اخبار برگزيده:
  1. مطالب منتشر شده در دسته ی "بوشهر"
81
۷۵ طرح صنعتی استان بوشهر در حال تکمیل است
مدیرکل صمت بوشهر:

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: ۷۵ طرح صنعتی دارای پیشرفت فیزیکی بالای ۶۰ درصد در استان بوشهر در حال تکمیل عملیات اجرایی است. مهدی صفوی صبح چهارشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در راستای تحقق شعار سال «جهش تولید با مشارکت مردم» در ح..

خسارت گسترده به گندم‌زارهای بوشهر/ هیچ محصولی برداشت نمی‌شود
به دلیل کاهش بارش‌ها؛

بوشهر- معاون بهبود تولیدات گیاهی جهاد کشاورزی استان بوشهر گفت: در سال زراعی جاری به خاطر خشکسالی، هیچ محصولی از ۱۲۰ هزار هکتار اراضی دیم استان بوشهر برداشت نمی‌شود. کبری توکلی اظهار داشت: در سال جاری بیش از ۱۲۰ هزار هکتار از اراضی کشاورزی استا..

رئیس جمهور به استان بوشهر سفر می‌کند
استاندار بوشهر:

استاندار بوشهر گفت: رئیس جمهور به منظور افتتاح فاز ۱۱ پارس جنوبی و تعدادی از پروژه‌های حوزه نفت، گاز و پتروشیمی به استان بوشهر سفر می‌کند. احمد محمدی‌زاده صبح شنبه در حاشیه افتتاح پروژه‌های عمرانی در شهرستان دیلم اظهار داشت: در هفته دولت امسال..

شتاب گیری روند آسفالت کوچه‌ها در بوشهر با پایان یافتن تعمیرات اساسی کارخانه آسفالت
آسفالت ۵۰ کوچه خاکی در شهر بوشهر هدف گذاری شد:

شهردار بوشهر گفت: برای ۶ ماهه نخست امسال آسفالت ۵۰ کوچه خاکی به مساحت ۸۰ هزار مترمربع در این شهر هدف گذاری شده است. مریم کرم پورنیا استان بوشهر، حسین حیدری در تشریح این خبر اظهار کرد: در حال حاضر نیز آسفالت تعدادی از کوچه‌های فضیلت شرقی در من..

سهمیه آب شهرستان گناوه 11 درصد افزایش داشته است

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر گفت: گناوه در سال جاری تنها شهرستانی است که افزایش تخصیص آب از خط انتقال کوثر داشته است .   به گزارش شاخه سبز ، ابوالحسن عالی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر شب گذشته در جمع خبرنگاران اظهار دا..

دیدار مدیرعامل شركت نفت و گاز اروندان و هیأت همراه با امام جمعه شهرستان خرمشهر

به گزارش شاخه سبز به نقل ازروابط عمومی شرکت نفت و گاز اروندان، دوشنبه(۸خردادماه ۱۴۰۲)، مهندس عبدالله عذاری اهوازی مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان به همراه جمعی از مدیران این شرکت به مناسبت تبریک دهه کرامت و ارائه گزارشی از روند تولید و خدمات انجا..

جلسه هوشمند سازی وتله متری شبکه توزیع آب شهر بوشهر با حضور مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر

حسین ابراهیمی  استان بوشهر،جلسه هوشمند سازی وتله متری شبکه توزیع آب شهر بوشهر با حضور مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر، معاون منابع انسانی و تحقیقات، معاون توسعه و بهره برداری آب، مدیران و کارشناسان مربوطه و نماینده یکی از شرکت های دا..

بانک سینا
بانک توسعه تعاون
تبلیغ