اخبار برگزيده:
  1. مطالب منتشر شده در دسته ی "گیلان"
64
️مراسم دهه فجر امسال باید متفاوت تر و باشکوه تر برگزار شود
️فرماندار شفت:

ب️ه گزارش شاخه سبز از گیلان - فرماندار شفت در جلسه ستاد بزرگداشت دهه فجر شهرستان گفت: مراسم و جشن های دهه فجر امسال باید متفاوت تر و باشکوه تر از سال های گذشته برگزار و اهداف و ارزش های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در جامعه تبیین شود. ️فرم..

بیش از ۴۰۰ قلم تجهیزات پزشکی به‌صورت عادلانه در گیلان توزیع شد

به گزارش شاخه سبز از رشت-سمیه جوان-در اقدامی از سوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان، بیش از ۴۰۰ قلم تجهیزات پزشکی بر اساس نیاز مراکز آموزشی درمانی و بیمارستان‌ها به‌صورت عادلانه در سطح استان توزیع شد.در حاشیه توزیع انواع تجهیزات پزشکی و بیمارستانی، اظهار ک..

امضای تفاهم‌نامه همکاری بین دانشگاه گیلان و علوم پزشکی استان/ توسعه فرهنگی و ارزآوری در کشور با جذب دانشجویان خارجی
به‌منظور هم‌افزایی استعدادها و ظرفیت‌های آموزشی صورت گرفت؛

به گزارش شاخه سبز از گیلان _تفاهم‌نامه همکاری پنج‌ساله بین دانشگاه گیلان و دانشگاه علوم پزشکی استان به‌منظور هم‌افزایی استعدادها و ظرفیت‌های آموزشی دو دانشگاه به‌ویژه در جذب دانشجویان خارجی، به امضای طرفین رسید. نشستی با حضور رئیس دانشگاه گیلان..

آغاز طرح راهداری زمستانی در گیلان

به گزارش شاخه سبز از استان گیلان : سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان در نشست مشترک با پلیس راه استان از آغازطرح راهداری زمستانی در اول آذر خبر داد و گفت: 60 اکیپ راهدار با 391 دستگاه ماشین آلات در این طرح شرکت خواهند کرد.به منظور تعا..

اولین جلسه کارگروه استانی صندوق بیماری های خاص و صعب العلاج
در سالن اجلاس دانشگاه علوم پزشکی استان گیلان برگزار شد:

به گزارش شاخه سبز به نقل از روابط عمومی اداره کل بیمه سلامت این جلسه که با حضور دکتر عاطف راد مدیرکل بیمه سلامت ، معاون بیمه و خدمات سلامت ، معاونین غذا و دارو و درمان دانشگاه ، مدیریت درمان تامین اجتماعی و نماینده مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استان..

بازدید سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان از مجتمع دانشگاهی سایت لاکان

به گزارش شاخه سبز از استان رشت-سمیه جوان:سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان به همراهی معاونین آموزشی، تحقیقات و فناوری، فرهنگی و دانشجویی و تعدادی از مدیران ستادی از چندین طرح در دست احداث آموزشی و عمرانی واقع در مجتمع دانشگاهی سایت لاکان رشت بازدید کر..

تبلیغ