعدادی از این پروژه ها را به پایان برساند ولی این امر به دل..

شهرداریهای استان مرکزی تنها حقوق کارکنان را پرداخت می کنند

مهدی غلامی خبرنگار و فعال رسانه ای استان مرکزی گفت:شهرداریهای استان مرکزی تنها حقوق کارکنان را  آن هم با مشقت فراوان پرداخت میکنند و در شرایط موجود کارکرد شایسته ای ندارند.غلامی افزود:شهرداریها به دلیل آنکه دستگاهی میباشند که خود میبایست درآمدز..

وضعیت پروژه های عمرانی شهرداری اراک رضایت بخش نیست

مهدی غلامی_ طوفان محمدی عضو شورای شهر اسلامی اراک گفت:وضعیت پروژه های عمرانی شهرداری اراک رضایت بخش نیست چراکه در همان ابتدای ورود به شورا از افراد مسئول در پروژه زمانبندی برای اتمام آنها خواستیم که به درستی بازه زمانی را برآورد نکردند.محمدی افزود:د..

استانی شدن انتخابات مجلس به خصوص در استان مرکزی بسیار مفید تر است

 مهدی غلامی فعال رسانه ای استان مرکزی گفت:استانی شدن انتخابات مجلس به خصوص در استان مرکزی بسیار مفید تر است چراکه با این امر شاهد حضور افراد برجسته و توانمندتر خواهیم شد و افراد ضعیف از شهرهایی کوچک که تنها با نزدیک به ۱۵ هزار رای روی کار میاین..

تخریب دکتر کاوه فلک افلاکی کاملا جهت دهی شده و سیاسی است

به گزارش شاخه سبز از استان مرکزی - دکتر علی میرزائی پور دندانپزشک و دبیر علمی انجمن دندانپزشکان استان مرکزی گفت:تخریب دکتر کاوه فلک افلاکی کاملا جهت دهی شده و سیاسی است چراکه وی در حال حاضر ریاست شورای شهر اراک را عهده دار میباشد و با توجه به اینکه ..

کاسبان و منفعت طلبان اراک به دنبال تخریب دکتر کاوه فلک افلاکی ریاست شورای شهر اراک

مهدی غلامی سرپرست روزنامه شاخه سبز _ مدتی است که اعضای شورای پنجم شهر اراک در فضا‌و جو بسیار سختی برای انتخاب شهردار بوده اند که بالاخره بعد از مدتها و چرخش اسامی از جاهای مختلف کشور توانستند به یک اسم برسند.اما در این میان افرادی به شدت دکتر کاوه ف..

دور دور خیابانها تفریحی برای جوانان در شهر اراک

مهدی غلامی_اراک شهری کارگری میباشد که افراد به طور میانگین تا بعدازظهر مشغول به کار می باشند و عده ی قابل توجهی هم بیشتر از این زمان فعالیت میکنند.از آنجا که هر فردی نیاز به تفریح و گذراندن اوقاتی خوش برای بازسازی روحیه خسته خود دارد،در شهر اراک به ..

در حال حاضر بهترین گزینه برای تصدی شهرداری اراک،در داخل خود مجموعه فعلی شهرداری قرار دارد

 در حال حاضر بهترین گزینه برای تصدی شهرداری اراک،در داخل خود مجموعه فعلی شهرداری قرار داردمهدی غلامی فعال رسانه ای استان مرکزی گفت:در حال حاضر بهترین گزینه برای تصدی شهرداری اراک ،در داخل خود مجموعه فعلی شهرداری قرار دارد چرا که تقریبا نیمی از ..

تخلف بزرگ علی آقازاده استاندار مرکزی

مهدی غلامی_ چندی پیش اداره کل ارشاد استان مرکزی بدون هیچ اطلاع رسانی به نمایندگان نشریات سراسری به یکباره نامه ای را به علی آقازاده استاندار مرکزی زد و در یک تخلف بزرگ از سوی آقازاده فعالیت بسیاری از نشریات سراسری غیرقانونی شد از جمله نشریاتی مانند ..

منفعت طلبان به دنبال تخریب محمد حسن آصفری نماینده آستان قدس در استان مرکزی

به گزارش شاخه سبز - متاسفانه منفعت طلبان وکاسبان استان مرکزی هر شخصیت ارزشمند و باج نده در استان را مورد هجوم خود به انواع مختلف قرار میدهند.این بار هم به دلیل نزدیک شدن به انتخابات مجلس شورای اسلامی نوبت به محمد حسن آصفری رسیده چراکه وی یکی از شانس..

 منفعت طلبان استان مرکزی به دنبال تخریب مهدی زندیه وکیلی معاون عمرانی استانداری

 عکس: مریم پایمردمهدی غلامی_متاسفانه در استان مرکزی افرادی کاسب و منفعت طلب همیشه به دنبال تخریب نیروهای جهادی و ارزشمند هستند و اگر کسی منافع شخصی و جیبهای آنهارا پر نکند و همچنین تابع تصمیمات نباشد، به سرعت و با هر نحوی مورد هجوم قرار میگیرد...

استان مرکزی سیاست زده و بدون معاون سیاسی

 مهدی غلامی سرپرست استان مرکزی شاخه سبز _  استان مرکزی سالهاست که تبدیل به جایگاهی برای مدیرانی نالایق و بی تعصب شده و این مهم هم تنها به دلیل ضعیف بودن و همچنین سیاسی بازی برخی از افراد یا به تعبیر دیگر رفیق بازی آنها بوده است.در این دیار..

لیست امید شورای شهر اراک شفاف سازی را فراموش کرد

مهدی غلامی_چندی پیش اعضای لیست امید شورای شهر اراک چند نفر را به عنوان کاندیدای شهرداری معرفی کردند اما هیچ زمان توصیح ندادند که چطور به این افراد رسیدند و مهمتر از آن اینست که کدام یک از آنها به یک کاندید رای داده اند تا آن فرد بتواند در لیست آخر ک..

علی آقازاده استاندار مرکزی برای شان دولت تدبیر وامید حداقل یک حرکت مثبتی در حوزه راه و شهرسازی استان انجام دهد

مهدی غلامی فعال رسانه ای و عمرانی استان مرکزی گفت: علی آقازاده استاندار مرکزی برای شان دولت تدبیر و امید حداقل یک حرکت مثبتی در حوزه راه و شهرسازی استان انجام دهد چراکه مجید شارقی مدیرکل سابق این مجموعه که عملکردی شایسته داشت ،به طوری که بنده و سایر..

باشگاه داری شهرداری اراک بدون رشته فوتبال اصلا فایده ای ندارد

مهدی غلامی بازیکن سابق تیمهای فوتبال استان مرکزی گفت:باشگاه داری شهرداری اراک بدون رشته ورزشی فوتبال اصلا فایده ای ندارد چراکه تعدادطرفداران و علاقمندان این رشته با سایر رشته های دیگر قابل قیاس نیست.غلامی افزود:متاسفانه در سالهای گذشته سو مدیریتها و..

چرا علی آقازاده استاندارمرکزی برای انتخاب مدیرکلی بومی برای راه وشهرسازی استان هیچ اقدامی نمی کند؟

مهدی غلامی سرپرست شاخه سبز:_این درحالیست که در استان گزینه های بومی بسیارخوبی برای تصدی این سمت داریم ولی این سکوت آقازاده تعجب برانگیزاست وانگار قرار است باز هم شاهد کم کاری بعضی از افراد و انتصاب مدیرکل غیر بومی باشیم.این مهم درحالی هم است که مجید..

تبلیغ