تاریخ : 1402/03/2 12:38
شناسه : 402885
شاخه سبز- در پی شهادت پنج نفر از ماموران مرزبانی در «مزه‌سر» هنگ مرزی سراوان، دادستان کل کشور ضمن محکوم کردن این حادثه و ابراز همدری و عرض تسلیت به ملت شریف ایران و خانواده شهدا، دستورات لازم را در خصوص شناسایی و برخورد قاطعانه با جنایتکاران این حادثه صادر کرد.

به گزارش شاخه سبز به نقل از روابط عمومی دادستانی کل کشور، حجت الاسلام و المسلمین محمد جعفر منتظری در پیامی تاکید کرده است: جنایت تروریستی حمله به پاسگاه مرزی شهرستان سراوان که موجب شهادت پنج نفر از سربازان وطن و مدافعان امنیت و مجروح شدن تعدادی دیگر از غیورمردان کشورمان شد، ‌موجب تاثر فراوان گردید.

وی تصریح کرده است: اگرچه وقوع اینگونه حوادث و جنایات تروریستی علیه جمهوری اسلامی ایران نشان از زبونی و ضعف دشمنان کوردل و رذالت بیش از پیش آنان دارد، اما دشمنان ملت و کشور و حامیان آنان خوب بدانند که این ملت همچون گذشته در مقابل همه توطئه ها ایستاده و به موقع به اینگونه جنایات پاسخ قاطعانه ای خواهد داد و دیری نخواهد پایید که ریشه ظلم آنان را از بین خواهد برد.

دادستان کل کشور اعلام کرد: لازم است دادستان مرکز استان سیستان و بلوچستان با همکاری نیروهای انتظامی و امنیتی هرچه سریعتر نسبت به شناسایی عوامل این حادثه اقدام و با آنها برخورد قاطع و عبرت‌آموز صورت پذیرد.

منتظری افزود: اینجانب ضمن محکوم کردن این اقدام تروریستی، شهادت این سربازان شجاع و جان بر کف را به مقام معظم رهبری، ‌ نیروی انتظامی و خانواده گرانقدر آنان تبریک و تسلیت گفته و از درگاه خداوند متعال برای آنان مغفرت و برای بازماندگان صبر جزیل مسئلت دارم.

حمله تروریستی و ناجوانمردانه اشرار و معاندان و تلاش آنها برای ورود به کشور با مقاومت مرزبانان دلیر و غیرتمند برجک مرزبانی «مزه سر» هنگ مرزی سراوان روبه رو شد که در این درگیری متاسفانه پنچ تن از مرزبانان کشورمان به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

پاسخی بگذارید